Editie 2003
Uitslag etappe 3b
Wissenkerke - Domburg (Rit in lijn over 104,9 km) op 21 Juni 2003
Klas Deelnemer Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 99 Brunen, Yvonne Bik Powerplate team A * 2:34:47
2 97 Mos, Christine Bik Powerplate team A * z.t.
3 79 Mansveld, Debby Vlaanderen - T Interim * z.t.
4 112 Raaijmakers, Sabrina Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
5 66 Vos, Janneke @Home Cycling Team z.t.
6 123 van der Helm, Esther Team Farmfrites Hartol B z.t.
7 93 Spijkerman, Bertine Nat. Selectie Nederland z.t.
8 98 Koedooder, Vera Bik Powerplate team A z.t.
9 71 Symington, Sara Great Britain National z.t.
10 5 de Goede, Suzanne Team Farmfrites Hartol A z.t.
11 135 Becker, Charlotte Niederrhein BKK Zollern z.t.
12 101 Bates, Katharine Bik Powerplate team A z.t.
13 110 Wekema, Fonny Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
14 30 van Dongen-Cools,Jolanda RSC de Zuidwesthoek z.t.
15 80 van Melis, Mirella Vlaanderen - T Interim z.t.
16 62 Bekkering, Eyelien @Home Cycling Team z.t.
17 96 Wallaard, Jaccolien Nat. Selectie Nederland z.t.
18 102 Bosman, Andrea Bik Powerplate team A z.t.
19 3 Grimberg, Arenda Team Farmfrites Hartol A z.t.
20 69 Waller, Sara Great Britain National z.t.
21 47 Vandamme, Evy Löwik de Zwaluwen z.t.
22 8 Vermeiren, Katleen Prov. Selectie Antwerpen z.t.
23 94 Groenveld, Josephine Nat. Selectie Nederland z.t.
24 68 Heal, Rachel Great Britain National z.t.
25 95 v/d Wiel, Frederika Nat. Selectie Nederland z.t.
26 76 Witteveen, Claudia Merida Dutch Ladies Team z.t.
27 46 Wild, Kirsten Löwik de Zwaluwen z.t.
28 88 Slikker, Caroline Team Ton v Bemmelen z.t.
29 132 Gunnewijk, Loes Ondernemers van Nature z.t.
30 43 Coolen, Mischa Löwik de Zwaluwen z.t.
31 82 Wannijn, Ine Vlaanderen - T Interim z.t.
32 86 Kramp, Wendie Team Ton v Bemmelen z.t.
33 83 Werner, Laure Vlaanderen - T Interim z.t.
34 70 Newstead, Frances Great Britain National z.t.
35 81 Devreese, Elke Vlaanderen - T Interim z.t.
36 25 Huis, Angeliena RSC de Zuidwesthoek z.t.
37 32 Mulder, Brigit Fernhout - MWH z.t.
38 131 Miggels, Kristy Ondernemers van Nature z.t.
39 2 Melchers, Mirjam Team Farmfrites Hartol A z.t.
40 127 Sijm, Afke Ondernemers van Nature z.t.
41 11 Vissenberg, Heidi Prov. Selectie Antwerpen z.t.
42 18 Schröder, Yvonne Rc Charlottenburg Berlin z.t.
43 152 Hierckens, Corine Bik Powerplate B z.t.
44 26 Oosterbosch, Sandra RSC de Zuidwesthoek z.t.
45 37 Carter, Susan Letchworth Extran Moser z.t.
46 72 Webb, Lorna Great Britain National z.t.
47 4 van Alebeek, Sissy Team Farmfrites Hartol A z.t.
48 151 Linthorst, Francis Bik Powerplate B z.t.
49 84 Bauwens, Cindy Vlaanderen - T Interim z.t.
50 13 Blum, Katharina Rc Charlottenburg Berlin z.t.
51 65 Rombouts, Sandra @Home Cycling Team z.t.
52 67 Davies, Emma Great Britain National z.t.
53 130 van Dongen, Minke Ondernemers van Nature z.t.
54 27 Verhoeven, Marieke RSC de Zuidwesthoek z.t.
55 136 Holst, Christiane Niederrhein BKK Zollern z.t.
56 52 van Veghel, Sandra Westland Wil Vooruit z.t.
57 153 van Essen, Sharon Bik Powerplate B z.t.
58 77 Lambach, Judith Merida Dutch Ladies Team z.t.
59 113 de Veen, Anouk Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
60 133 Wichmann, Anke Niederrhein BKK Zollern z.t.
61 134 Becker, Christina Niederrhein BKK Zollern z.t.
62 100 Robb, Kirsty Bik Powerplate team A z.t.
63 50 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit z.t.
64 29 Bremer, Louise RSC de Zuidwesthoek z.t.
65 143 de Jong, Crista Rucphen z.t.
66 74 Rotman-Jager, Janneke Merida Dutch Ladies Team z.t.
67 17 Geschwandtner, Stefanie Rc Charlottenburg Berlin z.t.
68 129 van Haastert, Corrien Ondernemers van Nature z.t.
69 111 Bos, Floor Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
70 10 van Deun, Hilde Prov. Selectie Antwerpen z.t.
71 92 Hassink, Areke Nat. Selectie Nederland z.t.
72 75 van Beek, Anneleen Merida Dutch Ladies Team z.t.
73 39 Tebbutt, Jeanette Letchworth Extran Moser z.t.
74 87 Mulders, Catharina Team Ton v Bemmelen z.t.
75 49 de Koning, Aukje Westland Wil Vooruit z.t.
76 116 Moonen, Daniëlla Weijers-Eikhout-GrWoud B z.t.
77 28 Mansveld, Melanie RSC de Zuidwesthoek z.t.
78 31 Palland, Marit Fernhout - MWH 2:35:11 0:24
79 6 Missbach, Sandra Team Farmfrites Hartol A 2:35:43 0:56
80 122 Pirard, Christa Team Farmfrites Hartol B 2:59:54 25:07
81 146 Raymaekers, Marloes Steenbergen 3:00:08 25:21
82 45 Nijhof, Femke Löwik de Zwaluwen z.t.
83 15 Krpal, Nadine Rc Charlottenburg Berlin z.t.
84 41 de Krijger, Karin Letchworth Extran Moser z.t.
85 124 van der Zee, Anouska Team Farmfrites Hartol B z.t.
86 56 Hartogs, Imke Vitron-Wilstra Ladies TM 3:05:13 30:26
De snelheid van de winnaar is 40.663 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.
Eindklassering Algemeen Individueel klassement
Klas Naam Deelnr Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 Melchers, Mirjam 2 Team Farmfrites Hartol A 7:57:22
2 Gunnewijk, Loes 132 Ondernemers van Nature 7:59:36 2:14
3 Koedooder, Vera 98 Bik Powerplate team A 7:59:44 2:22
4 Newstead, Frances 70 Great Britain National 7:59:58 2:36
5 Bates, Katharine 101 Bik Powerplate team A 8:00:14 2:52
6 Mansveld, Debby 79 Vlaanderen - T Interim 8:00:24 3:02
7 Bosman, Andrea 102 Bik Powerplate team A 8:00:38 3:16
8 Grimberg, Arenda 3 Team Farmfrites Hartol A 8:00:40 3:18
9 Heal, Rachel 68 Great Britain National 8:00:49 3:27
10 Mos, Christine 97 Bik Powerplate team A 8:01:26 4:04
11 van der Helm, Esther 123 Team Farmfrites Hartol B 8:01:31 4:09
12 Robb, Kirsty 100 Bik Powerplate team A 8:02:04 4:42
13 Wallaard, Jaccolien 96 Nat. Selectie Nederland 8:02:21 4:59
14 van Dongen, Minke 130 Ondernemers van Nature 8:02:39 5:17
15 Vandamme, Evy 47 Löwik de Zwaluwen 8:03:13 5:51
16 Davies, Emma 67 Great Britain National 8:03:17 5:55
17 de Goede, Suzanne 5 Team Farmfrites Hartol A 8:03:24 6:02
18 van Dongen-Cools,Jolanda 30 RSC de Zuidwesthoek 8:03:26 6:04
19 Groenveld, Josephine 94 Nat. Selectie Nederland 8:03:35 6:13
20 Linthorst, Francis 151 Bik Powerplate B 8:03:43 6:21
21 Becker, Christina 134 Niederrhein BKK Zollern 8:03:45 6:23
22 Rombouts, Sandra 65 @Home Cycling Team 8:03:46 6:24
23 Brunen, Yvonne 99 Bik Powerplate team A 8:03:50 6:28
24 Hassink, Areke 92 Nat. Selectie Nederland 8:04:02 6:40
25 van Haastert, Corrien 129 Ondernemers van Nature 8:04:10 6:48
26 Becker, Charlotte 135 Niederrhein BKK Zollern 8:04:11 6:49
27 Vos, Janneke 66 @Home Cycling Team 8:04:43 7:21
28 Hierckens, Corine 152 Bik Powerplate B 8:04:46 7:24
29 Wekema, Fonny 110 Weijers-Eikhout-GrWoud A 8:04:47 7:25
30 van Essen, Sharon 153 Bik Powerplate B 8:05:00 7:38
31 Wichmann, Anke 133 Niederrhein BKK Zollern 8:05:12 7:50
32 Spijkerman, Bertine 93 Nat. Selectie Nederland 8:06:00 8:38
33 van Alebeek, Sissy 4 Team Farmfrites Hartol A 8:06:06 8:44
34 Kramp, Wendie 86 Team Ton v Bemmelen 8:06:11 8:49
35 Wannijn, Ine 82 Vlaanderen - T Interim 8:08:11 10:49
36 Wild, Kirsten 46 Löwik de Zwaluwen 8:08:20 10:58
37 van Beek, Anneleen 75 Merida Dutch Ladies Team 8:08:34 11:12
38 Coolen, Mischa 43 Löwik de Zwaluwen 8:08:46 11:24
39 Witteveen, Claudia 76 Merida Dutch Ladies Team 8:08:47 11:25
40 Waller, Sara 69 Great Britain National 8:09:02 11:40
41 van Melis, Mirella 80 Vlaanderen - T Interim z.t.
42 Werner, Laure 83 Vlaanderen - T Interim 8:09:03 11:41
43 Raaijmakers, Sabrina 112 Weijers-Eikhout-GrWoud A 8:09:09 11:47
44 Vermeiren, Katleen 8 Prov. Selectie Antwerpen 8:09:25 12:03
45 v/d Wiel, Frederika 95 Nat. Selectie Nederland 8:09:38 12:16
46 van Veghel, Sandra 52 Westland Wil Vooruit 8:09:43 12:21
47 Bekkering, Eyelien 62 @Home Cycling Team 8:09:57 12:35
48 Vissenberg, Heidi 11 Prov. Selectie Antwerpen 8:10:05 12:43
49 Mulders, Catharina 87 Team Ton v Bemmelen 8:10:08 12:46
50 Mulder, Brigit 32 Fernhout - MWH 8:10:19 12:57
51 van Deun, Hilde 10 Prov. Selectie Antwerpen 8:10:21 12:59
52 Bauwens, Cindy 84 Vlaanderen - T Interim 8:10:24 13:02
53 Devreese, Elke 81 Vlaanderen - T Interim 8:10:26 13:04
54 Missbach, Sandra 6 Team Farmfrites Hartol A 8:10:28 13:06
55 Rotman-Jager, Janneke 74 Merida Dutch Ladies Team 8:10:31 13:09
56 de Koning, Aukje 49 Westland Wil Vooruit 8:10:36 13:14
57 Slikker, Caroline 88 Team Ton v Bemmelen 8:10:39 13:17
58 Sijm, Afke 127 Ondernemers van Nature 8:10:53 13:31
59 Carter, Susan 37 Letchworth Extran Moser 8:11:17 13:55
60 Miggels, Kristy 131 Ondernemers van Nature 8:12:37 15:15
61 Webb, Lorna 72 Great Britain National 8:12:43 15:21
62 Oosterbosch, Sandra 26 RSC de Zuidwesthoek 8:14:29 17:07
63 Symington, Sara 71 Great Britain National 8:14:45 17:23
64 Bos, Floor 111 Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
65 Blum, Katharina 13 Rc Charlottenburg Berlin 8:14:56 17:34
66 Verhoeven, Marieke 27 RSC de Zuidwesthoek 8:15:13 17:51
67 de Jong, Crista 143 Rucphen z.t.
68 Holst, Christiane 136 Niederrhein BKK Zollern 8:15:14 17:52
69 Ottevanger, Eefje 50 Westland Wil Vooruit 8:15:26 18:04
70 Huis, Angeliena 25 RSC de Zuidwesthoek 8:15:39 18:17
71 Tebbutt, Jeanette 39 Letchworth Extran Moser 8:15:42 18:20
72 Lambach, Judith 77 Merida Dutch Ladies Team 8:19:32 22:10
73 Mansveld, Melanie 28 RSC de Zuidwesthoek 8:26:12 28:50
74 Moonen, Daniëlla 116 Weijers-Eikhout-GrWoud B 8:26:36 29:14
75 Palland, Marit 31 Fernhout - MWH 8:30:53 33:31
76 van der Zee, Anouska 124 Team Farmfrites Hartol B 8:32:45 35:23
77 Pirard, Christa 122 Team Farmfrites Hartol B 8:33:39 36:17
78 Schröder, Yvonne 18 Rc Charlottenburg Berlin 8:35:40 38:18
79 Bremer, Louise 29 RSC de Zuidwesthoek 8:37:49 40:27
80 Geschwandtner, Stefanie 17 Rc Charlottenburg Berlin 8:46:14 48:52
81 de Veen, Anouk 113 Weijers-Eikhout-GrWoud A 8:47:14 49:52
82 Krpal, Nadine 15 Rc Charlottenburg Berlin 8:51:06 53:44
83 Hartogs, Imke 56 Vitron-Wilstra Ladies TM 8:59:20 1:01:58
84 de Krijger, Karin 41 Letchworth Extran Moser 9:12:15 1:14:53
85 Nijhof, Femke 45 Löwik de Zwaluwen 9:22:13 1:24:51
86 Raymaekers, Marloes 146 Steenbergen 9:23:19 1:25:57
Ploegen klassering van etappe 3b (Rit in lijn over 104,9 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Bik Powerplate team A 17 7:44:21
2 Nat. Selectie Nederland 16 7:44:21
3 Vlaanderen - T Interim 14 7:44:21
4 Great Britain National 12 7:44:21
5 Team Farmfrites Hartol A 1 7:44:21
6 @Home Cycling Team 11 7:44:21
7 Weijers-Eikhout-GrWoud A 19 7:44:21
8 Löwik de Zwaluwen 8 7:44:21
9 RSC de Zuidwesthoek 5 7:44:21
10 Ondernemers van Nature 22 7:44:21
11 Niederrhein BKK Zollern 23 7:44:21
12 Prov. Selectie Antwerpen 2 7:44:21
13 Team Ton v Bemmelen 15 7:44:21
14 Bik Powerplate B 26 7:44:21
15 Merida Dutch Ladies Team 13 7:44:21
16 Rc Charlottenburg Berlin 3 7:44:21
17 Westland Wil Vooruit 9 7:44:21
18 Letchworth Extran Moser 7 8:09:42 25:21
19 Team Farmfrites Hartol B 21 8:34:49 50:28
Eindklassering Algemeen Ploegen klassement
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Team Farmfrites Hartol A 1 23:59:12
2 Bik Powerplate team A 17 23:59:39 0:27
3 Great Britain National 12 24:03:57 4:45
4 Ondernemers van Nature 22 24:06:25 7:13
5 Nat. Selectie Nederland 16 24:09:24 10:12
6 Niederrhein BKK Zollern 23 24:13:10 13:58
7 Bik Powerplate B 26 24:13:37 14:25
8 @Home Cycling Team 11 24:17:08 17:56
9 Vlaanderen - T Interim 14 24:17:38 18:26
10 Löwik de Zwaluwen 8 24:20:19 21:07
11 Merida Dutch Ladies Team 13 24:26:34 27:22
12 Team Ton v Bemmelen 15 24:26:58 27:46
13 Weijers-Eikhout-GrWoud A 19 24:28:41 29:29
14 Prov. Selectie Antwerpen 2 24:29:51 30:39
15 RSC de Zuidwesthoek 5 24:31:50 32:38
16 Westland Wil Vooruit 9 24:35:45 36:33
17 Rc Charlottenburg Berlin 3 24:56:21 57:09
18 Team Farmfrites Hartol B 21 25:07:55 1:08:43
19 Letchworth Extran Moser 7 25:34:44 1:35:32
Eindstand Groene Trui Puntenklassement
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- -4- Totaal
1 79 Mansveld, Debby 19 25 10 21 75
2 98 Koedooder, Vera 21 12 15 13 61
3 2 Melchers, Mirjam 25 3 21 49
4 30 van Dongen-Cools,Jolanda 6 21 5 7 39
5 123 van der Helm, Esther 13 10 15 38
6 70 Newstead, Frances 10 8 19 37
7 101 Bates, Katharine 14 13 9 36
8 132 Gunnewijk, Loes 8 5 23 36
9 97 Mos, Christine 12 23 35
10 66 Vos, Janneke 4 14 17 35
11 5 de Goede, Suzanne 7 13 3 11 34
12 102 Bosman, Andrea 17 12 3 32
13 99 Brunen, Yvonne 25 25
14 100 Robb, Kirsty 25 25
15 68 Heal, Rachel 15 9 24
16 112 Raaijmakers, Sabrina 19 19
17 93 Spijkerman, Bertine 5 14 19
18 92 Hassink, Areke 19 19
19 3 Grimberg, Arenda 9 7 2 18
20 130 van Dongen, Minke 1 17 18
21 135 Becker, Charlotte 7 10 17
22 82 Wannijn, Ine 15 2 17
23 8 Vermeiren, Katleen 17 17
24 96 Wallaard, Jaccolien 11 4 15
25 124 van der Zee, Anouska 14 14
26 94 Groenveld, Josephine 9 4 13
27 71 Symington, Sara 12 12
28 80 van Melis, Mirella 6 6 12
29 110 Wekema, Fonny 3 8 11
30 47 Vandamme, Evy 11 11
31 87 Mulders, Catharina 11 11
32 67 Davies, Emma 2 8 10
33 65 Rombouts, Sandra 6 6
34 62 Bekkering, Eyelien 5 5
35 134 Becker, Christina 4 4
36 152 Hierckens, Corine 2 2
37 69 Waller, Sara 1 1
38 75 van Beek, Anneleen 1 1
Eindstand Rode Trui Tussensprint klassement
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- -4- Totaal
1 3 Grimberg, Arenda 5 15 8 28
2 76 Witteveen, Claudia 2 3 13 18
3 151 Linthorst, Francis 3 3 7 13
4 98 Koedooder, Vera 3 4 7
5 2 Melchers, Mirjam 5 1 6
6 133 Wichmann, Anke 3 3
7 5 de Goede, Suzanne 1 2 3
8 79 Mansveld, Debby 3 3
9 96 Wallaard, Jaccolien 2 2
10 101 Bates, Katharine 2 2
11 6 Missbach, Sandra 1 1
12 8 Vermeiren, Katleen 1 1
13 71 Symington, Sara 1 1
14 94 Groenveld, Josephine 1 1
Eindstand Witte Trui Jongeren klassement
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- -4- Totaal
1 98 Koedooder, Vera 10 8 10 10 38
2 5 de Goede, Suzanne 8 10 8 8 34
3 122 Pirard, Christa 4 4 6 14
4 13 Blum, Katharina 2 4 6 12
5 143 de Jong, Crista 2 2 2 6
6 113 de Veen, Anouk 4 4
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt