Uitslagen en klassementen

Etappe 3

                  Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 129 km)

                   Westkapelle - Westkapelle op 18 Juni 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   9 Vos, Marianne             Nederland Bloeit          *  3:44:38
  2   3 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl      *   z.t.
  3  34 Koedooder, Vera           Team Specialized-DPD      *  3:46:54     2:16
  4  97 Bosman, Andrea            ~SRAM - WV Eemland           3:47:04     2:26
  5  65 Slappendel, Iris          Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
  6   1 van den Broek, Irene      AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  7  13 Duester, Sarah            Nederland Bloeit             3:47:07     2:29
  8  89 de Vocht, Liesbeth        Nationale Team BelgiŽ         z.t.
  9   2 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl         3:48:42     4:04
 10  25 Pieters, Amy              Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 11 218 Hoskins, Melissa          Austrlia National Team       3:48:49     4:11
 12   7 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl         3:48:55     4:17
 13 161 Lamborelle, Nathalie      Abus - Nutrixxion            3:48:58     4:20
 14 211 Edmondson, Annette        Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
 15  12 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit              z.t.
 16 213 King, Isabella            Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
 17 193 Arys, Evelyn              ~Sengers Ladies CT            z.t.
 18  59 Ensing, Janneke           Dolamns Landscaping Team      z.t.
 19  91 De Vuyst, Sofie           Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 20  57 Spoor, Winanda            Dolamns Landscaping Team      z.t.
 21  11 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit              z.t.
 22  81 van Paassen, Sanne        ~Het Snelle Wiel              z.t.
 23 135 Eversdijk, Anne           ~Rabo Lady Force              z.t.
 24 100 Wigbold, Juliette         ~SRAM - WV Eemland           3:49:07     4:29
 25 194 Koster, Claudia           ~Sengers Ladies CT            z.t.
 26 139 Knol, Willeke             ~Jan van Arckel              3:49:09     4:31
 27  14 van Wanroij, Marieke      Nederland Bloeit              z.t.
 28  83 van den Brand, Daphny     ~Het Snelle Wiel              z.t.
 29  42 Meijer, Rixt              ~People's Trust CT            z.t.
 30 162 Bates, Kate               Abus - Nutrixxion             z.t.
 31 196 Silversides, Emma         ~Sengers Ladies CT            z.t.
 32  54 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies CT             z.t.
 33 153 Thomas, Claire            ~Cycl BC/Horizon Fitness      z.t.
 34 205 Buyl, Kimberly            ~Steeds Vooraan Kontich      3:49:17     4:39
 35 195 Roggeman, Inge            ~Sengers Ladies CT           3:49:28     4:50
 36   5 de Vries, Marijn          AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 37 204 Dom, Annelies             ~Steeds Vooraan Kontich      3:49:31     4:53
 38  64 Otten, Marissa            Dolamns Landscaping Team     3:49:49     5:11
 39 101 van Veghel, Sandra        ~SRAM - WV Eemland           3:52:51     8:13
 40 177 Schnider, Pascale         Team Bike - Import.ch         z.t.
 41   4 van Vliet, Heleen         AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 42  26 Tromp, Esra               Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 43   6 van Wingerden, Josien     AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 44  27 van Rijen, Linda          Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 45 178 Gass, Daniela             Team Bike - Import.ch        3:59:48    15:10
 46 134 Braam, Joukje             ~Rabo Lady Force              z.t.
 47  99 van den Hoek, Bianca      ~SRAM - WV Eemland            z.t.
 48 136 Doedee, Baukje            ~Rabo Lady Force              z.t.
 49 140 den Otter, Marieke        ~Jan van Arckel               z.t.
 50 142 Jongstra, Sione           ~Jan van Arckel               z.t.
 51 143 Klomp, Manon              ~Jan van Arckel               z.t.
 52 220 Heather, Taryn            Austrlia National Team        z.t.
 53  98 Glasbergen, Jessica       ~SRAM - WV Eemland            z.t.
 54  49 Soemanta, Lisanne         Batavus Ladies CT             z.t.
 55  46 Kreuze, Ingeborg          ~People's Trust CT            z.t.
 56 138 Kortekaas, Esther         ~Jan van Arckel               z.t.
 57 169 Barr, Jane                National Team Scotland        z.t.
 58 109 Donkers, Djoeke           ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
 59  66 Daams, Jessie             Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
 60  55 Soek, Julia               Batavus Ladies CT             z.t.
 61  92 Cant, Sanne               Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 62  56 Boskamp, Joan             Batavus Ladies CT             z.t.
 63 164 Creswick, Natalie         Abus - Nutrixxion             z.t.
 64 165 Schnitzmeier,Anna Bianca  Abus - Nutrixxion             z.t.
 65 156 Glaesser, Jasmin          ~Cycl BC/Horizon Fitness      z.t.
 66 106 Trott, Laura              ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
 67 116 van Hoek, Lotte           ~Team Restore Cycling         z.t.
 68 166 Zwick, Martina            Abus - Nutrixxion             z.t.
 69  82 Finegan, Kate             ~Het Snelle Wiel             4:04:48    20:10
 70  60 Lavrijssen, Birgit        Dolamns Landscaping Team      z.t.
 71 148 Bongaards, Amanda         ~Dura Vermeer CT              z.t.
 72 129 Matthijsse, Mathilde      ~Rabo Lady Force              z.t.
 73 158 Jochems, Britt            ~Cycl BC/Horizon Fitness     4:05:48    21:10
 74  67 Olsson, Sara              Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
 75 199 Nijns, Nathalie           ~Sengers Ladies CT            z.t.
 76 105 Ringlever, Linda          ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
 77  94 Werner, Laure             Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 78 170 Stanning, Jenny           National Team Scotland        z.t.
 79 173 Ewing, Anne               National Team Scotland        z.t.
 80  61 Kessler, Nina             Dolamns Landscaping Team      z.t.
 81 181 Grob, Valentine           Team Bike - Import.ch         z.t.
 82  19 Hoeksma, Ilona            ~Pedaalridders / Stadion      z.t.
 83  44 van Steenis, Samantha     ~People's Trust CT            z.t.
 84  84 Wouters, Kim              ~Het Snelle Wiel              z.t.
 85  33 van Dijk, Kim             Team Specialized-DPD          z.t.
 86 133 Klok, Ines                ~Rabo Lady Force              z.t.
 87  45 Jelsma, Judith            ~People's Trust CT            z.t.
 88 124 Karssies, Elise           ~HEPRO - NWVG                4:06:08    21:30
 89 147 Simons, Suzan             ~Dura Vermeer CT              z.t.
 90  39 Kogelman, Silke           Team Specialized-DPD          z.t.
 91  93 Belmans, Els              Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 92 107 Lenting, Charlotte        ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
 93 202 Bolangier, Elke           ~Steeds Vooraan Kontich      4:06:13    21:35
 94 123 van Wesdonk, Nathaly      ~HEPRO - NWVG                 z.t.
 95 117 Stegink, Ymke             ~Team Restore Cycling         z.t.
 96 144 van Wijgerden, Petra      ~Jan van Arckel               z.t.
 97 132 Gins, Tara                ~Rabo Lady Force              z.t.
 98 130 Klein, Linda              ~Rabo Lady Force             4:06:43    22:05
 99 146 Ceulemans, Dunja          ~Dura Vermeer CT             4:06:53    22:15
      8 JŲhrend, Marlen           AA Drink-Leontien.nl       Strijd gestaakt
     21 Stoel, Irene              ~Pedaalridders / Stadion   Strijd gestaakt
     28 de Goede, Suzanne         Skil-Koga Cycling Team     Niet gestart
     29 Becker, Christina         Skil-Koga Cycling Team     Niet gestart
     36 Eshuis, Aafke             Team Specialized-DPD       Strijd gestaakt
     37 Jansen, Britt             Team Specialized-DPD       Strijd gestaakt
     38 Truijen, Karin            Team Specialized-DPD       Strijd gestaakt
     40 Paus, Berdienke           Team Specialized-DPD       Strijd gestaakt
     43 Stokman, Marjan           ~People's Trust CT         Strijd gestaakt
     47 de Croon, Linda           ~People's Trust CT         Strijd gestaakt
     50 Huisman, Marit            Batavus Ladies CT          Strijd gestaakt
     51 Snijder, Adriene          Batavus Ladies CT          Strijd gestaakt
     53 van Nieuwpoort, Tessa     Batavus Ladies CT          Strijd gestaakt
     58 van der Kamp, Laura       Dolamns Landscaping Team   Niet gestart
     62 Schreurs, Geerike         Dolamns Landscaping Team   Strijd gestaakt
     63 Gercama, Alie             Dolamns Landscaping Team   Niet gestart
     68 Jeremiasse, Bernadette    Ladies CT W.L.D. Garmin    Strijd gestaakt
     75 van den Steen, Goedele    ~De Sprinter Malderen      Strijd gestaakt
     76 de Ridder, Amy            ~De Sprinter Malderen      Strijd gestaakt
     78 Verbeeck, Liesbeth        ~De Sprinter Malderen      Strijd gestaakt
     79 Vervoort, Evi             ~De Sprinter Malderen      Strijd gestaakt
     80 Alaerts, Inge             ~De Sprinter Malderen      Strijd gestaakt
     85 Bremmers, Ingeborg        ~Het Snelle Wiel           Strijd gestaakt
     86 Hartogs, Imke             ~Het Snelle Wiel           Strijd gestaakt
    102 Haanstra, Alike           ~SRAM - WV Eemland         Strijd gestaakt
    103 van Twist, Nelleke        ~SRAM - WV Eemland         Strijd gestaakt
    110 Smits, Jessica            ~MLT R&TC Groenewoud       Strijd gestaakt
    111 Geoghegan, Michelle       ~MLT R&TC Groenewoud       Strijd gestaakt
    118 de Kort, Noortje          ~Team Restore Cycling      Niet gestart
    119 Kerste, Marielle          ~Team Restore Cycling      Strijd gestaakt
    125 Koops, Gerda              ~HEPRO - NWVG              Strijd gestaakt
    127 van Horik, Sofie          ~HEPRO - NWVG              Strijd gestaakt
    128 Top, Mischa               ~HEPRO - NWVG              Strijd gestaakt
    131 Eckhardt, Marlou          ~Rabo Lady Force           Strijd gestaakt
    137 van den Berg, Kimberly    ~Jan van Arckel            Strijd gestaakt
    149 Verdonck, Sofie           ~Dura Vermeer CT           Strijd gestaakt
    150 Rockx, Anouk              ~Dura Vermeer CT           Strijd gestaakt
    151 Arnouts, Anne             ~Dura Vermeer CT           Strijd gestaakt
    152 Klep, Inge                ~Dura Vermeer CT           Niet gestart
    155 Lehman, Jenny             ~Cycl BC/Horizon Fitness   Strijd gestaakt
    157 sadler-Andrews, Ella      ~Cycl BC/Horizon Fitness   Strijd gestaakt
    163 Lindberg, Marie           Abus - Nutrixxion          Niet gestart
    172 MacAulay, Claire          National Team Scotland     Strijd gestaakt
    179 Reusser, Sonja            Team Bike - Import.ch      Strijd gestaakt
    180 Matthey, NadŤge           Team Bike - Import.ch      Strijd gestaakt
    187 Carpinteiro, Celina       Ouribike / Ccouriquense    Strijd gestaakt
    189 Costa, Rute               Ouribike / Ccouriquense    Strijd gestaakt
    197 Vandermeulen, Cindy       ~Sengers Ladies CT         Strijd gestaakt
    198 van Severen, Celine       ~Sengers Ladies CT         Strijd gestaakt
    200 Bamelis, Sanne            ~Sengers Ladies CT         Strijd gestaakt
    201 Duyck, Ann-Sophie         ~Steeds Vooraan Kontich    Strijd gestaakt
    209 Ankudinnoff, Ashlee       Ais Women's Ttrack Endur   Strijd gestaakt
    210 Cure, Amy                 Ais Women's Ttrack Endur   Strijd gestaakt
    212 Kent, Sarah               Ais Women's Ttrack Endur   Strijd gestaakt
    214 Tomic, Josephine          Ais Women's Ttrack Endur   Strijd gestaakt
    219 Hogan, Joanne             Austrlia National Team     Strijd gestaakt
    221 Noonan, Sinead            Austrlia National Team     Strijd gestaakt
    222 Maclean, Jessie           Austrlia National Team     Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 34.456 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.  


                   Sprintklassement punten voor de 3e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal

  1    3 Wild, Kirsten                5           5     10
  2    9 Vos, Marianne                3           3      6
  3   89 de Vocht, Liesbeth                 5            5
  4    1 van den Broek, Irene               3            3
  5   25 Pieters, Amy                 1           1      2
  6   13 Duester, Sarah                     1            1


         Ploegen klassering van de 3e Etappe (Rit in lijn over 129 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AA Drink-Leontien.nl         1     11:20:24   
  2  Nederland Bloeit             2     11:20:43        0:19
  3  ~Sengers Ladies CT          25     11:27:14        6:50
  4  Dolamns Landscaping Team     8     11:27:45        7:21
  5  ~SRAM - WV Eemland          13     11:29:02        8:38
  6  Skil-Koga Cycling Team       4     11:34:24       14:00
  7  Nationale Team BelgiŽ       12     11:35:53       15:29
  8  Abus - Nutrixxion           21     11:37:55       17:31
  9  ~Het Snelle Wiel            11     11:42:55       22:31
 10  ~Steeds Vooraan Kontich     26     11:45:01       24:37
 11  ~Rabo Lady Force            17     11:48:34       28:10
 12  ~Jan van Arckel             18     11:48:45       28:21
 13  Batavus Ladies CT            7     11:48:45       28:21
 14  Ladies CT W.L.D. Garmin      9     11:52:40       32:16
 15  ~People's Trust CT           6     11:54:45       34:21
 16  ~Cycl BC/Horizon Fitness    20     11:54:45       34:21
 17  Team Bike - Import.ch       23     11:58:27       38:03
 18  Team Specialized-DPD         5     11:58:50       38:26
 19  ~MLT R&TC Groenewoud        14     12:05:24       45:00
 20  National Team Scotland      22     12:11:24       51:00
 21  ~Dura Vermeer CT            19     12:17:49       57:25


                 Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Vos, Marianne               9  Nederland Bloeit          6:23:09
  2 Wild, Kirsten               3  AA Drink-Leontien.nl      6:23:33     0:24
  3 Duester, Sarah             13  Nederland Bloeit          6:26:07     2:58
  4 Koedooder, Vera            34  Team Specialized-DPD      6:26:14     3:05
  5 van den Broek, Irene        1  AA Drink-Leontien.nl      6:26:24     3:15
  6 Slappendel, Iris           65  Ladies CT W.L.D. Garmin   6:26:25     3:16
  7 de Vocht, Liesbeth         89  Nationale Team BelgiŽ     6:26:27     3:18
  8 Bosman, Andrea             97  ~SRAM - WV Eemland        6:26:46     3:37
  9 Pieters, Amy               25  Skil-Koga Cycling Team    6:27:41     4:32
 10 Blaak, Chantal              2  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
 11 De Vuyst, Sofie            91  Nationale Team BelgiŽ     6:28:16     5:07
 12 Spoor, Winanda             57  Dolamns Landscaping Team  6:28:19     5:10
 13 Tabak, Noortje             11  Nederland Bloeit          6:28:24     5:15
 14 Brand, Lucinda              7  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
 15 Ensing, Janneke            59  Dolamns Landscaping Team  6:28:26     5:17
 16 Arys, Evelyn              193  ~Sengers Ladies CT        6:28:30     5:21
 17 Kanis, Janneke             12  Nederland Bloeit           z.t.
 18 Meijer, Rixt               42  ~People's Trust CT        6:28:32     5:23
 19 Koster, Claudia           194  ~Sengers Ladies CT        6:28:39     5:30
 20 Hoskins, Melissa          218  Austrlia National Team    6:28:43     5:34
 21 van Wanroij, Marieke       14  Nederland Bloeit          6:28:48     5:39
 22 Silversides, Emma         196  ~Sengers Ladies CT        6:28:59     5:50
 23 van Paassen, Sanne         81  ~Het Snelle Wiel          6:29:06     5:57
 24 Knol, Willeke             139  ~Jan van Arckel            z.t.
 25 Eversdijk, Anne           135  ~Rabo Lady Force          6:29:08     5:59
 26 Bates, Kate               162  Abus - Nutrixxion         6:29:14     6:05
 27 van den Brand, Daphny      83  ~Het Snelle Wiel           z.t.
 28 Lamborelle, Nathalie      161  Abus - Nutrixxion         6:29:18     6:09
 29 de Vries, Marijn            5  AA Drink-Leontien.nl      6:29:22     6:13
 30 Heijkoop, Anne             54  Batavus Ladies CT          z.t.
 31 Dom, Annelies             204  ~Steeds Vooraan Kontich   6:29:23     6:14
 32 Thomas, Claire            153  ~Cycl BC/Horizon Fitness  6:29:27     6:18
 33 Buyl, Kimberly            205  ~Steeds Vooraan Kontich   6:29:43     6:34
 34 Otten, Marissa             64  Dolamns Landscaping Team  6:30:09     7:00
 35 Wigbold, Juliette         100  ~SRAM - WV Eemland        6:30:18     7:09
 36 King, Isabella            213  Ais Women's Ttrack Endur  6:31:24     8:15
 37 Roggeman, Inge            195  ~Sengers Ladies CT        6:31:35     8:26
 38 Schnider, Pascale         177  Team Bike - Import.ch     6:32:36     9:27
 39 Tromp, Esra                26  Skil-Koga Cycling Team    6:32:50     9:41
 40 van Rijen, Linda           27  Skil-Koga Cycling Team    6:32:56     9:47
 41 van Wingerden, Josien       6  AA Drink-Leontien.nl      6:33:09    10:00
 42 van Vliet, Heleen           4  AA Drink-Leontien.nl      6:33:19    10:10
 43 Edmondson, Annette        211  Ais Women's Ttrack Endur  6:34:03    10:54
 44 van Veghel, Sandra        101  ~SRAM - WV Eemland        6:37:47    14:38
 45 Cant, Sanne                92  Nationale Team BelgiŽ     6:39:20    16:11
 46 Daams, Jessie              66  Ladies CT W.L.D. Garmin   6:39:40    16:31
 47 den Otter, Marieke        140  ~Jan van Arckel           6:39:54    16:45
 48 van den Hoek, Bianca       99  ~SRAM - WV Eemland        6:39:57    16:48
 49 Glaesser, Jasmin          156  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 50 Braam, Joukje             134  ~Rabo Lady Force          6:39:58    16:49
 51 Gass, Daniela             178  Team Bike - Import.ch     6:40:02    16:53
 52 Barr, Jane                169  National Team Scotland    6:40:09    17:00
 53 Donkers, Djoeke           109  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 54 Soek, Julia                55  Batavus Ladies CT         6:40:12    17:03
 55 Boskamp, Joan              56  Batavus Ladies CT         6:40:27    17:18
 56 Kreuze, Ingeborg           46  ~People's Trust CT        6:41:25    18:16
 57 Soemanta, Lisanne          49  Batavus Ladies CT         6:41:51    18:42
 58 Trott, Laura              106  ~MLT R&TC Groenewoud      6:41:52    18:43
 59 Jongstra, Sione           142  ~Jan van Arckel           6:41:57    18:48
 60 Glasbergen, Jessica        98  ~SRAM - WV Eemland        6:42:00    18:51
 61 van Hoek, Lotte           116  ~Team Restore Cycling     6:42:01    18:52
 62 Heather, Taryn            220  Austrlia National Team    6:42:16    19:07
 63 Klomp, Manon              143  ~Jan van Arckel           6:42:20    19:11
 64 Schnitzmeier,Anna Bianca  165  Abus - Nutrixxion         6:42:25    19:16
 65 Kortekaas, Esther         138  ~Jan van Arckel           6:42:26    19:17
 66 Creswick, Natalie         164  Abus - Nutrixxion         6:44:47    21:38
 67 Lavrijssen, Birgit         60  Dolamns Landscaping Team  6:44:49    21:40
 68 Doedee, Baukje            136  ~Rabo Lady Force          6:44:54    21:45
 69 Finegan, Kate              82  ~Het Snelle Wiel          6:45:26    22:17
 70 Ringlever, Linda          105  ~MLT R&TC Groenewoud      6:45:58    22:49
 71 Wouters, Kim               84  ~Het Snelle Wiel          6:46:03    22:54
 72 Kessler, Nina              61  Dolamns Landscaping Team  6:46:08    22:59
 73 van Steenis, Samantha      44  ~People's Trust CT        6:46:10    23:01
 74 Werner, Laure              94  Nationale Team BelgiŽ     6:46:11    23:02
 75 Jelsma, Judith             45  ~People's Trust CT        6:46:15    23:06
 76 Olsson, Sara               67  Ladies CT W.L.D. Garmin   6:46:20    23:11
 77 Hoeksma, Ilona             19  ~Pedaalridders / Stadion  6:46:22    23:13
 78 Jochems, Britt            158  ~Cycl BC/Horizon Fitness  6:46:28    23:19
 79 Klok, Ines                133  ~Rabo Lady Force          6:46:41    23:32
 80 Stegink, Ymke             117  ~Team Restore Cycling     6:46:46    23:37
 81 Gins, Tara                132  ~Rabo Lady Force          6:46:50    23:41
 82 van Dijk, Kim              33  Team Specialized-DPD      6:48:16    25:07
 83 Belmans, Els               93  Nationale Team BelgiŽ     6:48:25    25:16
 84 Zwick, Martina            166  Abus - Nutrixxion         6:48:32    25:23
 85 Kogelman, Silke            39  Team Specialized-DPD      6:48:37    25:28
 86 Karssies, Elise           124  ~HEPRO - NWVG             6:48:38    25:29
 87 van Wesdonk, Nathaly      123  ~HEPRO - NWVG             6:48:41    25:32
 88 van Wijgerden, Petra      144  ~Jan van Arckel           6:48:49    25:40
 89 Simons, Suzan             147  ~Dura Vermeer CT           z.t.
 90 Bolangier, Elke           202  ~Steeds Vooraan Kontich   6:48:53    25:44
 91 Ceulemans, Dunja          146  ~Dura Vermeer CT          6:49:16    26:07
 92 Matthijsse, Mathilde      129  ~Rabo Lady Force          6:49:39    26:30
 93 Bongaards, Amanda         148  ~Dura Vermeer CT          6:49:49    26:40
 94 Nijns, Nathalie           199  ~Sengers Ladies CT        6:51:04    27:55
 95 Ewing, Anne               173  National Team Scotland    6:51:11    28:02
 96 Lenting, Charlotte        107  ~MLT R&TC Groenewoud      6:51:12    28:03
 97 Stanning, Jenny           170  National Team Scotland     z.t.
 98 Grob, Valentine           181  Team Bike - Import.ch     6:51:29    28:20
 99 Klein, Linda              130  ~Rabo Lady Force          6:52:04    28:55


                           Eindstand Puntenklassement

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2-  -3- Totaal

  1     9  Vos, Marianne               10   17   20    47
  2     3  Wild, Kirsten                9   16   19    44
  3    13  Duester, Sarah               4   19   14    37
  4    25  Pieters, Amy                 7   18   11    36
  5     2  Blaak, Chantal                   20   12    32
  6    97  Bosman, Andrea                   13   17    30
  7    89  de Vocht, Liesbeth           2   14   13    29
  8    65  Slappendel, Iris                 12   16    28
  9     1  van den Broek, Irene         3   10   15    28
 10    34  Koedooder, Vera              5        18    23
 11   193  Arys, Evelyn                     15    4    19
 12   218  Hoskins, Melissa                  7   10    17
 13    91  De Vuyst, Sofie              6    9    2    17
 14     7  Brand, Lucinda                    3    9    12
 15    42  Meijer, Rixt                     11         11
 16   161  Lamborelle, Nathalie                   8     8
 17   211  Edmondson, Annette                     7     7
 18    12  Kanis, Janneke                         6     6
 19   139  Knol, Willeke                     6          6
 20   213  King, Isabella                         5     5
 21    59  Ensing, Janneke                   2    3     5
 22    14  van Wanroij, Marieke              5          5
 23    57  Spoor, Winanda                         1     1
 24   204  Dom, Annelies                     1          1
 25   177  Schnider, Pascale            1               1


                           Eindstand Sprintklassement

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2-  -3- Totaal

  1     9  Vos, Marianne                    15    6    21
  2     3  Wild, Kirsten                     9   10    19
  3    89  de Vocht, Liesbeth                     5     5
  4    25  Pieters, Amy                      2    2     4
  5     1  van den Broek, Irene                   3     3
  6    13  Duester, Sarah                         1     1
  7    34  Koedooder, Vera                   1          1


                  Eindklassering Algemeen Jongeren klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Pieters, Amy               25  Skil-Koga Cycling Team    6:27:41
  2 Blaak, Chantal              2  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
  3 Spoor, Winanda             57  Dolamns Landscaping Team  6:28:19     0:38
  4 Brand, Lucinda              7  AA Drink-Leontien.nl      6:28:24     0:43
  5 Arys, Evelyn              193  ~Sengers Ladies CT        6:28:30     0:49
  6 Koster, Claudia           194  ~Sengers Ladies CT        6:28:39     0:58
  7 Hoskins, Melissa          218  Austrlia National Team    6:28:43     1:02
  8 Knol, Willeke             139  ~Jan van Arckel           6:29:06     1:25
  9 Eversdijk, Anne           135  ~Rabo Lady Force          6:29:08     1:27
 10 Otten, Marissa             64  Dolamns Landscaping Team  6:30:09     2:28
 11 King, Isabella            213  Ais Women's Ttrack Endur  6:31:24     3:43
 12 Tromp, Esra                26  Skil-Koga Cycling Team    6:32:50     5:09
 13 Edmondson, Annette        211  Ais Women's Ttrack Endur  6:34:03     6:22
 14 Cant, Sanne                92  Nationale Team BelgiŽ     6:39:20    11:39
 15 Daams, Jessie              66  Ladies CT W.L.D. Garmin   6:39:40    11:59
 16 den Otter, Marieke        140  ~Jan van Arckel           6:39:54    12:13
 17 Glaesser, Jasmin          156  ~Cycl BC/Horizon Fitness  6:39:57    12:16
 18 Soek, Julia                55  Batavus Ladies CT         6:40:12    12:31
 19 Trott, Laura              106  ~MLT R&TC Groenewoud      6:41:52    14:11
 20 van Hoek, Lotte           116  ~Team Restore Cycling     6:42:01    14:20
 21 Schnitzmeier,Anna Bianca  165  Abus - Nutrixxion         6:42:25    14:44
 22 Lavrijssen, Birgit         60  Dolamns Landscaping Team  6:44:49    17:08
 23 van Steenis, Samantha      44  ~People's Trust CT        6:46:10    18:29
 24 Olsson, Sara               67  Ladies CT W.L.D. Garmin   6:46:20    18:39
 25 Hoeksma, Ilona             19  ~Pedaalridders / Stadion  6:46:22    18:41
 26 Jochems, Britt            158  ~Cycl BC/Horizon Fitness  6:46:28    18:47
 27 Stegink, Ymke             117  ~Team Restore Cycling     6:46:46    19:05
 28 Gins, Tara                132  ~Rabo Lady Force          6:46:50    19:09
 29 Zwick, Martina            166  Abus - Nutrixxion         6:48:32    20:51
 30 van Wesdonk, Nathaly      123  ~HEPRO - NWVG             6:48:41    21:00
 31 Ceulemans, Dunja          146  ~Dura Vermeer CT          6:49:16    21:35
 32 Nijns, Nathalie           199  ~Sengers Ladies CT        6:51:04    23:23
 33 Lenting, Charlotte        107  ~MLT R&TC Groenewoud      6:51:12    23:31
 34 Grob, Valentine           181  Team Bike - Import.ch     6:51:29    23:48
 35 Klein, Linda              130  ~Rabo Lady Force          6:52:04    24:23

                   Eindklassering Algemeen Ploegen klassement

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AA Drink-Leontien.nl         1     19:18:06   
  2  Nederland Bloeit             2     19:18:09        0:03
  3  ~Sengers Ladies CT          25     19:26:06        8:00
  4  Dolamns Landscaping Team     8     19:26:35        8:29
  5  ~SRAM - WV Eemland          13     19:29:43       11:37
  6  Skil-Koga Cycling Team       4     19:33:07       15:01
  7  Nationale Team BelgiŽ       12     19:34:03       15:57
  8  Abus - Nutrixxion           21     19:40:29       22:23
  9  ~Het Snelle Wiel            11     19:43:23       25:17
 10  ~Steeds Vooraan Kontich     26     19:47:11       29:05
 11  ~Jan van Arckel             18     19:48:34       30:28
 12  ~Rabo Lady Force            17     19:48:54       30:48
 13  Batavus Ladies CT            7     19:48:55       30:49
 14  Ladies CT W.L.D. Garmin      9     19:52:25       34:19
 15  ~People's Trust CT           6     19:54:57       36:51
 16  ~Cycl BC/Horizon Fitness    20     19:55:18       37:12
 17  Team Specialized-DPD         5     19:57:53       39:47
 18  Team Bike - Import.ch       23     20:00:48       42:42
 19  ~MLT R&TC Groenewoud        14     20:07:51       49:45
 20  National Team Scotland      22     20:22:32     1:04:26
 21  ~Dura Vermeer CT            19     20:22:47     1:04:41

		Jurycommunique nr 3 na de 3e Etappe op 18 juni 2011
		Jurycommunique no 3 after the 3rd stage on june 18th, 2011
		==========================================================

Strijdlustigste renster in de 3e etappe
Most aggressive rider in the 3rd stage
34	Koedodeer, Vera	Team Specialized-DPD


							De jurycommissarissen
							The panel of commissaires


Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt