Uitslagen en klassementen

Etappe 1 - tijdrit

               Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

                   Middelburg Van Dam tot Dam op 16 Juni 2011

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  Vos, Marianne                9  NLB           6:12.84              48.278
  2  Wild, Kirsten                3  LNL           6:31.48       18.64  45.979
  3  van Gogh, Natalie           35  TSD           6:34.81       21.97  45.592
  4  Pieters, Amy                25  SKC           6:36.13       23.29  45.440
  5  De Vuyst, Sofie             91  BEL           6:36.92       24.08  45.349
  6  Koedooder, Vera             34  TSD           6:37.01       24.17  45.339
  7  Duester, Sarah              13  NLB           6:37.39       24.55  45.296
  8  van den Broek, Irene         1  LNL           6:38.37       25.53  45.184
  9  de Vocht, Liesbeth          89  BEL           6:38.63       25.79  45.155
 10  Schnider, Pascale          177  TBI           6:39.29       26.45  45.080
 11  Slappendel, Iris            65  MIX7          6:39.89       27.05  45.012
 12  Spoor, Winanda              57  DLT           6:39.99       27.15  45.001
 13  Blaak, Chantal               2  LNL           6:40.65       27.81  44.927
 14  Meijer, Rixt                42  PTC           6:41.52       28.68  44.830
 15  Tabak, Noortje              11  NLB           6:44.52       31.68  44.497
 16  Duyck, Ann-Sophie          201  SVK           6:45.36       32.52  44.405
 17  Ensing, Janneke             59  DLT           6:46.10       33.26  44.324
 18  Daams, Jessie               66  MIX7          6:46.13       33.29  44.321
 19  Brand, Lucinda               7  LNL           6:47.87       35.03  44.132
 20  Trott, Laura               106  MLG           6:50.31       37.47  43.869
 21  Arys, Evelyn               193  SLC           6:50.47       37.63  43.852
 22  Kanis, Janneke              12  NLB           6:50.55       37.71  43.844
 23  Cant, Sanne                 92  BEL           6:50.90       38.06  43.806
 24  Huisman, Marit              50  BAT           6:50.96       38.12  43.800
 25  Koster, Claudia            194  SLC           6:50.97       38.13  43.799
 26  Tomic, Josephine           214  AIS           6:51.17       38.33  43.778
 27  Trott, Emma                 10  NLB           6:51.33       38.49  43.760
 28  Eshuis, Aafke               36  TSD           6:52.88       40.04  43.596
 29  Tromp, Esra                 26  SKC           6:53.64       40.80  43.516
 30  van den Berg, Kimberly     137  JVA           6:54.34       41.50  43.443
 31  Matthijsse, Mathilde       129  RLF           6:54.41       41.57  43.435
 32  Lindberg, Marie            163  NXX           6:54.75       41.91  43.400
 33  Lavrijssen, Birgit          60  DLT           6:55.09       42.25  43.364
 34  Vekemans, Anisha            90  BEL           6:55.28       42.44  43.344
 35  Soemanta, Lisanne           49  BAT           6:55.92       43.08  43.278
 36  de Goede, Suzanne           28  SKC           6:55.96       43.12  43.273
 37  Wigbold, Juliette          100  SEM           6:56.28       43.44  43.240
 38  van Wanroij, Marieke        14  NLB           6:57.98       45.14  43.064
 39  Roggeman, Inge             195  SLC           6:59.27       46.43  42.932
 40  Bates, Kate                162  NXX           6:59.33       46.49  42.926
 41  van Rijen, Linda            27  SKC           6:59.37       46.53  42.922
 42  van Veghel, Sandra         101  SEM           6:59.67       46.83  42.891
 43  den Otter, Marieke         140  JVA           7:00.06       47.22  42.851
 44  Bosman, Andrea              97  SEM           7:00.75       47.91  42.781
 45  sadler-Andrews, Ella       157  MIX6          7:00.94       48.10  42.761
 46  Jongstra, Sione            142  JVA           7:01.37       48.53  42.718
 47  Silversides, Emma          196  SLC           7:01.79       48.95  42.675
 48  van Paassen, Sanne          81  HSW           7:02.10       49.26  42.644
 49  de Vries, Marijn             5  LNL           7:02.41       49.57  42.613
 50  Creswick, Natalie          164  NXX           7:02.69       49.85  42.584
 51  Belmans, Els                93  BEL           7:03.18       50.34  42.535
 52  Glaesser, Jasmin           156  MIX6          7:03.82       50.98  42.471
 53  Maclean, Jessie            222  AUS           7:03.83       50.99  42.470
 54  Kuizenga, Sigrid           141  JVA           7:03.95       51.11  42.458
 55  Truijen, Karin              38  TSD           7:04.18       51.34  42.435
 56  Bongaards, Amanda          148  DVC           7:04.28       51.44  42.425
 57  Eversdijk, Anne            135  RLF           7:04.52       51.68  42.401
 58  Ringlever, Linda           105  MLG           7:04.58       51.74  42.395
 59  Schreurs, Geerike           62  DLT           7:04.93       52.09  42.360
 60  Braam, Joukje              134  RLF           7:04.94       52.10  42.359
 61  Ankudinnoff, Ashlee        209  AIS           7:05.66       52.82  42.287
 62  van Hoek, Lotte            116  TRC           7:05.99       53.15  42.255
 63  Kent, Sarah                212  AIS           7:06.25       53.41  42.229
 64  Lenting, Charlotte         107  MLG           7:07.06       54.22  42.149
 65  van Nieuwpoort, Tessa       53  BAT           7:07.91       55.07  42.065
 66  Heijkoop, Anne              54  BAT           7:07.97       55.13  42.059
 67  Gass, Daniela              178  TBI           7:08.03       55.19  42.053
 68  Edmondson, Annette         211  AIS           7:08.38       55.54  42.019
 69  Zwick, Martina             166  NXX           7:09.29       56.45  41.930
 70  Wouters, Kim                84  HSW           7:09.94       57.10  41.866
 71  Doedee, Baukje             136  RLF           7:09.98       57.14  41.862
 72  Schnitzmeier,Anna Bianca   165  NXX           7:10.45       57.61  41.817
 73  Cure, Amy                  210  AIS           7:10.64       57.80  41.798
 74  Dom, Annelies              204  SVK           7:10.69       57.85  41.793
 75  Becker, Christina           29  SKC           7:11.51       58.67  41.714
 76  King, Isabella             213  AIS           7:12.18       59.34  41.649
 77  Kerste, Marielle           119  TRC           7:12.50       59.66  41.618
 78  Hoskins, Melissa           218  AUS           7:12.51       59.67  41.618
 79  Smits, Jessica             110  MLG           7:12.57       59.73  41.612
 80  Thomas, Claire             153  MIX6          7:12.66       59.82  41.603
 81  van Wingerden, Josien        6  LNL           7:12.80       59.96  41.590
 82  Vyncke, Elke                77  DSM           7:13.37     1:00.53  41.535
 83  Lamborelle, Nathalie       161  NXX           7:14.01     1:01.17  41.474
 84  Hogan, Joanne              219  AUS           7:14.47     1:01.63  41.430
 85  Reusser, Sonja             179  TBI           7:14.83     1:01.99  41.395
 86  Otten, Marissa              64  DLT           7:14.85     1:02.01  41.394
 86  Kessler, Nina               61  DLT            z.t.
 88  Meijering, Danielle         17  MIX3          7:15.15     1:02.31  41.365
 89  Barr, Jane                 169  GBR           7:15.32     1:02.48  41.349
 90  Kogelman, Silke             39  TSD           7:15.42     1:02.58  41.339
 91  Ceulemans, Dunja           146  DVC           7:15.58     1:02.74  41.324
 92  Hannah, Jessica            154  MIX6          7:15.65     1:02.81  41.318
 93  Knol, Willeke              139  JVA           7:15.82     1:02.98  41.301
 94  Donkers, Djoeke            109  MLG           7:15.86     1:03.02  41.298
 95  Noonan, Sinead             221  AUS           7:16.12     1:03.28  41.273
 96  Karssies, Elise            124  HEP           7:16.34     1:03.50  41.252
 97  van Steenis, Samantha       44  PTC           7:16.47     1:03.63  41.240
 98  Roe, Eileen                108  MLG           7:16.74     1:03.90  41.214
 99  Rockx, Anouk               150  DVC           7:17.58     1:04.74  41.135
100  Glasbergen, Jessica         98  SEM           7:17.72     1:04.88  41.122
101  Werner, Laure               94  BEL           7:17.79     1:04.95  41.116
102  Soek, Julia                 55  BAT           7:18.92     1:06.08  41.010
103  Nijns, Nathalie            199  SLC           7:19.35     1:06.51  40.970
104  van Looy, Katrien          203  SVK           7:19.60     1:06.76  40.946
105  Bamelis, Sanne             200  SLC           7:20.30     1:07.46  40.881
106  van den Hoek, Bianca        99  SEM           7:20.52     1:07.68  40.861
107  van Wesdonk, Nathaly       123  HEP           7:20.54     1:07.70  40.859
108  Buyl, Kimberly             205  SVK           7:20.81     1:07.97  40.834
109  Heather, Taryn             220  AUS           7:20.95     1:08.11  40.821
110  van Dijk, Kim               33  TSD           7:20.99     1:08.15  40.817
111  Jelsma, Judith              45  PTC           7:21.75     1:08.91  40.747
112  van Vliet, Heleen            4  LNL           7:22.03     1:09.19  40.721
113  Ponte, Andrea              185  MIX4          7:22.18     1:09.34  40.707
114  Kreuze, Ingeborg            46  PTC           7:22.27     1:09.43  40.699
115  de Kort, Noortje           118  TRC           7:23.43     1:10.59  40.593
116  van den Brand, Daphny       83  HSW           7:23.60     1:10.76  40.577
117  JŲhrend, Marlen              8  LNL           7:24.12     1:11.28  40.530
118  van Severen, Celine        198  SLC           7:24.15     1:11.31  40.527
119  van Twist, Nelleke         103  SEM           7:24.28     1:11.44  40.515
120  Lehman, Jenny              155  MIX6          7:24.33     1:11.49  40.510
121  Gercama, Alie               63  DLT           7:24.43     1:11.59  40.501
122  Kortekaas, Esther          138  JVA           7:24.44     1:11.60  40.500
123  de Ridder, Amy              76  DSM           7:24.59     1:11.75  40.487
124  Klomp, Manon               143  JVA           7:24.87     1:12.03  40.461
125  Klein, Linda               130  RLF           7:24.91     1:12.07  40.458
126  Visser, Judith             126  HEP           7:25.55     1:12.71  40.400
127  Stokman, Marjan             43  PTC           7:25.99     1:13.15  40.360
128  Ewing, Anne                173  GBR           7:26.06     1:13.22  40.353
129  Olsson, Sara                67  MIX7          7:26.16     1:13.32  40.344
130  Arnouts, Anne              151  DVC           7:26.58     1:13.74  40.306
131  Jansen, Britt               37  TSD           7:27.46     1:14.62  40.227
132  Stanning, Jenny            170  GBR           7:27.79     1:14.95  40.197
133  van den Steen, Goedele      75  DSM           7:27.83     1:14.99  40.194
134  Stegink, Ymke              117  TRC           7:27.94     1:15.10  40.184
135  Hoeksma, Ilona              19  MIX3          7:28.03     1:15.19  40.176
136  van Wijgerden, Petra       144  JVA           7:28.05     1:15.21  40.174
137  Vervoort, Evi               79  DSM           7:29.69     1:16.85  40.028
138  Vandermeulen, Cindy        197  SLC           7:30.31     1:17.47  39.972
139  Gins, Tara                 132  RLF           7:31.00     1:18.16  39.911
140  Bremmers, Ingeborg          85  HSW           7:31.14     1:18.30  39.899
141  Matthey, NadŤge            180  TBI           7:31.88     1:19.04  39.834
142  Snijder, Adriene            51  BAT           7:32.15     1:19.31  39.810
143  Finegan, Kate               82  HSW           7:32.59     1:19.75  39.771
144  Bolangier, Elke            202  SVK           7:32.75     1:19.91  39.757
145  Alaerts, Inge               80  DSM           7:33.31     1:20.47  39.708
146  Klep, Inge                 152  DVC           7:33.63     1:20.79  39.680
147  Simons, Suzan              147  DVC           7:33.97     1:21.13  39.650
147  Boskamp, Joan               56  BAT            z.t.
149  Koops, Gerda               125  HEP           7:34.59     1:21.75  39.596
150  Jochems, Britt             158  MIX6          7:34.85     1:22.01  39.573
151  van der Kamp, Laura         58  DLT           7:35.05     1:22.21  39.556
152  Paus, Berdienke             40  TSD           7:35.22     1:22.38  39.541
153  de Croon, Linda             47  PTC           7:35.42     1:22.58  39.524
154  Verbeeck, Liesbeth          78  DSM           7:38.24     1:25.40  39.281
155  Carpinteiro, Celina        187  MIX4          7:38.95     1:26.11  39.220
156  Jeremiasse, Bernadette      68  MIX7          7:39.45     1:26.61  39.177
157  Top, Mischa                128  HEP           7:41.03     1:28.19  39.043
158  Stoelwinder, Anneloes       52  BAT           7:44.21     1:31.37  38.776
159  van Horik, Sofie           127  HEP           7:44.29     1:31.45  38.769
160  Grob, Valentine            181  TBI           7:44.36     1:31.52  38.763
161  Hartogs, Imke               86  HSW           7:44.72     1:31.88  38.733
162  Hageman, Elles              48  PTC           7:46.28     1:33.44  38.603
163  Verdonck, Sofie            149  DVC           7:47.27     1:34.43  38.522
164  Murray, Laura              171  GBR           7:47.30     1:34.46  38.519
165  Klok, Ines                 133  RLF           7:47.93     1:35.09  38.467
166  Lubben, Roelinke            18  MIX3          7:49.23     1:36.39  38.361
167  Geoghegan, Michelle        111  MLG           7:49.26     1:36.42  38.358
168  Mooijer, Sylvia             69  MIX7          7:49.45     1:36.61  38.343
169  Stoel, Irene                21  MIX3          7:49.51     1:36.67  38.338
170  Visser, Sytske              20  MIX3          7:50.55     1:37.71  38.253
171  MacAulay, Claire           172  GBR           7:51.63     1:38.79  38.166
172  Haanstra, Alike            102  SEM           7:54.96     1:42.12  37.898
173  van Dijk, Mirjam           120  TRC           7:55.58     1:42.74  37.849
174  Eckhardt, Marlou           131  RLF           7:56.45     1:43.61  37.779
175  Coelho, Irina              186  MIX4          7:56.78     1:43.94  37.753
176  Costa, Rute                189  MIX4          7:58.90     1:46.06  37.586
177  Patricio, Joana            190  MIX4          8:08.89     1:56.05  36.818
178  Lopes. Andreia             188  MIX4          8:11.07     1:58.23  36.655

          Jongerenklassement 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

                   Middelburg Van Dam tot Dam op 16 Juni 2011

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  Pieters, Amy                25  SKC           6:36.13              45.440
  2  Spoor, Winanda              57  DLT           6:39.99        3.86  45.001
  3  Blaak, Chantal               2  LNL           6:40.65        4.52  44.927
  4  Daams, Jessie               66  MIX7          6:46.13       10.00  44.321
  5  Brand, Lucinda               7  LNL           6:47.87       11.74  44.132
  6  Trott, Laura               106  MLG           6:50.31       14.18  43.869
  7  Arys, Evelyn               193  SLC           6:50.47       14.34  43.852
  8  Cant, Sanne                 92  BEL           6:50.90       14.77  43.806
  9  Huisman, Marit              50  BAT           6:50.96       14.83  43.800
 10  Koster, Claudia            194  SLC           6:50.97       14.84  43.799
 11  Tomic, Josephine           214  AIS           6:51.17       15.04  43.778
 12  Trott, Emma                 10  NLB           6:51.33       15.20  43.760
 13  Tromp, Esra                 26  SKC           6:53.64       17.51  43.516
 14  Lavrijssen, Birgit          60  DLT           6:55.09       18.96  43.364
 15  den Otter, Marieke         140  JVA           7:00.06       23.93  42.851
 16  sadler-Andrews, Ella       157  MIX6          7:00.94       24.81  42.761
 17  Glaesser, Jasmin           156  MIX6          7:03.82       27.69  42.471
 18  Eversdijk, Anne            135  RLF           7:04.52       28.39  42.401
 19  Schreurs, Geerike           62  DLT           7:04.93       28.80  42.360
 20  Ankudinnoff, Ashlee        209  AIS           7:05.66       29.53  42.287
 21  van Hoek, Lotte            116  TRC           7:05.99       29.86  42.255
 22  Kent, Sarah                212  AIS           7:06.25       30.12  42.229
 23  Lenting, Charlotte         107  MLG           7:07.06       30.93  42.149
 24  van Nieuwpoort, Tessa       53  BAT           7:07.91       31.78  42.065
 25  Edmondson, Annette         211  AIS           7:08.38       32.25  42.019
 26  Zwick, Martina             166  NXX           7:09.29       33.16  41.930
 27  Schnitzmeier,Anna Bianca   165  NXX           7:10.45       34.32  41.817
 28  Cure, Amy                  210  AIS           7:10.64       34.51  41.798
 29  King, Isabella             213  AIS           7:12.18       36.05  41.649
 30  Hoskins, Melissa           218  AUS           7:12.51       36.38  41.618
 31  Smits, Jessica             110  MLG           7:12.57       36.44  41.612
 32  Otten, Marissa              64  DLT           7:14.85       38.72  41.394
 33  Meijering, Danielle         17  MIX3          7:15.15       39.02  41.365
 34  Ceulemans, Dunja           146  DVC           7:15.58       39.45  41.324
 35  Knol, Willeke              139  JVA           7:15.82       39.69  41.301
 36  Noonan, Sinead             221  AUS           7:16.12       39.99  41.273
 37  van Steenis, Samantha       44  PTC           7:16.47       40.34  41.240
 38  Roe, Eileen                108  MLG           7:16.74       40.61  41.214
 39  Rockx, Anouk               150  DVC           7:17.58       41.45  41.135
 40  Soek, Julia                 55  BAT           7:18.92       42.79  41.010
 41  Nijns, Nathalie            199  SLC           7:19.35       43.22  40.970
 42  van Looy, Katrien          203  SVK           7:19.60       43.47  40.946
 43  Bamelis, Sanne             200  SLC           7:20.30       44.17  40.881
 44  van Wesdonk, Nathaly       123  HEP           7:20.54       44.41  40.859
 45  Ponte, Andrea              185  MIX4          7:22.18       46.05  40.707
 46  de Kort, Noortje           118  TRC           7:23.43       47.30  40.593
 47  van Severen, Celine        198  SLC           7:24.15       48.02  40.527
 48  Gercama, Alie               63  DLT           7:24.43       48.30  40.501
 49  de Ridder, Amy              76  DSM           7:24.59       48.46  40.487
 50  Klein, Linda               130  RLF           7:24.91       48.78  40.458
 51  Olsson, Sara                67  MIX7          7:26.16       50.03  40.344
 52  Arnouts, Anne              151  DVC           7:26.58       50.45  40.306
 53  Jansen, Britt               37  TSD           7:27.46       51.33  40.227
 54  Stegink, Ymke              117  TRC           7:27.94       51.81  40.184
 55  Hoeksma, Ilona              19  MIX3          7:28.03       51.90  40.176
 56  Vervoort, Evi               79  DSM           7:29.69       53.56  40.028
 57  Gins, Tara                 132  RLF           7:31.00       54.87  39.911
 58  Bremmers, Ingeborg          85  HSW           7:31.14       55.01  39.899
 59  Matthey, NadŤge            180  TBI           7:31.88       55.75  39.834
 60  Snijder, Adriene            51  BAT           7:32.15       56.02  39.810
 61  Alaerts, Inge               80  DSM           7:33.31       57.18  39.708
 62  Jochems, Britt             158  MIX6          7:34.85       58.72  39.573
 63  van der Kamp, Laura         58  DLT           7:35.05       58.92  39.556
 64  de Croon, Linda             47  PTC           7:35.42       59.29  39.524
 65  Jeremiasse, Bernadette      68  MIX7          7:39.45     1:03.32  39.177
 66  Stoelwinder, Anneloes       52  BAT           7:44.21     1:08.08  38.776
 67  Grob, Valentine            181  TBI           7:44.36     1:08.23  38.763
 68  Stoel, Irene                21  MIX3          7:49.51     1:13.38  38.338
 69  Visser, Sytske              20  MIX3          7:50.55     1:14.42  38.253
 70  Haanstra, Alike            102  SEM           7:54.96     1:18.83  37.898
 71  Lopes. Andreia             188  MIX4          8:11.07     1:34.94  36.655

      Ploegen klassering van de 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Nederland Bloeit             2        19:33   
  2  AA Drink-Leontien.nl         1        19:49        0:16
  3  Team Specialized-DPD         5        20:03        0:30
  4  Nationale Team BelgiŽ       12        20:04        0:31
  5  Dolamns Landscaping Team     8        20:20        0:47
  6  Skil-Koga Cycling Team       4        20:24        0:51
  7  ~Sengers Ladies CT          25        20:39        1:06
  8  Ladies CT W.L.D. Garmin      9        20:51        1:18
  9  Batavus Ladies CT            7        20:52        1:19
 10  ~Jan van Arckel             18        20:55        1:22
 11  Abus - Nutrixxion           21        20:55        1:22
 12  ~SRAM - WV Eemland          13        20:55        1:22
 13  ~MLT R&TC Groenewoud        14        21:01        1:28
 14  Team Bike - Import.ch       23        21:01        1:28
 15  ~Rabo Lady Force            17        21:02        1:29
 16  Ais Women's Ttrack Endur    27        21:02        1:29
 17  ~Steeds Vooraan Kontich     26        21:14        1:41
 18  ~Cycl BC/Horizon Fitness    20        21:15        1:42
 19  ~People's Trust CT           6        21:18        1:45
 20  Austrlia National Team      28        21:29        1:56
 21  ~Het Snelle Wiel            11        21:34        2:01
 22  ~Dura Vermeer CT            19        21:36        2:03
 23  ~Team Restore Cycling       15        21:40        2:07
 24  ~HEPRO - NWVG               16        22:01        2:28
 25  ~De Sprinter Malderen       10        22:04        2:31
 26  National Team Scotland      22        22:08        2:35
 27  ~Pedaalridders / Stadion     3        22:32        2:59
 28  Ouribike / Ccouriquense     24        22:56        3:23

                Algemeen Individueel klassement na de 1e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Vos, Marianne               9  Nederland Bloeit             6:12
  2 Wild, Kirsten               3  AA Drink-Leontien.nl         6:31     0:19
  3 van Gogh, Natalie          35  Team Specialized-DPD         6:34     0:22
  4 Pieters, Amy               25  Skil-Koga Cycling Team       6:36     0:24
  5 De Vuyst, Sofie            91  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
  6 Koedooder, Vera            34  Team Specialized-DPD         6:37     0:25
  7 Duester, Sarah             13  Nederland Bloeit           z.t.
  8 van den Broek, Irene        1  AA Drink-Leontien.nl         6:38     0:26
  9 de Vocht, Liesbeth         89  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
 10 Schnider, Pascale         177  Team Bike - Import.ch        6:39     0:27
 11 Slappendel, Iris           65  Ladies CT W.L.D. Garmin    z.t.
 12 Spoor, Winanda             57  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 13 Blaak, Chantal              2  AA Drink-Leontien.nl         6:40     0:28
 14 Meijer, Rixt               42  ~People's Trust CT           6:41     0:29
 15 Tabak, Noortje             11  Nederland Bloeit             6:44     0:32
 16 Duyck, Ann-Sophie         201  ~Steeds Vooraan Kontich      6:45     0:33
 17 Ensing, Janneke            59  Dolamns Landscaping Team     6:46     0:34
 18 Daams, Jessie              66  Ladies CT W.L.D. Garmin    z.t.
 19 Brand, Lucinda              7  AA Drink-Leontien.nl         6:47     0:35
 20 Trott, Laura              106  ~MLT R&TC Groenewoud         6:50     0:38
 21 Arys, Evelyn              193  ~Sengers Ladies CT         z.t.
 22 Kanis, Janneke             12  Nederland Bloeit           z.t.
 23 Cant, Sanne                92  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
 24 Huisman, Marit             50  Batavus Ladies CT          z.t.
 25 Koster, Claudia           194  ~Sengers Ladies CT         z.t.
 26 Tomic, Josephine          214  Ais Women's Ttrack Endur     6:51     0:39
 27 Trott, Emma                10  Nederland Bloeit           z.t.
 28 Eshuis, Aafke              36  Team Specialized-DPD         6:52     0:40
 29 Tromp, Esra                26  Skil-Koga Cycling Team       6:53     0:41
 30 van den Berg, Kimberly    137  ~Jan van Arckel              6:54     0:42
 31 Matthijsse, Mathilde      129  ~Rabo Lady Force           z.t.
 32 Lindberg, Marie           163  Abus - Nutrixxion          z.t.
 33 Lavrijssen, Birgit         60  Dolamns Landscaping Team     6:55     0:43
 34 Vekemans, Anisha           90  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
 35 Soemanta, Lisanne          49  Batavus Ladies CT          z.t.
 36 de Goede, Suzanne          28  Skil-Koga Cycling Team     z.t.
 37 Wigbold, Juliette         100  ~SRAM - WV Eemland           6:56     0:44
 38 van Wanroij, Marieke       14  Nederland Bloeit             6:57     0:45
 39 Roggeman, Inge            195  ~Sengers Ladies CT           6:59     0:47
 40 Bates, Kate               162  Abus - Nutrixxion          z.t.
 41 van Rijen, Linda           27  Skil-Koga Cycling Team     z.t.
 42 van Veghel, Sandra        101  ~SRAM - WV Eemland         z.t.
 43 den Otter, Marieke        140  ~Jan van Arckel              7:00     0:48
 44 Bosman, Andrea             97  ~SRAM - WV Eemland         z.t.
 45 sadler-Andrews, Ella      157  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 46 Jongstra, Sione           142  ~Jan van Arckel              7:01     0:49
 47 Silversides, Emma         196  ~Sengers Ladies CT         z.t.
 48 van Paassen, Sanne         81  ~Het Snelle Wiel             7:02     0:50
 49 de Vries, Marijn            5  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
 50 Creswick, Natalie         164  Abus - Nutrixxion          z.t.
 51 Belmans, Els               93  Nationale Team BelgiŽ        7:03     0:51
 52 Glaesser, Jasmin          156  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 53 Maclean, Jessie           222  Austrlia National Team     z.t.
 54 Kuizenga, Sigrid          141  ~Jan van Arckel            z.t.
 55 Truijen, Karin             38  Team Specialized-DPD         7:04     0:52
 56 Bongaards, Amanda         148  ~Dura Vermeer CT           z.t.
 57 Eversdijk, Anne           135  ~Rabo Lady Force           z.t.
 58 Ringlever, Linda          105  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 59 Schreurs, Geerike          62  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 60 Braam, Joukje             134  ~Rabo Lady Force           z.t.
 61 Ankudinnoff, Ashlee       209  Ais Women's Ttrack Endur     7:05     0:53
 62 van Hoek, Lotte           116  ~Team Restore Cycling      z.t.
 63 Kent, Sarah               212  Ais Women's Ttrack Endur     7:06     0:54
 64 Lenting, Charlotte        107  ~MLT R&TC Groenewoud         7:07     0:55
 65 van Nieuwpoort, Tessa      53  Batavus Ladies CT          z.t.
 66 Heijkoop, Anne             54  Batavus Ladies CT          z.t.
 67 Gass, Daniela             178  Team Bike - Import.ch        7:08     0:56
 68 Edmondson, Annette        211  Ais Women's Ttrack Endur   z.t.
 69 Zwick, Martina            166  Abus - Nutrixxion            7:09     0:57
 70 Wouters, Kim               84  ~Het Snelle Wiel           z.t.
 71 Doedee, Baukje            136  ~Rabo Lady Force           z.t.
 72 Schnitzmeier,Anna Bianca  165  Abus - Nutrixxion            7:10     0:58
 73 Cure, Amy                 210  Ais Women's Ttrack Endur   z.t.
 74 Dom, Annelies             204  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
 75 Becker, Christina          29  Skil-Koga Cycling Team       7:11     0:59
 76 King, Isabella            213  Ais Women's Ttrack Endur     7:12     1:00
 77 Kerste, Marielle          119  ~Team Restore Cycling      z.t.
 78 Hoskins, Melissa          218  Austrlia National Team     z.t.
 79 Smits, Jessica            110  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 80 Thomas, Claire            153  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 81 van Wingerden, Josien       6  AA Drink-Leontien.nl       z.t.
 82 Vyncke, Elke               77  ~De Sprinter Malderen        7:13     1:01
 83 Lamborelle, Nathalie      161  Abus - Nutrixxion            7:14     1:02
 84 Hogan, Joanne             219  Austrlia National Team     z.t.
 85 Reusser, Sonja            179  Team Bike - Import.ch      z.t.
 86 Otten, Marissa             64  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 86 Kessler, Nina              61  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 88 Meijering, Danielle        17  ~Pedaalridders / Stadion     7:15     1:03
 89 Barr, Jane                169  National Team Scotland     z.t.
 90 Kogelman, Silke            39  Team Specialized-DPD       z.t.
 91 Ceulemans, Dunja          146  ~Dura Vermeer CT           z.t.
 92 Hannah, Jessica           154  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 93 Knol, Willeke             139  ~Jan van Arckel            z.t.
 94 Donkers, Djoeke           109  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 95 Noonan, Sinead            221  Austrlia National Team       7:16     1:04
 96 Karssies, Elise           124  ~HEPRO - NWVG              z.t.
 97 van Steenis, Samantha      44  ~People's Trust CT         z.t.
 98 Roe, Eileen               108  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 99 Rockx, Anouk              150  ~Dura Vermeer CT             7:17     1:05
100 Glasbergen, Jessica        98  ~SRAM - WV Eemland         z.t.
101 Werner, Laure              94  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
102 Soek, Julia                55  Batavus Ladies CT            7:18     1:06
103 Nijns, Nathalie           199  ~Sengers Ladies CT           7:19     1:07
104 van Looy, Katrien         203  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
105 Bamelis, Sanne            200  ~Sengers Ladies CT           7:20     1:08
106 van den Hoek, Bianca       99  ~SRAM - WV Eemland         z.t.
107 van Wesdonk, Nathaly      123  ~HEPRO - NWVG              z.t.
108 Buyl, Kimberly            205  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
109 Heather, Taryn            220  Austrlia National Team     z.t.
110 van Dijk, Kim              33  Team Specialized-DPD       z.t.
111 Jelsma, Judith             45  ~People's Trust CT           7:21     1:09
112 van Vliet, Heleen           4  AA Drink-Leontien.nl         7:22     1:10
113 Ponte, Andrea             185  Ouribike / Ccouriquense    z.t.
114 Kreuze, Ingeborg           46  ~People's Trust CT         z.t.
115 de Kort, Noortje          118  ~Team Restore Cycling        7:23     1:11
116 van den Brand, Daphny      83  ~Het Snelle Wiel           z.t.
117 JŲhrend, Marlen             8  AA Drink-Leontien.nl         7:24     1:12
118 van Severen, Celine       198  ~Sengers Ladies CT         z.t.
119 van Twist, Nelleke        103  ~SRAM - WV Eemland         z.t.
120 Lehman, Jenny             155  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
121 Gercama, Alie              63  Dolamns Landscaping Team   z.t.
122 Kortekaas, Esther         138  ~Jan van Arckel            z.t.
123 de Ridder, Amy             76  ~De Sprinter Malderen      z.t.
124 Klomp, Manon              143  ~Jan van Arckel            z.t.
125 Klein, Linda              130  ~Rabo Lady Force           z.t.
126 Visser, Judith            126  ~HEPRO - NWVG                7:25     1:13
127 Stokman, Marjan            43  ~People's Trust CT         z.t.
128 Ewing, Anne               173  National Team Scotland       7:26     1:14
129 Olsson, Sara               67  Ladies CT W.L.D. Garmin    z.t.
130 Arnouts, Anne             151  ~Dura Vermeer CT           z.t.
131 Jansen, Britt              37  Team Specialized-DPD         7:27     1:15
132 Stanning, Jenny           170  National Team Scotland     z.t.
133 van den Steen, Goedele     75  ~De Sprinter Malderen      z.t.
134 Stegink, Ymke             117  ~Team Restore Cycling      z.t.
135 Hoeksma, Ilona             19  ~Pedaalridders / Stadion     7:28     1:16
136 van Wijgerden, Petra      144  ~Jan van Arckel            z.t.
137 Vervoort, Evi              79  ~De Sprinter Malderen        7:29     1:17
138 Vandermeulen, Cindy       197  ~Sengers Ladies CT           7:30     1:18
139 Gins, Tara                132  ~Rabo Lady Force             7:31     1:19
140 Bremmers, Ingeborg         85  ~Het Snelle Wiel           z.t.
141 Matthey, NadŤge           180  Team Bike - Import.ch      z.t.
142 Snijder, Adriene           51  Batavus Ladies CT            7:32     1:20
143 Finegan, Kate              82  ~Het Snelle Wiel           z.t.
144 Bolangier, Elke           202  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
145 Alaerts, Inge              80  ~De Sprinter Malderen        7:33     1:21
146 Klep, Inge                152  ~Dura Vermeer CT           z.t.
147 Simons, Suzan             147  ~Dura Vermeer CT           z.t.
147 Boskamp, Joan              56  Batavus Ladies CT          z.t.
149 Koops, Gerda              125  ~HEPRO - NWVG                7:34     1:22
150 Jochems, Britt            158  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
151 van der Kamp, Laura        58  Dolamns Landscaping Team     7:35     1:23
152 Paus, Berdienke            40  Team Specialized-DPD       z.t.
153 de Croon, Linda            47  ~People's Trust CT         z.t.
154 Verbeeck, Liesbeth         78  ~De Sprinter Malderen        7:38     1:26
155 Carpinteiro, Celina       187  Ouribike / Ccouriquense    z.t.
156 Jeremiasse, Bernadette     68  Ladies CT W.L.D. Garmin      7:39     1:27
157 Top, Mischa               128  ~HEPRO - NWVG                7:41     1:29
158 Stoelwinder, Anneloes      52  Batavus Ladies CT            7:44     1:32
159 van Horik, Sofie          127  ~HEPRO - NWVG              z.t.
160 Grob, Valentine           181  Team Bike - Import.ch      z.t.
161 Hartogs, Imke              86  ~Het Snelle Wiel           z.t.
162 Hageman, Elles             48  ~People's Trust CT           7:46     1:34
163 Verdonck, Sofie           149  ~Dura Vermeer CT             7:47     1:35
164 Murray, Laura             171  National Team Scotland     z.t.
165 Klok, Ines                133  ~Rabo Lady Force           z.t.
166 Lubben, Roelinke           18  ~Pedaalridders / Stadion     7:49     1:37
167 Geoghegan, Michelle       111  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
168 Mooijer, Sylvia            69  Ladies CT W.L.D. Garmin    z.t.
169 Stoel, Irene               21  ~Pedaalridders / Stadion   z.t.
170 Visser, Sytske             20  ~Pedaalridders / Stadion     7:50     1:38
171 MacAulay, Claire          172  National Team Scotland       7:51     1:39
172 Haanstra, Alike           102  ~SRAM - WV Eemland           7:54     1:42
173 van Dijk, Mirjam          120  ~Team Restore Cycling        7:55     1:43
174 Eckhardt, Marlou          131  ~Rabo Lady Force             7:56     1:44
175 Coelho, Irina             186  Ouribike / Ccouriquense    z.t.
176 Costa, Rute               189  Ouribike / Ccouriquense      7:58     1:46
177 Patricio, Joana           190  Ouribike / Ccouriquense      8:08     1:56
178 Lopes. Andreia            188  Ouribike / Ccouriquense      8:11     1:59


                  Algemeen Jongeren klassement na de 1e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Pieters, Amy               25  Skil-Koga Cycling Team       6:36
  2 Spoor, Winanda             57  Dolamns Landscaping Team     6:39     0:03
  3 Blaak, Chantal              2  AA Drink-Leontien.nl         6:40     0:04
  4 Daams, Jessie              66  Ladies CT W.L.D. Garmin      6:46     0:10
  5 Brand, Lucinda              7  AA Drink-Leontien.nl         6:47     0:11
  6 Trott, Laura              106  ~MLT R&TC Groenewoud         6:50     0:14
  7 Arys, Evelyn              193  ~Sengers Ladies CT         z.t.
  8 Cant, Sanne                92  Nationale Team BelgiŽ      z.t.
  9 Huisman, Marit             50  Batavus Ladies CT          z.t.
 10 Koster, Claudia           194  ~Sengers Ladies CT         z.t.
 11 Tomic, Josephine          214  Ais Women's Ttrack Endur     6:51     0:15
 12 Trott, Emma                10  Nederland Bloeit           z.t.
 13 Tromp, Esra                26  Skil-Koga Cycling Team       6:53     0:17
 14 Lavrijssen, Birgit         60  Dolamns Landscaping Team     6:55     0:19
 15 den Otter, Marieke        140  ~Jan van Arckel              7:00     0:24
 16 sadler-Andrews, Ella      157  ~Cycl BC/Horizon Fitness   z.t.
 17 Glaesser, Jasmin          156  ~Cycl BC/Horizon Fitness     7:03     0:27
 18 Eversdijk, Anne           135  ~Rabo Lady Force             7:04     0:28
 19 Schreurs, Geerike          62  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 20 Ankudinnoff, Ashlee       209  Ais Women's Ttrack Endur     7:05     0:29
 21 van Hoek, Lotte           116  ~Team Restore Cycling      z.t.
 22 Kent, Sarah               212  Ais Women's Ttrack Endur     7:06     0:30
 23 Lenting, Charlotte        107  ~MLT R&TC Groenewoud         7:07     0:31
 24 van Nieuwpoort, Tessa      53  Batavus Ladies CT          z.t.
 25 Edmondson, Annette        211  Ais Women's Ttrack Endur     7:08     0:32
 26 Zwick, Martina            166  Abus - Nutrixxion            7:09     0:33
 27 Schnitzmeier,Anna Bianca  165  Abus - Nutrixxion            7:10     0:34
 28 Cure, Amy                 210  Ais Women's Ttrack Endur   z.t.
 29 King, Isabella            213  Ais Women's Ttrack Endur     7:12     0:36
 30 Hoskins, Melissa          218  Austrlia National Team     z.t.
 31 Smits, Jessica            110  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 32 Otten, Marissa             64  Dolamns Landscaping Team     7:14     0:38
 33 Meijering, Danielle        17  ~Pedaalridders / Stadion     7:15     0:39
 34 Ceulemans, Dunja          146  ~Dura Vermeer CT           z.t.
 35 Knol, Willeke             139  ~Jan van Arckel            z.t.
 36 Noonan, Sinead            221  Austrlia National Team       7:16     0:40
 37 van Steenis, Samantha      44  ~People's Trust CT         z.t.
 38 Roe, Eileen               108  ~MLT R&TC Groenewoud       z.t.
 39 Rockx, Anouk              150  ~Dura Vermeer CT             7:17     0:41
 40 Soek, Julia                55  Batavus Ladies CT            7:18     0:42
 41 Nijns, Nathalie           199  ~Sengers Ladies CT           7:19     0:43
 42 van Looy, Katrien         203  ~Steeds Vooraan Kontich    z.t.
 43 Bamelis, Sanne            200  ~Sengers Ladies CT           7:20     0:44
 44 van Wesdonk, Nathaly      123  ~HEPRO - NWVG              z.t.
 45 Ponte, Andrea             185  Ouribike / Ccouriquense      7:22     0:46
 46 de Kort, Noortje          118  ~Team Restore Cycling        7:23     0:47
 47 van Severen, Celine       198  ~Sengers Ladies CT           7:24     0:48
 48 Gercama, Alie              63  Dolamns Landscaping Team   z.t.
 49 de Ridder, Amy             76  ~De Sprinter Malderen      z.t.
 50 Klein, Linda              130  ~Rabo Lady Force           z.t.
 51 Olsson, Sara               67  Ladies CT W.L.D. Garmin      7:26     0:50
 52 Arnouts, Anne             151  ~Dura Vermeer CT           z.t.
 53 Jansen, Britt              37  Team Specialized-DPD         7:27     0:51
 54 Stegink, Ymke             117  ~Team Restore Cycling      z.t.
 55 Hoeksma, Ilona             19  ~Pedaalridders / Stadion     7:28     0:52
 56 Vervoort, Evi              79  ~De Sprinter Malderen        7:29     0:53
 57 Gins, Tara                132  ~Rabo Lady Force             7:31     0:55
 58 Bremmers, Ingeborg         85  ~Het Snelle Wiel           z.t.
 59 Matthey, NadŤge           180  Team Bike - Import.ch      z.t.
 60 Snijder, Adriene           51  Batavus Ladies CT            7:32     0:56
 61 Alaerts, Inge              80  ~De Sprinter Malderen        7:33     0:57
 62 Jochems, Britt            158  ~Cycl BC/Horizon Fitness     7:34     0:58
 63 van der Kamp, Laura        58  Dolamns Landscaping Team     7:35     0:59
 64 de Croon, Linda            47  ~People's Trust CT         z.t.
 65 Jeremiasse, Bernadette     68  Ladies CT W.L.D. Garmin      7:39     1:03
 66 Stoelwinder, Anneloes      52  Batavus Ladies CT            7:44     1:08
 67 Grob, Valentine           181  Team Bike - Import.ch      z.t.
 68 Stoel, Irene               21  ~Pedaalridders / Stadion     7:49     1:13
 69 Visser, Sytske             20  ~Pedaalridders / Stadion     7:50     1:14
 70 Haanstra, Alike           102  ~SRAM - WV Eemland           7:54     1:18
 71 Lopes. Andreia            188  Ouribike / Ccouriquense      8:11     1:35

                     Stand Puntenklassement na de 1e Etappe

Kls Deelnr Naam                      Punten

  1     9  Vos, Marianne                10
  2     3  Wild, Kirsten                 9
  3    35  van Gogh, Natalie             8
  4    25  Pieters, Amy                  7
  5    91  De Vuyst, Sofie               6
  6    34  Koedooder, Vera               5
  7    13  Duester, Sarah                4
  8     1  van den Broek, Irene          3
  9    89  de Vocht, Liesbeth            2
 10   177  Schnider, Pascale             1

           Totaal van 1/100 seconden van de Tijdrit t/m de 1e Etappe

  Deelnemer                Honderdsten    Deelnemer                Honderdsten

  1  van den Broek, Irene         37    109  Donkers, Djoeke              86    
  2  Blaak, Chantal               65    110  Smits, Jessica               57    
  3  Wild, Kirsten                48    111  Geoghegan, Michelle          26    
  4  van Vliet, Heleen             3    116  van Hoek, Lotte              99    
  5  de Vries, Marijn             41    117  Stegink, Ymke                94    
  6  van Wingerden, Josien        80    118  de Kort, Noortje             43    
  7  Brand, Lucinda               87    119  Kerste, Marielle             50    
  8  JŲhrend, Marlen              12    120  van Dijk, Mirjam             58    
  9  Vos, Marianne                84    123  van Wesdonk, Nathaly         54    
 10  Trott, Emma                  33    124  Karssies, Elise              34    
 11  Tabak, Noortje               52    125  Koops, Gerda                 59    
 12  Kanis, Janneke               55    126  Visser, Judith               55    
 13  Duester, Sarah               39    127  van Horik, Sofie             29    
 14  van Wanroij, Marieke         98    128  Top, Mischa                   3    
 17  Meijering, Danielle          15    129  Matthijsse, Mathilde         41    
 18  Lubben, Roelinke             23    130  Klein, Linda                 91    
 19  Hoeksma, Ilona                3    131  Eckhardt, Marlou             45    
 20  Visser, Sytske               55    132  Gins, Tara                    0    
 21  Stoel, Irene                 51    133  Klok, Ines                   93    
 25  Pieters, Amy                 13    134  Braam, Joukje                94    
 26  Tromp, Esra                  64    135  Eversdijk, Anne              52    
 27  van Rijen, Linda             37    136  Doedee, Baukje               98    
 28  de Goede, Suzanne            96    137  van den Berg, Kimberly       34    
 29  Becker, Christina            51    138  Kortekaas, Esther            44    
 33  van Dijk, Kim                99    139  Knol, Willeke                82    
 34  Koedooder, Vera               1    140  den Otter, Marieke            6    
 35  van Gogh, Natalie            81    141  Kuizenga, Sigrid             95    
 36  Eshuis, Aafke                88    142  Jongstra, Sione              37    
 37  Jansen, Britt                46    143  Klomp, Manon                 87    
 38  Truijen, Karin               18    144  van Wijgerden, Petra          5    
 39  Kogelman, Silke              42    146  Ceulemans, Dunja             58    
 40  Paus, Berdienke              22    147  Simons, Suzan                97    
 42  Meijer, Rixt                 52    148  Bongaards, Amanda            28    
 43  Stokman, Marjan              99    149  Verdonck, Sofie              27    
 44  van Steenis, Samantha        47    150  Rockx, Anouk                 58    
 45  Jelsma, Judith               75    151  Arnouts, Anne                58    
 46  Kreuze, Ingeborg             27    152  Klep, Inge                   63    
 47  de Croon, Linda              42    153  Thomas, Claire               66    
 48  Hageman, Elles               28    154  Hannah, Jessica              65    
 49  Soemanta, Lisanne            92    155  Lehman, Jenny                33    
 50  Huisman, Marit               96    156  Glaesser, Jasmin             82    
 51  Snijder, Adriene             15    157  sadler-Andrews, Ella         94    
 52  Stoelwinder, Anneloes        21    158  Jochems, Britt               85    
 53  van Nieuwpoort, Tessa        91    161  Lamborelle, Nathalie          1    
 54  Heijkoop, Anne               97    162  Bates, Kate                  33    
 55  Soek, Julia                  92    163  Lindberg, Marie              75    
 56  Boskamp, Joan                97    164  Creswick, Natalie            69    
 57  Spoor, Winanda               99    165  Schnitzmeier,Anna Bianca     45    
 58  van der Kamp, Laura           5    166  Zwick, Martina               29    
 59  Ensing, Janneke              10    169  Barr, Jane                   32    
 60  Lavrijssen, Birgit            9    170  Stanning, Jenny              79    
 61  Kessler, Nina                85    171  Murray, Laura                30    
 62  Schreurs, Geerike            93    172  MacAulay, Claire             63    
 63  Gercama, Alie                43    173  Ewing, Anne                   6    
 64  Otten, Marissa               85    177  Schnider, Pascale            29    
 65  Slappendel, Iris             89    178  Gass, Daniela                 3    
 66  Daams, Jessie                13    179  Reusser, Sonja               83    
 67  Olsson, Sara                 16    180  Matthey, NadŤge              88    
 68  Jeremiasse, Bernadette       45    181  Grob, Valentine              36    
 69  Mooijer, Sylvia              45    185  Ponte, Andrea                18    
 75  van den Steen, Goedele       83    186  Coelho, Irina                78    
 76  de Ridder, Amy               59    187  Carpinteiro, Celina          95    
 77  Vyncke, Elke                 37    188  Lopes. Andreia                7    
 78  Verbeeck, Liesbeth           24    189  Costa, Rute                  90    
 79  Vervoort, Evi                69    190  Patricio, Joana              89    
 80  Alaerts, Inge                31    193  Arys, Evelyn                 47    
 81  van Paassen, Sanne           10    194  Koster, Claudia              97    
 82  Finegan, Kate                59    195  Roggeman, Inge               27    
 83  van den Brand, Daphny        60    196  Silversides, Emma            79    
 84  Wouters, Kim                 94    197  Vandermeulen, Cindy          31    
 85  Bremmers, Ingeborg           14    198  van Severen, Celine          15    
 86  Hartogs, Imke                72    199  Nijns, Nathalie              35    
 89  de Vocht, Liesbeth           63    200  Bamelis, Sanne               30    
 90  Vekemans, Anisha             28    201  Duyck, Ann-Sophie            36    
 91  De Vuyst, Sofie              92    202  Bolangier, Elke              75    
 92  Cant, Sanne                  90    203  van Looy, Katrien            60    
 93  Belmans, Els                 18    204  Dom, Annelies                69    
 94  Werner, Laure                79    205  Buyl, Kimberly               81    
 97  Bosman, Andrea               75    209  Ankudinnoff, Ashlee          66    
 98  Glasbergen, Jessica          72    210  Cure, Amy                    64    
 99  van den Hoek, Bianca         52    211  Edmondson, Annette           38    
100  Wigbold, Juliette            28    212  Kent, Sarah                  25    
101  van Veghel, Sandra           67    213  King, Isabella               18    
102  Haanstra, Alike              96    214  Tomic, Josephine             17    
103  van Twist, Nelleke           28    218  Hoskins, Melissa             51    
105  Ringlever, Linda             58    219  Hogan, Joanne                47    
106  Trott, Laura                 31    220  Heather, Taryn               95    
107  Lenting, Charlotte            6    221  Noonan, Sinead               12    
108  Roe, Eileen                  74    222  Maclean, Jessie              83    

               Volgorde ploegleiders/materiaalwagens in 2e Etappe

   1  Nederland Bloeit                   15  ~Jan van Arckel
   2  AA Drink-Leontien.nl               16  ~Rabo Lady Force
   3  Team Specialized-DPD               17  Abus - Nutrixxion
   4  Skil-Koga Cycling Team             18  ~SRAM - WV Eemland
   5  Nationale Team BelgiŽ              19  ~Cycl BC/Horizon Fitness
   6  Team Bike - Import.ch              20  ~Het Snelle Wiel
   7  Ladies CT W.L.D. Garmin            21  Austrlia National Team
   8  Dolamns Landscaping Team           22  ~Dura Vermeer CT
   9  ~People's Trust CT                 23  ~Team Restore Cycling
  10  ~Steeds Vooraan Kontich            24  ~De Sprinter Malderen
  11  ~MLT R&TC Groenewoud               25  ~Pedaalridders / Stadion
  12  ~Sengers Ladies CT                 26  National Team Scotland
  13  Batavus Ladies CT                  27  ~HEPRO - NWVG
  14  Ais Women's Ttrack Endur           28  Ouribike / Ccouriquense
  
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt