Editie 2002
Uitslag 1e etappe
Middelburg - Vlissingen (Rit in lijn over 95 km) op 20 Juni 2002
Klas Deelnemer Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 1 Zijlaard-vMoorsel, Leontien Farmfrites-Hartol A * 2:18:02
2 140 Mansveld, Debby Vlaanderen - T Interim * z.t.
3 97 Bates, Katherine Ondernemers van Nature A * z.t.
4 27 Spijkerman, Bertine Nationale selectie A z.t.
5 157 Mos, Christine Power Plate - Bik z.t.
6 25 van der Helm, Esther Nationale selectie A z.t.
7 26 Koedooder, Vera Nationale selectie A z.t.
8 8 Raaijmakers, Sabrina RSC de Zuidwesthoek z.t.
9 40 de Goede, Suzanne Nat. Junioren selectie z.t.
10 158 Dijkstra, Lenie Power Plate - Bik z.t.
11 33 Hassink, Areke Nationale selectie B z.t.
12 37 Vierling, Miranda Nat. Junioren selectie z.t.
13 85 Vermeiren, Katleen Provincie Antwerpen z.t.
14 148 Hohlfeld, Vera Team Nürnberger z.t.
15 87 Steenssens, Nana Provincie Antwerpen z.t.
16 29 van Dongen, Minke Nationale selectie A z.t.
17 142 Belleter, Veronique Vlaanderen - T Interim z.t.
18 54 Missbach, Sandra TvBemelen Sports-Novilon z.t.
19 156 Waller, Sara Nat. Selectie Engeland z.t.
20 34 Wallaard, Jaccolien Nationale selectie B z.t.
21 53 Slikker, Caroline TvBemelen Sports-Novilon z.t.
22 10 van Boxmeer, Elly RSC de Zuidwesthoek z.t.
23 147 Hempel, Patricia Team Nürnberger z.t.
24 141 Vonckx, Vanja Vlaanderen - T Interim z.t.
25 145 Cyrus, Cornelia Team Nürnberger z.t.
26 68 Miggels, Kristy Westland Wil Vooruit z.t.
27 103 Hillenga, Angela Ondernemers van Nature B z.t.
28 170 Knol, Monique Wezep z.t.
29 115 Doedee, Baukje Beneluxteam Neckermann A z.t.
30 161 Andréasson, Veronica Power Plate - Bik z.t.
31 99 Gunnewijk, Loes Ondernemers van Nature A z.t.
32 38 Markerink, Loes Nat. Junioren selectie z.t.
33 152 Cavill, Joanne Nat. Selectie Engeland z.t.
34 3 Grimberg, Arenda Team Farmfrites-Hartol A z.t.
35 50 Kramp, Wendie TvBemelen Sports-Novilon z.t.
36 111 Jansens, Godelieve Löwik de Zwaluwen B z.t.
37 149 Rombouts, Sandra Team Nürnberger z.t.
38 32 van Essen, Sharon Nationale selectie B z.t.
39 154 Newstead, Frances Nat. Selectie Engeland z.t.
40 9 Dieleman, Mirjam RSC de Zuidwesthoek z.t.
41 30 Groenveld, Josephine Nationale selectie A z.t.
42 83 Wekema, Fonny Energiewacht Essent NWWG z.t.
43 169 Bekkering, Daniëlle Den Ham z.t.
44 79 Bekkering, Eyelien Energiewacht Essent NWWG z.t.
45 162 Dorland, Corine Power Plate - Bik z.t.
46 42 Möhlmann, Pleuni Nat. Junioren selectie z.t.
47 105 Sijm, Afke Ondernemers van Nature B z.t.
48 39 Spijkerman, Marjon Nat. Junioren selectie z.t.
49 55 Verstraten, Monique Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
50 59 Klep, Inge Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
51 56 Moonen, Daniëlla Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
52 122 Mansveld, Melanie Beneluxteam Neckermann B z.t.
53 101 Linthorst, Francis Ondernemers van Nature A z.t.
54 5 Vink, Elsbeth Team Farmfrites-Hartol A z.t.
55 106 Vos, Janneke Ondernemers van Nature B z.t.
56 118 Verhoeven, Marieke Beneluxteam Neckermann A z.t.
57 89 Sels, Lieselot Provincie Antwerpen z.t.
58 121 Huis, Angeliena Beneluxteam Neckermann B z.t.
59 146 Forstner, Kerstin Team Nürnberger z.t.
60 51 Mulders, Catharina TvBemelen Sports-Novilon z.t.
61 47 Mulder, Brigit Fernhout z.t.
62 7 van Dongen-Cools,Jolanda RSC de Zuidwesthoek z.t.
63 41 Profijt, Marije Nat. Junioren selectie z.t.
64 100 van Haastert, Corrien Ondernemers van Nature A z.t.
65 81 Haverdings, Marieke Energiewacht Essent NWWG z.t.
66 144 Werner, Laure Vlaanderen - T Interim z.t.
67 22 Lindberg, Madeleine Team FarmFrites-Hartol B z.t.
68 112 van der Burg, Mieke Löwik de Zwaluwen B z.t.
69 28 v/d Wiel, Frederika Nationale selectie A z.t.
70 116 Elemans, Saskia Beneluxteam Neckermann A z.t.
71 19 van der Zee, Anouska Team FarmFrites-Hartol B z.t.
72 160 Visser, Nathalie Power Plate - Bik z.t.
73 159 Nohles, Alexandra Power Plate - Bik z.t.
74 168 Oosterbosch, Sandra Eindhoven z.t.
75 20 Pfister-v.Kuik, Sonja Team FarmFrites-Hartol B 2:18:45 0:43
76 21 Robb, Kirsty Nicole Team FarmFrites-Hartol B 2:18:48 0:46
77 4 van Alebeek, Sissy Team Farmfrites-Hartol A 2:19:13 1:11
78 80 Bos, Hinke Energiewacht Essent NWWG 2:20:18 2:16
79 143 Guyton, Vanessa Vlaanderen - T Interim 2:26:25 8:23
80 61 Harju, Mirella Mov. Ladies Groenewoud B 2:27:16 9:14
81 72 Bergkotte, Editha Westland Wil Vooruit z.t.
82 14 Bowditch, Ann Team Letchworth - Extran z.t.
83 75 Hessling, Melanie Niederrhein BKK Zollern z.t.
84 43 van Beek, Anneleen Fernhout z.t.
85 117 Brown, Katie Beneluxteam Neckermann A z.t.
86 130 Davies, Nina Schotland/Wales z.t.
87 52 Van Velzen, Olga TvBemelen Sports-Novilon z.t.
88 90 Thys, Patricia Provincie Antwerpen z.t.
89 135 de Jong, Crista Vitron - Wilstra z.t.
90 17 de Krijger, Karin Team Letchworth - Extran z.t.
91 16 Boyd, Mary Team Letchworth - Extran z.t.
92 124 van Peteghem, Caroline Beneluxteam Neckermann B z.t.
93 93 Wild, Kirsten Löwik de Zwaluwen A z.t.
94 155 Szubrycht, Melanie Nat. Selectie Engeland z.t.
95 74 Kraatz, Peggy Niederrhein BKK Zollern z.t.
96 77 Angel, Stefanie Niederrhein BKK Zollern z.t.
97 60 Bosch, Nicole Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
98 82 Mcconell, Rebecca Energiewacht Essent NWWG z.t.
99 46 Rotman-Jager, Janneke Fernhout z.t.
100 151 Mann, Julie Nat. Selectie Engeland z.t.
101 71 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit z.t.
102 70 Oosterlee, Marissa Westland Wil Vooruit z.t.
103 13 Tebbutt, Jeanette Team Letchworth - Extran z.t.
104 48 Palland, Marit Fernhout z.t.
105 67 de Koning, Aukje Westland Wil Vooruit z.t.
106 69 Laan, José Westland Wil Vooruit z.t.
107 94 Huitema, Nynke Löwik de Zwaluwen A 2:33:02 15:00
108 76 Schneider, Nine Niederrhein BKK Zollern z.t.
109 15 Walsh, Kimberly Team Letchworth - Extran z.t.
110 45 Meter, Ilona Fernhout z.t.
111 128 Hair, Katrina Schotland/Wales z.t.
112 84 Janse, Dorien Energiewacht Essent NWWG z.t.
113 44 Bremer, Louise Fernhout z.t.
114 11 de Vries, Franciska RSC de Zuidwesthoek z.t.
115 137 van Loon, Natasja Vitron - Wilstra z.t.
116 63 Jansen, Kim Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
117 134 van Loon, Cindy Vitron - Wilstra z.t.
118 91 Bleumink, Bea Löwik de Zwaluwen A z.t.
119 109 Duursma, Bianca Löwik de Zwaluwen B z.t.
120 62 Bloks, Anneke Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
121 57 Helmink, Judith Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
122 123 Orens, Caroline Beneluxteam Neckermann B z.t.
123 18 Massaro, Marina Team Letchworth - Extran z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.294 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.
Algemeen Individueel klassement na de 1e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 Zijlaard-vMoorsel, Leontien 1 Team Farmfrites-Hartol A 2:17:46
2 Mansveld, Debby 140 Vlaanderen - T Interim 2:17:50 0:04
3 Bates, Katherine 97 Ondernemers van Nature A 2:17:54 0:08
4 Hohlfeld, Vera 148 Team Nürnberger 2:18:00 0:14
5 Spijkerman, Bertine 27 Nationale selectie A 2:18:02 0:16
6 Mos, Christine 157 Power Plate - Bik z.t.
7 van der Helm, Esther 25 Nationale selectie A z.t.
8 Koedooder, Vera 26 Nationale selectie A z.t.
9 Raaijmakers, Sabrina 8 RSC de Zuidwesthoek z.t.
10 de Goede, Suzanne 40 Nat. Junioren selectie z.t.
11 Dijkstra, Lenie 158 Power Plate - Bik z.t.
12 Hassink, Areke 33 Nationale selectie B z.t.
13 Vierling, Miranda 37 Nat. Junioren selectie z.t.
14 Vermeiren, Katleen 85 Provincie Antwerpen z.t.
15 Steenssens, Nana 87 Provincie Antwerpen z.t.
16 van Dongen, Minke 29 Nationale selectie A z.t.
17 Belleter, Veronique 142 Vlaanderen - T Interim z.t.
18 Missbach, Sandra 54 TvBemelen Sports-Novilon z.t.
19 Waller, Sara 156 Nat. Selectie Engeland z.t.
20 Wallaard, Jaccolien 34 Nationale selectie B z.t.
21 Slikker, Caroline 53 TvBemelen Sports-Novilon z.t.
22 van Boxmeer, Elly 10 RSC de Zuidwesthoek z.t.
23 Hempel, Patricia 147 Team Nürnberger z.t.
24 Vonckx, Vanja 141 Vlaanderen - T Interim z.t.
25 Cyrus, Cornelia 145 Team Nürnberger z.t.
26 Miggels, Kristy 68 Westland Wil Vooruit z.t.
27 Hillenga, Angela 103 Ondernemers van Nature B z.t.
28 Knol, Monique 170 Wezep z.t.
29 Doedee, Baukje 115 Beneluxteam Neckermann A z.t.
30 Andréasson, Veronica 161 Power Plate - Bik z.t.
31 Gunnewijk, Loes 99 Ondernemers van Nature A z.t.
32 Markerink, Loes 38 Nat. Junioren selectie z.t.
33 Cavill, Joanne 152 Nat. Selectie Engeland z.t.
34 Grimberg, Arenda 3 Team Farmfrites-Hartol A z.t.
35 Kramp, Wendie 50 TvBemelen Sports-Novilon z.t.
36 Jansens, Godelieve 111 Löwik de Zwaluwen B z.t.
37 Rombouts, Sandra 149 Team Nürnberger z.t.
38 van Essen, Sharon 32 Nationale selectie B z.t.
39 Newstead, Frances 154 Nat. Selectie Engeland z.t.
40 Dieleman, Mirjam 9 RSC de Zuidwesthoek z.t.
41 Groenveld, Josephine 30 Nationale selectie A z.t.
42 Wekema, Fonny 83 Energiewacht Essent NWWG z.t.
43 Bekkering, Daniëlle 169 Den Ham z.t.
44 Bekkering, Eyelien 79 Energiewacht Essent NWWG z.t.
45 Dorland, Corine 162 Power Plate - Bik z.t.
46 Möhlmann, Pleuni 42 Nat. Junioren selectie z.t.
47 Sijm, Afke 105 Ondernemers van Nature B z.t.
48 Spijkerman, Marjon 39 Nat. Junioren selectie z.t.
49 Verstraten, Monique 55 Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
50 Klep, Inge 59 Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
51 Moonen, Daniëlla 56 Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
52 Mansveld, Melanie 122 Beneluxteam Neckermann B z.t.
53 Linthorst, Francis 101 Ondernemers van Nature A z.t.
54 Vink, Elsbeth 5 Team Farmfrites-Hartol A z.t.
55 Vos, Janneke 106 Ondernemers van Nature B z.t.
56 Verhoeven, Marieke 118 Beneluxteam Neckermann A z.t.
57 Sels, Lieselot 89 Provincie Antwerpen z.t.
58 Huis, Angeliena 121 Beneluxteam Neckermann B z.t.
59 Forstner, Kerstin 146 Team Nürnberger z.t.
60 Mulders, Catharina 51 TvBemelen Sports-Novilon z.t.
61 Mulder, Brigit 47 Fernhout z.t.
62 van Dongen-Cools,Jolanda 7 RSC de Zuidwesthoek z.t.
63 Profijt, Marije 41 Nat. Junioren selectie z.t.
64 van Haastert, Corrien 100 Ondernemers van Nature A z.t.
65 Haverdings, Marieke 81 Energiewacht Essent NWWG z.t.
66 Werner, Laure 144 Vlaanderen - T Interim z.t.
67 Lindberg, Madeleine 22 Team FarmFrites-Hartol B z.t.
68 van der Burg, Mieke 112 Löwik de Zwaluwen B z.t.
69 v/d Wiel, Frederika 28 Nationale selectie A z.t.
70 Elemans, Saskia 116 Beneluxteam Neckermann A z.t.
71 van der Zee, Anouska 19 Team FarmFrites-Hartol B z.t.
72 Visser, Nathalie 160 Power Plate - Bik z.t.
73 Nohles, Alexandra 159 Power Plate - Bik z.t.
74 Oosterbosch, Sandra 168 Eindhoven z.t.
75 Pfister-v.Kuik, Sonja 20 Team FarmFrites-Hartol B 2:18:45 0:59
76 Robb, Kirsty Nicole 21 Team FarmFrites-Hartol B 2:18:48 1:02
77 van Alebeek, Sissy 4 Team Farmfrites-Hartol A 2:19:13 1:27
78 Bos, Hinke 80 Energiewacht Essent NWWG 2:20:18 2:32
79 Guyton, Vanessa 143 Vlaanderen - T Interim 2:26:25 8:39
80 Harju, Mirella 61 Mov. Ladies Groenewoud B 2:27:16 9:30
81 Bergkotte, Editha 72 Westland Wil Vooruit z.t.
82 Bowditch, Ann 14 Team Letchworth - Extran z.t.
83 Hessling, Melanie 75 Niederrhein BKK Zollern z.t.
84 van Beek, Anneleen 43 Fernhout z.t.
85 Brown, Katie 117 Beneluxteam Neckermann A z.t.
86 Davies, Nina 130 Schotland/Wales z.t.
87 Van Velzen, Olga 52 TvBemelen Sports-Novilon z.t.
88 Thys, Patricia 90 Provincie Antwerpen z.t.
89 de Jong, Crista 135 Vitron - Wilstra z.t.
90 de Krijger, Karin 17 Team Letchworth - Extran z.t.
91 Boyd, Mary 16 Team Letchworth - Extran z.t.
92 van Peteghem, Caroline 124 Beneluxteam Neckermann B z.t.
93 Wild, Kirsten 93 Löwik de Zwaluwen A z.t.
94 Szubrycht, Melanie 155 Nat. Selectie Engeland z.t.
95 Kraatz, Peggy 74 Niederrhein BKK Zollern z.t.
96 Angel, Stefanie 77 Niederrhein BKK Zollern z.t.
97 Bosch, Nicole 60 Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
98 Mcconell, Rebecca 82 Energiewacht Essent NWWG z.t.
99 Rotman-Jager, Janneke 46 Fernhout z.t.
100 Mann, Julie 151 Nat. Selectie Engeland z.t.
101 Ottevanger, Eefje 71 Westland Wil Vooruit z.t.
102 Oosterlee, Marissa 70 Westland Wil Vooruit z.t.
103 Tebbutt, Jeanette 13 Team Letchworth - Extran z.t.
104 Palland, Marit 48 Fernhout z.t.
105 de Koning, Aukje 67 Westland Wil Vooruit z.t.
106 Laan, José 69 Westland Wil Vooruit z.t.
107 Huitema, Nynke 94 Löwik de Zwaluwen A 2:33:02 15:16
108 Schneider, Nine 76 Niederrhein BKK Zollern z.t.
109 Walsh, Kimberly 15 Team Letchworth - Extran z.t.
110 Meter, Ilona 45 Fernhout z.t.
111 Hair, Katrina 128 Schotland/Wales z.t.
112 Janse, Dorien 84 Energiewacht Essent NWWG z.t.
113 Bremer, Louise 44 Fernhout z.t.
114 de Vries, Franciska 11 RSC de Zuidwesthoek z.t.
115 van Loon, Natasja 137 Vitron - Wilstra z.t.
116 Jansen, Kim 63 Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
117 van Loon, Cindy 134 Vitron - Wilstra z.t.
118 Bleumink, Bea 91 Löwik de Zwaluwen A z.t.
119 Duursma, Bianca 109 Löwik de Zwaluwen B z.t.
120 Bloks, Anneke 62 Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
121 Helmink, Judith 57 Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
122 Orens, Caroline 123 Beneluxteam Neckermann B z.t.
123 Massaro, Marina 18 Team Letchworth - Extran z.t.
Algemeen Ploegen klassement na de 1e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Nationale selectie A 5 6:54:06
2 Vlaanderen - T Interim 24 6:54:06
3 Power Plate - Bik 27 6:54:06
4 Nat. Junioren selectie 7 6:54:06
5 Team Nürnberger 25 6:54:06
6 Nationale selectie B 6 6:54:06
7 RSC de Zuidwesthoek 2 6:54:06
8 TvBemelen Sports-Novilon 9 6:54:06
9 Provincie Antwerpen 15 6:54:06
10 Ondernemers van Nature A 17 6:54:06
11 Team Farmfrites-Hartol A 1 6:54:06
12 Nat. Selectie Engeland 26 6:54:06
13 Ondernemers van Nature B 18 6:54:06
14 Mov. Ladies Groenewoud A 10 6:54:06
15 Energiewacht Essent NWWG 14 6:54:06
16 Beneluxteam Neckermann A 20 6:54:06
17 Team FarmFrites-Hartol B 4 6:54:49 0:43
18 Beneluxteam Neckermann B 21 7:03:20 9:14
19 Löwik de Zwaluwen B 19 7:09:06 15:00
20 Westland Wil Vooruit 12 7:12:34 18:28
21 Fernhout 8 7:12:34 18:28
22 Team Letchworth - Extran 3 7:21:48 27:42
23 Niederrhein BKK Zollern 13 7:21:48 27:42
24 Mov. Ladies Groenewoud B 11 7:33:20 39:14
25 Löwik de Zwaluwen A 16 7:33:20 39:14
26 Vitron - Wilstra 23 7:33:20 39:14
Stand Groene Trui Algemeen Puntenklassement na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 1 Zijlaard-vMoorsel, Leontien 25
2 140 Mansveld, Debby 23
3 97 Bates, Katherine 21
4 27 Spijkerman, Bertine 19
5 157 Mos, Christine 17
6 25 van der Helm, Esther 15
7 26 Koedooder, Vera 14
8 8 Raaijmakers, Sabrina 13
9 40 de Goede, Suzanne 12
10 158 Dijkstra, Lenie 11
11 33 Hassink, Areke 10
12 37 Vierling, Miranda 9
13 85 Vermeiren, Katleen 8
14 148 Hohlfeld, Vera 7
15 87 Steenssens, Nana 6
16 29 van Dongen, Minke 5
17 142 Belleter, Veronique 4
18 54 Missbach, Sandra 3
19 156 Waller, Sara 2
20 34 Wallaard, Jaccolien 1
Stand Rode Trui Tussensprint klassement na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 140 Mansveld, Debby 11
2 1 Zijlaard-vMoorsel, Leontien 10
3 97 Bates, Katherine 6
4 148 Hohlfeld, Vera 4
5 33 Hassink, Areke 1
6 155 Szubrycht, Melanie 1
Stand Witte Trui Jongerenklassement na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 26 Koedooder, Vera 10
2 40 de Goede, Suzanne 8
3 37 Vierling, Miranda 6
4 29 van Dongen, Minke 4
5 34 Wallaard, Jaccolien 2
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt