Uitslagen en klassementen

Etappe 3

                 Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 133,4 km)

                   Westkapelle - Westkapelle op 16 Juni 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 103 Wild, Kirsten             AA Drink/Leontien.nl      *  3:38:50
  2 157 Arys, Evelyn              Nationale ploeg BelgiŽ    *   z.t.
  3  93 Pieters, Amy              SKIL-Argos Cycling Team   *   z.t.
  4 130 Cure, Amy                 Mixed 3                       z.t.
  5 104 Armitstead, Elizabeth     AA Drink/Leontien.nl          z.t.
  6   4 DŁster, Sarah             Rabo Women Cycling Team       z.t.
  7   1 Slappendel, Iris          Rabo Women Cycling Team       z.t.
  8 102 van der Breggen, Anna     Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
  9   5 Knetemann, Roxane         Rabo Women Cycling Team       z.t.
 10  99 Koedooder, Vera           Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 11  91 Kanis, Janneke            SKIL-Argos Cycling Team      3:38:57     0:07
 12 131 Edmondson, Annette        Mixed 3                       z.t.
 13  23 Soek, Julia               Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 14   2 Ferrand Prevot, Pauline   Rabo Women Cycling Team      3:39:04     0:14
 15  64 Meijer, Rixt              People's Trust Ladies CT      z.t.
 16 105 Brand, Lucinda            AA Drink/Leontien.nl          z.t.
 17 151 Biannic, Aude             France National Team          z.t.
 18 136 Majerus, Christine        Team GSD Gestion              z.t.
 19 161 Cant, Sanne               Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 20   9 Kessler, Nina             Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
 21  79 de Baat, Kim              Mixed 2                       z.t.
 22 152 Cordon, Audrey            France National Team          z.t.
 23  94 Markus, Kelly             SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
 24  61 Dijkman, Aagtje           People's Trust Ladies CT      z.t.
 25  83 Harris, Nikki             Mixed 2                       z.t.
 26 110 Dom, Annelies             Steeds Vooraan Kontich        z.t.
 27 140 van Gogh, Natalie         Team Ibis Cycles              z.t.
 28 144 Roe, Eileen               Team Ibis Cycles              z.t.
 29  20 Glasbergen, Jessica       Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 30   3 Devocht, Liesbet          Rabo Women Cycling Team       z.t.
 31   6 Talen, Rebecca            Rabo Women Cycling Team       z.t.
 32  55 Knol, Willeke             Jan van Arckel                z.t.
 33 147 Druyts, Kelly             Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 34 154 Pitel, Edwige             France National Team          z.t.
 35 158 de Vuyst, Sofie           Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 36  12 Bras, Martine             Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
 37  58 Paassen, Sanne            Jan van Arckel                z.t.
 38 120 JŲhrend, Marlen           Abus Nutrixxion               z.t.
 39 124 Maclean, Jessie           Australia National Team       z.t.
 40 116 Neylan, Rachel            Abus Nutrixxion               z.t.
 41  92 van de Ree, Monique       SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
 42 146 D'Hoore, Jolien           Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 43 126 Allen, Jessica            Australia National Team       z.t.
 44 119 Gass, Daniela             Abus Nutrixxion               z.t.
 45  95 de Goede, Suzanne         SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
 46 123 Fry, Rowena               Australia National Team       z.t.
 47  26 Bloem, Judith             Restore Cycling              3:39:18     0:28
 48  53 Klep, Inge                Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 49  34 van Kessel, Femke         Mixed 1                       z.t.
 50  19 van Veghel, Sandra        Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 51  62 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Ladies CT      z.t.
 52  40 Klok, Ines                Team Nutswerk                 z.t.
 53  60 Kogelman, Silke           Jan van Arckel                z.t.
 54  13 Soemanta, Lisanne         W.V. Noord-Holland            z.t.
 55  24 Otten, Marissa            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 56  21 Koster, Olivia            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 57  28 van Hoek, Lotte           Restore Cycling               z.t.
 58 139 Eshuis, Aafke             Team Ibis Cycles              z.t.
 59  52 Kloppenburg, Margriet     Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 60  35 Donkers, Djoeke           Mixed 1                       z.t.
 61 106 Wanroij, Marieke          AA Drink/Leontien.nl          z.t.
 62  45 van Dijk, Kim             Ronald Mc Donald-Groning      z.t.
 63 148 Polspoel, Maaike          Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 64 121 Hoskins, Melissa          Australia National Team      3:39:23     0:33
 65 128 Tomic, Josephine          Mixed 3                       z.t.
 66 125 Sulzberger, Grace         Australia National Team       z.t.
 67  30 Niessen, Kirsten          Restore Cycling              3:39:31     0:41
 68 160 Hannes, Kaat              Nationale ploeg BelgiŽ       3:40:00     1:10
 69  98 van der Breggen, Geerike  Sengers Ladies CyclingTm     3:41:10     2:20
 70  29 Klomp, Manon              Restore Cycling               z.t.
 71  65 Borgerink, MariŽl         People's Trust Ladies CT      z.t.
 72  63 Jelsma, Judith            People's Trust Ladies CT      z.t.
 73  66 Jolink, Nathalie          People's Trust Ladies CT      z.t.
 74  74 Jeremiasse, Bernadette    Water, Land en Dijken         z.t.
 75 100 Lavrijssen, Birgit        Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 76 149 Belmans, Els              Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 77  46 Tiessens, Ivana           Ronald Mc Donald-Groning      z.t.
 78 159 Anouts, Anne              Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 79  51 Simons, Suzan             Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 80  75 Kuiper, Jitske            Water, Land en Dijken         z.t.
 81 137 Schink, Lina-Kristin      Team GSD Gestion              z.t.
 82  16 Welter, Hannah            W.V. Noord-Holland            z.t.
 83  10 Ensing, Janneke           Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
 84  57 Francke, Agnieta          Jan van Arckel               3:41:19     2:29
 85 143 Barnes, Hannah            Team Ibis Cycles              z.t.
 86  97 de Roover, Eline          Sengers Ladies CyclingTm     3:44:35     5:45
      8 van der Kamp, Laura       Dolmans Boels Cycl Team    Uit de strijd genomen
     11 Elzing, Karen             Dolmans Boels Cycl Team    Strijd gestaakt
     14 Heijkoop, Anne            W.V. Noord-Holland         Strijd gestaakt
     15 Neave, Ashleigh           W.V. Noord-Holland         Strijd gestaakt
     17 van Katwijk, Nathalie     W.V. Noord-Holland         Strijd gestaakt
     18 Hoeksma, Ilona            W.V. Noord-Holland         Uit de strijd genomen
     22 Joling, Marije            Tm Specialized-DPD-SRAM    Strijd gestaakt
     27 Goossens, Veerle          Restore Cycling            Strijd gestaakt
     33 Yukiyo, Hori              Mixed 1                    Strijd gestaakt
     36 van Neck, Melissa         Mixed 1                    Strijd gestaakt
     37 Janssen, Christel         Team Nutswerk              Strijd gestaakt
     38 van der Stelt, Iris       Team Nutswerk              Uit de strijd genomen
     39 Koops, Gerda              Team Nutswerk              Uit de strijd genomen
     41 Gins, Tara                Team Nutswerk              Uit de strijd genomen
     42 Lodewyks, Steffi          Team Nutswerk              Strijd gestaakt
     49 de Moyer, Tessa           Dura Vermeer CyclingTeam   Strijd gestaakt
     50 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer CyclingTeam   Uit de strijd genomen
     54 Ceulemans, Dunja          Dura Vermeer CyclingTeam   Uit de strijd genomen
     56 Stultiens, Sabrina        Jan van Arckel             Strijd gestaakt
     78 Slewe, Melissa            Water, Land en Dijken      Uit de strijd genomen
     80 Matthijsse, Mathilde      Mixed 2                    Uit de strijd genomen
     81 Janssen, Esmee            Mixed 2                    Uit de strijd genomen
     86 van Santen, Domenique     SWABO Ladies Cycling Tm    Strijd gestaakt
     88 van Wesdonk, Nathaly      SWABO Ladies Cycling Tm    Uit de strijd genomen
     90 van Horik, Sofie          SWABO Ladies Cycling Tm    Strijd gestaakt
     96 Visser, Adrie             SKIL-Argos Cycling Team    Niet gestart
    101 Buyl, Kimberly            Sengers Ladies CyclingTm   Strijd gestaakt
    108 de Vries, Marijn          AA Drink/Leontien.nl       Strijd gestaakt
    109 Bamelis, Sanne            Steeds Vooraan Kontich     Strijd gestaakt
    111 Bolangier, Elke           Steeds Vooraan Kontich     Uit de strijd genomen
    112 De Vestele, Adeline       Steeds Vooraan Kontich     Strijd gestaakt
    115 Goss, Belinda             Abus Nutrixxion            Niet gestart
    117 Mackie, Emma              Abus Nutrixxion            Strijd gestaakt
    118 Schnitzmeier,Anna-Bianca  Abus Nutrixxion            Uit de strijd genomen
    122 Noonan, Sinead            Australia National Team    Strijd gestaakt
    129 Kent, Sara                Mixed 3                    Niet gestart
    135 Chaumet, Oriane           Team GSD Gestion           Uit de strijd genomen
    145 Brulee, Latoya            Topsport Vlaander-Ridley   Strijd gestaakt
    155 Souyris, Manon            France National Team       Strijd gestaakt
    156 Rivat, Amelie             France National Team       Strijd gestaakt
    164 de Croock, Stephanie      De Sprinters Malderen      Uit de strijd genomen
    166 van den Steen, Goedele    De Sprinters Malderen      Uit de strijd genomen
    167 Roelen, Evy               De Sprinters Malderen      Strijd gestaakt
    168 Werner, Laure             De Sprinters Malderen      Uit de strijd genomen

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.576 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.  


  Ploegen klassering van de 3e Etappe (Rit in lijn over 133,4 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Women Cycling Team      1     10:56:30   
  2  AA Drink/Leontien.nl        18     10:56:44        0:14
  3  SKIL-Argos Cycling Team     16     10:56:51        0:21
  4  Nationale ploeg BelgiŽ      27     10:56:58        0:28
  5  Mixed 3                     22     10:57:10        0:40
  6  France National Team        26     10:57:12        0:42
  7  Abus Nutrixxion             20     10:57:12        0:42
  8  Australia National Team     21     10:57:12        0:42
  9  Tm Specialized-DPD-SRAM      4     10:57:19        0:49
 10  People's Trust Ladies CT    11     10:57:26        0:56
 11  Team Ibis Cycles            24     10:57:26        0:56
 12  Jan van Arckel              10     10:57:26        0:56
 13  Topsport Vlaander-Ridley    25     10:57:26        0:56
 14  Restore Cycling              5     10:58:07        1:37
 15  Sengers Ladies CyclingTm    17     10:58:50        2:20
 16  Dolmans Boels Cycl Team      2     10:59:18        2:48
 17  Dura Vermeer CyclingTeam     9     10:59:46        3:16
 

              Rode Trui Sprintklassement punten voor de 3e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal

  1  103 Wild, Kirsten                5     5     5     15
  2   93 Pieters, Amy                       3     3      6
  3    1 Slappendel, Iris             3     1     1      5
  4  151 Biannic, Aude                1                  1

                 Sprint bonificatie seconden voor de 3e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal

  1  103 Wild, Kirsten                3     3     3      9
  2   93 Pieters, Amy                       2     2      4
  3    1 Slappendel, Iris             2     1     1      4
  4  151 Biannic, Aude                1                  1


                 Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Wild, Kirsten             103  AA Drink/Leontien.nl      6:24:44
  2 Cure, Amy                 130  Mixed 3                   6:24:47     0:03
  3 Pieters, Amy               93  SKIL-Argos Cycling Team   6:24:56     0:12
  4 Slappendel, Iris            1  Rabo Women Cycling Team   6:25:02     0:18
  5 van der Breggen, Anna     102  Sengers Ladies CyclingTm  6:25:13     0:29
  6 Armitstead, Elizabeth     104  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
  7 DŁster, Sarah               4  Rabo Women Cycling Team   6:25:18     0:34
  8 Koedooder, Vera            99  Sengers Ladies CyclingTm  6:25:19     0:35
  9 Knetemann, Roxane           5  Rabo Women Cycling Team   6:25:24     0:40
 10 Maclean, Jessie           124  Australia National Team   6:25:26     0:42
 11 Biannic, Aude             151  France National Team      6:25:31     0:47
 12 Meijer, Rixt               64  People's Trust Ladies CT   z.t.
 13 Devocht, Liesbet            3  Rabo Women Cycling Team   6:25:32     0:48
 14 Harris, Nikki              83  Mixed 2                   6:25:33     0:49
 15 van Gogh, Natalie         140  Team Ibis Cycles          6:25:34     0:50
 16 Ferrand Prevot, Pauline     2  Rabo Women Cycling Team    z.t.
 17 Neylan, Rachel            116  Abus Nutrixxion           6:25:37     0:53
 18 de Vuyst, Sofie           158  Nationale ploeg BelgiŽ     z.t.
 19 Edmondson, Annette        131  Mixed 3                   6:25:38     0:54
 20 D'Hoore, Jolien           146  Topsport Vlaander-Ridley  6:25:39     0:55
 21 Brand, Lucinda            105  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
 22 Cant, Sanne               161  Nationale ploeg BelgiŽ    6:25:43     0:59
 23 Cordon, Audrey            152  France National Team       z.t.
 24 Majerus, Christine        136  Team GSD Gestion          6:25:44     1:00
 25 Bras, Martine              12  Dolmans Boels Cycl Team   6:25:45     1:01
 26 Paassen, Sanne             58  Jan van Arckel            6:25:47     1:03
 27 JŲhrend, Marlen           120  Abus Nutrixxion            z.t.
 28 Kanis, Janneke             91  SKIL-Argos Cycling Team   6:25:48     1:04
 29 Dom, Annelies             110  Steeds Vooraan Kontich     z.t.
 30 Pitel, Edwige             154  France National Team      6:25:49     1:05
 31 Druyts, Kelly             147  Topsport Vlaander-Ridley  6:25:51     1:07
 32 Soek, Julia                23  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 33 Kessler, Nina               9  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 34 Hoskins, Melissa          121  Australia National Team   6:25:52     1:08
 35 Fry, Rowena               123  Australia National Team    z.t.
 36 Soemanta, Lisanne          13  W.V. Noord-Holland        6:25:53     1:09
 37 de Baat, Kim               79  Mixed 2                    z.t.
 38 Tomic, Josephine          128  Mixed 3                   6:25:57     1:13
 39 Knol, Willeke              55  Jan van Arckel             z.t.
 40 van de Ree, Monique        92  SKIL-Argos Cycling Team   6:25:58     1:14
 41 Kreuze, Ingeborg           62  People's Trust Ladies CT  6:25:59     1:15
 42 Bloem, Judith              26  Restore Cycling           6:26:00     1:16
 43 Gass, Daniela             119  Abus Nutrixxion           6:26:01     1:17
 44 Sulzberger, Grace         125  Australia National Team    z.t.
 45 Glasbergen, Jessica        20  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 46 Roe, Eileen               144  Team Ibis Cycles           z.t.
 47 Markus, Kelly              94  SKIL-Argos Cycling Team   6:26:02     1:18
 48 Dijkman, Aagtje            61  People's Trust Ladies CT   z.t.
 49 van Hoek, Lotte            28  Restore Cycling           6:26:05     1:21
 50 Talen, Rebecca              6  Rabo Women Cycling Team   6:26:06     1:22
 51 Otten, Marissa             24  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 52 Wanroij, Marieke          106  AA Drink/Leontien.nl      6:26:08     1:24
 53 van Veghel, Sandra         19  Tm Specialized-DPD-SRAM   6:26:09     1:25
 54 van Kessel, Femke          34  Mixed 1                   6:26:10     1:26
 55 Polspoel, Maaike          148  Topsport Vlaander-Ridley  6:26:12     1:28
 56 Kloppenburg, Margriet      52  Dura Vermeer CyclingTeam  6:26:13     1:29
 57 Donkers, Djoeke            35  Mixed 1                   6:26:19     1:35
 58 Klok, Ines                 40  Team Nutswerk             6:26:21     1:37
 59 Klep, Inge                 53  Dura Vermeer CyclingTeam  6:26:30     1:46
 60 Koster, Olivia             21  Tm Specialized-DPD-SRAM   6:26:48     2:04
 61 Niessen, Kirsten           30  Restore Cycling           6:26:53     2:09
 62 Hannes, Kaat              160  Nationale ploeg BelgiŽ    6:26:55     2:11
 63 van der Breggen, Geerike   98  Sengers Ladies CyclingTm  6:27:52     3:08
 64 Anouts, Anne              159  Nationale ploeg BelgiŽ    6:27:57     3:13
 65 Tiessens, Ivana            46  Ronald Mc Donald-Groning  6:27:59     3:15
 66 Belmans, Els              149  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 67 Lavrijssen, Birgit        100  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 68 Welter, Hannah             16  W.V. Noord-Holland        6:28:04     3:20
 69 Kuiper, Jitske             75  Water, Land en Dijken     6:28:06     3:22
 70 Borgerink, MariŽl          65  People's Trust Ladies CT  6:28:21     3:37
 71 Jelsma, Judith             63  People's Trust Ladies CT  6:28:26     3:42
 72 Jolink, Nathalie           66  People's Trust Ladies CT  6:28:35     3:51
 73 Schink, Lina-Kristin      137  Team GSD Gestion          6:29:11     4:27
 74 Ensing, Janneke            10  Dolmans Boels Cycl Team   6:29:24     4:40
 75 de Roover, Eline           97  Sengers Ladies CyclingTm  6:31:36     6:52
 76 Arys, Evelyn              157  Nationale ploeg BelgiŽ    6:32:31     7:47
 77 Allen, Jessica            126  Australia National Team   6:33:00     8:16
 78 de Goede, Suzanne          95  SKIL-Argos Cycling Team   6:33:05     8:21
 79 Eshuis, Aafke             139  Team Ibis Cycles          6:33:20     8:36
 80 van Dijk, Kim              45  Ronald Mc Donald-Groning  6:33:28     8:44
 81 Kogelman, Silke            60  Jan van Arckel            6:33:32     8:48
 82 Barnes, Hannah            143  Team Ibis Cycles          6:35:16    10:32
 83 Jeremiasse, Bernadette     74  Water, Land en Dijken     6:35:21    10:37
 84 Klomp, Manon               29  Restore Cycling           6:35:32    10:48
 85 Simons, Suzan              51  Dura Vermeer CyclingTeam  6:35:42    10:58
 86 Francke, Agnieta           57  Jan van Arckel            6:35:46    11:02

 
                  Eindklassering Algemeen Jongeren klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Cure, Amy                 130  Mixed 3                   6:24:47
  2 Pieters, Amy               93  SKIL-Argos Cycling Team   6:24:56     0:09
  3 van der Breggen, Anna     102  Sengers Ladies CyclingTm  6:25:13     0:26
  4 Biannic, Aude             151  France National Team      6:25:31     0:44
  5 Ferrand Prevot, Pauline     2  Rabo Women Cycling Team   6:25:34     0:47
  6 Edmondson, Annette        131  Mixed 3                   6:25:38     0:51
  7 D'Hoore, Jolien           146  Topsport Vlaander-Ridley  6:25:39     0:52
  8 Cant, Sanne               161  Nationale ploeg BelgiŽ    6:25:43     0:56
  9 Soek, Julia                23  Tm Specialized-DPD-SRAM   6:25:51     1:04
 10 Hoskins, Melissa          121  Australia National Team   6:25:52     1:05
 11 de Baat, Kim               79  Mixed 2                   6:25:53     1:06
 12 Knol, Willeke              55  Jan van Arckel            6:25:57     1:10
 13 Bloem, Judith              26  Restore Cycling           6:26:00     1:13
 14 Markus, Kelly              94  SKIL-Argos Cycling Team   6:26:02     1:15
 15 van Hoek, Lotte            28  Restore Cycling           6:26:05     1:18
 16 Talen, Rebecca              6  Rabo Women Cycling Team   6:26:06     1:19
 17 Hannes, Kaat              160  Nationale ploeg BelgiŽ    6:26:55     2:08
 18 Tiessens, Ivana            46  Ronald Mc Donald-Groning  6:27:59     3:12
 19 Lavrijssen, Birgit        100  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 20 Borgerink, MariŽl          65  People's Trust Ladies CT  6:28:21     3:34
 21 de Roover, Eline           97  Sengers Ladies CyclingTm  6:31:36     6:49
 22 Arys, Evelyn              157  Nationale ploeg BelgiŽ    6:32:31     7:44
 23 Allen, Jessica            126  Australia National Team   6:33:00     8:13
 24 Barnes, Hannah            143  Team Ibis Cycles          6:35:16    10:29
 25 Jeremiasse, Bernadette     74  Water, Land en Dijken     6:35:21    10:34
 26 Francke, Agnieta           57  Jan van Arckel            6:35:46    10:59


                   Eindklassering Algemeen Ploegen klassement

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Women Cycling Team      1     19:15:41   
  2  AA Drink/Leontien.nl        18     19:16:08        0:27
  3  SKIL-Argos Cycling Team     16     19:16:25        0:44
  4  Mixed 3                     22     19:16:35        0:54
  5  Australia National Team     21     19:16:41        1:00
  6  Nationale ploeg BelgiŽ      27     19:16:44        1:03
  7  France National Team        26     19:17:04        1:23
  8  Abus Nutrixxion             20     19:17:12        1:31
  9  Topsport Vlaander-Ridley    25     19:17:23        1:42
 10  People's Trust Ladies CT    11     19:17:32        1:51
 11  Tm Specialized-DPD-SRAM      4     19:17:34        1:53
 12  Jan van Arckel              10     19:17:53        2:12
 13  Sengers Ladies CyclingTm    17     19:18:24        2:43
 14  Restore Cycling              5     19:18:42        3:01
 15  Dolmans Boels Cycl Team      2     19:19:31        3:50
 16  Dura Vermeer CyclingTeam     9     19:20:22        4:41
 17  Team Ibis Cycles            24     19:24:42        9:01

 
                       Eindstand Rode Trui Sprintklassement

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2-  -3- Totaal

  1   103  Wild, Kirsten                    10   15    25
  2    93  Pieters, Amy                      3    6     9
  3     1  Slappendel, Iris                  1    5     6
  4   130  Cure, Amy                         5          5
  5   104  Armitstead, Elizabeth             4          4
  6   125  Sulzberger, Grace                 3          3
  7   151  Biannic, Aude                          1     1
  8   121  Hoskins, Melissa                  1          1
  
  
                      Eindstand Groene Trui Puntenklassement

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2-  -3- Totaal

  1    93  Pieters, Amy                 9   18   18    45
  2   103  Wild, Kirsten                4   19   20    43
  3   130  Cure, Amy                        20   17    37
  4     1  Slappendel, Iris            10    1   14    25
  5   104  Armitstead, Elizabeth        6        16    22
  6     2  Ferrand Prevot, Pauline          14    7    21
  7     4  DŁster, Sarah                3    2   15    20
  8   102  van der Breggen, Anna        7        13    20
  9    91  Kanis, Janneke                   10   10    20
 10   151  Biannic, Aude                    16    4    20
 11   157  Arys, Evelyn                          19    19
 12    23  Soek, Julia                       7    8    15
 13    94  Markus, Kelly                    15         15
 14    98  van der Breggen, Geerike         13         13
 15     5  Knetemann, Roxane                     12    12
 16   136  Majerus, Christine                9    3    12
 17   147  Druyts, Kelly                    12         12
 18    99  Koedooder, Vera                       11    11
 19    64  Meijer, Rixt                 5         6    11
 20   146  D'Hoore, Jolien                  11         11
 21   131  Edmondson, Annette                     9     9
 22   121  Hoskins, Melissa                  8          8
 23   124  Maclean, Jessie              8               8
 24   158  de Vuyst, Sofie                   6          6
 25   105  Brand, Lucinda                         5     5
 26     9  Kessler, Nina                     4    1     5
 27   154  Pitel, Edwige                     5          5
 28    20  Glasbergen, Jessica               3          3
 29   161  Cant, Sanne                            2     2
 30     3  Devocht, Liesbet             2               2
 
 
		Jurycommunique nr 3 na de 3e Etappe op 16 juni 2012
		Jurycommunique no 3 after the 3rd stage on june 16th, 2012
		==========================================================

Strijdlustigste renster in de 3e etappe
Most aggressive rider in the 3rd stage
130 Cure, Amy				Mixed 3

Clubrenster klassement
1   64 Meijer, Rixt			People's Trust
2   58 van Paassen, Sanne		Jan van Arckel
3  110 Dom, Annelies			Steeds Vooraan Kontich

Artikel 12.1.040/28 Niet opvolgen van instructies van een commissaris:
Article 12.1.040/28 - Failure to respect instruction by the race
	administration of the commissaires:


	Ploegleider/Team Manager SALMEN, Werner (GER19601118) - ABUS NUTRIXXION
	Boete/Fine of CHF 50,-

							De jurycommissarissen
							The panel of commissaires
							-------------------------  
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt