Editie 2004
Uitslag 3e etappe
Kamperland - Kamperland (Individuele tijdrit over 14,3 km), op 19 juni 2004
Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u
1 Gunnewijk, Loes 18 VPL 19:43.06 43.514
2 Bates, Katherine 34 TBS 19:57.80 14.74 42.979
3 Beltman, Chantal 17 VPL 20:07.79 24.73 42.623
4 Houvenaghel, Wendy 167 GBR 20:16.72 33.66 42.310
5 Wild, Kirsten 26 @HC 20:19.36 36.30 42.219
6 Bosman, Andrea 19 VPL 20:25.54 42.48 42.006
7 Wannijn, Ine 62 VTU 20:27.12 44.06 41.952
8 James, Emma 14 BKG 20:30.13 47.07 41.849
9 Markerink, Loes 28 @HC 20:32.23 49.17 41.778
10 van Dongen, Minke 20 VPL 20:33.32 50.26 41.741
11 van Alebeek, Sissy 3 FFH 20:35.98 52.92 41.651
12 Rombouts, Sandra 73 MWE 20:36.30 53.24 41.640
13 Bekkering, Daniëlle 9 BKG 20:38.66 55.60 41.561
14 Peeters, Sara 173 BEL 20:43.73 1:00.67 41.392
15 Mansveld, Debby 58 VTU 20:44.63 1:01.57 41.362
16 Koedooder, Vera 24 VPL 20:48.38 1:05.32 41.237
17 Hillenga, Angela 45 TSC 20:49.63 1:06.57 41.196
18 Visser, Adrie 4 FFH 20:52.61 1:09.55 41.098
19 Wallaard, Jaccolien 33 TBS 20:56.22 1:13.16 40.980
20 van Damme, Evy 169 BEL 21:01.83 1:18.77 40.798
21 Missbach, Sandra 6 FFH 21:04.54 1:21.48 40.710
22 Pieters, Cindy 64 VTU 21:04.83 1:21.77 40.701
23 Groenveld, Josephine 36 TBS 21:05.08 1:22.02 40.693
24 Groenewold, Renate 43 TSC 21:08.47 1:25.41 40.584
25 van der Helm, Esther 5 FFH 21:08.87 1:25.81 40.572
26 Brodtka, Angela 132 MLA 21:10.17 1:27.11 40.530
27 Hierckens, Corine 15 BKG 21:10.51 1:27.45 40.519
28 Spijkerman, Bertine 25 @HC 21:11.45 1:28.39 40.489
29 van Essen, Sharon 23 VPL 21:19.42 1:36.36 40.237
30 de Vocht, Liesbet 170 BEL 21:22.72 1:39.66 40.133
31 Moinard, Virginie 12 BKG 21:23.82 1:40.76 40.099
32 Geldhof, Ilse 171 BEL 21:41.04 1:57.98 39.568
33 van Haastert, Corrien 22 VPL 21:41.39 1:58.33 39.558
34 de Koning, Aukje 93 WWV 21:43.70 2:00.64 39.488
35 Klep, Inge 81 WEG 21:49.78 2:06.72 39.304
36 Grimberg, Arenda 42 TSC 21:51.00 2:07.94 39.268
37 Debboudt, Lensy 174 BEL 21:51.76 2:08.70 39.245
38 Kuijt, Henriët 78 MWE 21:52.71 2:09.65 39.217
39 't Hart, Sandra 44 TSC 21:53.99 2:10.93 39.178
40 Witteveen, Claudia 90 WWV 21:59.33 2:16.27 39.020
41 Vermeiren, Katleen 74 MWE 22:00.28 2:17.22 38.992
42 Groenveld, Kornelia 37 TBS 22:00.84 2:17.78 38.975
43 Sterckx, Kathleen 176 BEL 22:01.78 2:18.72 38.947
44 Vos, Janneke 48 TSC 22:04.40 2:21.34 38.870
45 Bekkering, Eyelien 10 BKG 22:04.75 2:21.69 38.860
46 Miggels, Kristy 21 VPL 22:05.05 2:21.99 38.851
47 Mos, Christine 47 TSC 22:06.21 2:23.15 38.817
48 Linthorst, Francis 46 TSC 22:08.56 2:25.50 38.749
49 Werner, Laure 60 VTU 22:09.70 2:26.64 38.715
50 Lambach, Judith 95 WWV 22:11.18 2:28.12 38.672
51 van Bennekom, Pauline 77 MWE 22:11.77 2:28.71 38.655
52 Wekema, Fonny 30 @HC 22:13.13 2:30.07 38.616
53 Braam, Elisabeth 89 WWV 22:16.42 2:33.36 38.521
54 Belleter, Veronique 61 VTU 22:17.84 2:34.78 38.480
55 Oosterbosch, Sandra 122 TWD 22:21.85 2:38.79 38.365
56 van Melis, Mirella 59 VTU 22:22.93 2:39.87 38.334
57 Chantzi, Elissavet 11 BKG 22:26.40 2:43.34 38.235
58 Kanis, Janneke 114 NGL 22:27.95 2:44.89 38.191
59 Hassink, Areke 27 @HC 22:31.48 2:48.42 38.092
60 Hiemstra, Marie-Sophie 135 MLA 22:35.25 2:52.19 37.986
61 van den Berg, Debby 130 MLA 22:39.77 2:56.71 37.859
62 Saunders, Helen 166 GBR 22:39.97 2:56.91 37.854
63 Coolen, Mischa 106 LZR 22:41.45 2:58.39 37.813
64 van Wanroij, Marieke 131 MLA 22:42.16 2:59.10 37.793
65 van Katwijk, Nathalie 40 TBS 22:44.07 3:01.01 37.740
66 Glasbergen, Jessica 107 LZR 22:45.20 3:02.14 37.709
67 Krpal, Nadine 154 CHB 22:46.68 3:03.62 37.668
68 Brok, Janne 127 TWD 22:47.21 3:04.15 37.653
69 Verstraten, Monique 38 TBS 22:47.79 3:04.73 37.637
70 Jansens, Godelieve 111 LZR 22:49.56 3:06.50 37.589
71 Spijkerman, Marjon 29 @HC 22:52.06 3:09.00 37.520
72 de Jonge, Marieke 142 SAP 22:53.56 3:10.50 37.479
73 Palland, Marit 118 NGL 22:55.13 3:12.07 37.436
74 Hokke, Sanne 98 BAO 22:55.72 3:12.66 37.420
75 Knol, Karin 116 NGL 23:00.70 3:17.64 37.285
76 Verhaeghe, Lien 172 BEL 23:02.97 3:19.91 37.224
77 de Jong, Crista 126 TWD 23:03.17 3:20.11 37.219
78 Heijmans, Eva 92 WWV 23:03.23 3:20.17 37.217
79 Cox, Leda 162 GBR 23:06.07 3:23.01 37.141
80 Kortekaas, Esther 94 WWV 23:09.16 3:26.10 37.058
81 Helmink, Judith 82 WEG 23:10.35 3:27.29 37.027
82 Ottevanger, Eefje 96 WWV 23:15.68 3:32.62 36.885
83 Hartogs, Imke 80 MWE 23:19.12 3:36.06 36.795
84 Overgaag-Wiersma, Miriam 110 LZR 23:20.38 3:37.32 36.761
85 Mulders, Catharina 75 MWE 23:24.54 3:41.48 36.653
86 Nijhof, Femke 109 LZR 23:39.27 3:56.21 36.272
87 Boterenbrood, Kim 113 NGL 23:41.00 3:57.94 36.228
88 Ringlever, Linda 87 WEG 23:46.06 4:03.00 36.099
89 Hoeve, Daphne 124 TWD 23:51.53 4:08.47 35.962
90 Theisen, Julia 158 CHB 23:58.23 4:15.17 35.794
91 Groen, Chantal 129 MLA 24:01.84 4:18.78 35.704
92 Hollegien, Wietske 83 WEG 24:08.19 4:25.13 35.548
93 Massmann, Manja 157 CHB 24:09.61 4:26.55 35.513
94 Hunt, Amy 163 GBR 24:11.06 4:28.00 35.478
95 Jesierski, Nicole 155 CHB 24:12.75 4:29.69 35.436
96 Webb, Lorna 168 GBR 24:17.45 4:34.39 35.322
97 Kweekel, Famke 101 BAO 24:20.48 4:37.42 35.249
98 Blythe, Kimberley 161 GBR 24:23.38 4:40.32 35.179
99 van As, Susanne 121 TWD 24:25.39 4:42.33 35.131
100 Bastemeijer, Marlous 137 SAP 24:27.29 4:44.23 35.085
101 Middendorp, Audrey 141 SAP 24:32.56 4:49.50 34.960
102 Grun, Dorothee 153 CHB 24:37.98 4:54.92 34.831
103 Moonen, Daniëlla 84 WEG 24:57.26 5:14.20 34.383
104 Verkerk, Christy 85 WEG 24:57.60 5:14.54 34.375
105 Schepers, Linda 134 MLA 24:57.92 5:14.86 34.368
106 Schijff, Tamara 102 BAO 25:03.98 5:20.92 34.229
107 John, Sonja 159 CHB 25:06.74 5:23.68 34.166
108 Cerny, Francis 133 MLA 25:34.21 5:51.15 33.555
109 Marshall, Jacqui 164 GBR 26:10.88 6:27.82 32.771
Afmeldingen overzicht van de 3e Etappe
Deelnemer Ploeg Reden van afmelding
13 Dorland, Corine BIK - Gios Niet gestart
39 v/d Wiel, Frederika Ton van Bemmelen Spo Niet gestart
41 Oonk, Frouke Therme Skin Care Niet gestart
86 Mulder, Trix ML Weyers-Eikhout Gr Niet gestart
156 Kraatz, Peggy RG Charlottenburg Be Niet gestart
Ploegen klassering van de 3e Etappe (Individuele tijdrit over 14,3 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Vrienden vh Platteland 3 1:00:15
2 Ton van Bemmelen Sports 5 1:01:58 1:43
3 @Home Cycling Team 4 1:02:02 1:47
4 Vlaand T-Interim-Univega 8 1:02:15 2:00
5 BIK - Gios 2 1:02:18 2:03
6 Team Farm Frites-Hartol 1 1:02:31 2:16
7 Belgische Nat. Selectie 22 1:03:06 2:51
8 Therme Skin Care 6 1:03:48 3:33
9 Merida LCT - WV Eemland 10 1:04:28 4:13
10 Westland Wil Vooruit 12 1:05:53 5:38
11 Great Britain Nat. Team 21 1:06:01 5:46
12 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 17 1:06:24 6:09
13 TB2000-WillebrordWV-DJR 16 1:08:11 7:56
14 Löwik de Zwaluwen-Raalte 14 1:08:15 8:00
15 Leerfashion-NWH-NWG-LV 15 1:08:22 8:07
16 ML Weyers-Eikhout Grwoud 11 1:08:45 8:30
17 RG Charlottenburg Berlin 20 1:10:53 10:38
18 StormV-AssenRoden-Peddel 18 1:11:52 11:37
19 Team Bianchi-ASC Olympia 13 1:12:18 12:03
Algemeen Individueel klassement na de 3e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Gunnewijk, Loes 18 Vrienden vh Platteland 5:20:45
2 Beltman, Chantal 17 Vrienden vh Platteland z.t.
3 Bates, Katherine 34 Ton van Bemmelen Sports 5:20:58 0:13
4 Wild, Kirsten 26 @Home Cycling Team 5:21:17 0:32
5 Bosman, Andrea 19 Vrienden vh Platteland 5:21:27 0:42
6 Mansveld, Debby 58 Vlaand T-Interim-Univega 5:21:28 0:43
7 Wannijn, Ine 62 Vlaand T-Interim-Univega 5:21:29 0:44
8 James, Emma 14 BIK - Gios 5:21:32 0:47
9 Markerink, Loes 28 @Home Cycling Team 5:21:34 0:49
10 van Dongen, Minke 20 Vrienden vh Platteland 5:21:35 0:50
11 van Alebeek, Sissy 3 Team Farm Frites-Hartol 5:21:37 0:52
12 Rombouts, Sandra 73 Merida LCT - WV Eemland 5:21:38 0:53
13 Bekkering, Daniëlle 9 BIK - Gios 5:21:40 0:55
14 Hillenga, Angela 45 Therme Skin Care 5:21:51 1:06
15 Brodtka, Angela 132 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 5:21:54 1:09
16 Visser, Adrie 4 Team Farm Frites-Hartol z.t.
17 Wallaard, Jaccolien 33 Ton van Bemmelen Sports 5:21:58 1:13
18 Missbach, Sandra 6 Team Farm Frites-Hartol 5:22:03 1:18
19 van Damme, Evy 169 Belgische Nat. Selectie z.t.
20 Groenveld, Josephine 36 Ton van Bemmelen Sports 5:22:07 1:22
21 Groenewold, Renate 43 Therme Skin Care 5:22:10 1:25
22 van der Helm, Esther 5 Team Farm Frites-Hartol z.t.
23 Hierckens, Corine 15 BIK - Gios 5:22:12 1:27
24 Spijkerman, Bertine 25 @Home Cycling Team 5:22:13 1:28
25 van Essen, Sharon 23 Vrienden vh Platteland 5:22:21 1:36
26 de Vocht, Liesbet 170 Belgische Nat. Selectie 5:22:24 1:39
27 Moinard, Virginie 12 BIK - Gios 5:22:25 1:40
28 Geldhof, Ilse 171 Belgische Nat. Selectie 5:22:43 1:58
29 van Haastert, Corrien 22 Vrienden vh Platteland z.t.
30 de Koning, Aukje 93 Westland Wil Vooruit 5:22:45 2:00
31 Grimberg, Arenda 42 Therme Skin Care 5:22:47 2:02
32 Pieters, Cindy 64 Vlaand T-Interim-Univega 5:22:55 2:10
33 't Hart, Sandra 44 Therme Skin Care z.t.
34 Witteveen, Claudia 90 Westland Wil Vooruit 5:23:01 2:16
35 Vermeiren, Katleen 74 Merida LCT - WV Eemland 5:23:02 2:17
36 Groenveld, Kornelia 37 Ton van Bemmelen Sports z.t.
37 Sterckx, Kathleen 176 Belgische Nat. Selectie 5:23:03 2:18
38 Miggels, Kristy 21 Vrienden vh Platteland 5:23:05 2:20
39 Vos, Janneke 48 Therme Skin Care 5:23:06 2:21
40 Mos, Christine 47 Therme Skin Care 5:23:08 2:23
41 Linthorst, Francis 46 Therme Skin Care 5:23:10 2:25
42 Werner, Laure 60 Vlaand T-Interim-Univega 5:23:11 2:26
43 Lambach, Judith 95 Westland Wil Vooruit 5:23:13 2:28
44 Wekema, Fonny 30 @Home Cycling Team 5:23:15 2:30
45 Klep, Inge 81 ML Weyers-Eikhout Grwoud z.t.
46 Belleter, Veronique 61 Vlaand T-Interim-Univega 5:23:19 2:34
47 Oosterbosch, Sandra 122 TB2000-WillebrordWV-DJR 5:23:23 2:38
48 van Melis, Mirella 59 Vlaand T-Interim-Univega 5:23:24 2:39
49 Koedooder, Vera 24 Vrienden vh Platteland 5:23:25 2:40
50 Kanis, Janneke 114 Leerfashion-NWH-NWG-LV 5:23:29 2:44
51 Hassink, Areke 27 @Home Cycling Team 5:23:33 2:48
52 van Bennekom, Pauline 77 Merida LCT - WV Eemland 5:23:37 2:52
53 van den Berg, Debby 130 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 5:23:41 2:56
54 Saunders, Helen 166 Great Britain Nat. Team z.t.
55 Coolen, Mischa 106 Löwik de Zwaluwen-Raalte 5:23:43 2:58
56 van Katwijk, Nathalie 40 Ton van Bemmelen Sports 5:23:46 3:01
57 Glasbergen, Jessica 107 Löwik de Zwaluwen-Raalte 5:23:47 3:02
58 Brok, Janne 127 TB2000-WillebrordWV-DJR 5:23:49 3:04
59 Verstraten, Monique 38 Ton van Bemmelen Sports z.t.
60 Jansens, Godelieve 111 Löwik de Zwaluwen-Raalte 5:23:51 3:06
61 Palland, Marit 118 Leerfashion-NWH-NWG-LV 5:23:57 3:12
62 Knol, Karin 116 Leerfashion-NWH-NWG-LV 5:24:02 3:17
63 Verhaeghe, Lien 172 Belgische Nat. Selectie 5:24:04 3:19
64 Cox, Leda 162 Great Britain Nat. Team 5:24:08 3:23
65 Hiemstra, Marie-Sophie 135 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 5:24:11 3:26
66 van Wanroij, Marieke 131 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 5:24:15 3:30
67 de Jong, Crista 126 TB2000-WillebrordWV-DJR 5:24:36 3:51
68 Hoeve, Daphne 124 TB2000-WillebrordWV-DJR 5:24:53 4:08
69 Kortekaas, Esther 94 Westland Wil Vooruit 5:25:00 4:15
70 Helmink, Judith 82 ML Weyers-Eikhout Grwoud 5:25:01 4:16
71 Ottevanger, Eefje 96 Westland Wil Vooruit 5:25:06 4:21
72 Webb, Lorna 168 Great Britain Nat. Team 5:25:19 4:34
73 Hartogs, Imke 80 Merida LCT - WV Eemland 5:27:49 7:04
74 Marshall, Jacqui 164 Great Britain Nat. Team 5:29:07 8:22
75 Peeters, Sara 173 Belgische Nat. Selectie 5:31:14 10:29
76 Kuijt, Henriët 78 Merida LCT - WV Eemland 5:31:49 11:04
77 Debboudt, Lensy 174 Belgische Nat. Selectie 5:32:19 11:34
78 Spijkerman, Marjon 29 @Home Cycling Team 5:32:49 12:04
79 Braam, Elisabeth 89 Westland Wil Vooruit 5:33:02 12:17
80 de Jonge, Marieke 142 StormV-AssenRoden-Peddel 5:33:39 12:54
81 Mulders, Catharina 75 Merida LCT - WV Eemland 5:34:18 13:33
82 Krpal, Nadine 154 RG Charlottenburg Berlin z.t.
83 Heijmans, Eva 92 Westland Wil Vooruit 5:34:35 13:50
84 Theisen, Julia 158 RG Charlottenburg Berlin 5:34:44 13:59
85 Blythe, Kimberley 161 Great Britain Nat. Team 5:34:54 14:09
86 Kweekel, Famke 101 Team Bianchi-ASC Olympia 5:35:06 14:21
87 Nijhof, Femke 109 Löwik de Zwaluwen-Raalte 5:35:11 14:26
88 van As, Susanne 121 TB2000-WillebrordWV-DJR z.t.
89 Ringlever, Linda 87 ML Weyers-Eikhout Grwoud 5:35:24 14:39
90 Hunt, Amy 163 Great Britain Nat. Team 5:35:43 14:58
91 Overgaag-Wiersma, Miriam 110 Löwik de Zwaluwen-Raalte 5:35:54 15:09
92 Boterenbrood, Kim 113 Leerfashion-NWH-NWG-LV 5:36:13 15:28
93 Groen, Chantal 129 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 5:36:51 16:06
94 Bastemeijer, Marlous 137 StormV-AssenRoden-Peddel 5:37:01 16:16
95 Moonen, Daniëlla 84 ML Weyers-Eikhout Grwoud 5:37:47 17:02
96 Houvenaghel, Wendy 167 Great Britain Nat. Team 5:37:48 17:03
97 Middendorp, Audrey 141 StormV-AssenRoden-Peddel 5:38:08 17:23
98 Chantzi, Elissavet 11 BIK - Gios 5:38:16 17:31
99 Grun, Dorothee 153 RG Charlottenburg Berlin 5:39:21 18:36
100 Bekkering, Eyelien 10 BIK - Gios 5:39:51 19:06
101 Hokke, Sanne 98 Team Bianchi-ASC Olympia 5:39:57 19:12
102 Massmann, Manja 157 RG Charlottenburg Berlin 5:47:50 27:05
103 Schijff, Tamara 102 Team Bianchi-ASC Olympia 5:48:44 27:59
104 Jesierski, Nicole 155 RG Charlottenburg Berlin 5:52:11 31:26
105 John, Sonja 159 RG Charlottenburg Berlin 5:54:43 33:58
106 Hollegien, Wietske 83 ML Weyers-Eikhout Grwoud 5:54:50 34:05
107 Verkerk, Christy 85 ML Weyers-Eikhout Grwoud 5:55:39 34:54
108 Schepers, Linda 134 WC Mid Limburg-RWC Ahoy z.t.
Stand Groene Trui Algemeen Puntenklassement na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 17 Beltman, Chantal 21 23 21 65
2 58 Mansveld, Debby 23 25 6 54
3 28 Markerink, Loes 19 15 12 46
4 26 Wild, Kirsten 21 17 38
5 132 Brodtka, Angela 25 12 37
6 42 Grimberg, Arenda 17 19 36
7 34 Bates, Katherine 11 23 34
8 5 van der Helm, Esther 12 14 26
9 18 Gunnewijk, Loes 25 25
10 74 Vermeiren, Katleen 15 9 24
11 33 Wallaard, Jaccolien 11 10 2 23
12 62 Wannijn, Ine 7 14 21
13 19 Bosman, Andrea 5 15 20
14 167 Houvenaghel, Wendy 19 19
15 40 van Katwijk, Nathalie 6 13 19
16 169 van Damme, Evy 17 1 18
17 4 Visser, Adrie 13 3 16
18 61 Belleter, Veronique 7 8 15
19 47 Mos, Christine 14 14
20 14 James, Emma 13 13
21 20 van Dongen, Minke 11 11
22 3 van Alebeek, Sissy 10 10
23 168 Webb, Lorna 10 10
24 73 Rombouts, Sandra 9 9
25 6 Missbach, Sandra 9 9
26 9 Bekkering, Daniëlle 8 8
27 25 Spijkerman, Bertine 8 8
28 173 Peeters, Sara 7 7
29 172 Verhaeghe, Lien 6 6
30 24 Koedooder, Vera 5 5
31 122 Oosterbosch, Sandra 5 5
32 45 Hillenga, Angela 4 4
33 170 de Vocht, Liesbet 4 4
34 59 van Melis, Mirella 4 4
35 130 van den Berg, Debby 3 3
36 23 van Essen, Sharon 3 3
37 12 Moinard, Virginie 2 2
38 38 Verstraten, Monique 2 2
39 48 Vos, Janneke 1 1
40 124 Hoeve, Daphne 1 1
Stand Rode Trui Sprintklassement na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 17 Beltman, Chantal 13 9 22
2 132 Brodtka, Angela 3 12 15
3 42 Grimberg, Arenda 3 7 10
4 6 Missbach, Sandra 5 5
5 21 Miggels, Kristy 4 4
6 58 Mansveld, Debby 4 4
7 34 Bates, Katherine 2 2
8 26 Wild, Kirsten 1 1
9 3 van Alebeek, Sissy 1 1
10 74 Vermeiren, Katleen 1 1
11 43 Groenewold, Renate 1 1
Stand Witte Trui Jongerenklassement na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 28 Markerink, Loes 10 10 10 30
2 40 van Katwijk, Nathalie 8 8 16
3 37 Groenveld, Kornelia 4 6 10
4 173 Peeters, Sara 8 8
5 114 Kanis, Janneke 2 4 2 8
6 116 Knol, Karin 6 2 8
7 164 Marshall, Jacqui 6 6
8 89 Braam, Elisabeth 4 4
Combinatie klassement na de 3e Etappe
Kls Deelnemer --1-- --2-- --3-- Totaal
1 17 Beltman, Chantal 2 1 1 4
2 58 Mansveld, Debby 6 2 6 14
3 26 Wild, Kirsten 4 4 8 16
4 34 Bates, Katherine 3 7 7 17
5 132 Brodtka, Angela 15 5 2 22
6 42 Grimberg, Arenda 31 6 3 40
7 3 van Alebeek, Sissy 11 22 9 42
8 6 Missbach, Sandra 18 25 4 47
9 74 Vermeiren, Katleen 35 10 10 55
--1-- = Algemeen Individueel klassement
--2-- = Groene Trui Algemeen Puntenklassement
--3-- = Rode Trui Sprintklassement
Algemeen Ploegen klassement na de 3e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Vrienden vh Platteland 3 16:03:21
2 Ton van Bemmelen Sports 5 16:05:04 1:43
3 @Home Cycling Team 4 16:05:08 1:47
4 Vlaand T-Interim-Univega 8 16:05:21 2:00
5 BIK - Gios 2 16:05:24 2:03
6 Team Farm Frites-Hartol 1 16:05:37 2:16
7 Belgische Nat. Selectie 22 16:06:12 2:51
8 Therme Skin Care 6 16:06:54 3:33
9 Merida LCT - WV Eemland 10 16:07:34 4:13
10 Westland Wil Vooruit 12 16:08:59 5:38
11 Great Britain Nat. Team 21 16:09:07 5:46
12 WC Mid Limburg-RWC Ahoy 17 16:10:01 6:40
13 TB2000-WillebrordWV-DJR 16 16:11:17 7:56
14 Löwik de Zwaluwen-Raalte 14 16:11:21 8:00
15 Leerfashion-NWH-NWG-LV 15 16:11:28 8:07
16 ML Weyers-Eikhout Grwoud 11 16:23:34 20:13
17 RG Charlottenburg Berlin 20 16:47:55 44:34
18 StormV-AssenRoden-Peddel 18 16:48:48 45:27
19 Team Bianchi-ASC Olympia 13 17:03:47 1:00:26
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt