Uitslagen en klassementen

Etappe 2

                 Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 106,3 km)

                    Middelburg - Vlissingen op 17 Juni 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   2 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl      *  2:32:29
  2  13 Duester, Sarah            Nederland Bloeit          *   z.t.
  3  25 Pieters, Amy              Skil-Koga Cycling Team    *  2:32:31     0:02
  4   9 Vos, Marianne             Nederland Bloeit             2:32:42     0:13
  5   3 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  6 193 Arys, Evelyn              ~Sengers Ladies CT            z.t.
  7  89 de Vocht, Liesbeth        Nationale Team BelgiŽ         z.t.
  8  97 Bosman, Andrea            ~SRAM - WV Eemland            z.t.
  9  65 Slappendel, Iris          Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
 10  42 Meijer, Rixt              ~People's Trust CT            z.t.
 11   1 van den Broek, Irene      AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 12  91 De Vuyst, Sofie           Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 13  28 de Goede, Suzanne         Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 14 218 Hoskins, Melissa          Austrlia National Team        z.t.
 15 139 Knol, Willeke             ~Jan van Arckel               z.t.
 16  14 van Wanroij, Marieke      Nederland Bloeit              z.t.
 17   8 JŲhrend, Marlen           AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 18   7 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 19  59 Ensing, Janneke           Dolamns Landscaping Team      z.t.
 20 204 Dom, Annelies             ~Steeds Vooraan Kontich       z.t.
 21  57 Spoor, Winanda            Dolamns Landscaping Team      z.t.
 22  12 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit              z.t.
 23  92 Cant, Sanne               Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 24  11 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit              z.t.
 25  83 van den Brand, Daphny     ~Het Snelle Wiel              z.t.
 26  34 Koedooder, Vera           Team Specialized-DPD         2:32:48     0:19
 27 196 Silversides, Emma         ~Sengers Ladies CT           2:32:49     0:20
 28  99 van den Hoek, Bianca      ~SRAM - WV Eemland            z.t.
 29   5 de Vries, Marijn          AA Drink-Leontien.nl         2:32:52     0:23
 30 117 Stegink, Ymke             ~Team Restore Cycling        2:33:06     0:37
 31 162 Bates, Kate               Abus - Nutrixxion             z.t.
 32  60 Lavrijssen, Birgit        Dolamns Landscaping Team      z.t.
 33 156 Glaesser, Jasmin          ~Cycl BC/Horizon Fitness      z.t.
 34 135 Eversdijk, Anne           ~Rabo Lady Force              z.t.
 35  61 Kessler, Nina             Dolamns Landscaping Team      z.t.
 36 169 Barr, Jane                National Team Scotland        z.t.
 37  55 Soek, Julia               Batavus Ladies CT             z.t.
 38 105 Ringlever, Linda          ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
 39 200 Bamelis, Sanne            ~Sengers Ladies CT            z.t.
 40 178 Gass, Daniela             Team Bike - Import.ch         z.t.
 41 133 Klok, Ines                ~Rabo Lady Force              z.t.
 42 153 Thomas, Claire            ~Cycl BC/Horizon Fitness      z.t.
 43  38 Truijen, Karin            Team Specialized-DPD          z.t.
 44 205 Buyl, Kimberly            ~Steeds Vooraan Kontich       z.t.
 45   4 van Vliet, Heleen         AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 46 158 Jochems, Britt            ~Cycl BC/Horizon Fitness      z.t.
 47 149 Verdonck, Sofie           ~Dura Vermeer CT              z.t.
 48  40 Paus, Berdienke           Team Specialized-DPD          z.t.
 49  44 van Steenis, Samantha     ~People's Trust CT            z.t.
 50  45 Jelsma, Judith            ~People's Trust CT            z.t.
 51 137 van den Berg, Kimberly    ~Jan van Arckel               z.t.
 52 161 Lamborelle, Nathalie      Abus - Nutrixxion             z.t.
 53 214 Tomic, Josephine          Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
 54  82 Finegan, Kate             ~Het Snelle Wiel              z.t.
 55  56 Boskamp, Joan             Batavus Ladies CT             z.t.
 56  62 Schreurs, Geerike         Dolamns Landscaping Team      z.t.
 57  94 Werner, Laure             Nationale Team BelgiŽ         z.t.
 58  29 Becker, Christina         Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 59  19 Hoeksma, Ilona            ~Pedaalridders / Stadion      z.t.
 60 134 Braam, Joukje             ~Rabo Lady Force              z.t.
 61  66 Daams, Jessie             Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
 62 177 Schnider, Pascale         Team Bike - Import.ch         z.t.
 63   6 van Wingerden, Josien     AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 64  51 Snijder, Adriene          Batavus Ladies CT             z.t.
 65  64 Otten, Marissa            Dolamns Landscaping Team      z.t.
 66 198 van Severen, Celine       ~Sengers Ladies CT            z.t.
 67 109 Donkers, Djoeke           ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
 68 140 den Otter, Marieke        ~Jan van Arckel               z.t.
 69  67 Olsson, Sara              Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
 70  84 Wouters, Kim              ~Het Snelle Wiel              z.t.
 71 119 Kerste, Marielle          ~Team Restore Cycling         z.t.
 72  26 Tromp, Esra               Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 73  81 van Paassen, Sanne        ~Het Snelle Wiel              z.t.
 74  54 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies CT             z.t.
 75 132 Gins, Tara                ~Rabo Lady Force              z.t.
 76  27 van Rijen, Linda          Skil-Koga Cycling Team        z.t.
 77  50 Huisman, Marit            Batavus Ladies CT             z.t.
 78 100 Wigbold, Juliette         ~SRAM - WV Eemland           2:34:15     1:46
 79  46 Kreuze, Ingeborg          ~People's Trust CT            z.t.
 80  98 Glasbergen, Jessica       ~SRAM - WV Eemland           2:34:55     2:26
 81  36 Eshuis, Aafke             Team Specialized-DPD          z.t.
 82 157 sadler-Andrews, Ella      ~Cycl BC/Horizon Fitness     2:35:08     2:39
 83 146 Ceulemans, Dunja          ~Dura Vermeer CT              z.t.
 84 127 van Horik, Sofie          ~HEPRO - NWVG                 z.t.
 85  49 Soemanta, Lisanne         Batavus Ladies CT             z.t.
 86 220 Heather, Taryn            Austrlia National Team        z.t.
 87 195 Roggeman, Inge            ~Sengers Ladies CT            z.t.
 88 142 Jongstra, Sione           ~Jan van Arckel               z.t.
 89 144 van Wijgerden, Petra      ~Jan van Arckel               z.t.
 90 152 Klep, Inge                ~Dura Vermeer CT              z.t.
 91 123 van Wesdonk, Nathaly      ~HEPRO - NWVG                 z.t.
 92  33 van Dijk, Kim             Team Specialized-DPD          z.t.
 93 143 Klomp, Manon              ~Jan van Arckel               z.t.
 94 128 Top, Mischa               ~HEPRO - NWVG                 z.t.
 95 179 Reusser, Sonja            Team Bike - Import.ch         z.t.
 96 202 Bolangier, Elke           ~Steeds Vooraan Kontich       z.t.
 97 147 Simons, Suzan             ~Dura Vermeer CT              z.t.
 98 116 van Hoek, Lotte           ~Team Restore Cycling         z.t.
 99 180 Matthey, NadŤge           Team Bike - Import.ch         z.t.
100 221 Noonan, Sinead            Austrlia National Team        z.t.
101 150 Rockx, Anouk              ~Dura Vermeer CT             2:35:14     2:45
102 151 Arnouts, Anne             ~Dura Vermeer CT              z.t.
103 124 Karssies, Elise           ~HEPRO - NWVG                 z.t.
104 213 King, Isabella            Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
105  75 van den Steen, Goedele    ~De Sprinter Malderen         z.t.
106 106 Trott, Laura              ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
107 118 de Kort, Noortje          ~Team Restore Cycling         z.t.
108 210 Cure, Amy                 Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
109  93 Belmans, Els              Nationale Team BelgiŽ         z.t.
110 212 Kent, Sarah               Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
111  76 de Ridder, Amy            ~De Sprinter Malderen         z.t.
112  80 Alaerts, Inge             ~De Sprinter Malderen         z.t.
113  53 van Nieuwpoort, Tessa     Batavus Ladies CT             z.t.
114  39 Kogelman, Silke           Team Specialized-DPD          z.t.
115  58 van der Kamp, Laura       Dolamns Landscaping Team      z.t.
116 138 Kortekaas, Esther         ~Jan van Arckel               z.t.
117 219 Hogan, Joanne             Austrlia National Team        z.t.
118 222 Maclean, Jessie           Austrlia National Team       2:35:20     2:51
119 194 Koster, Claudia           ~Sengers Ladies CT           2:32:42     0:13
120 165 Schnitzmeier,Anna Bianca  Abus - Nutrixxion            2:35:27     2:58
121  63 Gercama, Alie             Dolamns Landscaping Team     2:35:56     3:27
122  43 Stokman, Marjan           ~People's Trust CT           2:36:52     4:23
123 164 Creswick, Natalie         Abus - Nutrixxion            2:37:57     5:28
124 148 Bongaards, Amanda         ~Dura Vermeer CT              z.t.
125 201 Duyck, Ann-Sophie         ~Steeds Vooraan Kontich       z.t.
126 136 Doedee, Baukje            ~Rabo Lady Force              z.t.
127 125 Koops, Gerda              ~HEPRO - NWVG                 z.t.
128 101 van Veghel, Sandra        ~SRAM - WV Eemland            z.t.
129 199 Nijns, Nathalie           ~Sengers Ladies CT            z.t.
130 111 Geoghegan, Michelle       ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
131  86 Hartogs, Imke             ~Het Snelle Wiel              z.t.
132 107 Lenting, Charlotte        ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
133 189 Costa, Rute               Ouribike / Ccouriquense       z.t.
134 170 Stanning, Jenny           National Team Scotland        z.t.
135 181 Grob, Valentine           Team Bike - Import.ch         z.t.
136 172 MacAulay, Claire          National Team Scotland        z.t.
137 187 Carpinteiro, Celina       Ouribike / Ccouriquense       z.t.
138  37 Jansen, Britt             Team Specialized-DPD          z.t.
139  85 Bremmers, Ingeborg        ~Het Snelle Wiel              z.t.
140  68 Jeremiasse, Bernadette    Ladies CT W.L.D. Garmin       z.t.
141  47 de Croon, Linda           ~People's Trust CT            z.t.
142 155 Lehman, Jenny             ~Cycl BC/Horizon Fitness      z.t.
143 103 van Twist, Nelleke        ~SRAM - WV Eemland            z.t.
144 211 Edmondson, Annette        Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
145  78 Verbeeck, Liesbeth        ~De Sprinter Malderen         z.t.
146 129 Matthijsse, Mathilde      ~Rabo Lady Force              z.t.
147 197 Vandermeulen, Cindy       ~Sengers Ladies CT            z.t.
148 173 Ewing, Anne               National Team Scotland        z.t.
149  21 Stoel, Irene              ~Pedaalridders / Stadion      z.t.
150 110 Smits, Jessica            ~MLT R&TC Groenewoud          z.t.
151  79 Vervoort, Evi             ~De Sprinter Malderen         z.t.
152 130 Klein, Linda              ~Rabo Lady Force              z.t.
153 131 Eckhardt, Marlou          ~Rabo Lady Force              z.t.
154 102 Haanstra, Alike           ~SRAM - WV Eemland            z.t.
155 209 Ankudinnoff, Ashlee       Ais Women's Ttrack Endur      z.t.
156 166 Zwick, Martina            Abus - Nutrixxion            2:41:35     9:06
157 163 Lindberg, Marie           Abus - Nutrixxion             z.t.
     10 Trott, Emma               Nederland Bloeit           Strijd gestaakt
     17 Meijering, Danielle       ~Pedaalridders / Stadion   Strijd gestaakt
     18 Lubben, Roelinke          ~Pedaalridders / Stadion   Strijd gestaakt
     20 Visser, Sytske            ~Pedaalridders / Stadion   Strijd gestaakt
     35 van Gogh, Natalie         Team Specialized-DPD       Strijd gestaakt
     48 Hageman, Elles            ~People's Trust CT         Strijd gestaakt
     52 Stoelwinder, Anneloes     Batavus Ladies CT          Strijd gestaakt
     69 Mooijer, Sylvia           Ladies CT W.L.D. Garmin    Strijd gestaakt
     77 Vyncke, Elke              ~De Sprinter Malderen      Strijd gestaakt
     90 Vekemans, Anisha          Nationale Team BelgiŽ      Strijd gestaakt
    108 Roe, Eileen               ~MLT R&TC Groenewoud       Strijd gestaakt
    120 van Dijk, Mirjam          ~Team Restore Cycling      Niet gestart
    126 Visser, Judith            ~HEPRO - NWVG              Strijd gestaakt
    141 Kuizenga, Sigrid          ~Jan van Arckel            Strijd gestaakt
    154 Hannah, Jessica           ~Cycl BC/Horizon Fitness   Strijd gestaakt
    171 Murray, Laura             National Team Scotland     Strijd gestaakt
    185 Ponte, Andrea             Ouribike / Ccouriquense    Strijd gestaakt
    186 Coelho, Irina             Ouribike / Ccouriquense    Strijd gestaakt
    188 Lopes. Andreia            Ouribike / Ccouriquense    Strijd gestaakt
    190 Patricio, Joana           Ouribike / Ccouriquense    Strijd gestaakt
    203 van Looy, Katrien         ~Steeds Vooraan Kontich    Niet gestart

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.828 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.  


                 Sprint bonificatie seconden voor de 2e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- Totaal

  1    9 Vos, Marianne                3     3      6
  2    3 Wild, Kirsten                2     2      4
  3   25 Pieters, Amy                 1     1      2

        Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 106,3 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AA Drink-Leontien.nl         1      7:37:53   
  2  Nederland Bloeit             2      7:37:53   
  3  Nationale Team BelgiŽ       12      7:38:06        0:13
  4  ~Sengers Ladies CT          25      7:38:13        0:20
  5  Skil-Koga Cycling Team       4      7:38:19        0:26
  6  Dolamns Landscaping Team     8      7:38:30        0:37
  7  ~People's Trust CT           6      7:38:54        1:01
  8  ~Jan van Arckel             18      7:38:54        1:01
  9  Ladies CT W.L.D. Garmin      9      7:38:54        1:01
 10  ~Het Snelle Wiel            11      7:38:54        1:01
 11  Team Specialized-DPD         5      7:39:00        1:07
 12  ~Cycl BC/Horizon Fitness    20      7:39:18        1:25
 13  ~Rabo Lady Force            17      7:39:18        1:25
 14  Batavus Ladies CT            7      7:39:18        1:25
 15  ~SRAM - WV Eemland          13      7:39:46        1:53
 16  ~Steeds Vooraan Kontich     26      7:40:56        3:03
 17  Team Bike - Import.ch       23      7:41:20        3:27
 18  ~Team Restore Cycling       15      7:41:20        3:27
 19  ~MLT R&TC Groenewoud        14      7:41:26        3:33
 20  Abus - Nutrixxion           21      7:41:39        3:46
 21  Austrlia National Team      28      7:42:58        5:05
 22  ~Dura Vermeer CT            19      7:43:22        5:29
 23  Ais Women's Ttrack Endur    27      7:43:34        5:41
 24  ~HEPRO - NWVG               16      7:45:24        7:31
 25  ~De Sprinter Malderen       10      7:45:42        7:49
 26  National Team Scotland      22      7:49:00       11:07


                Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Vos, Marianne               9  Nederland Bloeit          2:38:48
  2 Blaak, Chantal              2  AA Drink-Leontien.nl      2:38:59     0:11
  3 Duester, Sarah             13  Nederland Bloeit          2:39:00     0:12
  4 Pieters, Amy               25  Skil-Koga Cycling Team    2:39:01     0:13
  5 Wild, Kirsten               3  AA Drink-Leontien.nl      2:39:09     0:21
  6 De Vuyst, Sofie            91  Nationale Team BelgiŽ     2:39:18     0:30
  7 van den Broek, Irene        1  AA Drink-Leontien.nl      2:39:20     0:32
  8 de Vocht, Liesbeth         89  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
  9 Slappendel, Iris           65  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:39:21     0:33
 10 Spoor, Winanda             57  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 11 Meijer, Rixt               42  ~People's Trust CT        2:39:23     0:35
 12 Koedooder, Vera            34  Team Specialized-DPD      2:39:25     0:37
 13 Tabak, Noortje             11  Nederland Bloeit          2:39:26     0:38
 14 Ensing, Janneke            59  Dolamns Landscaping Team  2:39:28     0:40
 15 Brand, Lucinda              7  AA Drink-Leontien.nl      2:39:29     0:41
 16 Arys, Evelyn              193  ~Sengers Ladies CT        2:39:32     0:44
 17 Kanis, Janneke             12  Nederland Bloeit           z.t.
 18 Cant, Sanne                92  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
 19 Koster, Claudia           194  ~Sengers Ladies CT         z.t.
 20 de Goede, Suzanne          28  Skil-Koga Cycling Team    2:39:37     0:49
 21 van Wanroij, Marieke       14  Nederland Bloeit          2:39:39     0:51
 22 Bosman, Andrea             97  ~SRAM - WV Eemland        2:39:42     0:54
 23 Schnider, Pascale         177  Team Bike - Import.ch     2:39:45     0:57
 24 Silversides, Emma         196  ~Sengers Ladies CT        2:39:50     1:02
 25 Daams, Jessie              66  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:39:52     1:04
 26 Dom, Annelies             204  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
 27 de Vries, Marijn            5  AA Drink-Leontien.nl      2:39:54     1:06
 28 Hoskins, Melissa          218  Austrlia National Team     z.t.
 29 Huisman, Marit             50  Batavus Ladies CT         2:39:56     1:08
 30 Tomic, Josephine          214  Ais Women's Ttrack Endur  2:39:57     1:09
 31 Knol, Willeke             139  ~Jan van Arckel            z.t.
 32 Tromp, Esra                26  Skil-Koga Cycling Team    2:39:59     1:11
 33 van den Berg, Kimberly    137  ~Jan van Arckel           2:40:00     1:12
 34 Lavrijssen, Birgit         60  Dolamns Landscaping Team  2:40:01     1:13
 35 Bates, Kate               162  Abus - Nutrixxion         2:40:05     1:17
 36 van Rijen, Linda           27  Skil-Koga Cycling Team     z.t.
 37 van den Brand, Daphny      83  ~Het Snelle Wiel           z.t.
 38 den Otter, Marieke        140  ~Jan van Arckel           2:40:06     1:18
 39 JŲhrend, Marlen             8  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
 40 van Paassen, Sanne         81  ~Het Snelle Wiel          2:40:08     1:20
 41 van den Hoek, Bianca       99  ~SRAM - WV Eemland        2:40:09     1:21
 42 Glaesser, Jasmin          156  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 43 Truijen, Karin             38  Team Specialized-DPD      2:40:10     1:22
 44 Eversdijk, Anne           135  ~Rabo Lady Force           z.t.
 45 Ringlever, Linda          105  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 46 Schreurs, Geerike          62  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 47 Braam, Joukje             134  ~Rabo Lady Force           z.t.
 48 Heijkoop, Anne             54  Batavus Ladies CT         2:40:13     1:25
 49 Gass, Daniela             178  Team Bike - Import.ch     2:40:14     1:26
 50 Wouters, Kim               84  ~Het Snelle Wiel          2:40:15     1:27
 51 Becker, Christina          29  Skil-Koga Cycling Team    2:40:17     1:29
 52 Kerste, Marielle          119  ~Team Restore Cycling     2:40:18     1:30
 53 Thomas, Claire            153  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 54 van Wingerden, Josien       6  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
 55 Lamborelle, Nathalie      161  Abus - Nutrixxion         2:40:20     1:32
 56 Kessler, Nina              61  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 57 Otten, Marissa             64  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 58 Barr, Jane                169  National Team Scotland    2:40:21     1:33
 59 Donkers, Djoeke           109  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 60 van Steenis, Samantha      44  ~People's Trust CT        2:40:22     1:34
 61 Werner, Laure              94  Nationale Team BelgiŽ     2:40:23     1:35
 62 Soek, Julia                55  Batavus Ladies CT         2:40:24     1:36
 63 Bamelis, Sanne            200  ~Sengers Ladies CT        2:40:26     1:38
 64 Buyl, Kimberly            205  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
 65 Jelsma, Judith             45  ~People's Trust CT        2:40:27     1:39
 66 van Vliet, Heleen           4  AA Drink-Leontien.nl      2:40:28     1:40
 67 van Severen, Celine       198  ~Sengers Ladies CT        2:40:30     1:42
 68 Olsson, Sara               67  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:40:32     1:44
 69 Stegink, Ymke             117  ~Team Restore Cycling     2:40:33     1:45
 70 Hoeksma, Ilona             19  ~Pedaalridders / Stadion  2:40:34     1:46
 71 Gins, Tara                132  ~Rabo Lady Force          2:40:37     1:49
 72 Snijder, Adriene           51  Batavus Ladies CT         2:40:38     1:50
 73 Finegan, Kate              82  ~Het Snelle Wiel           z.t.
 74 Boskamp, Joan              56  Batavus Ladies CT         2:40:39     1:51
 75 Jochems, Britt            158  ~Cycl BC/Horizon Fitness  2:40:40     1:52
 76 Paus, Berdienke            40  Team Specialized-DPD      2:40:41     1:53
 77 Verdonck, Sofie           149  ~Dura Vermeer CT          2:40:53     2:05
 78 Klok, Ines                133  ~Rabo Lady Force           z.t.
 79 Wigbold, Juliette         100  ~SRAM - WV Eemland        2:41:11     2:23
 80 Kreuze, Ingeborg           46  ~People's Trust CT        2:41:37     2:49
 81 Eshuis, Aafke              36  Team Specialized-DPD      2:41:47     2:59
 82 Soemanta, Lisanne          49  Batavus Ladies CT         2:42:03     3:15
 83 Trott, Laura              106  ~MLT R&TC Groenewoud      2:42:04     3:16
 84 Roggeman, Inge            195  ~Sengers Ladies CT        2:42:07     3:19
 85 sadler-Andrews, Ella      157  ~Cycl BC/Horizon Fitness  2:42:08     3:20
 86 Jongstra, Sione           142  ~Jan van Arckel           2:42:09     3:21
 87 Glasbergen, Jessica        98  ~SRAM - WV Eemland        2:42:12     3:24
 88 van Hoek, Lotte           116  ~Team Restore Cycling     2:42:13     3:25
 89 Belmans, Els               93  Nationale Team BelgiŽ     2:42:17     3:29
 90 Kent, Sarah               212  Ais Women's Ttrack Endur  2:42:20     3:32
 91 van Nieuwpoort, Tessa      53  Batavus Ladies CT         2:42:21     3:33
 92 Reusser, Sonja            179  Team Bike - Import.ch     2:42:22     3:34
 93 Ceulemans, Dunja          146  ~Dura Vermeer CT          2:42:23     3:35
 94 Maclean, Jessie           222  Austrlia National Team     z.t.
 95 Noonan, Sinead            221  Austrlia National Team    2:42:24     3:36
 96 Cure, Amy                 210  Ais Women's Ttrack Endur   z.t.
 97 King, Isabella            213  Ais Women's Ttrack Endur  2:42:26     3:38
 98 Hogan, Joanne             219  Austrlia National Team    2:42:28     3:40
 99 van Wesdonk, Nathaly      123  ~HEPRO - NWVG              z.t.
100 Heather, Taryn            220  Austrlia National Team     z.t.
101 van Dijk, Kim              33  Team Specialized-DPD       z.t.
102 Kogelman, Silke            39  Team Specialized-DPD      2:42:29     3:41
103 Karssies, Elise           124  ~HEPRO - NWVG             2:42:30     3:42
104 Rockx, Anouk              150  ~Dura Vermeer CT          2:42:31     3:43
105 Klomp, Manon              143  ~Jan van Arckel           2:42:32     3:44
106 van Wijgerden, Petra      144  ~Jan van Arckel           2:42:36     3:48
107 de Kort, Noortje          118  ~Team Restore Cycling     2:42:37     3:49
108 Schnitzmeier,Anna Bianca  165  Abus - Nutrixxion          z.t.
109 Kortekaas, Esther         138  ~Jan van Arckel           2:42:38     3:50
110 de Ridder, Amy             76  ~De Sprinter Malderen      z.t.
111 Matthey, NadŤge           180  Team Bike - Import.ch     2:42:39     3:51
112 Arnouts, Anne             151  ~Dura Vermeer CT          2:42:40     3:52
113 Bolangier, Elke           202  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
114 Klep, Inge                152  ~Dura Vermeer CT          2:42:41     3:53
115 van den Steen, Goedele     75  ~De Sprinter Malderen      z.t.
116 Simons, Suzan             147  ~Dura Vermeer CT           z.t.
117 Alaerts, Inge              80  ~De Sprinter Malderen     2:42:47     3:59
118 Top, Mischa               128  ~HEPRO - NWVG             2:42:49     4:01
119 van der Kamp, Laura        58  Dolamns Landscaping Team   z.t.
120 van Horik, Sofie          127  ~HEPRO - NWVG             2:42:52     4:04
121 Gercama, Alie              63  Dolamns Landscaping Team  2:43:20     4:32
122 Stokman, Marjan            43  ~People's Trust CT        2:44:17     5:29
123 Duyck, Ann-Sophie         201  ~Steeds Vooraan Kontich   2:44:42     5:54
124 Matthijsse, Mathilde      129  ~Rabo Lady Force          2:44:51     6:03
125 van Veghel, Sandra        101  ~SRAM - WV Eemland        2:44:56     6:08
126 Creswick, Natalie         164  Abus - Nutrixxion         2:44:59     6:11
127 Bongaards, Amanda         148  ~Dura Vermeer CT          2:45:01     6:13
128 Ankudinnoff, Ashlee       209  Ais Women's Ttrack Endur  2:45:02     6:14
129 Lenting, Charlotte        107  ~MLT R&TC Groenewoud      2:45:04     6:16
130 Edmondson, Annette        211  Ais Women's Ttrack Endur  2:45:05     6:17
131 Doedee, Baukje            136  ~Rabo Lady Force          2:45:06     6:18
132 Smits, Jessica            110  ~MLT R&TC Groenewoud      2:45:09     6:21
133 Nijns, Nathalie           199  ~Sengers Ladies CT        2:45:16     6:28
134 van Twist, Nelleke        103  ~SRAM - WV Eemland        2:45:21     6:33
135 Lehman, Jenny             155  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
136 Klein, Linda              130  ~Rabo Lady Force           z.t.
137 Ewing, Anne               173  National Team Scotland    2:45:23     6:35
138 Jansen, Britt              37  Team Specialized-DPD      2:45:24     6:36
139 Stanning, Jenny           170  National Team Scotland     z.t.
140 Vervoort, Evi              79  ~De Sprinter Malderen     2:45:26     6:38
141 Vandermeulen, Cindy       197  ~Sengers Ladies CT        2:45:27     6:39
142 Bremmers, Ingeborg         85  ~Het Snelle Wiel          2:45:28     6:40
143 Koops, Gerda              125  ~HEPRO - NWVG             2:45:31     6:43
144 de Croon, Linda            47  ~People's Trust CT        2:45:32     6:44
145 Verbeeck, Liesbeth         78  ~De Sprinter Malderen     2:45:35     6:47
146 Carpinteiro, Celina       187  Ouribike / Ccouriquense    z.t.
147 Jeremiasse, Bernadette     68  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:45:36     6:48
148 Grob, Valentine           181  Team Bike - Import.ch     2:45:41     6:53
149 Hartogs, Imke              86  ~Het Snelle Wiel           z.t.
150 Geoghegan, Michelle       111  ~MLT R&TC Groenewoud      2:45:46     6:58
151 Stoel, Irene               21  ~Pedaalridders / Stadion   z.t.
152 MacAulay, Claire          172  National Team Scotland    2:45:48     7:00
153 Haanstra, Alike           102  ~SRAM - WV Eemland        2:45:51     7:03
154 Eckhardt, Marlou          131  ~Rabo Lady Force          2:45:53     7:05
155 Costa, Rute               189  Ouribike / Ccouriquense   2:45:55     7:07
156 Lindberg, Marie           163  Abus - Nutrixxion         2:48:29     9:41
157 Zwick, Martina            166  Abus - Nutrixxion         2:48:44     9:56


                  Algemeen Jongeren klassement na de 2e Etappe

Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Blaak, Chantal              2  AA Drink-Leontien.nl      2:38:59
  2 Pieters, Amy               25  Skil-Koga Cycling Team    2:39:01     0:02
  3 Spoor, Winanda             57  Dolamns Landscaping Team  2:39:21     0:22
  4 Brand, Lucinda              7  AA Drink-Leontien.nl      2:39:29     0:30
  5 Arys, Evelyn              193  ~Sengers Ladies CT        2:39:32     0:33
  6 Cant, Sanne                92  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
  7 Koster, Claudia           194  ~Sengers Ladies CT         z.t.
  8 Daams, Jessie              66  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:39:52     0:53
  9 Hoskins, Melissa          218  Austrlia National Team    2:39:54     0:55
 10 Huisman, Marit             50  Batavus Ladies CT         2:39:56     0:57
 11 Tomic, Josephine          214  Ais Women's Ttrack Endur  2:39:57     0:58
 12 Knol, Willeke             139  ~Jan van Arckel            z.t.
 13 Tromp, Esra                26  Skil-Koga Cycling Team    2:39:59     1:00
 14 Lavrijssen, Birgit         60  Dolamns Landscaping Team  2:40:01     1:02
 15 den Otter, Marieke        140  ~Jan van Arckel           2:40:06     1:07
 16 Glaesser, Jasmin          156  ~Cycl BC/Horizon Fitness  2:40:09     1:10
 17 Eversdijk, Anne           135  ~Rabo Lady Force          2:40:10     1:11
 18 Schreurs, Geerike          62  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 19 Otten, Marissa             64  Dolamns Landscaping Team  2:40:20     1:21
 20 van Steenis, Samantha      44  ~People's Trust CT        2:40:22     1:23
 21 Soek, Julia                55  Batavus Ladies CT         2:40:24     1:25
 22 Bamelis, Sanne            200  ~Sengers Ladies CT        2:40:26     1:27
 23 van Severen, Celine       198  ~Sengers Ladies CT        2:40:30     1:31
 24 Olsson, Sara               67  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:40:32     1:33
 25 Stegink, Ymke             117  ~Team Restore Cycling     2:40:33     1:34
 26 Hoeksma, Ilona             19  ~Pedaalridders / Stadion  2:40:34     1:35
 27 Gins, Tara                132  ~Rabo Lady Force          2:40:37     1:38
 28 Snijder, Adriene           51  Batavus Ladies CT         2:40:38     1:39
 29 Jochems, Britt            158  ~Cycl BC/Horizon Fitness  2:40:40     1:41
 30 Trott, Laura              106  ~MLT R&TC Groenewoud      2:42:04     3:05
 31 sadler-Andrews, Ella      157  ~Cycl BC/Horizon Fitness  2:42:08     3:09
 32 van Hoek, Lotte           116  ~Team Restore Cycling     2:42:13     3:14
 33 Kent, Sarah               212  Ais Women's Ttrack Endur  2:42:20     3:21
 34 van Nieuwpoort, Tessa      53  Batavus Ladies CT         2:42:21     3:22
 35 Ceulemans, Dunja          146  ~Dura Vermeer CT          2:42:23     3:24
 36 Noonan, Sinead            221  Austrlia National Team    2:42:24     3:25
 37 Cure, Amy                 210  Ais Women's Ttrack Endur   z.t.
 38 King, Isabella            213  Ais Women's Ttrack Endur  2:42:26     3:27
 39 van Wesdonk, Nathaly      123  ~HEPRO - NWVG             2:42:28     3:29
 40 Rockx, Anouk              150  ~Dura Vermeer CT          2:42:31     3:32
 41 de Kort, Noortje          118  ~Team Restore Cycling     2:42:37     3:38
 42 Schnitzmeier,Anna Bianca  165  Abus - Nutrixxion          z.t.
 43 de Ridder, Amy             76  ~De Sprinter Malderen     2:42:38     3:39
 44 Matthey, NadŤge           180  Team Bike - Import.ch     2:42:39     3:40
 45 Arnouts, Anne             151  ~Dura Vermeer CT          2:42:40     3:41
 46 Alaerts, Inge              80  ~De Sprinter Malderen     2:42:47     3:48
 47 van der Kamp, Laura        58  Dolamns Landscaping Team  2:42:49     3:50
 48 Gercama, Alie              63  Dolamns Landscaping Team  2:43:20     4:21
 49 Ankudinnoff, Ashlee       209  Ais Women's Ttrack Endur  2:45:02     6:03
 50 Lenting, Charlotte        107  ~MLT R&TC Groenewoud      2:45:04     6:05
 51 Edmondson, Annette        211  Ais Women's Ttrack Endur  2:45:05     6:06
 52 Smits, Jessica            110  ~MLT R&TC Groenewoud      2:45:09     6:10
 53 Nijns, Nathalie           199  ~Sengers Ladies CT        2:45:16     6:17
 54 Klein, Linda              130  ~Rabo Lady Force          2:45:21     6:22
 55 Jansen, Britt              37  Team Specialized-DPD      2:45:24     6:25
 56 Vervoort, Evi              79  ~De Sprinter Malderen     2:45:26     6:27
 57 Bremmers, Ingeborg         85  ~Het Snelle Wiel          2:45:28     6:29
 58 de Croon, Linda            47  ~People's Trust CT        2:45:32     6:33
 59 Jeremiasse, Bernadette     68  Ladies CT W.L.D. Garmin   2:45:36     6:37
 60 Grob, Valentine           181  Team Bike - Import.ch     2:45:41     6:42
 61 Stoel, Irene               21  ~Pedaalridders / Stadion  2:45:46     6:47
 62 Haanstra, Alike           102  ~SRAM - WV Eemland        2:45:51     6:52
 63 Zwick, Martina            166  Abus - Nutrixxion         2:48:44     9:45

                     Stand Puntenklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2- Totaal

  1     9  Vos, Marianne               10   17    27
  2    25  Pieters, Amy                 7   18    25
  3     3  Wild, Kirsten                9   16    25
  4    13  Duester, Sarah               4   19    23
  5     2  Blaak, Chantal                   20    20
  6    89  de Vocht, Liesbeth           2   14    16
  7   193  Arys, Evelyn                     15    15
  8    91  De Vuyst, Sofie              6    9    15
  9    97  Bosman, Andrea                   13    13
 10     1  van den Broek, Irene         3   10    13
 11    65  Slappendel, Iris                 12    12
 12    42  Meijer, Rixt                     11    11
 13    28  de Goede, Suzanne                 8     8
 14   218  Hoskins, Melissa                  7     7
 15   139  Knol, Willeke                     6     6
 16    14  van Wanroij, Marieke              5     5
 17    34  Koedooder, Vera              5          5
 18     8  JŲhrend, Marlen                   4     4
 19     7  Brand, Lucinda                    3     3
 20    59  Ensing, Janneke                   2     2
 21   204  Dom, Annelies                     1     1
 22   177  Schnider, Pascale            1          1

                     Stand Sprintklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2- Totaal

  1     9  Vos, Marianne                    10    10
  2     3  Wild, Kirsten                     6     6
  3    25  Pieters, Amy                      2     2

                  Algemeen Ploegen klassement na de 2e Etappe

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Nederland Bloeit             2      7:57:26   
  2  AA Drink-Leontien.nl         1      7:57:42        0:16
  3  Nationale Team BelgiŽ       12      7:58:10        0:44
  4  Skil-Koga Cycling Team       4      7:58:43        1:17
  5  Dolamns Landscaping Team     8      7:58:50        1:24
  6  ~Sengers Ladies CT          25      7:58:52        1:26
  7  Team Specialized-DPD         5      7:59:03        1:37
  8  Ladies CT W.L.D. Garmin      9      7:59:45        2:19
  9  ~Jan van Arckel             18      7:59:49        2:23
 10  Batavus Ladies CT            7      8:00:10        2:44
 11  ~People's Trust CT           6      8:00:12        2:46
 12  ~Rabo Lady Force            17      8:00:20        2:54
 13  ~Het Snelle Wiel            11      8:00:28        3:02
 14  ~Cycl BC/Horizon Fitness    20      8:00:33        3:07
 15  ~SRAM - WV Eemland          13      8:00:41        3:15
 16  ~Steeds Vooraan Kontich     26      8:02:10        4:44
 17  Team Bike - Import.ch       23      8:02:21        4:55
 18  ~MLT R&TC Groenewoud        14      8:02:27        5:01
 19  Abus - Nutrixxion           21      8:02:34        5:08
 20  ~Team Restore Cycling       15      8:03:00        5:34
 21  Austrlia National Team      28      8:04:27        7:01
 22  Ais Women's Ttrack Endur    27      8:04:36        7:10
 23  ~Dura Vermeer CT            19      8:04:58        7:32
 24  ~HEPRO - NWVG               16      8:07:25        9:59
 25  ~De Sprinter Malderen       10      8:07:46       10:20
 26  National Team Scotland      22      8:11:08       13:42


		Jurycommunique nr 2 na de 2e Etappe op 17 juni 2011
		Jurycommunique no 2 after the 2nd stage on june 17th, 2011
		==========================================================

Strijdlustigste renster in de 2e etappe
Most aggressive rider in the 2nd stage
7	Brand, Lucinda	AA Drink Leontien.nl


Klaas Lenstra premiesprint
1.	 11	Tabak, Noortje	Nederland Bloeit
2.	  7	Brand, Lucinda	AA Drink Leontien.nl
3.	166	Zwick, Martina	Abus-Nutrixxion

Draagsters van de truien in de 3e etappe
Wearing the jerseys in the 3rd stage

	Gele Trui Algemeen individueel klassement
	Yellow jersey, general classification
	9	Vos, Marianne	Nederland Bloeit

	Groene trui Algemeen puntenklassement
	Green jersey General points classification
	25 Pieters, Amy	Skil Koga

	Rode trui Algemeen sprintklassement
	Red General sprint classification
	3 Wild, Kirsten	AA Drink Leontien.nl

	Witte trui Jongeren klassement
	White jersey Youths classification
	2	Blaak, Chantal	AA Drink Leontien.nl

	Roze trui Club-team renster klassement
	Pink jersey best club-team rider
	42	Meijer, Rixt	People's Trust CT

	Blauwe Trui van strijdlustigste renster
	Blue Yersey of most aggresive rider
	7	Brand, Lucinda	AA Drink Leontien.nl



							De jurycommissarissen
							The panel of commissaires
							-------------------------

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt