Uitslagen en klassementen

Etappe 1 - tijdrit

               Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

                   Middelburg Van Dam tot Dam op 14 Juni 2012

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  Slappendel, Iris             1  RBW           6:18.76              47.523
  2  Pieters, Amy                93  SKI           6:23.06        4.30  46.990
  3  Maclean, Jessie            124  AUS           6:23.09        4.33  46.986
  4  van der Breggen, Anna      102  SLT           6:24.09        5.33  46.864
  5  Armitstead, Elizabeth      104  LNL           6:27.44        8.68  46.459
  6  Meijer, Rixt                64  PTL           6:28.40        9.64  46.344
  7  Wild, Kirsten              103  LNL           6:28.75        9.99  46.302
  8  DŁster, Sarah                4  RBW           6:29.79       11.03  46.179
  9  Devocht, Liesbet             3  RBW           6:29.80       11.04  46.178
 10  Visser, Adrie               96  SKI           6:29.96       11.20  46.159
 11  Koedooder, Vera             99  SLT           6:30.33       11.57  46.115
 12  Harris, Nikki               83  MX2           6:30.80       12.04  46.059
 13  Biannic, Aude              151  FRA           6:31.10       12.34  46.024
 14  Hoskins, Melissa           121  AUS           6:31.41       12.65  45.988
 15  van Gogh, Natalie          140  DPD           6:31.47       12.71  45.981
 16  Ferrand Prevot, Pauline      2  RBW           6:33.57       14.81  45.735
 17  Neylan, Rachel             116  NXX           6:34.25       15.49  45.656
 18  Cure, Amy                  130  JAT           6:34.46       15.70  45.632
 19  de Vries, Marijn           108  LNL           6:34.50       15.74  45.627
 20  de Vuyst, Sofie            158  BEL           6:34.92       16.16  45.579
 21  Knetemann, Roxane            5  RBW           6:35.18       16.42  45.549
 22  Tomic, Josephine           128  JAT           6:35.32       16.56  45.533
 23  Arys, Evelyn               157  BEL           6:35.44       16.68  45.519
 24  Brulee, Latoya             145  VLL           6:36.04       17.28  45.450
 25  D'Hoore, Jolien            146  VLL           6:36.10       17.34  45.443
 26  Brand, Lucinda             105  LNL           6:36.24       17.48  45.427
 27  Soemanta, Lisanne           13  NOH           6:36.89       18.13  45.353
 28  Joling, Marije              22  SDS           6:37.78       19.02  45.251
 29  Noonan, Sinead             122  AUS           6:38.09       19.33  45.216
 30  Koorn, Harriet              85  SWA           6:38.86       20.10  45.129
 31  Blaak, Chantal             107  LNL           6:39.09       20.33  45.103
 32  Cant, Sanne                161  BEL           6:40.12       21.36  44.987
 33  Cordon, Audrey             152  FRA           6:40.40       21.64  44.955
 34  Lodewyks, Steffi            42  NUT           6:40.68       21.92  44.924
 35  Sulzberger, Grace          125  AUS           6:41.21       22.45  44.864
 36  Christine, Majerus         136  GSD           6:41.85       23.09  44.793
 37  Kreuze, Ingeborg            62  PTL           6:42.15       23.39  44.759
 38  Bras, Martine               12  DLT           6:42.81       24.05  44.686
 39  Matthijsse, Mathilde        80  MX2           6:42.83       24.07  44.684
 40  Bloem, Judith               26  RES           6:43.11       24.35  44.653
 41  van der Breggen, Geerike    98  SLT           6:43.13       24.37  44.651
 42  Kent, Sara                 129  JAT           6:44.63       25.87  44.485
 43  Allen, Jessica             126  AUS           6:44.94       26.18  44.451
 43  Paassen, Sanne              58  JVA            z.t.
 45  JŲhrend, Marlen            120  NXX           6:44.97       26.21  44.448
 46  Schnitzmeier,Anna-Bianca   118  NXX           6:45.54       26.78  44.385
 47  Barnes, Hannah             143  DPD           6:45.93       27.17  44.343
 47  Dom, Annelies              110  SVK            z.t.
 49  de Moyer, Tessa             49  DUV           6:46.06       27.30  44.328
 50  Pitel, Edwige              154  FRA           6:46.45       27.69  44.286
 51  Anouts, Anne               159  BEL           6:48.03       29.27  44.114
 52  Druyts, Kelly              147  VLL           6:48.12       29.36  44.105
 53  van Hoek, Lotte             28  RES           6:48.22       29.46  44.094
 54  van der Kamp, Laura          8  DLT           6:48.34       29.58  44.081
 55  Kessler, Nina                9  DLT           6:48.98       30.22  44.012
 56  Rivat, Amelie              156  FRA           6:49.20       30.44  43.988
 57  Fry, Rowena                123  AUS           6:49.57       30.81  43.949
 58  de Goede, Suzanne           95  SKI           6:49.60       30.84  43.945
 59  Otten, Marissa              24  SDS           6:49.88       31.12  43.915
 60  Tiessens, Ivana             46  RMD           6:50.43       31.67  43.856
 61  Belmans, Els               149  VLL           6:50.73       31.97  43.824
 62  Lavrijssen, Birgit         100  SLT           6:50.92       32.16  43.804
 62  de Baat, Kim                79  MX2            z.t.
 64  Wanroij, Marieke           106  LNL           6:51.24       32.48  43.770
 65  Buyl, Kimberly             101  SLT           6:51.53       32.77  43.739
 66  Stultiens, Sabrina          56  JVA           6:52.09       33.33  43.680
 67  Lesueur, Mťlodie           153  FRA           6:52.43       33.67  43.644
 68  van Veghel, Sandra          19  SDS           6:52.46       33.70  43.641
 69  de Croock, Stephanie       164  DSM           6:52.60       33.84  43.626
 70  Kanis, Janneke              91  SKI           6:52.72       33.96  43.613
 71  Neave, Ashleigh             15  NOH           6:52.93       34.17  43.591
 72  van Kessel, Femke           34  MX1           6:53.89       35.13  43.490
 73  Ensing, Janneke             10  DLT           6:54.64       35.88  43.411
 74  Eshuis, Aafke              139  DPD           6:54.67       35.91  43.408
 75  Hoeksma, Ilona              18  NOH           6:54.73       35.97  43.402
 76  Knol, Willeke               55  JVA           6:54.86       36.10  43.388
 77  Goss, Belinda              115  NXX           6:55.26       36.50  43.346
 78  Welter, Hannah              16  NOH           6:55.40       36.64  43.332
 79  Heijkoop, Anne              14  NOH           6:55.67       36.91  43.304
 80  Soek, Julia                 23  SDS           6:55.84       37.08  43.286
 81  Polspoel, Maaike           148  VLL           6:55.92       37.16  43.278
 82  van de Ree, Monique         92  SKI           6:55.94       37.18  43.275
 83  Kloppenburg, Margriet       52  DUV           6:56.59       37.83  43.208
 84  Hannes, Kaat               160  BEL           6:56.62       37.86  43.205
 85  Bongaards, Amanda           50  DUV           6:57.56       38.80  43.108
 86  Kuiper, Jitske              75  WLD           6:57.66       38.90  43.097
 87  Ceulemans, Dunja            54  DUV           6:58.07       39.31  43.055
 88  Gass, Daniela              119  NXX           6:58.12       39.36  43.050
 89  Elzing, Karen               11  DLT           6:58.22       39.46  43.040
 90  Roe, Eileen                144  DPD           6:58.40       39.64  43.021
 90  Glasbergen, Jessica         20  SDS            z.t.
 92  van Dijk, Kim               45  RMD           6:58.48       39.72  43.013
 93  Dijkman, Aagtje             61  PTL           6:59.58       40.82  42.900
 94  Anne-Marie, Schmitt        138  GSD           7:00.19       41.43  42.838
 95  Markus, Kelly               94  SKI           7:01.30       42.54  42.725
 96  van der Stelt, Iris         38  NUT           7:01.42       42.66  42.713
 97  Schuitema, Astrid           48  RMD           7:01.81       43.05  42.673
 98  Mackie, Emma               117  NXX           7:02.04       43.28  42.650
 99  Edmondson, Annette         131  JAT           7:02.12       43.36  42.642
100  Thomasson, Martina         141  DPD           7:02.24       43.48  42.630
101  Kogelman, Silke             60  JVA           7:02.32       43.56  42.622
102  van Santen, Domenique       86  SWA           7:02.36       43.60  42.618
103  de Roover, Eline            97  SLT           7:02.41       43.65  42.613
104  Donkers, Djoeke             35  MX1           7:02.69       43.93  42.584
105  Talen, Rebecca               6  RBW           7:03.39       44.63  42.514
106  Jeremiasse, Bernadette      74  WLD           7:03.50       44.74  42.503
107  Slewe, Melissa              78  WLD           7:04.52       45.76  42.401
108  Klok, Ines                  40  NUT           7:04.92       46.16  42.361
109  Goossens, Veerle            27  RES           7:07.78       49.02  42.078
110  Bolangier, Elke            111  SVK           7:08.02       49.26  42.054
111  de Jong, Danielle           76  WLD           7:08.97       50.21  41.961
112  Souyris, Manon             155  FRA           7:10.21       51.45  41.840
113  Bamelis, Sanne             109  SVK           7:11.93       53.17  41.673
114  Borgerink, MariŽl           65  PTL           7:12.03       53.27  41.664
115  Klep, Inge                  53  DUV           7:13.49       54.73  41.523
116  Roelen, Evy                167  DSM           7:14.44       55.68  41.433
117  Verberne, Lana              82  MX2           7:14.46       55.70  41.431
118  Koops, Gerda                39  NUT           7:14.55       55.79  41.422
119  Klomp, Manon                29  RES           7:14.87       56.11  41.392
120  Francke, Agnieta            57  JVA           7:15.47       56.71  41.335
121  van Wesdonk, Nathaly        88  SWA           7:16.51       57.75  41.236
122  Jelsma, Judith              63  PTL           7:17.37       58.61  41.155
123  Oriane, Chaumet            135  GSD           7:19.25     1:00.49  40.979
124  Werner, Laure              168  DSM           7:21.25     1:02.49  40.793
125  van Horik, Sofie            90  SWA           7:22.57     1:03.81  40.672
126  Niessen, Kirsten            30  RES           7:23.31     1:04.55  40.604
127  Janssen, Christel           37  NUT           7:23.95     1:05.19  40.545
128  Simons, Suzan               51  DUV           7:24.40     1:05.64  40.504
129  Brogan, Keyleigh            84  MX2           7:24.62     1:05.86  40.484
130  van den Steen, Goedele     166  DSM           7:24.65     1:05.89  40.481
131  van Katwijk, Nathalie       17  NOH           7:25.20     1:06.44  40.431
132  Yukiyo, Hori                33  MX1           7:25.86     1:07.10  40.371
133  Jolink, Nathalie            66  PTL           7:26.10     1:07.34  40.350
134  Gins, Tara                  41  NUT           7:26.44     1:07.68  40.319
135  Janssen, Esmee              81  MX2           7:26.83     1:08.07  40.284
136  De Vestele, Adeline        112  SVK           7:27.34     1:08.58  40.238
137  van Neck, Melissa           36  MX1           7:28.65     1:09.89  40.120
138  Koster, Olivia              21  SDS           7:31.41     1:12.65  39.875
139  van der Star, Simone        87  SWA           7:31.62     1:12.86  39.857
140  Laudy, Jeanine              89  SWA           7:31.78     1:13.02  39.842
141  Wagenaar, Hester            59  JVA           7:39.82     1:21.06  39.146
142  Lina-Kristin, Schink       137  GSD           7:42.29     1:23.53  38.937
143  Stoelwinder, Anneloes       73  WLD           7:45.97     1:27.21  38.629
144  Schooneman, Milou           77  WLD           7:48.94     1:30.18  38.384
145  Jaspart, Larisa            113  SVK           8:04.76     1:46.00  37.132
     Bazuin, Dirkje              25  RES      Strijd gestaakt
     Visser, Judith              47  RMD      Niet gestart
     Duyck, Ann-Sophie          162  BEL      Niet gestart

	 
       Ploegen klassering van de 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Women Cycling Team      1        19:16   
  2  AA Drink/Leontien.nl        18        19:29        0:13
  3  Australia National Team     21        19:32        0:16
  4  Sengers Ladies CyclingTm    17        19:37        0:21
  5  SKIL-Argos Cycling Team     16        19:41        0:25
  6  Nationale ploeg BelgiŽ      27        19:49        0:33
  7  Jayco AIS Australia         22        19:53        0:37
  8  France National Team        26        19:57        0:41
  9  Topsport Vlaander-Ridley    25        20:00        0:44
 10  Mix Theo Middelkamp         14        20:02        0:46
 11  Abus Nutrixxion             20        20:03        0:47
 12  People's Trust Ladies CT    11        20:09        0:53
 13  Team Ibis Cycles            24        20:10        0:54
 14  Dolmans Boels Cycl Team      2        20:18        1:02
 15  Tm Specialized-DPD-SRAM      4        20:18        1:02
 16  W.V. Noord-Holland           3        20:22        1:06
 17  Jan van Arckel              10        20:30        1:14
 18  Restore Cycling              5        20:38        1:22
 19  Dura Vermeer CyclingTeam     9        20:39        1:23
 20  Team Nutswerk                7        20:45        1:29
 21  Ronald Mc Donald-Groning     8        20:49        1:33
 22  SWABO Ladies Cycling Tm     15        20:56        1:40
 23  Team GSD Gestion            23        21:00        1:44
 24  Steeds Vooraan Kontich      19        21:04        1:48
 25  Water, Land en Dijken       13        21:04        1:48
 26  NWVG-Bike4Air-Ladies cyc     6        21:20        2:04
 27  De Sprinters Malderen       28        21:27        2:11

 
           Jongerenklassement 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

                   Middelburg Van Dam tot Dam op 14 Juni 2012

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  Pieters, Amy                93  SKI           6:23.06              46.990
  2  van der Breggen, Anna      102  SLT           6:24.09        1.03  46.864
  3  Biannic, Aude              151  FRA           6:31.10        8.04  46.024
  4  Hoskins, Melissa           121  AUS           6:31.41        8.35  45.988
  5  Ferrand Prevot, Pauline      2  RBW           6:33.57       10.51  45.735
  6  Cure, Amy                  130  JAT           6:34.46       11.40  45.632
  7  Arys, Evelyn               157  BEL           6:35.44       12.38  45.519
  8  D'Hoore, Jolien            146  VLL           6:36.10       13.04  45.443
  9  Noonan, Sinead             122  AUS           6:38.09       15.03  45.216
 10  Cant, Sanne                161  BEL           6:40.12       17.06  44.987
 11  Lodewyks, Steffi            42  NUT           6:40.68       17.62  44.924
 12  Bloem, Judith               26  RES           6:43.11       20.05  44.653
 13  Kent, Sara                 129  JAT           6:44.63       21.57  44.485
 14  Allen, Jessica             126  AUS           6:44.94       21.88  44.451
 15  Schnitzmeier,Anna-Bianca   118  NXX           6:45.54       22.48  44.385
 16  Barnes, Hannah             143  DPD           6:45.93       22.87  44.343
 17  de Moyer, Tessa             49  DUV           6:46.06       23.00  44.328
 18  van Hoek, Lotte             28  RES           6:48.22       25.16  44.094
 19  van der Kamp, Laura          8  DLT           6:48.34       25.28  44.081
 20  Tiessens, Ivana             46  RMD           6:50.43       27.37  43.856
 21  Lavrijssen, Birgit         100  SLT           6:50.92       27.86  43.804
 21  de Baat, Kim                79  MX2            z.t.
 23  Stultiens, Sabrina          56  JVA           6:52.09       29.03  43.680
 24  Lesueur, Mťlodie           153  FRA           6:52.43       29.37  43.644
 25  Neave, Ashleigh             15  NOH           6:52.93       29.87  43.591
 26  Hoeksma, Ilona              18  NOH           6:54.73       31.67  43.402
 27  Knol, Willeke               55  JVA           6:54.86       31.80  43.388
 28  Soek, Julia                 23  SDS           6:55.84       32.78  43.286
 29  Hannes, Kaat               160  BEL           6:56.62       33.56  43.205
 30  Elzing, Karen               11  DLT           6:58.22       35.16  43.040
 31  Markus, Kelly               94  SKI           7:01.30       38.24  42.725
 32  van der Stelt, Iris         38  NUT           7:01.42       38.36  42.713
 33  Edmondson, Annette         131  JAT           7:02.12       39.06  42.642
 34  van Santen, Domenique       86  SWA           7:02.36       39.30  42.618
 35  de Roover, Eline            97  SLT           7:02.41       39.35  42.613
 36  Talen, Rebecca               6  RBW           7:03.39       40.33  42.514
 37  Jeremiasse, Bernadette      74  WLD           7:03.50       40.44  42.503
 38  Goossens, Veerle            27  RES           7:07.78       44.72  42.078
 39  de Jong, Danielle           76  WLD           7:08.97       45.91  41.961
 40  Souyris, Manon             155  FRA           7:10.21       47.15  41.840
 41  Bamelis, Sanne             109  SVK           7:11.93       48.87  41.673
 42  Borgerink, MariŽl           65  PTL           7:12.03       48.97  41.664
 43  Roelen, Evy                167  DSM           7:14.44       51.38  41.433
 44  Verberne, Lana              82  MX2           7:14.46       51.40  41.431
 45  Francke, Agnieta            57  JVA           7:15.47       52.41  41.335
 46  van Wesdonk, Nathaly        88  SWA           7:16.51       53.45  41.236
 47  Oriane, Chaumet            135  GSD           7:19.25       56.19  40.979
 48  Janssen, Christel           37  NUT           7:23.95     1:00.89  40.545
 49  Brogan, Keyleigh            84  MX2           7:24.62     1:01.56  40.484
 50  Gins, Tara                  41  NUT           7:26.44     1:03.38  40.319
 51  Janssen, Esmee              81  MX2           7:26.83     1:03.77  40.284
 52  van Neck, Melissa           36  MX1           7:28.65     1:05.59  40.120
 53  van der Star, Simone        87  SWA           7:31.62     1:08.56  39.857
 54  Schooneman, Milou           77  WLD           7:48.94     1:25.88  38.384
 55  Jaspart, Larisa            113  SVK           8:04.76     1:41.70  37.132
 
 
                Algemeen Individueel klassement na de 1e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Slappendel, Iris            1  Rabo Women Cycling Team      6:18
  2 Pieters, Amy               93  SKIL-Argos Cycling Team      6:23     0:05
  3 Maclean, Jessie           124  Australia National Team    z.t.
  4 van der Breggen, Anna     102  Sengers Ladies CyclingTm     6:24     0:06
  5 Armitstead, Elizabeth     104  AA Drink/Leontien.nl         6:27     0:09
  6 Meijer, Rixt               64  People's Trust Ladies CT     6:28     0:10
  7 Wild, Kirsten             103  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
  8 DŁster, Sarah               4  Rabo Women Cycling Team      6:29     0:11
  9 Devocht, Liesbet            3  Rabo Women Cycling Team    z.t.
 10 Visser, Adrie              96  SKIL-Argos Cycling Team    z.t.
 11 Koedooder, Vera            99  Sengers Ladies CyclingTm     6:30     0:12
 12 Harris, Nikki              83  Mix Theo Middelkamp        z.t.
 13 Biannic, Aude             151  France National Team         6:31     0:13
 14 Hoskins, Melissa          121  Australia National Team    z.t.
 15 van Gogh, Natalie         140  Team Ibis Cycles           z.t.
 16 Ferrand Prevot, Pauline     2  Rabo Women Cycling Team      6:33     0:15
 17 Neylan, Rachel            116  Abus Nutrixxion              6:34     0:16
 18 Cure, Amy                 130  Jayco AIS Australia        z.t.
 19 de Vries, Marijn          108  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
 20 de Vuyst, Sofie           158  Nationale ploeg BelgiŽ     z.t.
 21 Knetemann, Roxane           5  Rabo Women Cycling Team      6:35     0:17
 22 Tomic, Josephine          128  Jayco AIS Australia        z.t.
 23 Arys, Evelyn              157  Nationale ploeg BelgiŽ     z.t.
 24 Brulee, Latoya            145  Topsport Vlaander-Ridley     6:36     0:18
 25 D'Hoore, Jolien           146  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 26 Brand, Lucinda            105  AA Drink/Leontien.nl       z.t.
 27 Soemanta, Lisanne          13  W.V. Noord-Holland         z.t.
 28 Joling, Marije             22  Tm Specialized-DPD-SRAM      6:37     0:19
 29 Noonan, Sinead            122  Australia National Team      6:38     0:20
 30 Koorn, Harriet             85  SWABO Ladies Cycling Tm    z.t.
 31 Blaak, Chantal            107  AA Drink/Leontien.nl         6:39     0:21
 32 Cant, Sanne               161  Nationale ploeg BelgiŽ       6:40     0:22
 33 Cordon, Audrey            152  France National Team       z.t.
 34 Lodewyks, Steffi           42  Team Nutswerk              z.t.
 35 Sulzberger, Grace         125  Australia National Team      6:41     0:23
 36 Christine, Majerus        136  Team GSD Gestion           z.t.
 37 Kreuze, Ingeborg           62  People's Trust Ladies CT     6:42     0:24
 38 Bras, Martine              12  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 39 Matthijsse, Mathilde       80  Mix Theo Middelkamp        z.t.
 40 Bloem, Judith              26  Restore Cycling              6:43     0:25
 41 van der Breggen, Geerike   98  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 42 Kent, Sara                129  Jayco AIS Australia          6:44     0:26
 43 Allen, Jessica            126  Australia National Team    z.t.
 43 Paassen, Sanne             58  Jan van Arckel             z.t.
 45 JŲhrend, Marlen           120  Abus Nutrixxion            z.t.
 46 Schnitzmeier,Anna-Bianca  118  Abus Nutrixxion              6:45     0:27
 47 Barnes, Hannah            143  Team Ibis Cycles           z.t.
 47 Dom, Annelies             110  Steeds Vooraan Kontich     z.t.
 49 de Moyer, Tessa            49  Dura Vermeer CyclingTeam     6:46     0:28
 50 Pitel, Edwige             154  France National Team       z.t.
 51 Anouts, Anne              159  Nationale ploeg BelgiŽ       6:48     0:30
 52 Druyts, Kelly             147  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 53 van Hoek, Lotte            28  Restore Cycling            z.t.
 54 van der Kamp, Laura         8  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 55 Kessler, Nina               9  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 56 Rivat, Amelie             156  France National Team         6:49     0:31
 57 Fry, Rowena               123  Australia National Team    z.t.
 58 de Goede, Suzanne          95  SKIL-Argos Cycling Team    z.t.
 59 Otten, Marissa             24  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 60 Tiessens, Ivana            46  Ronald Mc Donald-Groning     6:50     0:32
 61 Belmans, Els              149  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 62 Lavrijssen, Birgit        100  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 62 de Baat, Kim               79  Mix Theo Middelkamp        z.t.
 64 Wanroij, Marieke          106  AA Drink/Leontien.nl         6:51     0:33
 65 Buyl, Kimberly            101  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 66 Stultiens, Sabrina         56  Jan van Arckel               6:52     0:34
 67 Lesueur, Mťlodie          153  France National Team       z.t.
 68 van Veghel, Sandra         19  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 69 de Croock, Stephanie      164  De Sprinters Malderen      z.t.
 70 Kanis, Janneke             91  SKIL-Argos Cycling Team    z.t.
 71 Neave, Ashleigh            15  W.V. Noord-Holland         z.t.
 72 van Kessel, Femke          34  NWVG-Bike4Air-Ladies cyc     6:53     0:35
 73 Ensing, Janneke            10  Dolmans Boels Cycl Team      6:54     0:36
 74 Eshuis, Aafke             139  Team Ibis Cycles           z.t.
 75 Hoeksma, Ilona             18  W.V. Noord-Holland         z.t.
 76 Knol, Willeke              55  Jan van Arckel             z.t.
 77 Goss, Belinda             115  Abus Nutrixxion              6:55     0:37
 78 Welter, Hannah             16  W.V. Noord-Holland         z.t.
 79 Heijkoop, Anne             14  W.V. Noord-Holland         z.t.
 80 Soek, Julia                23  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 81 Polspoel, Maaike          148  Topsport Vlaander-Ridley   z.t.
 82 van de Ree, Monique        92  SKIL-Argos Cycling Team    z.t.
 83 Kloppenburg, Margriet      52  Dura Vermeer CyclingTeam     6:56     0:38
 84 Hannes, Kaat              160  Nationale ploeg BelgiŽ     z.t.
 85 Bongaards, Amanda          50  Dura Vermeer CyclingTeam     6:57     0:39
 86 Kuiper, Jitske             75  Water, Land en Dijken      z.t.
 87 Ceulemans, Dunja           54  Dura Vermeer CyclingTeam     6:58     0:40
 88 Gass, Daniela             119  Abus Nutrixxion            z.t.
 89 Elzing, Karen              11  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 90 Roe, Eileen               144  Team Ibis Cycles           z.t.
 90 Glasbergen, Jessica        20  Tm Specialized-DPD-SRAM    z.t.
 92 van Dijk, Kim              45  Ronald Mc Donald-Groning   z.t.
 93 Dijkman, Aagtje            61  People's Trust Ladies CT     6:59     0:41
 94 Anne-Marie, Schmitt       138  Team GSD Gestion             7:00     0:42
 95 Markus, Kelly              94  SKIL-Argos Cycling Team      7:01     0:43
 96 van der Stelt, Iris        38  Team Nutswerk              z.t.
 97 Schuitema, Astrid          48  Ronald Mc Donald-Groning   z.t.
 98 Mackie, Emma              117  Abus Nutrixxion              7:02     0:44
 99 Edmondson, Annette        131  Jayco AIS Australia        z.t.
100 Thomasson, Martina        141  Team Ibis Cycles           z.t.
101 Kogelman, Silke            60  Jan van Arckel             z.t.
102 van Santen, Domenique      86  SWABO Ladies Cycling Tm    z.t.
103 de Roover, Eline           97  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
104 Donkers, Djoeke            35  NWVG-Bike4Air-Ladies cyc   z.t.
105 Talen, Rebecca              6  Rabo Women Cycling Team      7:03     0:45
106 Jeremiasse, Bernadette     74  Water, Land en Dijken      z.t.
107 Slewe, Melissa             78  Water, Land en Dijken        7:04     0:46
108 Klok, Ines                 40  Team Nutswerk              z.t.
109 Goossens, Veerle           27  Restore Cycling              7:07     0:49
110 Bolangier, Elke           111  Steeds Vooraan Kontich       7:08     0:50
111 de Jong, Danielle          76  Water, Land en Dijken      z.t.
112 Souyris, Manon            155  France National Team         7:10     0:52
113 Bamelis, Sanne            109  Steeds Vooraan Kontich       7:11     0:53
114 Borgerink, MariŽl          65  People's Trust Ladies CT     7:12     0:54
115 Klep, Inge                 53  Dura Vermeer CyclingTeam     7:13     0:55
116 Roelen, Evy               167  De Sprinters Malderen        7:14     0:56
117 Verberne, Lana             82  Mix Theo Middelkamp        z.t.
118 Koops, Gerda               39  Team Nutswerk              z.t.
119 Klomp, Manon               29  Restore Cycling            z.t.
120 Francke, Agnieta           57  Jan van Arckel               7:15     0:57
121 van Wesdonk, Nathaly       88  SWABO Ladies Cycling Tm      7:16     0:58
122 Jelsma, Judith             63  People's Trust Ladies CT     7:17     0:59
123 Oriane, Chaumet           135  Team GSD Gestion             7:19     1:01
124 Werner, Laure             168  De Sprinters Malderen        7:21     1:03
125 van Horik, Sofie           90  SWABO Ladies Cycling Tm      7:22     1:04
126 Niessen, Kirsten           30  Restore Cycling              7:23     1:05
127 Janssen, Christel          37  Team Nutswerk              z.t.
128 Simons, Suzan              51  Dura Vermeer CyclingTeam     7:24     1:06
129 Brogan, Keyleigh           84  Mix Theo Middelkamp        z.t.
130 van den Steen, Goedele    166  De Sprinters Malderen      z.t.
131 van Katwijk, Nathalie      17  W.V. Noord-Holland           7:25     1:07
132 Yukiyo, Hori               33  NWVG-Bike4Air-Ladies cyc   z.t.
133 Jolink, Nathalie           66  People's Trust Ladies CT     7:26     1:08
134 Gins, Tara                 41  Team Nutswerk              z.t.
135 Janssen, Esmee             81  Mix Theo Middelkamp        z.t.
136 De Vestele, Adeline       112  Steeds Vooraan Kontich       7:27     1:09
137 van Neck, Melissa          36  NWVG-Bike4Air-Ladies cyc     7:28     1:10
138 Koster, Olivia             21  Tm Specialized-DPD-SRAM      7:31     1:13
139 van der Star, Simone       87  SWABO Ladies Cycling Tm    z.t.
140 Laudy, Jeanine             89  SWABO Ladies Cycling Tm    z.t.
141 Wagenaar, Hester           59  Jan van Arckel               7:39     1:21
142 Lina-Kristin, Schink      137  Team GSD Gestion             7:42     1:24
143 Stoelwinder, Anneloes      73  Water, Land en Dijken        7:45     1:27
144 Schooneman, Milou          77  Water, Land en Dijken        7:48     1:30
145 Jaspart, Larisa           113  Steeds Vooraan Kontich       8:04     1:46


	 Algemeen Jongeren klassement na de 1e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Pieters, Amy               93  SKIL-Argos Cycling Team      6:23
  2 van der Breggen, Anna     102  Sengers Ladies CyclingTm     6:24     0:01
  3 Biannic, Aude             151  France National Team         6:31     0:08
  4 Hoskins, Melissa          121  Australia National Team    z.t.
  5 Ferrand Prevot, Pauline     2  Rabo Women Cycling Team      6:33     0:10
  6 Cure, Amy                 130  Jayco AIS Australia          6:34     0:11
  7 Arys, Evelyn              157  Nationale ploeg BelgiŽ       6:35     0:12
  8 D'Hoore, Jolien           146  Topsport Vlaander-Ridley     6:36     0:13
  9 Noonan, Sinead            122  Australia National Team      6:38     0:15
 10 Cant, Sanne               161  Nationale ploeg BelgiŽ       6:40     0:17
 11 Lodewyks, Steffi           42  Team Nutswerk              z.t.
 12 Bloem, Judith              26  Restore Cycling              6:43     0:20
 13 Kent, Sara                129  Jayco AIS Australia          6:44     0:21
 14 Allen, Jessica            126  Australia National Team    z.t.
 15 Schnitzmeier,Anna-Bianca  118  Abus Nutrixxion              6:45     0:22
 16 Barnes, Hannah            143  Team Ibis Cycles           z.t.
 17 de Moyer, Tessa            49  Dura Vermeer CyclingTeam     6:46     0:23
 18 van Hoek, Lotte            28  Restore Cycling              6:48     0:25
 19 van der Kamp, Laura         8  Dolmans Boels Cycl Team    z.t.
 20 Tiessens, Ivana            46  Ronald Mc Donald-Groning     6:50     0:27
 21 Lavrijssen, Birgit        100  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 21 de Baat, Kim               79  Mix Theo Middelkamp        z.t.
 23 Stultiens, Sabrina         56  Jan van Arckel               6:52     0:29
 24 Lesueur, Mťlodie          153  France National Team       z.t.
 25 Neave, Ashleigh            15  W.V. Noord-Holland         z.t.
 26 Hoeksma, Ilona             18  W.V. Noord-Holland           6:54     0:31
 27 Knol, Willeke              55  Jan van Arckel             z.t.
 28 Soek, Julia                23  Tm Specialized-DPD-SRAM      6:55     0:32
 29 Hannes, Kaat              160  Nationale ploeg BelgiŽ       6:56     0:33
 30 Elzing, Karen              11  Dolmans Boels Cycl Team      6:58     0:35
 31 Markus, Kelly              94  SKIL-Argos Cycling Team      7:01     0:38
 32 van der Stelt, Iris        38  Team Nutswerk              z.t.
 33 Edmondson, Annette        131  Jayco AIS Australia          7:02     0:39
 34 van Santen, Domenique      86  SWABO Ladies Cycling Tm    z.t.
 35 de Roover, Eline           97  Sengers Ladies CyclingTm   z.t.
 36 Talen, Rebecca              6  Rabo Women Cycling Team      7:03     0:40
 37 Jeremiasse, Bernadette     74  Water, Land en Dijken      z.t.
 38 Goossens, Veerle           27  Restore Cycling              7:07     0:44
 39 de Jong, Danielle          76  Water, Land en Dijken        7:08     0:45
 40 Souyris, Manon            155  France National Team         7:10     0:47
 41 Bamelis, Sanne            109  Steeds Vooraan Kontich       7:11     0:48
 42 Borgerink, MariŽl          65  People's Trust Ladies CT     7:12     0:49
 43 Roelen, Evy               167  De Sprinters Malderen        7:14     0:51
 44 Verberne, Lana             82  Mix Theo Middelkamp        z.t.
 45 Francke, Agnieta           57  Jan van Arckel               7:15     0:52
 46 van Wesdonk, Nathaly       88  SWABO Ladies Cycling Tm      7:16     0:53
 47 Oriane, Chaumet           135  Team GSD Gestion             7:19     0:56
 48 Janssen, Christel          37  Team Nutswerk                7:23     1:00
 49 Brogan, Keyleigh           84  Mix Theo Middelkamp          7:24     1:01
 50 Gins, Tara                 41  Team Nutswerk                7:26     1:03
 51 Janssen, Esmee             81  Mix Theo Middelkamp        z.t.
 52 van Neck, Melissa          36  NWVG-Bike4Air-Ladies cyc     7:28     1:05
 53 van der Star, Simone       87  SWABO Ladies Cycling Tm      7:31     1:08
 54 Schooneman, Milou          77  Water, Land en Dijken        7:48     1:25
 55 Jaspart, Larisa           113  Steeds Vooraan Kontich       8:04     1:41

               Stand Groene Trui Puntenklassement na de 1e Etappe

Kls Deelnr Naam                      Punten

  1     1  Slappendel, Iris             10
  2    93  Pieters, Amy                  9
  3   124  Maclean, Jessie               8
  4   102  van der Breggen, Anna         7
  5   104  Armitstead, Elizabeth         6
  6    64  Meijer, Rixt                  5
  7   103  Wild, Kirsten                 4
  8     4  DŁster, Sarah                 3
  9     3  Devocht, Liesbet              2
 10    96  Visser, Adrie                 1
 
 
 		Jurycommunique nr 1 na de Tijdrit op 14 juni 2012
		Jurycommunique no 1 after the Time trial on june 14th, 2012
		===========================================================

Draagsters van de truien in de 2e etappe
Wearing the jerseys in the 2nd stage

	Gele Trui Algemeen individueel klassement
	Yellow jersey, general classification
	  1 Slappendel, Iris			Rabo Women Cycling Team

	Groene trui Algemeen puntenklassement
	Green jersey General points classification
	124 Maclean, Jessie			Australian National Team

	Rode trui Algemeen sprintklassement
	Red General sprint classification
	102 van der Breggen, Anna		Sengers Ladies Cycling Team

	Witte trui Jongeren klassement
	White jersey Youths classification
	 93 Pieters, Amy			SKIL-Argos Cycling Team

	Roze trui Club-team renster klassement
	Pink jersey best club-team rider
	 64 Meijer, Rixt			People's Trust Ladies CT

	Blauwe Trui van strijdlustigste renster
	Blue Yersey of most aggresive rider
	104 Armitstead, Elizabeth		AA Drink/Leontien.nl


Wijziging tussensprints voor bonificatie en de rode trui
Change of the sprints for the time bonusses and red jersey
----------------------------------------------------------
In de 2e etappe wordt de Klaas Lenstra sprint (regel 89 op km 82,9 bij de Westkaap)
 tevens bonificatie en rode trui sprint.
In de 3e etappe vervalt de sprint van regel 93 op km 115.3 (2e doorkomst op finishlijn).
In the second stage, the Klaas Lenstra sprint (line 89 on km 82.9) will additionally
 count as sprint for the time bonusses and red jersey.
In the third stage, the sprint on line 93 on km 115.3 (2nd pass of the finishline) is
 cancelled.


							De jurycommissarissen
							The panel of commissaires
							-------------------------
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt