Editie 2005
Uitslag 3e etappe
Kamperland (Individuele tijdrit over 14,6 km) op 18 Juni 2005
Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u
1 Melchers-van Poppel, Mirjam 9 BFL 20:53.28 41.938
2 van Dongen-Cools, Jolanda 91 ZWH 21:01.86 8.58 41.653
3 Gunnewijk, Loes 5 VVP 21:04.77 11.49 41.557
4 Kozlikova, Lada 13 BFL 21:20.48 27.20 41.047
5 Beltman, Chantal 1 VVP 21:20.96 27.68 41.032
6 Vos, Marianne 148 NSJ 21:21.92 28.64 41.001
7 de Goede, Suzanne 24 BAA 21:23.06 29.78 40.965
8 Groenveld, Josephine 23 BAA 21:26.26 32.98 40.863
9 Groenewegen, Maxime 151 NSJ 21:27.13 33.85 40.835
10 Bates, Natalie 19 BAA 21:29.34 36.06 40.765
11 Wannijn, Ine 44 VLL 21:35.79 42.51 40.562
12 Bates, Katherine 18 BAA 21:38.42 45.14 40.480
13 Davies, Emma 41 VLL 21:42.50 49.22 40.353
14 Rombouts, Sandra 11 BFL 21:44.54 51.26 40.290
15 van Dijk, Ellen 146 NSJ 21:51.18 57.90 40.086
16 Visser, Adrie 20 BAA 21:57.74 1:04.46 39.886
17 Düster, Sarah 39 TSC 21:59.82 1:06.54 39.824
18 Slappendel, Iris 8 VVP 22:02.99 1:09.71 39.728
19 van Dongen, Minke 3 VVP 22:04.06 1:10.78 39.696
20 van Alebeek, Sissy 17 BAA 22:06.26 1:12.98 39.630
21 Wild, Kirsten 27 WCT 22:11.15 1:17.87 39.485
22 Bekkering, Daniëlle 58 DSB 22:13.09 1:19.81 39.427
23 Peeters, Sara 141 KDN 22:15.90 1:22.62 39.344
24 Missbach, Sandra 21 BAA 22:17.23 1:23.95 39.305
25 van Veen, Suzanne 149 NSJ 22:19.06 1:25.78 39.251
26 Hillenga, Angela 38 TSC 22:20.59 1:27.31 39.207
27 Grimberg, Arenda 33 TSC 22:28.28 1:35.00 38.983
28 Knetemann, Roxane 147 NSJ 22:34.17 1:40.89 38.813
29 Bosman, Andrea 2 VVP 22:36.43 1:43.15 38.749
30 Vermeiren, Katleen 73 MER 22:41.25 1:47.97 38.612
31 de Vocht, Liesbet 138 KDN 22:42.22 1:48.94 38.584
32 Hierckens, Corine 40 TSC 22:43.01 1:49.73 38.562
33 Cox, Leda 49 VWL 22:46.09 1:52.81 38.475
34 Braam, Elisabeth 67 WES 22:46.33 1:53.05 38.468
35 Vos, Janneke 35 TSC 22:47.34 1:54.06 38.440
36 de Koning, Aukje 6 VVP 22:50.67 1:57.39 38.346
37 Dervan, Siobhan 153 LOT 22:52.42 1:59.14 38.297
38 Spijkerman, Bertine 25 WCT 22:53.95 2:00.67 38.255
39 Profijt, Marije 68 WES 22:55.00 2:01.72 38.225
40 Witteveen, Claudia 65 WES 22:55.19 2:01.91 38.220
41 v.d. Broek, Irene 36 TSC 22:55.98 2:02.70 38.198
42 Linthorst, Francis 37 TSC 22:56.85 2:03.57 38.174
43 Werner, Laure 46 VLL 22:59.79 2:06.51 38.093
44 Leezer, Yvonne 145 NSJ 23:00.71 2:07.43 38.067
45 Sterckx, Kathleen 75 MER 23:03.67 2:10.39 37.986
46 Wallaard, Jaccolien 28 WCT 23:04.14 2:10.86 37.973
47 van Veghel, Sandra 69 WES 23:07.55 2:14.27 37.880
48 van Essen, Sharon 4 VVP 23:11.27 2:17.99 37.778
49 Verstraten, Monique 112 WIL 23:11.72 2:18.44 37.766
50 Hennes, Tanja 12 BFL 23:13.33 2:20.05 37.723
51 van der Wiel, Frederika 74 MER 23:15.13 2:21.85 37.674
52 Bekkering, Eyelien 57 DSB 23:15.97 2:22.69 37.651
53 van Katwijk, Nathalie 92 ZWH 23:16.67 2:23.39 37.632
54 Braam, Joukje 66 WES 23:18.53 2:25.25 37.582
55 Kortekaas, Esther 71 WES 23:19.06 2:25.78 37.568
56 Ringlever, Linda 82 MOV 23:22.60 2:29.32 37.473
57 Mansveld, Debby 43 VLL 23:27.23 2:33.95 37.350
58 Verbeke, Grace 140 KDN 23:27.29 2:34.01 37.348
59 Heijmans, Eva 70 WES 23:28.38 2:35.10 37.319
60 van Dijk, Mirjam 101 EBH 23:29.71 2:36.43 37.284
61 Mos, Christine 34 TSC 23:31.07 2:37.79 37.248
62 van den Broeck, Inge 156 LOT 23:32.08 2:38.80 37.222
63 Brok, Janne 106 WIL 23:35.55 2:42.27 37.130
64 Belleter, Veronique 45 VLL 23:36.06 2:42.78 37.117
65 Kuiper, Suzanne 77 MER 23:43.28 2:50.00 36.929
66 Groeneveld, Carola 80 MER 23:43.70 2:50.42 36.918
67 van Rijen, Linda 150 NSJ 23:44.11 2:50.83 36.907
68 van den Berg, Debby 97 EBH 23:47.30 2:54.02 36.825
69 Moriarty, Louise 83 MOV 23:47.91 2:54.63 36.809
70 Houvenaghel, Wendy 161 CHR 23:52.19 2:58.91 36.699
71 van Bennekom, Pauline 76 MER 23:54.03 3:00.75 36.652
72 Nijhof, Femke 129 LOW 23:57.97 3:04.69 36.552
73 Goldsmith, Charlotte 42 VLL 23:58.28 3:05.00 36.544
74 Schoonbaert, Kim 155 LOT 23:59.76 3:06.48 36.506
75 Koedooder, Vera 10 BFL 24:01.28 3:08.00 36.468
76 Hiemstra, Marie-Sophie 100 EBH 24:01.92 3:08.64 36.451
77 Palland, Marit 126 LFL 24:10.40 3:17.12 36.238
78 Mulder, Brigit 30 WCT 24:10.59 3:17.31 36.234
79 Brodtka, Angela 22 BAA 24:12.41 3:19.13 36.188
80 van den Kerkhove, Rita 137 KDN 24:18.24 3:24.96 36.043
81 Tri Kusuma, Santia 86 MOV 24:18.86 3:25.58 36.028
82 Moonen, Daniëlla 87 MOV 24:24.63 3:31.35 35.886
83 Ottevanger, Eefje 72 WES 24:26.79 3:33.51 35.833
84 Doedeé, Renske 90 ZWH 24:29.45 3:36.17 35.768
85 Dijkman, Petra 102 EBH 24:32.14 3:38.86 35.703
86 de Voogd, Heidi 125 LFL 24:35.54 3:42.26 35.621
87 Kreuze, Ingeborg 116 MAR 24:37.95 3:44.67 35.563
88 de Krijger, Karin 89 ZWH 24:39.98 3:46.70 35.514
89 Verhoeven, Marieke 111 WIL 24:41.80 3:48.52 35.470
90 Tebbutt, Jeanette 53 VWL 24:45.51 3:52.23 35.382
91 Beyen, Lien 139 KDN 24:47.05 3:53.77 35.345
92 Hassink, Areke 29 WCT 24:47.92 3:54.64 35.324
93 Valkenburg, Ilona 56 VWL 24:48.88 3:55.60 35.302
94 Spijkerman, Marjon 31 WCT 24:56.62 4:03.34 35.119
95 van Wanroij, Marieke 98 EBH 25:00.32 4:07.04 35.033
96 Miggels, Kristy 7 VVP 25:05.05 4:11.77 34.922
97 Hoogvorst, Marsja 132 LOW 25:11.40 4:18.12 34.776
98 Kroes, Linda 61 DSB 25:14.11 4:20.83 34.713
99 Koenen, Merel 130 LOW 25:14.96 4:21.68 34.694
100 Groen, Chantal 99 EBH 25:19.88 4:26.60 34.582
101 Kanis, Janneke 122 LFL 25:27.42 4:34.14 34.411
102 Bastemeijer, Marlous 113 MAR 25:38.10 4:44.82 34.172
103 Hartogs, Imke 79 MER 25:52.48 4:59.20 33.856
104 Hoekzema, Sandra 134 LOW 25:56.84 5:03.56 33.761
105 Munsterman-Bremer,Louise 78 MER 26:06.89 5:13.61 33.544
106 Hoeve, Daphne 108 WIL 26:14.26 5:20.98 33.387
107 Theisen, Julia 162 CHR 26:20.03 5:26.75 33.265
108 Dirkx, Linda 107 WIL 26:40.79 5:47.51 32.834
109 Kamp, Marit 60 DSB 27:36.92 6:43.64 31.722
Afmeldingen overzicht van de 3e Etappe
Deelnemer Ploeg Reden van afmelding
26 Markerink, Loes @Work Cycling Team Niet gestart
52 Gödde, Marjolijn Vitron Wilstra Lorin Niet gestart
88 Mulder, Trix Weijers-Eikhout Mov Niet gestart
105 van As, Susanne Willebrord Wil Vooru Niet gestart
Ploegen klassering van de 3e Etappe (Individuele tijdrit over 14,6 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Buitenpoort-Flexpoint Tm 2 1:03:57
2 Van Bemmelen - AA Drink 3 1:04:18 0:21
3 Vrienden vh Platteland 1 1:04:26 0:29
4 Nat.Sel. Junior Vrouwen 19 1:04:39 0:42
5 Vlaander Caprison/T Inte 6 1:06:16 2:19
6 Therme Skin Care 5 1:06:47 2:50
7 @Work Cycling Team 4 1:08:08 4:11
8 KSV Deerlijk-WC Noordzee 18 1:08:24 4:27
9 Westland Wil Vooruit 9 1:08:36 4:39
10 RSC De Zuidwesthoek 12 1:08:46 4:49
11 Merida Ld - WV Eemland 10 1:08:59 5:02
12 Lotto-Ladiescycling team 20 1:10:23 6:26
13 DSB-Bank Groningen 8 1:10:42 6:45
14 EBH Advocaten - Limburg 13 1:11:17 7:20
15 Willebrord Wil Vooruit 14 1:11:27 7:30
16 Weijers-Eikhout Mov Lady 11 1:11:27 7:30
17 Vitron Wilstra Lorini 7 1:12:19 8:22
18 Leerfashion-NW Hoek-Stor 16 1:14:12 10:15
19 Löwik-Zwaluw-Raalte 17 1:14:22 10:25
Algemeen Individueel klassement na de 3e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Melchers-van Poppel,Mirj 9 Buitenpoort-Flexpoint Tm 5:34:11
2 Gunnewijk, Loes 5 Vrienden vh Platteland 5:34:20 0:09
3 van Dongen-Cools,Jolanda 91 RSC De Zuidwesthoek 5:34:22 0:11
4 Beltman, Chantal 1 Vrienden vh Platteland 5:34:27 0:16
5 de Goede, Suzanne 24 Van Bemmelen - AA Drink 5:34:41 0:30
6 Kozlikova, Lada 13 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
7 Vos, Marianne 148 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:34:42 0:31
8 Groenveld, Josephine 23 Van Bemmelen - AA Drink 5:34:47 0:36
9 Groenewegen, Maxime 151 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:34:48 0:37
10 Bates, Natalie 19 Van Bemmelen - AA Drink 5:34:50 0:39
11 Bates, Katherine 18 Van Bemmelen - AA Drink 5:34:56 0:45
12 Wannijn, Ine 44 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
13 Davies, Emma 41 Vlaander Caprison/T Inte 5:35:03 0:52
14 Rombouts, Sandra 11 Buitenpoort-Flexpoint Tm 5:35:05 0:54
15 Düster, Sarah 39 Therme Skin Care 5:35:11 1:00
16 van Dijk, Ellen 146 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:35:12 1:01
17 Visser, Adrie 20 Van Bemmelen - AA Drink 5:35:18 1:07
18 Slappendel, Iris 8 Vrienden vh Platteland 5:35:23 1:12
19 van Dongen, Minke 3 Vrienden vh Platteland 5:35:25 1:14
20 van Alebeek, Sissy 17 Van Bemmelen - AA Drink 5:35:27 1:16
21 Wild, Kirsten 27 @Work Cycling Team 5:35:32 1:21
22 Bekkering, Daniëlle 58 DSB-Bank Groningen 5:35:34 1:23
23 van Veen, Suzanne 149 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:35:40 1:29
24 Hillenga, Angela 38 Therme Skin Care 5:35:41 1:30
25 Grimberg, Arenda 33 Therme Skin Care 5:35:49 1:38
26 Knetemann, Roxane 147 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:35:55 1:44
27 Bosman, Andrea 2 Vrienden vh Platteland 5:35:56 1:45
28 Vermeiren, Katleen 73 Merida Ld - WV Eemland 5:36:02 1:51
29 de Vocht, Liesbet 138 KSV Deerlijk-WC Noordzee 5:36:03 1:52
30 Hierckens, Corine 40 Therme Skin Care 5:36:04 1:53
31 Spijkerman, Bertine 25 @Work Cycling Team z.t.
32 Cox, Leda 49 Vitron Wilstra Lorini 5:36:07 1:56
33 Braam, Elisabeth 67 Westland Wil Vooruit z.t.
34 Vos, Janneke 35 Therme Skin Care 5:36:08 1:57
35 de Koning, Aukje 6 Vrienden vh Platteland 5:36:11 2:00
36 Dervan, Siobhan 153 Lotto-Ladiescycling team 5:36:13 2:02
37 Profijt, Marije 68 Westland Wil Vooruit 5:36:16 2:05
38 Witteveen, Claudia 65 Westland Wil Vooruit z.t.
39 v.d. Broek, Irene 36 Therme Skin Care z.t.
40 Hennes, Tanja 12 Buitenpoort-Flexpoint Tm 5:36:17 2:06
41 Linthorst, Francis 37 Therme Skin Care z.t.
42 Werner, Laure 46 Vlaander Caprison/T Inte 5:36:20 2:09
43 Leezer, Yvonne 145 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:36:21 2:10
44 Peeters, Sara 141 KSV Deerlijk-WC Noordzee 5:36:22 2:11
45 Sterckx, Kathleen 75 Merida Ld - WV Eemland 5:36:24 2:13
46 Wallaard, Jaccolien 28 @Work Cycling Team 5:36:25 2:14
47 van Veghel, Sandra 69 Westland Wil Vooruit 5:36:28 2:17
48 van Essen, Sharon 4 Vrienden vh Platteland 5:36:32 2:21
49 Verstraten, Monique 112 Willebrord Wil Vooruit z.t.
50 van der Wiel, Frederika 74 Merida Ld - WV Eemland 5:36:36 2:25
51 Bekkering, Eyelien 57 DSB-Bank Groningen z.t.
52 van Katwijk, Nathalie 92 RSC De Zuidwesthoek 5:36:37 2:26
53 Braam, Joukje 66 Westland Wil Vooruit 5:36:39 2:28
54 Kortekaas, Esther 71 Westland Wil Vooruit 5:36:40 2:29
55 Ringlever, Linda 82 Weijers-Eikhout Mov Lady 5:36:43 2:32
56 Mansveld, Debby 43 Vlaander Caprison/T Inte 5:36:48 2:37
57 Verbeke, Grace 140 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
58 Mos, Christine 34 Therme Skin Care 5:36:52 2:41
59 Brok, Janne 106 Willebrord Wil Vooruit 5:36:56 2:45
60 Belleter, Veronique 45 Vlaander Caprison/T Inte 5:36:57 2:46
61 Groeneveld, Carola 80 Merida Ld - WV Eemland 5:37:04 2:53
62 van Rijen, Linda 150 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:37:05 2:54
63 van den Berg, Debby 97 EBH Advocaten - Limburg 5:37:08 2:57
64 Moriarty, Louise 83 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
65 Missbach, Sandra 21 Van Bemmelen - AA Drink 5:37:13 3:02
66 Nijhof, Femke 129 Löwik-Zwaluw-Raalte 5:37:18 3:07
67 Goldsmith, Charlotte 42 Vlaander Caprison/T Inte 5:37:19 3:08
68 Schoonbaert, Kim 155 Lotto-Ladiescycling team 5:37:20 3:09
69 Koedooder, Vera 10 Buitenpoort-Flexpoint Tm 5:37:22 3:11
70 Hiemstra, Marie-Sophie 100 EBH Advocaten - Limburg z.t.
71 Mulder, Brigit 30 @Work Cycling Team 5:37:31 3:20
72 van Dijk, Mirjam 101 EBH Advocaten - Limburg 5:37:41 3:30
73 van den Broeck, Inge 156 Lotto-Ladiescycling team 5:37:44 3:33
74 Ottevanger, Eefje 72 Westland Wil Vooruit 5:37:47 3:36
75 Doedeé, Renske 90 RSC De Zuidwesthoek 5:37:50 3:39
76 Dijkman, Petra 102 EBH Advocaten - Limburg 5:37:53 3:42
77 Kuiper, Suzanne 77 Merida Ld - WV Eemland 5:37:55 3:44
78 de Voogd, Heidi 125 Leerfashion-NW Hoek-Stor 5:37:56 3:45
79 de Krijger, Karin 89 RSC De Zuidwesthoek 5:38:00 3:49
80 Verhoeven, Marieke 111 Willebrord Wil Vooruit 5:38:02 3:51
81 Brodtka, Angela 22 Van Bemmelen - AA Drink 5:38:03 3:52
82 Palland, Marit 126 Leerfashion-NW Hoek-Stor 5:38:07 3:56
83 Beyen, Lien 139 KSV Deerlijk-WC Noordzee 5:38:08 3:57
84 Houvenaghel, Wendy 161 Charlottenburg Berlin 5:38:11 4:00
85 Miggels, Kristy 7 Vrienden vh Platteland 5:38:26 4:15
86 van den Kerkhove, Rita 137 KSV Deerlijk-WC Noordzee 5:38:30 4:19
87 Tri Kusuma, Santia 86 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
88 Koenen, Merel 130 Löwik-Zwaluw-Raalte 5:38:35 4:24
89 Kreuze, Ingeborg 116 WV Meteoor - Assen-Roden 5:38:49 4:38
90 Hartogs, Imke 79 Merida Ld - WV Eemland 5:39:13 5:02
91 Hoeve, Daphne 108 Willebrord Wil Vooruit 5:39:35 5:24
92 van Bennekom, Pauline 76 Merida Ld - WV Eemland 5:39:40 5:29
93 van Wanroij, Marieke 98 EBH Advocaten - Limburg 5:40:00 5:49
94 Theisen, Julia 162 Charlottenburg Berlin 5:40:58 6:47
95 Dirkx, Linda 107 Willebrord Wil Vooruit 5:41:18 7:07
96 Valkenburg, Ilona 56 Vitron Wilstra Lorini 5:44:38 10:27
97 Moonen, Daniëlla 87 Weijers-Eikhout Mov Lady 5:44:46 10:35
98 Tebbutt, Jeanette 53 Vitron Wilstra Lorini 5:44:57 10:46
99 Heijmans, Eva 70 Westland Wil Vooruit 5:53:46 19:35
100 Hassink, Areke 29 @Work Cycling Team 5:55:05 20:54
101 Kanis, Janneke 122 Leerfashion-NW Hoek-Stor 5:55:45 21:34
102 Kroes, Linda 61 DSB-Bank Groningen 5:56:11 22:00
103 Munsterman-Bremer,Louise 78 Merida Ld - WV Eemland 5:57:56 23:45
104 Spijkerman, Marjon 31 @Work Cycling Team 5:58:02 23:51
105 Hoogvorst, Marsja 132 Löwik-Zwaluw-Raalte 6:01:51 27:40
106 Hoekzema, Sandra 134 Löwik-Zwaluw-Raalte 6:02:36 28:25
107 Groen, Chantal 99 EBH Advocaten - Limburg 6:02:38 28:27
108 Kamp, Marit 60 DSB-Bank Groningen 6:04:23 30:12
109 Bastemeijer, Marlous 113 WV Meteoor - Assen-Roden 6:06:24 32:13
Algemeen Ploegen klassement na de 3e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Buitenpoort-Flexpoint Tm 2 16:44:00
2 Van Bemmelen - AA Drink 3 16:44:21 0:21
3 Vrienden vh Platteland 1 16:44:29 0:29
4 Nat.Sel. Junior Vrouwen 19 16:44:42 0:42
5 Vlaander Caprison/T Inte 6 16:46:19 2:19
6 Therme Skin Care 5 16:46:50 2:50
7 @Work Cycling Team 4 16:48:11 4:11
8 KSV Deerlijk-WC Noordzee 18 16:48:27 4:27
9 Westland Wil Vooruit 9 16:48:39 4:39
10 RSC De Zuidwesthoek 12 16:48:49 4:49
11 Merida Ld - WV Eemland 10 16:49:02 5:02
12 Lotto-Ladiescycling team 20 16:50:26 6:26
13 EBH Advocaten - Limburg 13 16:51:20 7:20
14 Willebrord Wil Vooruit 14 16:51:30 7:30
15 Weijers-Eikhout Mov Lady 11 16:52:21 8:21
16 Vitron Wilstra Lorini 7 16:52:44 8:44
17 DSB-Bank Groningen 8 17:08:21 24:21
18 Leerfashion-NW Hoek-Stor 16 17:11:48 27:48
19 Löwik-Zwaluw-Raalte 17 17:17:44 33:44
Stand Zeeuwsche Eilandenklassement (Roze Trui) na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 28 Wallaard, Jaccolien 5 5
2 17 van Alebeek, Sissy 5 5
3 29 Hassink, Areke 5 5
4 33 Grimberg, Arenda 3 3
5 12 Hennes, Tanja 3 3
6 24 de Goede, Suzanne 3 3
7 23 Groenveld, Josephine 1 1 2
8 45 Belleter, Veronique 1 1
Stand Tussensprint klassement (Rode Trui) na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 22 Brodtka, Angela 10 8 18
2 12 Hennes, Tanja 3 5 8
3 39 Düster, Sarah 7 1 8
4 5 Gunnewijk, Loes 3 3 6
5 1 Beltman, Chantal 3 3 6
6 9 Melchers-van Poppel,Mirj 5 5
7 18 Bates, Katherine 5 5
8 24 de Goede, Suzanne 5 5
9 2 Bosman, Andrea 2 2
10 73 Vermeiren, Katleen 1 1
11 43 Mansveld, Debby 1 1
Stand Algemeen Puntenklassement (Groene Trui) na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 5 Gunnewijk, Loes 13 21 21 55
2 24 de Goede, Suzanne 19 15 14 48
3 148 Vos, Marianne 14 17 15 46
4 12 Hennes, Tanja 23 23 46
5 39 Düster, Sarah 21 19 4 44
6 1 Beltman, Chantal 25 17 42
7 9 Melchers-van Poppel,Mirj 25 25
8 45 Belleter, Veronique 12 13 25
9 25 Spijkerman, Bertine 25 25
10 91 van Dongen-Cools,Jolanda 23 23
11 138 de Vocht, Liesbet 10 12 22
12 73 Vermeiren, Katleen 11 11 22
13 20 Visser, Adrie 9 7 5 21
14 13 Kozlikova, Lada 19 19
15 151 Groenewegen, Maxime 5 12 17
16 28 Wallaard, Jaccolien 17 17
17 27 Wild, Kirsten 7 9 16
18 44 Wannijn, Ine 5 10 15
19 43 Mansveld, Debby 15 15
20 146 van Dijk, Ellen 8 6 14
21 22 Brodtka, Angela 14 14
22 23 Groenveld, Josephine 13 13
23 19 Bates, Natalie 11 11
24 7 Miggels, Kristy 10 10
25 18 Bates, Katherine 9 9
26 41 Davies, Emma 8 8
27 92 van Katwijk, Nathalie 8 8
28 11 Rombouts, Sandra 7 7
29 147 Knetemann, Roxane 6 6
30 34 Mos, Christine 6 6
31 42 Goldsmith, Charlotte 4 1 5
32 33 Grimberg, Arenda 4 4
33 8 Slappendel, Iris 3 3
34 75 Sterckx, Kathleen 3 3
35 112 Verstraten, Monique 1 2 3
36 6 de Koning, Aukje 3 3
37 3 van Dongen, Minke 2 2
38 68 Profijt, Marije 2 2
39 17 van Alebeek, Sissy 1 1
Stand Jongeren klassement (Witte Trui) na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 148 Vos, Marianne 10 10 10 30
2 146 van Dijk, Ellen 2 8 6 16
3 151 Groenewegen, Maxime 6 8 14
4 147 Knetemann, Roxane 4 6 2 12
5 92 van Katwijk, Nathalie 8 8
6 149 van Veen, Suzanne 4 4
7 155 Schoonbaert, Kim 4 4
8 145 Leezer, Yvonne 2 2
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt