Uitslagen en klassementen

Etappe 2

                 Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 105,6 km)

                    Middelburg - Vlissingen op 15 Juni 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 130 Cure, Amy                 Mixed 3                   *  2:39:36
  2 103 Wild, Kirsten             AA Drink/Leontien.nl      *  2:39:57     0:21
  3  93 Pieters, Amy              SKIL-Argos Cycling Team   *   z.t.
  4   8 van der Kamp, Laura       Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
  5 151 Biannic, Aude             France National Team          z.t.
  6  94 Markus, Kelly             SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
  7   2 Ferrand Prevot, Pauline   Rabo Women Cycling Team       z.t.
  8  98 van der Breggen, Geerike  Sengers Ladies CyclingTm     2:39:59     0:23
  9 147 Druyts, Kelly             Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 10 146 D'Hoore, Jolien           Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 11  91 Kanis, Janneke            SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
 12 136 Majerus, Christine        Team GSD Gestion              z.t.
 13 121 Hoskins, Melissa          Australia National Team       z.t.
 14  23 Soek, Julia               Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 15 158 de Vuyst, Sofie           Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 16 154 Pitel, Edwige             France National Team          z.t.
 17   9 Kessler, Nina             Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
 18  20 Glasbergen, Jessica       Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 19   4 DŁster, Sarah             Rabo Women Cycling Team       z.t.
 20   1 Slappendel, Iris          Rabo Women Cycling Team       z.t.
 21 104 Armitstead, Elizabeth     AA Drink/Leontien.nl          z.t.
 22 152 Cordon, Audrey            France National Team          z.t.
 23 102 van der Breggen, Anna     Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 24  55 Knol, Willeke             Jan van Arckel                z.t.
 25  99 Koedooder, Vera           Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 26 148 Polspoel, Maaike          Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 27 119 Gass, Daniela             Abus Nutrixxion               z.t.
 28 117 Mackie, Emma              Abus Nutrixxion               z.t.
 29  26 Bloem, Judith             Restore Cycling               z.t.
 30 110 Dom, Annelies             Steeds Vooraan Kontich        z.t.
 31 160 Hannes, Kaat              Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 32  40 Klok, Ines                Team Nutswerk                 z.t.
 33  64 Meijer, Rixt              People's Trust Ladies CT      z.t.
 34  22 Joling, Marije            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 35  13 Soemanta, Lisanne         W.V. Noord-Holland            z.t.
 36  52 Kloppenburg, Margriet     Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 37 159 Anouts, Anne              Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 38 118 Schnitzmeier,Anna-Bianca  Abus Nutrixxion               z.t.
 39 101 Buyl, Kimberly            Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 40  58 Paassen, Sanne            Jan van Arckel                z.t.
 41  63 Jelsma, Judith            People's Trust Ladies CT      z.t.
 42   5 Knetemann, Roxane         Rabo Women Cycling Team       z.t.
 43  92 van de Ree, Monique       SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
 44 123 Fry, Rowena               Australia National Team       z.t.
 45  18 Hoeksma, Ilona            W.V. Noord-Holland            z.t.
 46  27 Goossens, Veerle          Restore Cycling               z.t.
 47  97 de Roover, Eline          Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 48  54 Ceulemans, Dunja          Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 49 161 Cant, Sanne               Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
 50   3 Devocht, Liesbet          Rabo Women Cycling Team       z.t.
 51  11 Elzing, Karen             Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
 52 105 Brand, Lucinda            AA Drink/Leontien.nl          z.t.
 53  34 van Kessel, Femke         Mixed 1                       z.t.
 54  79 de Baat, Kim              Mixed 2                       z.t.
 55 149 Belmans, Els              Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
 56  49 de Moyer, Tessa           Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 57  61 Dijkman, Aagtje           People's Trust Ladies CT      z.t.
 58   6 Talen, Rebecca            Rabo Women Cycling Team       z.t.
 59 140 van Gogh, Natalie         Team Ibis Cycles              z.t.
 60  21 Koster, Olivia            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 61  41 Gins, Tara                Team Nutswerk                 z.t.
 62  75 Kuiper, Jitske            Water, Land en Dijken         z.t.
 63  12 Bras, Martine             Dolmans Boels Cycl Team       z.t.
 64  83 Harris, Nikki             Mixed 2                       z.t.
 65  16 Welter, Hannah            W.V. Noord-Holland            z.t.
 66  24 Otten, Marissa            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 67 100 Lavrijssen, Birgit        Sengers Ladies CyclingTm      z.t.
 68 155 Souyris, Manon            France National Team          z.t.
 69  46 Tiessens, Ivana           Ronald Mc Donald-Groning      z.t.
 70 120 JŲhrend, Marlen           Abus Nutrixxion               z.t.
 71  62 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Ladies CT      z.t.
 72  19 van Veghel, Sandra        Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 73  66 Jolink, Nathalie          People's Trust Ladies CT      z.t.
 74  35 Donkers, Djoeke           Mixed 1                       z.t.
 75  28 van Hoek, Lotte           Restore Cycling               z.t.
 76 124 Maclean, Jessie           Australia National Team       z.t.
 77 144 Roe, Eileen               Team Ibis Cycles              z.t.
 78 116 Neylan, Rachel            Abus Nutrixxion               z.t.
 79 109 Bamelis, Sanne            Steeds Vooraan Kontich        z.t.
 80  53 Klep, Inge                Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 81 156 Rivat, Amelie             France National Team          z.t.
 82 122 Noonan, Sinead            Australia National Team       z.t.
 83  14 Heijkoop, Anne            W.V. Noord-Holland            z.t.
 84 108 de Vries, Marijn          AA Drink/Leontien.nl          z.t.
 85  56 Stultiens, Sabrina        Jan van Arckel                z.t.
 86 106 Wanroij, Marieke          AA Drink/Leontien.nl          z.t.
 87 125 Sulzberger, Grace         Australia National Team       z.t.
 88 135 Chaumet, Oriane           Team GSD Gestion              z.t.
 89 137 Schink, Lina-Kristin      Team GSD Gestion              z.t.
 90  65 Borgerink, MariŽl         People's Trust Ladies CT      z.t.
 91 131 Edmondson, Annette        Mixed 3                       z.t.
 92  30 Niessen, Kirsten          Restore Cycling               z.t.
 93 128 Tomic, Josephine          Mixed 3                       z.t.
 94  37 Janssen, Christel         Team Nutswerk                2:41:09     1:33
 95  10 Ensing, Janneke           Dolmans Boels Cycl Team      2:41:20     1:44
 96  38 van der Stelt, Iris       Team Nutswerk                2:47:08     7:32
 97  90 van Horik, Sofie          SWABO Ladies Cycling Tm       z.t.
 98  50 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
 99  36 van Neck, Melissa         Mixed 1                       z.t.
100  74 Jeremiasse, Bernadette    Water, Land en Dijken         z.t.
101  88 van Wesdonk, Nathaly      SWABO Ladies Cycling Tm       z.t.
102  81 Janssen, Esmee            Mixed 2                       z.t.
103  29 Klomp, Manon              Restore Cycling               z.t.
104  80 Matthijsse, Mathilde      Mixed 2                       z.t.
105  86 van Santen, Domenique     SWABO Ladies Cycling Tm       z.t.
106  51 Simons, Suzan             Dura Vermeer CyclingTeam      z.t.
107  78 Slewe, Melissa            Water, Land en Dijken         z.t.
108  15 Neave, Ashleigh           W.V. Noord-Holland            z.t.
109 112 De Vestele, Adeline       Steeds Vooraan Kontich        z.t.
110 167 Roelen, Evy               De Sprinters Malderen         z.t.
111  39 Koops, Gerda              Team Nutswerk                 z.t.
112 166 van den Steen, Goedele    De Sprinters Malderen         z.t.
113  33 Yukiyo, Hori              Mixed 1                       z.t.
114 139 Eshuis, Aafke             Team Ibis Cycles              z.t.
115  95 de Goede, Suzanne         SKIL-Argos Cycling Team      2:47:12     7:36
116 126 Allen, Jessica            Australia National Team       z.t.
117 143 Barnes, Hannah            Team Ibis Cycles              z.t.
118  45 van Dijk, Kim             Ronald Mc Donald-Groning      z.t.
119  17 van Katwijk, Nathalie     W.V. Noord-Holland            z.t.
120 129 Kent, Sara                Mixed 3                       z.t.
121  60 Kogelman, Silke           Jan van Arckel                z.t.
122 111 Bolangier, Elke           Steeds Vooraan Kontich        z.t.
123 164 de Croock, Stephanie      De Sprinters Malderen         z.t.
124 157 Arys, Evelyn              Nationale ploeg BelgiŽ        z.t.
125 168 Werner, Laure             De Sprinters Malderen         z.t.
126  57 Francke, Agnieta          Jan van Arckel                z.t.
127  42 Lodewyks, Steffi          Team Nutswerk                2:47:17     7:41
128 145 Brulee, Latoya            Topsport Vlaander-Ridley      z.t.
129 115 Goss, Belinda             Abus Nutrixxion               z.t.
130  96 Visser, Adrie             SKIL-Argos Cycling Team       z.t.
     48 Schuitema, Astrid         Ronald Mc Donald-Groning   Strijd gestaakt
     59 Wagenaar, Hester          Jan van Arckel             Strijd gestaakt
     73 Stoelwinder, Anneloes     Water, Land en Dijken      Strijd gestaakt
     76 de Jong, Danielle         Water, Land en Dijken      Strijd gestaakt
     77 Schooneman, Milou         Water, Land en Dijken      Strijd gestaakt
     82 Verberne, Lana            Mixed 2                    Strijd gestaakt
     84 Brogan, Keyleigh          Mixed 2                    Strijd gestaakt
     85 Koorn, Harriet            SWABO Ladies Cycling Tm    Strijd gestaakt
     87 van der Star, Simone      SWABO Ladies Cycling Tm    Strijd gestaakt
     89 Laudy, Jeanine            SWABO Ladies Cycling Tm    Strijd gestaakt
    107 Blaak, Chantal            AA Drink/Leontien.nl       Niet gestart
    113 Jaspart, Larisa           Steeds Vooraan Kontich     Strijd gestaakt
    138 Schmitt, Anne-Marie       Team GSD Gestion           Niet gestart
    141 Thomasson, Martina        Team Ibis Cycles           Strijd gestaakt
    153 Lesueur, Mťlodie          France National Team       Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.699 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.  

  
                   Sprint bonificatie seconden voor de 2e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal

  1  103 Wild, Kirsten                3     3            6
  2  130 Cure, Amy                                3      3
  3  104 Armitstead, Elizabeth        2     1            3
  4  125 Sulzberger, Grace                        2      2
  5   93 Pieters, Amy                       2            2
  6  121 Hoskins, Melissa                         1      1
  7    1 Slappendel, Iris             1                  1
  
 
         Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 105,6 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Mixed 3                     22      7:59:34   
  2  SKIL-Argos Cycling Team     16      7:59:53        0:19
  3  France National Team        26      7:59:55        0:21
  4  Rabo Women Cycling Team      1      7:59:55        0:21
  5  Dolmans Boels Cycl Team      2      7:59:55        0:21
  6  AA Drink/Leontien.nl        18      7:59:55        0:21
  7  Topsport Vlaander-Ridley    25      7:59:57        0:23
  8  Sengers Ladies CyclingTm    17      7:59:57        0:23
  9  Tm Specialized-DPD-SRAM      4      7:59:57        0:23
 10  Nationale ploeg BelgiŽ      27      7:59:57        0:23
 11  Abus Nutrixxion             20      7:59:57        0:23
 12  People's Trust Ladies CT    11      7:59:57        0:23
 13  Australia National Team     21      7:59:57        0:23
 14  Dura Vermeer CyclingTeam     9      7:59:57        0:23
 15  W.V. Noord-Holland           3      7:59:57        0:23
 16  Jan van Arckel              10      7:59:57        0:23
 17  Restore Cycling              5      7:59:57        0:23
 18  Team GSD Gestion            23      7:59:57        0:23
 19  Team Nutswerk                7      8:01:07        1:33
 20  Steeds Vooraan Kontich      19      8:07:06        7:32
 21  Mixed 2                     14      8:07:06        7:32
 22  Mixed 1                      6      8:07:06        7:32
 23  Team Ibis Cycles            24      8:07:06        7:32
 24  Water, Land en Dijken       13      8:14:15       14:41
 25  SWABO Ladies Cycling Tm     15      8:21:24       21:50
 26  De Sprinters Malderen       28      8:21:28       21:54
 
                 Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Cure, Amy                 130  Mixed 3                   2:45:57
  2 Wild, Kirsten             103  AA Drink/Leontien.nl      2:46:13     0:16
  3 Pieters, Amy               93  SKIL-Argos Cycling Team   2:46:14     0:17
  4 Slappendel, Iris            1  Rabo Women Cycling Team   2:46:16     0:19
  5 Maclean, Jessie           124  Australia National Team   2:46:22     0:25
  6 van der Breggen, Anna     102  Sengers Ladies CyclingTm  2:46:23     0:26
  7 Armitstead, Elizabeth     104  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
  8 Meijer, Rixt               64  People's Trust Ladies CT  2:46:27     0:30
  9 Biannic, Aude             151  France National Team      2:46:28     0:31
 10 DŁster, Sarah               4  Rabo Women Cycling Team    z.t.
 11 Devocht, Liesbet            3  Rabo Women Cycling Team    z.t.
 12 Koedooder, Vera            99  Sengers Ladies CyclingTm  2:46:29     0:32
 13 Hoskins, Melissa          121  Australia National Team    z.t.
 14 Harris, Nikki              83  Mixed 2                    z.t.
 15 van Gogh, Natalie         140  Team Ibis Cycles          2:46:30     0:33
 16 Ferrand Prevot, Pauline     2  Rabo Women Cycling Team    z.t.
 17 Neylan, Rachel            116  Abus Nutrixxion           2:46:33     0:36
 18 de Vries, Marijn          108  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
 19 de Vuyst, Sofie           158  Nationale ploeg BelgiŽ     z.t.
 20 Knetemann, Roxane           5  Rabo Women Cycling Team   2:46:34     0:37
 21 Tomic, Josephine          128  Mixed 3                    z.t.
 22 D'Hoore, Jolien           146  Topsport Vlaander-Ridley  2:46:35     0:38
 23 Brand, Lucinda            105  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
 24 Soemanta, Lisanne          13  W.V. Noord-Holland         z.t.
 25 Joling, Marije             22  Tm Specialized-DPD-SRAM   2:46:36     0:39
 26 Noonan, Sinead            122  Australia National Team   2:46:37     0:40
 27 Sulzberger, Grace         125  Australia National Team   2:46:38     0:41
 28 Cant, Sanne               161  Nationale ploeg BelgiŽ    2:46:39     0:42
 29 Cordon, Audrey            152  France National Team       z.t.
 30 Majerus, Christine        136  Team GSD Gestion          2:46:40     0:43
 31 Kreuze, Ingeborg           62  People's Trust Ladies CT  2:46:41     0:44
 32 Edmondson, Annette        131  Mixed 3                    z.t.
 33 Bras, Martine              12  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 34 Bloem, Judith              26  Restore Cycling           2:46:42     0:45
 35 van der Breggen, Geerike   98  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 36 Paassen, Sanne             58  Jan van Arckel            2:46:43     0:46
 37 JŲhrend, Marlen           120  Abus Nutrixxion            z.t.
 38 Schnitzmeier,Anna-Bianca  118  Abus Nutrixxion           2:46:44     0:47
 39 Dom, Annelies             110  Steeds Vooraan Kontich     z.t.
 40 de Moyer, Tessa            49  Dura Vermeer CyclingTeam  2:46:45     0:48
 41 van der Kamp, Laura         8  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 42 Pitel, Edwige             154  France National Team       z.t.
 43 Anouts, Anne              159  Nationale ploeg BelgiŽ    2:46:47     0:50
 44 Druyts, Kelly             147  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 45 van Hoek, Lotte            28  Restore Cycling            z.t.
 46 Kessler, Nina               9  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 47 Rivat, Amelie             156  France National Team      2:46:48     0:51
 48 Fry, Rowena               123  Australia National Team    z.t.
 49 Otten, Marissa             24  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 50 Tiessens, Ivana            46  Ronald Mc Donald-Groning  2:46:49     0:52
 51 Belmans, Els              149  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 52 de Baat, Kim               79  Mixed 2                    z.t.
 53 Lavrijssen, Birgit        100  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 54 Wanroij, Marieke          106  AA Drink/Leontien.nl      2:46:50     0:53
 55 Buyl, Kimberly            101  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 56 Stultiens, Sabrina         56  Jan van Arckel            2:46:51     0:54
 57 van Veghel, Sandra         19  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 58 Kanis, Janneke             91  SKIL-Argos Cycling Team    z.t.
 59 van Kessel, Femke          34  Mixed 1                   2:46:52     0:55
 60 Hoeksma, Ilona             18  W.V. Noord-Holland        2:46:53     0:56
 61 Knol, Willeke              55  Jan van Arckel             z.t.
 62 Welter, Hannah             16  W.V. Noord-Holland        2:46:54     0:57
 63 Heijkoop, Anne             14  W.V. Noord-Holland         z.t.
 64 Soek, Julia                23  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 65 Polspoel, Maaike          148  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 66 van de Ree, Monique        92  SKIL-Argos Cycling Team    z.t.
 67 Kloppenburg, Margriet      52  Dura Vermeer CyclingTeam  2:46:55     0:58
 68 Hannes, Kaat              160  Nationale ploeg BelgiŽ     z.t.
 69 Kuiper, Jitske             75  Water, Land en Dijken     2:46:56     0:59
 70 Ceulemans, Dunja           54  Dura Vermeer CyclingTeam  2:46:57     1:00
 71 Gass, Daniela             119  Abus Nutrixxion            z.t.
 72 Elzing, Karen              11  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 73 Glasbergen, Jessica        20  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 74 Roe, Eileen               144  Team Ibis Cycles           z.t.
 75 Markus, Kelly              94  SKIL-Argos Cycling Team   2:46:58     1:01
 76 Dijkman, Aagtje            61  People's Trust Ladies CT   z.t.
 77 Mackie, Emma              117  Abus Nutrixxion           2:47:01     1:04
 78 de Roover, Eline           97  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 79 Donkers, Djoeke            35  Mixed 1                    z.t.
 80 Talen, Rebecca              6  Rabo Women Cycling Team   2:47:02     1:05
 81 Klok, Ines                 40  Team Nutswerk             2:47:03     1:06
 82 Goossens, Veerle           27  Restore Cycling           2:47:06     1:09
 83 Souyris, Manon            155  France National Team      2:47:09     1:12
 84 Bamelis, Sanne            109  Steeds Vooraan Kontich    2:47:10     1:13
 85 Borgerink, MariŽl          65  People's Trust Ladies CT  2:47:11     1:14
 86 Klep, Inge                 53  Dura Vermeer CyclingTeam  2:47:12     1:15
 87 Jelsma, Judith             63  People's Trust Ladies CT  2:47:16     1:19
 88 Chaumet, Oriane           135  Team GSD Gestion          2:47:18     1:21
 89 Niessen, Kirsten           30  Restore Cycling           2:47:22     1:25
 90 Jolink, Nathalie           66  People's Trust Ladies CT  2:47:25     1:28
 91 Gins, Tara                 41  Team Nutswerk              z.t.
 92 Koster, Olivia             21  Tm Specialized-DPD-SRAM   2:47:30     1:33
 93 Schink, Lina-Kristin      137  Team GSD Gestion          2:48:01     2:04
 94 Ensing, Janneke            10  Dolmans Boels Cycl Team   2:48:14     2:17
 95 Janssen, Christel          37  Team Nutswerk             2:48:32     2:35
 96 Visser, Adrie              96  SKIL-Argos Cycling Team   2:53:46     7:49
 97 Arys, Evelyn              157  Nationale ploeg BelgiŽ    2:53:47     7:50
 98 Matthijsse, Mathilde       80  Mixed 2                   2:53:50     7:53
 99 Brulee, Latoya            145  Topsport Vlaander-Ridley  2:53:53     7:56
100 Kent, Sara                129  Mixed 3                   2:53:56     7:59
101 Allen, Jessica            126  Australia National Team    z.t.
102 Lodewyks, Steffi           42  Team Nutswerk             2:53:57     8:00
103 Barnes, Hannah            143  Team Ibis Cycles           z.t.
104 Neave, Ashleigh            15  W.V. Noord-Holland        2:54:00     8:03
105 de Goede, Suzanne          95  SKIL-Argos Cycling Team   2:54:01     8:04
106 Eshuis, Aafke             139  Team Ibis Cycles          2:54:02     8:05
107 de Croock, Stephanie      164  De Sprinters Malderen     2:54:04     8:07
108 Bongaards, Amanda          50  Dura Vermeer CyclingTeam  2:54:05     8:08
109 van der Stelt, Iris        38  Team Nutswerk             2:54:09     8:12
110 van Santen, Domenique      86  SWABO Ladies Cycling Tm   2:54:10     8:13
111 van Dijk, Kim              45  Ronald Mc Donald-Groning   z.t.
112 Jeremiasse, Bernadette     74  Water, Land en Dijken     2:54:11     8:14
113 Goss, Belinda             115  Abus Nutrixxion           2:54:12     8:15
114 Slewe, Melissa             78  Water, Land en Dijken      z.t.
115 Kogelman, Silke            60  Jan van Arckel            2:54:14     8:17
116 Bolangier, Elke           111  Steeds Vooraan Kontich    2:54:20     8:23
117 Roelen, Evy               167  De Sprinters Malderen     2:54:22     8:25
118 Koops, Gerda               39  Team Nutswerk              z.t.
119 Klomp, Manon               29  Restore Cycling            z.t.
120 van Wesdonk, Nathaly       88  SWABO Ladies Cycling Tm   2:54:24     8:27
121 Francke, Agnieta           57  Jan van Arckel            2:54:27     8:30
122 van Horik, Sofie           90  SWABO Ladies Cycling Tm   2:54:30     8:33
123 Simons, Suzan              51  Dura Vermeer CyclingTeam  2:54:32     8:35
124 van den Steen, Goedele    166  De Sprinters Malderen      z.t.
125 Werner, Laure             168  De Sprinters Malderen     2:54:33     8:36
126 Yukiyo, Hori               33  Mixed 1                    z.t.
127 Janssen, Esmee             81  Mixed 2                   2:54:34     8:37
128 De Vestele, Adeline       112  Steeds Vooraan Kontich    2:54:35     8:38
129 van Neck, Melissa          36  Mixed 1                   2:54:36     8:39
130 van Katwijk, Nathalie      17  W.V. Noord-Holland        2:54:37     8:40


                   Algemeen Jongeren klassement na de 2e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Cure, Amy                 130  Mixed 3                   2:45:57
  2 Pieters, Amy               93  SKIL-Argos Cycling Team   2:46:14     0:17
  3 van der Breggen, Anna     102  Sengers Ladies CyclingTm  2:46:23     0:26
  4 Biannic, Aude             151  France National Team      2:46:28     0:31
  5 Hoskins, Melissa          121  Australia National Team   2:46:29     0:32
  6 Ferrand Prevot, Pauline     2  Rabo Women Cycling Team   2:46:30     0:33
  7 D'Hoore, Jolien           146  Topsport Vlaander-Ridley  2:46:35     0:38
  8 Noonan, Sinead            122  Australia National Team   2:46:37     0:40
  9 Cant, Sanne               161  Nationale ploeg BelgiŽ    2:46:39     0:42
 10 Edmondson, Annette        131  Mixed 3                   2:46:41     0:44
 11 Bloem, Judith              26  Restore Cycling           2:46:42     0:45
 12 Schnitzmeier,Anna-Bianca  118  Abus Nutrixxion           2:46:44     0:47
 13 de Moyer, Tessa            49  Dura Vermeer CyclingTeam  2:46:45     0:48
 14 van der Kamp, Laura         8  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 15 van Hoek, Lotte            28  Restore Cycling           2:46:47     0:50
 16 Tiessens, Ivana            46  Ronald Mc Donald-Groning  2:46:49     0:52
 17 de Baat, Kim               79  Mixed 2                    z.t.
 18 Lavrijssen, Birgit        100  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 19 Stultiens, Sabrina         56  Jan van Arckel            2:46:51     0:54
 20 Hoeksma, Ilona             18  W.V. Noord-Holland        2:46:53     0:56
 21 Knol, Willeke              55  Jan van Arckel             z.t.
 22 Soek, Julia                23  Tm Specialized-DPD-SRAM   2:46:54     0:57
 23 Hannes, Kaat              160  Nationale ploeg BelgiŽ    2:46:55     0:58
 24 Elzing, Karen              11  Dolmans Boels Cycl Team   2:46:57     1:00
 25 Markus, Kelly              94  SKIL-Argos Cycling Team   2:46:58     1:01
 26 de Roover, Eline           97  Sengers Ladies CyclingTm  2:47:01     1:04
 27 Talen, Rebecca              6  Rabo Women Cycling Team   2:47:02     1:05
 28 Goossens, Veerle           27  Restore Cycling           2:47:06     1:09
 29 Souyris, Manon            155  France National Team      2:47:09     1:12
 30 Bamelis, Sanne            109  Steeds Vooraan Kontich    2:47:10     1:13
 31 Borgerink, MariŽl          65  People's Trust Ladies CT  2:47:11     1:14
 32 Chaumet, Oriane           135  Team GSD Gestion          2:47:18     1:21
 33 Gins, Tara                 41  Team Nutswerk             2:47:25     1:28
 34 Janssen, Christel          37  Team Nutswerk             2:48:32     2:35
 35 Arys, Evelyn              157  Nationale ploeg BelgiŽ    2:53:47     7:50
 36 Kent, Sara                129  Mixed 3                   2:53:56     7:59
 37 Allen, Jessica            126  Australia National Team    z.t.
 38 Lodewyks, Steffi           42  Team Nutswerk             2:53:57     8:00
 39 Barnes, Hannah            143  Team Ibis Cycles           z.t.
 40 Neave, Ashleigh            15  W.V. Noord-Holland        2:54:00     8:03
 41 van der Stelt, Iris        38  Team Nutswerk             2:54:09     8:12
 42 van Santen, Domenique      86  SWABO Ladies Cycling Tm   2:54:10     8:13
 43 Jeremiasse, Bernadette     74  Water, Land en Dijken     2:54:11     8:14
 44 Roelen, Evy               167  De Sprinters Malderen     2:54:22     8:25
 45 van Wesdonk, Nathaly       88  SWABO Ladies Cycling Tm   2:54:24     8:27
 46 Francke, Agnieta           57  Jan van Arckel            2:54:27     8:30
 47 Janssen, Esmee             81  Mixed 2                   2:54:34     8:37
 48 van Neck, Melissa          36  Mixed 1                   2:54:36     8:39
 
 
               Stand Groene Trui Puntenklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2- Totaal

  1    93  Pieters, Amy                 9   18    27
  2   103  Wild, Kirsten                4   19    23
  3   130  Cure, Amy                        20    20
  4     8  van der Kamp, Laura              17    17
  5   151  Biannic, Aude                    16    16
  6    94  Markus, Kelly                    15    15
  7     2  Ferrand Prevot, Pauline          14    14
  8    98  van der Breggen, Geerike         13    13
  9   147  Druyts, Kelly                    12    12
 10   146  D'Hoore, Jolien                  11    11
 11     1  Slappendel, Iris            10    1    11
 12    91  Kanis, Janneke                   10    10
 13   136  Majerus, Christine                9     9
 14   121  Hoskins, Melissa                  8     8
 15   124  Maclean, Jessie              8          8
 16    23  Soek, Julia                       7     7
 17   102  van der Breggen, Anna        7          7
 18   158  de Vuyst, Sofie                   6     6
 19   104  Armitstead, Elizabeth        6          6
 20   154  Pitel, Edwige                     5     5
 21     4  DŁster, Sarah                3    2     5
 22    64  Meijer, Rixt                 5          5
 23     9  Kessler, Nina                     4     4
 24    20  Glasbergen, Jessica               3     3
 25     3  Devocht, Liesbet             2          2
 26    96  Visser, Adrie                1          1
 
 
                Stand Rode Trui Sprintklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2- Totaal

  1   103  Wild, Kirsten                    10    10
  2   130  Cure, Amy                         5     5
  3   104  Armitstead, Elizabeth             4     4
  4   125  Sulzberger, Grace                 3     3
  5    93  Pieters, Amy                      3     3
  6   121  Hoskins, Melissa                  1     1
  7     1  Slappendel, Iris                  1     1
 
 
               Rode Trui Sprintklassement punten voor de 2e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal

  1  103 Wild, Kirsten                5     5           10
  2  130 Cure, Amy                                5      5
  3  104 Armitstead, Elizabeth        3     1            4
  4  125 Sulzberger, Grace                        3      3
  5   93 Pieters, Amy                       3            3
  6  121 Hoskins, Melissa                         1      1
  7    1 Slappendel, Iris             1                  1
  
 
                   Algemeen Ploegen klassement na de 2e Etappe

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Women Cycling Team      1      8:19:11   
  2  AA Drink/Leontien.nl        18      8:19:24        0:13
  3  Mixed 3                     22      8:19:25        0:14
  4  Australia National Team     21      8:19:29        0:18
  5  SKIL-Argos Cycling Team     16      8:19:34        0:23
  6  Sengers Ladies CyclingTm    17      8:19:34        0:23
  7  Nationale ploeg BelgiŽ      27      8:19:46        0:35
  8  France National Team        26      8:19:52        0:41
  9  Topsport Vlaander-Ridley    25      8:19:57        0:46
 10  Abus Nutrixxion             20      8:20:00        0:49
 11  People's Trust Ladies CT    11      8:20:06        0:55
 12  Dolmans Boels Cycl Team      2      8:20:13        1:02
 13  Tm Specialized-DPD-SRAM      4      8:20:15        1:04
 14  W.V. Noord-Holland           3      8:20:19        1:08
 15  Jan van Arckel              10      8:20:27        1:16
 16  Restore Cycling              5      8:20:35        1:24
 17  Dura Vermeer CyclingTeam     9      8:20:36        1:25
 18  Team GSD Gestion            23      8:20:57        1:46
 19  Team Nutswerk                7      8:21:52        2:41
 20  Mixed 2                     14      8:27:08        7:57
 21  Team Ibis Cycles            24      8:27:16        8:05
 22  Steeds Vooraan Kontich      19      8:28:10        8:59
 23  Mixed 1                      6      8:28:26        9:15
 24  Water, Land en Dijken       13      8:35:19       16:08
 25  SWABO Ladies Cycling Tm     15      8:42:20       23:09
 26  De Sprinters Malderen       28      8:42:55       23:44
 

 		Jurycommunique nr 2 na de 2e Etappe op 15 juni 2012
		Jurycommunique no 2 after the 2nd stage on june 15th, 2012
		==========================================================

Strijdlustigste renster in de 2e etappe
Most aggressive rider in the 2nd stage
130 Cure, Amy				Mixed 3

Klaas Lenstra premiesprint
1. 130 Cure, Amy			Mixed 3
2. 125 Sulzberger, Grace		Australia National Team
3. 121 Hoskins, Melissa			Australia National Team

Draagsters van de truien in de 3e etappe
Wearing the jerseys in the 3rd stage

	Gele Trui Algemeen individueel klassement
	Yellow jersey, general classification
	130 Cure, Amy			Mixed 3

	Groene trui Algemeen puntenklassement
	Green jersey General points classification
	 93 Pieters, Amy		SKIL-Argos Cycling Team

	Rode trui Algemeen sprintklassement
	Red General sprint classification
	103 Wild, Kirsten		AA Drink/Leontien.nl

	Witte trui Jongeren klassement
	White jersey Youths classification
	102 van der Breggen, Anna	Sengers Ladies Cycling Tm

	Roze trui Club-team renster klassement
	Pink jersey best club-team rider
	 64 Meijer, Rixt		People's Trust Ladies CT

	Blauwe Trui van strijdlustigste renster
	Blue Yersey of most aggresive rider
	  1 Slappendel, Iris		Rabo Women Cycling Team


							De jurycommissarissen
							The panel of commissaires
							-------------------------
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt