Editie 2001
Uitslag 1e etappe
Middelburg - Vlissingen (rit in lijn over 104 km) op 21 juni 2001
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 7 van der Zee, Anouska Farm-Frites Hartol B * 2:28:49
2 80 Wekema, Fonny Bik - Toscany Sport * 2:28:59 0:10
3 5 Pfister-v.Kuik, Sonja Farm-Frites Hartol A * 2:29:01 0:12
4 3 Brunen, Yvonne Farm-Frites Hartol A z.t.
5 73 Mansveld, Debby Vlaanderen T-Interim z.t.
6 79 Mos, Christine Bik - Toscany Sport z.t.
7 78 Pieters, Cindy Vlaanderen T-Interim z.t.
8 37 Bosman, Andrea Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
9 89 Kozlikova, Lada Individuelen z.t.
10 52 Hermes, Patricia De Zuidwesthoek B z.t.
11 45 Huis, Angeliena De Zuidwesthoek A z.t.
12 40 Raaijmakers, Sabrina Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
13 39 Mulders, Catharina Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
14 64 Bleumink, Bea JvR de Batauwers A z.t.
15 42 Misbach, Sandra Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
16 46 de Voogd, Heidi De Zuidwesthoek A z.t.
17 14 Bremer, Louise Team Ferhout A z.t.
18 50 Mansveld, Melanie De Zuidwesthoek B z.t.
19 2 van den Brand, Daphny Farm-Frites Hartol A z.t.
20 41 Slikker, Caroline Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
21 27 Schmidt, Sanne Team Albertsvrienden z.t.
22 58 van Tol, Astrid Westland Wil Vooruit z.t.
23 61 Hopkinson, Charlotte JvR de Batauwers A z.t.
24 63 Cavill, Joanne JvR de Batauwers A z.t.
25 59 Hoeve, Daphne Westland Wil Vooruit z.t.
26 11 van der Helm, Esther Farm-Frites Hartol B z.t.
27 10 Vink, Elsbeth Farm-Frites Hartol B z.t.
28 43 Dieleman, Mirjam De Zuidwesthoek A z.t.
29 76 Vonckx, Vanja Vlaanderen T-Interim z.t.
30 25 Van Den Bossche, Nele Team Albertsvrienden z.t.
31 26 Olsen, Rikke Team Albertsvrienden z.t.
32 66 Dean, Sara JvR de Batauwers A z.t.
33 49 Klep, Inge De Zuidwesthoek B z.t.
34 9 Spijkerman, Bertine Farm-Frites Hartol B z.t.
35 44 Doedee, Baukje De Zuidwesthoek A z.t.
36 56 Sijm, Afke Westland Wil Vooruit z.t.
37 38 Kaagman, Saskia Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
38 85 Bekkering, Dani‰lle Individuelen z.t.
39 47 James, Emma De Zuidwesthoek A z.t.
40 82 Folkerts, Elizabeth Bik - Toscany Sport z.t.
41 51 de Moel, Miriam De Zuidwesthoek B z.t.
42 8 van Essen, Sharon Farm-Frites Hartol B z.t.
43 75 Belleter, Veronique Vlaanderen T-Interim z.t.
44 74 Ingels, Veerle Vlaanderen T-Interim z.t.
45 13 Beekman, Marlon Team Ferhout A z.t.
46 77 Cheatley, Vanessa Vlaanderen T-Interim z.t.
47 60 van den Nulft, Joyce Westland Wil Vooruit z.t.
48 57 Oosterlee, Marissa Westland Wil Vooruit z.t.
49 88 de Weert, Ellen Individuelen z.t.
50 17 Heeren, Irma Team Ferhout A z.t.
51 81 van Haastert, Corrien Bik - Toscany Sport z.t.
52 87 Verhoeven, Laura Individuelen z.t.
53 35 Hunink, Maaike FPD Savills-Zwaluw z.t.
54 55 Miggels, Kristy Westland Wil Vooruit z.t.
55 19 Mulder, Brigit Team Fernhout B z.t.
56 34 Cooler, Mischa FPD Savills-Zwaluw z.t.
57 86 Bekkering, Eyelien Individuelen 2:29:11 0:22
58 21 Kroes, Hester-Marieke Team Fernhout B z.t.
59 62 Storteler, Marieke JvR de Batauwers A z.t.
60 16 Kamp, Marit Team Ferhout A 2:29:14 0:25
61 90 Devreeze, Elke Individuelen 2:30:26 1:37
62 30 van Peteghem, Caroline Team Albertsvrienden 2:31:03 2:14
63 20 Palland, Marit Team Fernhout B 2:35:22 6:33
64 67 Scheffer, Katrijn JvR de Batauwers B 2:38:10 9:21
65 36 Wild, Kirsten FPD Savills-Zwaluw 2:38:12 9:23
66 15 Rotman-Jager, Janneke Team Ferhout A 2:47:44 18:55
67 69 Mulder, Trix JvR de Batauwers B z.t.
68 83 Groenveld, Josephine Bik - Toscany Sport z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.931 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.
Niet gefinished: 31 Duursma, Bianca Ned FPD Savills-Zwaluw
32 Schuurs, Patricia Ned FPD Savills-Zwaluw
70 Rouw, Ingrid Ned JvR de Batauwers B
91 van der Salm, Irma Ned Individuelen
Algemeen Individueel klassement na de 1e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 van der Zee, Anouska 7 Farm-Frites Hartol B 2:28:39
2 Pfister-v.Kuik, Sonja 5 Farm-Frites Hartol A 2:28:47 0:08
3 Wekema, Fonny 80 Bik - Toscany Sport 2:28:53 0:14
4 Mansveld, Debby 73 Vlaanderen T-Interim 2:28:55 0:16
5 Mos, Christine 79 Bik - Toscany Sport 2:28:58 0:19
6 Cheatley, Vanessa 77 Vlaanderen T-Interim 2:28:59 0:20
7 Kaagman, Saskia 38 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 2:29:00 0:21
8 Belleter, Veronique 75 Vlaanderen T-Interim z.t.
9 Ingels, Veerle 74 Vlaanderen T-Interim z.t.
10 Brunen, Yvonne 3 Farm-Frites Hartol A 2:29:01 0:22
11 Pieters, Cindy 78 Vlaanderen T-Interim z.t.
12 Bosman, Andrea 37 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
13 Kozlikova, Lada 89 Individuelen z.t.
14 Hermes, Patricia 52 De Zuidwesthoek B z.t.
15 Huis, Angeliena 45 De Zuidwesthoek A z.t.
16 Raaijmakers, Sabrina 40 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
17 Mulders, Catharina 39 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
18 Bleumink, Bea 64 JvR de Batauwers A z.t.
19 Misbach, Sandra 42 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
20 de Voogd, Heidi 46 De Zuidwesthoek A z.t.
21 Bremer, Louise 14 Team Ferhout A z.t.
22 Mansveld, Melanie 50 De Zuidwesthoek B z.t.
23 van den Brand, Daphny 2 Farm-Frites Hartol A z.t.
24 Slikker, Caroline 41 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon z.t.
25 Schmidt, Sanne 27 Team Albertsvrienden z.t.
26 van Tol, Astrid 58 Westland Wil Vooruit z.t.
27 Hopkinson, Charlotte 61 JvR de Batauwers A z.t.
28 Cavill, Joanne 63 JvR de Batauwers A z.t.
29 Hoeve, Daphne 59 Westland Wil Vooruit z.t.
30 van der Helm, Esther 11 Farm-Frites Hartol B z.t.
31 Vink, Elsbeth 10 Farm-Frites Hartol B z.t.
32 Dieleman, Mirjam 43 De Zuidwesthoek A z.t.
33 Vonckx, Vanja 76 Vlaanderen T-Interim z.t.
34 Van Den Bossche, Nele 25 Team Albertsvrienden z.t.
35 Olsen, Rikke 26 Team Albertsvrienden z.t.
36 Dean, Sara 66 JvR de Batauwers A z.t.
37 Klep, Inge 49 De Zuidwesthoek B z.t.
38 Spijkerman, Bertine 9 Farm-Frites Hartol B z.t.
39 Doedee, Baukje 44 De Zuidwesthoek A z.t.
40 Sijm, Afke 56 Westland Wil Vooruit z.t.
41 Bekkering, Dani‰lle 85 Individuelen z.t.
42 James, Emma 47 De Zuidwesthoek A z.t.
43 Folkerts, Elizabeth 82 Bik - Toscany Sport z.t.
44 de Moel, Miriam 51 De Zuidwesthoek B z.t.
45 van Essen, Sharon 8 Farm-Frites Hartol B z.t.
46 Beekman, Marlon 13 Team Ferhout A z.t.
47 van den Nulft, Joyce 60 Westland Wil Vooruit z.t.
48 Oosterlee, Marissa 57 Westland Wil Vooruit z.t.
49 de Weert, Ellen 88 Individuelen z.t.
50 Heeren, Irma 17 Team Ferhout A z.t.
51 van Haastert, Corrien 81 Bik - Toscany Sport z.t.
52 Verhoeven, Laura 87 Individuelen z.t.
53 Hunink, Maaike 35 FPD Savills-Zwaluw z.t.
54 Miggels, Kristy 55 Westland Wil Vooruit z.t.
55 Mulder, Brigit 19 Team Fernhout B z.t.
56 Cooler, Mischa 34 FPD Savills-Zwaluw z.t.
57 Bekkering, Eyelien 86 Individuelen 2:29:11 0:32
58 Kroes, Hester-Marieke 21 Team Fernhout B z.t.
59 Storteler, Marieke 62 JvR de Batauwers A z.t.
60 Kamp, Marit 16 Team Ferhout A 2:29:14 0:35
61 Devreeze, Elke 90 Individuelen 2:30:26 1:47
62 van Peteghem, Caroline 30 Team Albertsvrienden 2:31:03 2:24
63 Palland, Marit 20 Team Fernhout B 2:35:22 6:43
64 Scheffer, Katrijn 67 JvR de Batauwers B 2:38:10 9:31
65 Wild, Kirsten 36 FPD Savills-Zwaluw 2:38:12 9:33
66 Rotman-Jager, Janneke 15 Team Ferhout A 2:47:44 19:05
67 Mulder, Trix 69 JvR de Batauwers B z.t.
68 Groenveld, Josephine 83 Bik - Toscany Sport z.t.
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt