Editie 2003
Uitslag 2e etappe
Middelburg - Westkapelle (Rit in lijn over 106,8 km) op 20 Juni 2003
Klas Deelnemer Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 79 Mansveld, Debby Vlaanderen - T Interim * 2:34:42
2 1 Zijlaard-Van Moorsel, Leontien Team FF Hartol A * z.t.
3 30 van Dongen-Cools,Jolanda RSC de Zuidwesthoek * z.t.
4 92 Hassink, Areke Nat. Selectie Nederland z.t.
5 8 Vermeiren, Katleen Prov. Selectie Antwerpen z.t.
6 82 Wannijn, Ine Vlaanderen - T Interim z.t.
7 66 Vos, Janneke @Home Cycling Team z.t.
8 5 de Goede, Suzanne Team Farmfrites Hartol A z.t.
9 98 Koedooder, Vera Bik Powerplate team A z.t.
10 87 Mulders, Catharina Team Ton v Bemmelen z.t.
11 123 van der Helm, Esther Team Farmfrites Hartol B z.t.
12 94 Groenveld, Josephine Nat. Selectie Nederland z.t.
13 70 Newstead, Frances Great Britain National z.t.
14 135 Becker, Charlotte Niederrhein BKK Zollern z.t.
15 80 van Melis, Mirella Vlaanderen - T Interim z.t.
16 132 Gunnewijk, Loes Ondernemers van Nature z.t.
17 134 Becker, Christina Niederrhein BKK Zollern z.t.
18 2 Melchers, Mirjam Team Farmfrites Hartol A z.t.
19 67 Davies, Emma Great Britain National z.t.
20 91 Visser, Adrie Nat. Selectie Nederland z.t.
21 71 Symington, Sara Great Britain National z.t.
22 46 Wild, Kirsten Löwik de Zwaluwen z.t.
23 69 Waller, Sara Great Britain National z.t.
24 3 Grimberg, Arenda Team Farmfrites Hartol A z.t.
25 100 Robb, Kirsty Bik Powerplate team A z.t.
26 101 Bates, Katharine Bik Powerplate team A z.t.
27 27 Verhoeven, Marieke RSC de Zuidwesthoek 2:34:49 0:07
28 47 Vandamme, Evy Löwik de Zwaluwen z.t.
29 10 van Deun, Hilde Prov. Selectie Antwerpen z.t.
30 124 van der Zee, Anouska Team Farmfrites Hartol B z.t.
31 68 Heal, Rachel Great Britain National z.t.
32 130 van Dongen, Minke Ondernemers van Nature z.t.
33 151 Linthorst, Francis Bik Powerplate B z.t.
34 122 Pirard, Christa Team Farmfrites Hartol B z.t.
35 99 Brunen, Yvonne Bik Powerplate team A z.t.
36 43 Coolen, Mischa Löwik de Zwaluwen z.t.
37 112 Raaijmakers, Sabrina Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
38 76 Witteveen, Claudia Merida Dutch Ladies Team 2:34:58 0:16
39 11 Vissenberg, Heidi Prov. Selectie Antwerpen z.t.
40 152 Hierckens, Corine Bik Powerplate B z.t.
41 97 Mos, Christine Bik Powerplate team A z.t.
42 65 Rombouts, Sandra @Home Cycling Team z.t.
43 102 Bosman, Andrea Bik Powerplate team A z.t.
44 86 Kramp, Wendie Team Ton v Bemmelen z.t.
45 88 Slikker, Caroline Team Ton v Bemmelen z.t.
46 81 Devreese, Elke Vlaanderen - T Interim z.t.
47 52 van Veghel, Sandra Westland Wil Vooruit z.t.
48 18 Schröder, Yvonne Rc Charlottenburg Berlin z.t.
49 62 Bekkering, Eyelien @Home Cycling Team z.t.
50 83 Werner, Laure Vlaanderen - T Interim z.t.
51 25 Huis, Angeliena RSC de Zuidwesthoek z.t.
52 26 Oosterbosch, Sandra RSC de Zuidwesthoek z.t.
53 13 Blum, Katharina Rc Charlottenburg Berlin z.t.
54 153 van Essen, Sharon Bik Powerplate B z.t.
55 84 Bauwens, Cindy Vlaanderen - T Interim z.t.
56 129 van Haastert, Corrien Ondernemers van Nature z.t.
57 49 de Koning, Aukje Westland Wil Vooruit z.t.
58 74 Rotman-Jager, Janneke Merida Dutch Ladies Team z.t.
59 143 de Jong, Crista Rucphen z.t.
60 32 Mulder, Brigit Fernhout - MWH z.t.
61 50 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit 2:35:03 0:21
62 95 v/d Wiel, Frederika Nat. Selectie Nederland z.t.
63 111 Bos, Floor Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
64 31 Palland, Marit Fernhout - MWH z.t.
65 136 Holst, Christiane Niederrhein BKK Zollern z.t.
66 133 Wichmann, Anke Niederrhein BKK Zollern z.t.
67 75 van Beek, Anneleen Merida Dutch Ladies Team z.t.
68 96 Wallaard, Jaccolien Nat. Selectie Nederland 2:35:17 0:35
69 110 Wekema, Fonny Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
70 39 Tebbutt, Jeanette Letchworth Extran Moser z.t.
71 147 Kamp, Marit Pesse z.t.
72 72 Webb, Lorna Great Britain National 2:35:30 0:48
73 37 Carter, Susan Letchworth Extran Moser 2:35:39 0:57
74 4 van Alebeek, Sissy Team Farmfrites Hartol A z.t.
75 127 Sijm, Afke Ondernemers van Nature 2:35:59 1:17
76 6 Missbach, Sandra Team Farmfrites Hartol A z.t.
77 93 Spijkerman, Bertine Nat. Selectie Nederland 2:36:25 1:43
78 48 Glasbergen, Jessica Löwik de Zwaluwen 2:36:30 1:48
79 131 Miggels, Kristy Ondernemers van Nature 2:38:00 3:18
80 51 Oosterlee, Marissa Westland Wil Vooruit 2:41:06 6:24
81 77 Lambach, Judith Merida Dutch Ladies Team 2:45:28 10:46
82 61 Bekkering, Daniëlle @Home Cycling Team z.t.
83 16 Grontzki, Sina Rc Charlottenburg Berlin z.t.
84 41 de Krijger, Karin Letchworth Extran Moser z.t.
85 113 de Veen, Anouk Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
86 15 Krpal, Nadine Rc Charlottenburg Berlin z.t.
87 17 Geschwandtner, Stefanie Rc Charlottenburg Berlin z.t.
88 33 Lagerweij, José Fernhout - MWH z.t.
89 28 Mansveld, Melanie RSC de Zuidwesthoek z.t.
90 58 van Loon, Cindy Vitron-Wilstra Ladies TM z.t.
91 56 Hartogs, Imke Vitron-Wilstra Ladies TM z.t.
92 73 Meter, Ilona Merida Dutch Ladies Team z.t.
93 116 Moonen, Daniëlla Weijers-Eikhout-GrWoud B z.t.
94 29 Bremer, Louise RSC de Zuidwesthoek 2:55:50 21:08
95 45 Nijhof, Femke Löwik de Zwaluwen z.t.
96 146 Raymaekers, Marloes Steenbergen z.t.
97 53 Hartholt, Lysbert Westland Wil Vooruit z.t.
98 157 Veen, Linda Amsterdam z.t.
99 89 Kweekel, Famke Team Ton v Bemmelen z.t.
100 55 van Loon, Natasja Vitron-Wilstra Ladies TM z.t.
De snelheid van de winnaar is 41.422 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.
Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 Melchers, Mirjam 2 Team Farmfrites Hartol A 5:04:31
2 Zijlaard-Van Moorsel, Leontien 1 Team FF Hartol A 5:06:02 1:31
3 Koedooder, Vera 98 Bik Powerplate team A 5:06:28 1:57
4 Mansveld, Debby 79 Vlaanderen - T Interim 5:06:37 2:06
5 Grimberg, Arenda 3 Team Farmfrites Hartol A z.t.
6 Bates, Katharine 101 Bik Powerplate team A 5:06:48 2:17
7 van der Helm, Esther 123 Team Farmfrites Hartol B 5:06:49 2:18
8 Newstead, Frances 70 Great Britain National z.t.
9 Gunnewijk, Loes 132 Ondernemers van Nature z.t.
10 Heal, Rachel 68 Great Britain National 5:06:56 2:25
11 Bosman, Andrea 102 Bik Powerplate team A 5:07:05 2:34
12 Mos, Christine 97 Bik Powerplate team A z.t.
13 Wallaard, Jaccolien 96 Nat. Selectie Nederland 5:07:23 2:52
14 de Goede, Suzanne 5 Team Farmfrites Hartol A 5:09:04 4:33
15 van Dongen-Cools,Jolanda 30 RSC de Zuidwesthoek 5:09:15 4:44
16 Vos, Janneke 66 @Home Cycling Team 5:09:19 4:48
17 Hassink, Areke 92 Nat. Selectie Nederland z.t.
18 Groenveld, Josephine 94 Nat. Selectie Nederland z.t.
19 Becker, Charlotte 135 Niederrhein BKK Zollern z.t.
20 Becker, Christina 134 Niederrhein BKK Zollern z.t.
21 Davies, Emma 67 Great Britain National z.t.
22 Robb, Kirsty 100 Bik Powerplate team A z.t.
23 Linthorst, Francis 151 Bik Powerplate B 5:09:22 4:51
24 van Dongen, Minke 130 Ondernemers van Nature 5:09:26 4:55
25 Vandamme, Evy 47 Löwik de Zwaluwen z.t.
26 Brunen, Yvonne 99 Bik Powerplate team A z.t.
27 Hierckens, Corine 152 Bik Powerplate B 5:09:35 5:04
28 Kramp, Wendie 86 Team Ton v Bemmelen z.t.
29 Rombouts, Sandra 65 @Home Cycling Team z.t.
30 van Essen, Sharon 153 Bik Powerplate B z.t.
31 van Haastert, Corrien 129 Ondernemers van Nature z.t.
32 Wichmann, Anke 133 Niederrhein BKK Zollern 5:09:38 5:07
33 Wekema, Fonny 110 Weijers-Eikhout-GrWoud A 5:09:54 5:23
34 van Alebeek, Sissy 4 Team Farmfrites Hartol A 5:10:16 5:45
35 Spijkerman, Bertine 93 Nat. Selectie Nederland 5:11:02 6:31
36 Visser, Adrie 91 Nat. Selectie Nederland 5:13:51 9:20
37 Wannijn, Ine 82 Vlaanderen - T Interim z.t.
38 Vermeiren, Katleen 8 Prov. Selectie Antwerpen z.t.
39 van Melis, Mirella 80 Vlaanderen - T Interim z.t.
40 Wild, Kirsten 46 Löwik de Zwaluwen z.t.
41 Waller, Sara 69 Great Britain National z.t.
42 Mulders, Catharina 87 Team Ton v Bemmelen z.t.
43 Pirard, Christa 122 Team Farmfrites Hartol B 5:13:58 9:27
44 Raaijmakers, Sabrina 112 Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
45 Coolen, Mischa 43 Löwik de Zwaluwen z.t.
46 van Deun, Hilde 10 Prov. Selectie Antwerpen z.t.
47 van der Zee, Anouska 124 Team Farmfrites Hartol B z.t.
48 Witteveen, Claudia 76 Merida Dutch Ladies Team 5:14:04 9:33
49 Devreese, Elke 81 Vlaanderen - T Interim 5:14:07 9:36
50 Vissenberg, Heidi 11 Prov. Selectie Antwerpen z.t.
51 Slikker, Caroline 88 Team Ton v Bemmelen z.t.
52 Bekkering, Eyelien 62 @Home Cycling Team z.t.
53 van Veghel, Sandra 52 Westland Wil Vooruit z.t.
54 Werner, Laure 83 Vlaanderen - T Interim z.t.
55 Bauwens, Cindy 84 Vlaanderen - T Interim z.t.
56 Mulder, Brigit 32 Fernhout - MWH z.t.
57 v/d Wiel, Frederika 95 Nat. Selectie Nederland 5:14:12 9:41
58 van Beek, Anneleen 75 Merida Dutch Ladies Team z.t.
59 Carter, Susan 37 Letchworth Extran Moser 5:14:48 10:17
60 Rotman-Jager, Janneke 74 Merida Dutch Ladies Team 5:14:58 10:27
61 Sijm, Afke 127 Ondernemers van Nature 5:15:08 10:37
62 Missbach, Sandra 6 Team Farmfrites Hartol A z.t.
63 de Koning, Aukje 49 Westland Wil Vooruit 5:15:13 10:42
64 Webb, Lorna 72 Great Britain National 5:15:30 10:59
65 Miggels, Kristy 131 Ondernemers van Nature 5:17:09 12:38
66 de Jong, Crista 143 Rucphen 5:19:00 14:29
67 Symington, Sara 71 Great Britain National 5:19:09 14:38
68 Verhoeven, Marieke 27 RSC de Zuidwesthoek 5:19:16 14:45
69 Blum, Katharina 13 Rc Charlottenburg Berlin 5:19:24 14:53
70 Huis, Angeliena 25 RSC de Zuidwesthoek 5:19:25 14:54
71 Oosterbosch, Sandra 26 RSC de Zuidwesthoek z.t.
72 Holst, Christiane 136 Niederrhein BKK Zollern 5:19:30 14:59
73 Ottevanger, Eefje 50 Westland Wil Vooruit z.t.
74 Bos, Floor 111 Weijers-Eikhout-GrWoud A z.t.
75 Tebbutt, Jeanette 39 Letchworth Extran Moser 5:19:44 15:13
76 Kamp, Marit 147 Pesse z.t.
77 Glasbergen, Jessica 48 Löwik de Zwaluwen 5:20:57 16:26
78 Lambach, Judith 77 Merida Dutch Ladies Team 5:24:37 20:06
79 Bekkering, Daniëlle 61 @Home Cycling Team z.t.
80 Oosterlee, Marissa 51 Westland Wil Vooruit 5:25:33 21:02
81 Mansveld, Melanie 28 RSC de Zuidwesthoek 5:28:33 24:02
82 Krpal, Nadine 15 Rc Charlottenburg Berlin 5:29:55 25:24
83 Grontzki, Sina 16 Rc Charlottenburg Berlin z.t.
84 Lagerweij, José 33 Fernhout - MWH z.t.
85 Hartogs, Imke 56 Vitron-Wilstra Ladies TM z.t.
86 Moonen, Daniëlla 116 Weijers-Eikhout-GrWoud B z.t.
87 Palland, Marit 31 Fernhout - MWH 5:34:30 29:59
88 Schröder, Yvonne 18 Rc Charlottenburg Berlin 5:39:25 34:54
89 Bremer, Louise 29 RSC de Zuidwesthoek 5:40:17 35:46
90 de Veen, Anouk 113 Weijers-Eikhout-GrWoud A 5:49:55 45:24
91 Geschwandtner, Stefanie 17 Rc Charlottenburg Berlin z.t.
92 de Krijger, Karin 41 Letchworth Extran Moser z.t.
93 Meter, Ilona 73 Merida Dutch Ladies Team z.t.
94 van Loon, Cindy 58 Vitron-Wilstra Ladies TM z.t.
95 Nijhof, Femke 45 Löwik de Zwaluwen 6:00:17 55:46
96 Raymaekers, Marloes 146 Steenbergen z.t.
97 Hartholt, Lysbert 53 Westland Wil Vooruit z.t.
98 Kweekel, Famke 89 Team Ton v Bemmelen z.t.
99 Veen, Linda 157 Amsterdam z.t.
100 van Loon, Natasja 55 Vitron-Wilstra Ladies TM z.t.
Stand Rode Trui Tussensprint klassement na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 3 Grimberg, Arenda 5 15 20
2 1 Zijlaard-Van Moorsel, Leontien8 2 10
3 151 Linthorst, Francis 3 3 6
4 2 Melchers, Mirjam 5 1 6
5 76 Witteveen, Claudia 2 3 5
6 133 Wichmann, Anke 3 3
7 5 de Goede, Suzanne 1 2 3
8 98 Koedooder, Vera 3 3
9 79 Mansveld, Debby 3 3
10 96 Wallaard, Jaccolien 2 2
11 101 Bates, Katharine 2 2
12 8 Vermeiren, Katleen 1 1
13 71 Symington, Sara 1 1
14 94 Groenveld, Josephine 1 1
Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 106,8 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Vlaanderen - T Interim 14 7:44:06
2 Team Farmfrites Hartol A 1 7:44:06
3 Nat. Selectie Nederland 16 7:44:06
4 Great Britain National 12 7:44:06
5 Bik Powerplate team A 17 7:44:06
6 Team Farmfrites Hartol B 21 7:44:20 0:14
7 Löwik de Zwaluwen 8 7:44:20 0:14
8 Niederrhein BKK Zollern 23 7:44:27 0:21
9 Prov. Selectie Antwerpen 2 7:44:29 0:23
10 RSC de Zuidwesthoek 5 7:44:29 0:23
11 Ondernemers van Nature 22 7:44:29 0:23
12 @Home Cycling Team 11 7:44:38 0:32
13 Team Ton v Bemmelen 15 7:44:38 0:32
14 Bik Powerplate B 26 7:44:45 0:39
15 Merida Dutch Ladies Team 13 7:44:59 0:53
16 Westland Wil Vooruit 9 7:44:59 0:53
17 Weijers-Eikhout-GrWoud A 19 7:45:09 1:03
18 Rc Charlottenburg Berlin 3 7:55:24 11:18
19 Fernhout - MWH 6 7:55:29 11:23
20 Letchworth Extran Moser 7 7:56:24 12:18
21 Vitron-Wilstra Ladies TM 10 8:26:46 42:40
Algemeen Ploegen klassement na de 2e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Team Farmfrites Hartol A 1 15:17:53
2 Bik Powerplate team A 17 15:20:11 2:18
3 Great Britain National 12 15:22:57 5:04
4 Nat. Selectie Nederland 16 15:25:27 7:34
5 Ondernemers van Nature 22 15:25:50 7:57
6 Niederrhein BKK Zollern 23 15:28:18 10:25
7 Bik Powerplate B 26 15:28:36 10:43
8 @Home Cycling Team 11 15:33:01 15:08
9 Vlaanderen - T Interim 14 15:34:31 16:38
10 Team Farmfrites Hartol B 21 15:34:45 16:52
11 Löwik de Zwaluwen 8 15:37:15 19:22
12 Team Ton v Bemmelen 15 15:37:33 19:40
13 Prov. Selectie Antwerpen 2 15:41:56 24:03
14 Merida Dutch Ladies Team 13 15:42:26 24:33
15 Weijers-Eikhout-GrWoud A 19 15:43:22 25:29
16 RSC de Zuidwesthoek 5 15:46:38 28:45
17 Westland Wil Vooruit 9 15:48:50 30:57
18 Rc Charlottenburg Berlin 3 16:08:44 50:51
19 Fernhout - MWH 6 16:18:32 1:00:39
20 Letchworth Extran Moser 7 16:19:57 1:02:04
21 Vitron-Wilstra Ladies TM 10 17:20:07 2:02:14
Stand Groene Trui Puntenklassement na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 1 Zijlaard-Van Moorsel, Leontien23 23 46
2 79 Mansveld, Debby 19 25 44
3 98 Koedooder, Vera 21 12 33
4 2 Melchers, Mirjam 25 3 28
5 30 van Dongen-Cools,Jolanda 6 21 27
6 123 van der Helm, Esther 13 10 23
7 5 de Goede, Suzanne 7 13 20
8 92 Hassink, Areke 19 19
9 66 Vos, Janneke 4 14 18
10 70 Newstead, Frances 10 8 18
11 8 Vermeiren, Katleen 17 17
12 102 Bosman, Andrea 17 17
13 82 Wannijn, Ine 15 15
14 68 Heal, Rachel 15 15
15 101 Bates, Katharine 14 14
16 132 Gunnewijk, Loes 8 5 13
17 97 Mos, Christine 12 12
18 87 Mulders, Catharina 11 11
19 96 Wallaard, Jaccolien 11 11
20 94 Groenveld, Josephine 9 9
21 3 Grimberg, Arenda 9 9
22 135 Becker, Charlotte 7 7
23 80 van Melis, Mirella 6 6
24 93 Spijkerman, Bertine 5 5
25 134 Becker, Christina 4 4
26 110 Wekema, Fonny 3 3
27 67 Davies, Emma 2 2
28 152 Hierckens, Corine 2 2
29 91 Visser, Adrie 1 1
30 130 van Dongen, Minke 1 1
Stand Witte Trui Jongeren klassement na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 5 de Goede, Suzanne 8 10 18
2 98 Koedooder, Vera 10 8 18
3 122 Pirard, Christa 4 4 8
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt