Editie 2001
Uitslag etappe 3a
Kamperland (Individuele tijdrit over 13,9 km) op 23 Juni 2001
Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u
1 Kozlikova, Lada 89 Individu 18:32.23 44.991
2 Pieters, Cindy 74 VInterim 19:18.43 46.20 43.196
3 van der Zee, Anouska 7 FarmFr-B 19:18.54 46.31 43.192
4 Doedee, Baukje 44 ZwHoek-A 19:29.32 57.09 42.794
5 Pfister-v.Kuik, Sonja 5 FarmFr-A 19:30.35 58.12 42.756
6 Wekema, Fonny 80 Bik 19:41.28 1:09.05 42.361
7 Van Den Bossche, Nele 25 Albertsv 19:44.03 1:11.80 42.262
8 Bosman, Andrea 37 Ahoy 19:44.24 1:12.01 42.255
9 Brunen, Yvonne 3 FarmFr-A 19:50.66 1:18.43 42.027
10 Mansveld, Debby 73 VInterim 19:53.33 1:21.10 41.933
11 Spijkerman, Bertine 9 FarmFr-B 19:55.39 1:23.16 41.861
12 James, Emma 47 ZwHoek-A 19:59.46 1:27.23 41.719
13 van Tol, Astrid 58 Westland 20:07.67 1:35.44 41.435
14 Hopkinson, Charlotte 61 Batauw-A 20:10.88 1:38.65 41.325
15 Misbach, Sandra 42 Ahoy 20:15.53 1:43.30 41.167
16 Miggels, Kristy 55 Westland 20:21.86 1:49.63 40.954
17 Cheatley, Vanessa 77 VInterim 20:22.83 1:50.60 40.921
18 Dean, Sara 66 Batauw-A 20:27.47 1:55.24 40.767
19 Cavill, Joanne 63 Batauw-A 20:28.53 1:56.30 40.732
20 Bekkering, Dani‰lle 85 Individu 20:29.63 1:57.40 40.695
21 van der Helm, Esther 11 FarmFr-B 20:34.80 2:02.57 40.525
22 Bleumink, Bea 64 Batauw-A 20:35.95 2:03.72 40.487
23 Sijm, Afke 56 Westland 20:36.21 2:03.98 40.479
24 Dieleman, Mirjam 43 ZwHoek-A 20:40.19 2:07.96 40.349
25 Ingels, Veerle 78 VInterim 20:41.67 2:09.44 40.301
26 Vonckx, Vanja 76 VInterim 20:45.71 2:13.48 40.170
27 Cooler, Mischa 34 Savills 20:46.80 2:14.57 40.135
28 Kaagman, Saskia 38 Ahoy 20:48.60 2:16.37 40.077
29 Belleter, Veronique 75 VInterim 20:49.94 2:17.71 40.034
30 van Essen, Sharon 8 FarmFr-B 20:52.11 2:19.88 39.965
31 Beekman, Marlon 13 Fernht-A 20:57.67 2:25.44 39.788
32 van den Brand, Daphny 2 FarmFr-A 21:02.82 2:30.59 39.626
33 van Haastert, Corrien 81 Bik 21:06.61 2:34.38 39.507
34 de Voogd, Heidi 46 ZwHoek-A 21:10.88 2:38.65 39.374
35 de Weert, Ellen 88 Individu 21:11.48 2:39.25 39.356
36 Folkerts, Elizabeth 82 Bik 21:12.17 2:39.94 39.334
37 Verhoeven, Laura 87 Individu 21:22.53 2:50.30 39.017
38 van den Nulft, Joyce 60 Westland 21:31.28 2:59.05 38.752
39 Hunink, Maaike 35 Savills 21:32.89 3:00.66 38.704
40 Mos, Christine 79 Bik 21:38.30 3:06.07 38.543
41 Mulders, Catharina 39 Ahoy 21:44.58 3:12.35 38.357
42 Mulder, Brigit 19 Fernht-B 21:48.31 3:16.08 38.248
43 Bekkering, Eyelien 86 Individu 21:50.59 3:18.36 38.181
44 Hoeve, Daphne 59 Westland 21:51.35 3:19.12 38.159
45 Devreeze, Elke 90 Individu 22:04.26 3:32.03 37.787
46 Mansveld, Melanie 50 ZwHoek-B 22:07.51 3:35.28 37.695
47 Oosterlee, Marissa 57 Westland 22:08.59 3:36.36 37.664
48 Hermes, Patricia 52 ZwHoek-B 22:10.15 3:37.92 37.620
49 de Moel, Miriam 51 ZwHoek-B 22:20.34 3:48.11 37.334
50 Wild, Kirsten 36 Savills 22:29.50 3:57.27 37.080
51 Vink, Elsbeth 10 FarmFr-B 22:30.36 3:58.13 37.057
52 Slikker, Caroline 41 Ahoy 22:38.32 4:06.09 36.840
53 Schmidt, Sanne 27 Albertsv 22:44.29 4:12.06 36.678
54 Storteler, Marieke 62 Batauw-A 22:49.08 4:16.85 36.550
55 Olsen, Rikke 26 Albertsv 22:50.28 4:18.05 36.518
56 Kamp, Marit 16 Fernht-A 22:50.71 4:18.48 36.507
57 Klep, Inge 49 ZwHoek-B 22:54.06 4:21.83 36.418
58 Raaijmakers, Sabrina 40 Ahoy 22:55.28 4:23.05 36.385
59 Bremer, Louise 14 Fernht-A 23:02.68 4:30.45 36.191
60 Huis, Angeliena 45 ZwHoek-A 23:16.80 4:44.57 35.825
61 Scheffer, Katrijn 67 Batauw-B 23:20.13 4:47.90 35.740
Niet gestart: 30 van Peteghem, Caroline Bel Team Albertsvrienden
21 Kroes, Hester-Marieke Ned Team Fernhout B
Algemeen Individueel klassement na de 3e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Kozlikova, Lada 89 Individuelen 5:18:30
2 Bosman, Andrea 37 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 5:18:36 0:06
3 van der Zee, Anouska 7 Farm-Frites Hartol B 5:18:54 0:24
4 Pfister-v.Kuik, Sonja 5 Farm-Frites Hartol A 5:19:14 0:44
5 Pieters, Cindy 74 Vlaanderen T-Interim 5:19:15 0:45
6 Doedee, Baukje 44 De Zuidwesthoek A 5:19:27 0:57
7 Wekema, Fonny 80 Bik - Toscany Sport 5:19:31 1:01
8 Mansveld, Debby 73 Vlaanderen T-Interim 5:19:38 1:08
9 van Essen, Sharon 8 Farm-Frites Hartol B 5:19:39 1:09
10 Van Den Bossche, Nele 25 Team Albertsvrienden 5:19:42 1:12
11 Brunen, Yvonne 3 Farm-Frites Hartol A 5:19:45 1:15
12 Spijkerman, Bertine 9 Farm-Frites Hartol B 5:19:51 1:21
13 James, Emma 47 De Zuidwesthoek A 5:19:57 1:27
14 van Tol, Astrid 58 Westland Wil Vooruit 5:20:03 1:33
15 Misbach, Sandra 42 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 5:20:08 1:38
16 Hopkinson, Charlotte 61 JvR de Batauwers A z.t.
17 Cheatley, Vanessa 77 Vlaanderen T-Interim 5:20:18 1:48
18 Miggels, Kristy 55 Westland Wil Vooruit 5:20:19 1:49
19 Dean, Sara 66 JvR de Batauwers A 5:20:25 1:55
20 Cavill, Joanne 63 JvR de Batauwers A 5:20:26 1:56
21 Bekkering, Dani‰lle 85 Individuelen 5:20:27 1:57
22 van der Helm, Esther 11 Farm-Frites Hartol B 5:20:31 2:01
23 Bleumink, Bea 64 JvR de Batauwers A 5:20:33 2:03
24 Sijm, Afke 56 Westland Wil Vooruit 5:20:34 2:04
25 Ingels, Veerle 78 Vlaanderen T-Interim 5:20:39 2:09
26 Vonckx, Vanja 76 Vlaanderen T-Interim 5:20:43 2:13
27 Cooler, Mischa 34 FPD Savills-Zwaluw 5:20:44 2:14
28 Kaagman, Saskia 38 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 5:20:45 2:15
29 Belleter, Veronique 75 Vlaanderen T-Interim 5:20:46 2:16
30 Beekman, Marlon 13 Team Ferhout A 5:20:55 2:25
31 van den Brand, Daphny 2 Farm-Frites Hartol A 5:21:00 2:30
32 van Haastert, Corrien 81 Bik - Toscany Sport 5:21:04 2:34
33 de Voogd, Heidi 46 De Zuidwesthoek A 5:21:08 2:38
34 de Weert, Ellen 88 Individuelen 5:21:09 2:39
35 Folkerts, Elizabeth 82 Bik - Toscany Sport 5:21:10 2:40
36 Verhoeven, Laura 87 Individuelen 5:21:20 2:50
37 van den Nulft, Joyce 60 Westland Wil Vooruit 5:21:29 2:59
38 Hunink, Maaike 35 FPD Savills-Zwaluw 5:21:30 3:00
39 Mos, Christine 79 Bik - Toscany Sport 5:21:33 3:03
40 Mulders, Catharina 39 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 5:21:42 3:12
41 Mulder, Brigit 19 Team Fernhout B 5:21:46 3:16
42 Hoeve, Daphne 59 Westland Wil Vooruit 5:21:49 3:19
43 Bekkering, Eyelien 86 Individuelen 5:21:58 3:28
44 Oosterlee, Marissa 57 Westland Wil Vooruit 5:22:03 3:33
45 Mansveld, Melanie 50 De Zuidwesthoek B 5:22:05 3:35
46 Hermes, Patricia 52 De Zuidwesthoek B 5:22:08 3:38
47 de Moel, Miriam 51 De Zuidwesthoek B 5:22:18 3:48
48 Vink, Elsbeth 10 Farm-Frites Hartol B 5:22:28 3:58
49 Slikker, Caroline 41 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 5:22:36 4:06
50 Schmidt, Sanne 27 Team Albertsvrienden 5:22:42 4:12
51 Olsen, Rikke 26 Team Albertsvrienden 5:22:48 4:18
52 Klep, Inge 49 De Zuidwesthoek B 5:22:52 4:22
53 Raaijmakers, Sabrina 40 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 5:22:53 4:23
54 Storteler, Marieke 62 JvR de Batauwers A 5:22:57 4:27
55 Dieleman, Mirjam 43 De Zuidwesthoek A 5:23:00 4:30
56 Bremer, Louise 14 Team Ferhout A z.t.
57 Kamp, Marit 16 Team Ferhout A 5:23:01 4:31
58 Huis, Angeliena 45 De Zuidwesthoek A 5:23:14 4:44
59 Devreeze, Elke 90 Individuelen 5:23:27 4:57
60 Wild, Kirsten 36 FPD Savills-Zwaluw 5:31:49 13:19
61 Scheffer, Katrijn 67 JvR de Batauwers B 5:37:55 19:25
Stand Witte Trui Jongeren klassement na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 9 Spijkerman, Bertine 10 8 18
2 78 Ingels, Veerle 10 2 4 16
3 41 Slikker, Caroline 4 8 12
4 46 de Voogd, Heidi 6 6 12
5 39 Mulders, Catharina 8 4 12
6 25 Van Den Bossche, Nele 10 10
7 11 van der Helm, Esther 2 6 8
8 38 Kaagman, Saskia 2 2
Stand Rode Trui Tussensprint klassement na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 5 Pfister-v.Kuik, Sonja 16 2 18
2 73 Mansveld, Debby 10 5 15
3 42 Misbach, Sandra 9 9
4 8 van Essen, Sharon 5 5
5 3 Brunen, Yvonne 5 5
6 57 Oosterlee, Marissa 5 5
7 79 Mos, Christine 5 5
8 37 Bosman, Andrea 3 3
9 9 Spijkerman, Bertine 3 3
10 58 van Tol, Astrid 3 3
11 74 Pieters, Cindy 2 1 3
12 77 Cheatley, Vanessa 3 3
13 11 van der Helm, Esther 2 2
14 38 Kaagman, Saskia 2 2
15 2 van den Brand, Daphny 2 2
16 75 Belleter, Veronique 2 2
17 44 Doedee, Baukje 1 1
18 40 Raaijmakers, Sabrina 1 1
19 41 Slikker, Caroline 1 1
Stand Blauwe Trui Punten klassement na de 3e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 5 Pfister-v.Kuik, Sonja 21 19 17 57
2 37 Bosman, Andrea 13 23 13 49
3 73 Mansveld, Debby 17 21 11 49
4 80 Wekema, Fonny 23 10 15 48
5 7 van der Zee, Anouska 25 1 21 47
6 3 Brunen, Yvonne 19 15 12 46
7 89 Kozlikova, Lada 12 5 25 42
8 79 Mos, Christine 15 17 32
9 8 van Essen, Sharon 25 25
10 74 Pieters, Cindy 23 23
11 9 Spijkerman, Bertine 13 10 23
12 40 Raaijmakers, Sabrina 9 14 23
13 44 Doedee, Baukje 19 19
14 61 Hopkinson, Charlotte 11 7 18
15 45 Huis, Angeliena 10 8 18
16 64 Bleumink, Bea 7 9 16
17 25 Van Den Bossche, Nele 14 14
18 78 Ingels, Veerle 14 14
19 42 Misbach, Sandra 6 6 12
20 59 Hoeve, Daphne 12 12
21 52 Hermes, Patricia 11 11
22 47 James, Emma 9 9
23 46 de Voogd, Heidi 5 4 9
24 58 van Tol, Astrid 8 8
25 39 Mulders, Catharina 8 8
26 56 Sijm, Afke 7 7
27 41 Slikker, Caroline 1 6 7
28 50 Mansveld, Melanie 3 3 6
29 55 Miggels, Kristy 5 5
30 77 Cheatley, Vanessa 4 4
31 63 Cavill, Joanne 2 2 4
32 14 Bremer, Louise 4 4
33 66 Dean, Sara 3 3
34 2 van den Brand, Daphny 2 2
35 85 Bekkering, Dani‰lle 1 1
Algemeen Ploegen klassement na de 3e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Farm-Frites Hartol B 2 15:58:31
2 Vlaanderen T-Interim 13 15:59:27 0:56
3 Tm Ahoy-Bemmelen-Novilon 7 15:59:43 1:12
4 De Zuidwesthoek A 8 16:00:02 1:31
5 Farm-Frites Hartol A 1 16:00:16 1:45
6 Westland Wil Vooruit 10 16:00:58 2:27
7 JvR de Batauwers A 11 16:00:59 2:28
8 Bik - Toscany Sport 14 16:01:51 3:20
9 Team Albertsvrienden 5 16:05:12 6:41
10 De Zuidwesthoek B 9 16:06:31 8:00
11 Team Ferhout A 3 16:06:43 8:12
12 FPD Savills-Zwaluw 6 16:14:03 15:32
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt