Uitslagen en klassementen

Etappe 2

                 Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 113,9 km)

                    Middelburg - Vlissingen op 19 Juni 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 194 de Goede, Suzanne         Nurnberger Versichering   *  2:53:58
  2   5 Teutenberg, Ina-Yoko      Team Columbia Highroad W  *   z.t.
  3  69 Hosking, Chloe            Movingladies-WeijersHako  *   z.t.
  4  39 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
  5  42 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
  6  11 de Vocht, Lisbet          DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
  7  26 Armitstead, Elizabeth     Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  8 195 Becker, Charlotte         Nurnberger Versichering       z.t.
  9  37 Markerink, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 10  27 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 11  15 Kanis, Janneke            DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 12  28 Gilmore, Rochelle         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 13 177 Martin, Lucy              Nat. Team Great Britain       z.t.
 14  17 Mustonen, Sara            National Team Zweden          z.t.
 15 182 Williamson, Chatherine    Nat. Team Great Britain       z.t.
 16  48 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 17   9 van Vleuten, Annemiek     DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 18  38 Melchers, Mirjam          Team Flexpoint                z.t.
 19   2 Villumsen, Linda Melanie  Team Columbia Highroad W      z.t.
 20  41 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
 21  35 Harris, Nikki             Team Flexpoint                z.t.
 22  55 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team           z.t.
 23   1 van Dijk, Ellen           Team Columbia Highroad W      z.t.
 24  34 Kanis, Jacobien           Team Flexpoint                z.t.
 25   3 Fahlin, Emilia            Team Columbia Highroad W      z.t.
 26  73 van Gogh, Natalie         SwABoladies Cycling Team      z.t.
 27  76 Kessler, Nina             SwABoladies Cycling Team      z.t.
 28 147 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 29  46 v.d. Broek, Irene         Leontien.nl                   z.t.
 30 214 Cant, Sanne               Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 31 178 Colclough, Katie          Nat. Team Great Britain       z.t.
 32 211 Druyts, Kelly             Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 33  63 Witteveen, Claudia        Restore Cycling Ladies        z.t.
 34  43 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
 35  36 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 36  14 Francke, Agnieta          DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 37  33 van der Breggen, Anna     Team Flexpoint                z.t.
 38 213 Hannes, Kaat              Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 39 196 Lindberg, Marie           Nurnberger Versichering       z.t.
 40  50 van Hage, Elise           RedSun Cycling Team           z.t.
 41  51 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 42 149 van Essen, Sharon         Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 43   4 Beltman, Chantal          Team Columbia Highroad W      z.t.
 44  25 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 45  56 Brulee, Latoya            RedSun Cycling Team           z.t.
 46 150 Welter, Hannah            Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 47 209 Beyen, Ine                Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 48 172 Schweizer, Sabrina        Team Nutrixxion Lady          z.t.
 49 197 Lutz, Eva                 Nurnberger Versichering       z.t.
 50 164 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer/WVSchijndel      z.t.
 51  32 van Doorslaer, Annelies   Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 52  47 Huisman, Marit            Leontien.nl                   z.t.
 53 146 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 54  57 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Ladies        z.t.
 55  12 Visser, Adrie             DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 56 111 Doedee, Baukje            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 57 155 van Rijen, Linda          Merida Ladies wv Eemland      z.t.
 58 151 Helmink, Judith           Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 59 201 Petersen, Maria Grandt    Team High end sport           z.t.
 60 119 Jelsma, Judith            CT Peoples Trust              z.t.
 61 222 van Steenis, Samantha     Noordwesthoek Pedaalrdrs     2:54:24     0:26
 62 148 Knetemann, Roxane         Ton van Bemmelen/Merida      2:54:41     0:43
 63 193 Becker, Christina         Nurnberger Versichering      2:54:46     0:48
 64  91 Tenniglo, Moniek          Team Tubanters               2:59:40     5:42
 65 169 Haatz, Gina               Team Nutrixxion Lady         2:59:54     5:56
 66  53 Klep, Inge                RedSun Cycling Team           z.t.
 67 180 Sadler-Andrews, Ella      Nat. Team Great Britain       z.t.
 68 133 Beyen, Lien               De Sprinters Malderen         z.t.
 69 127 Douma, Jane               Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
 70  10 Gebhardt, Elke            DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 71 218 van den Berg, Kimberly    Noordwesthoek Pedaalrdrs      z.t.
 72  31 Lanssens, Lien            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 73 121 Bekkering, Eyelien        Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
 74  92 Roe, Eileen               Team Tubanters                z.t.
 75 210 Dufoer, Sjoukje           Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 76  84 Schepers, Linda           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 77 162 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer/WVSchijndel      z.t.
 78 109 Otten, Marissa            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 79 161 Simons, Suzan             Dura Vermeer/WVSchijndel      z.t.
 80 158 van den Hoek, Bianca      Merida Ladies wv Eemland      z.t.
 81 118 Braam, Joukje             CT Peoples Trust              z.t.
 82  85 Hartogs, Imke             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 83 115 Visser, Judith            CT Peoples Trust              z.t.
 84 212 Daams, Jessie             Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 85 139 Schwager, Mirjam          Nat. Team Zwitserland         z.t.
 86 102 Koster, Olivia            Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
 87 130 Monger-Godfrey, Alice     De Sprinters Malderen         z.t.
 88  29 Delfosse, Catherine       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 89 137 Schneitter, Nathalie      Nat. Team Zwitserland         z.t.
 90  13 Groenveld, Josephine      DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 91 163 de Heer, Jorinda          Dura Vermeer/WVSchijndel      z.t.
 92  44 van Veen, Suzanne         Leontien.nl                   z.t.
 93 114 van Nek, Marieke          CT Peoples Trust              z.t.
 94 108 Olsson, Madelene          RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 95  62 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Ladies        z.t.
 96  60 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies        z.t.
 97  54 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
 98  18 Gustafsson, Carolin       National Team Zweden          z.t.
 99 100 Korevaar, Wilma           Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
100  58 Heijmans, Eva             Restore Cycling Ladies        z.t.
101 124 Fokkens, Trieneke         Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
102 132 Hoffmann, Chantal         De Sprinters Malderen         z.t.
103 129 de Nys, Sofie             De Sprinters Malderen         z.t.
104  52 Werner, Laure             RedSun Cycling Team           z.t.
105  30 Depoorter, Elise          Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
106  68 Trott, Emma               Movingladies-WeijersHako      z.t.
107 173 Meyer, Claudia            Team Nutrixxion Lady          z.t.
108 171 Borchers, Stephanie       Team Nutrixxion Lady         3:00:04     6:06
109 183 Hall, Corrine             Nat. Team Great Britain      3:02:16     8:18
110 138 Sommer, Fabienne          Nat. Team Zwitserland         z.t.
111  61 van Dijk, Mirjam          Restore Cycling Ladies        z.t.
112  89 Heijnen, Annika           Team Tubanters                z.t.
113 141 Uebelhart, Jessica        Nat. Team Zwitserland         z.t.
114  74 Eshuis, Aafke             SwABoladies Cycling Team      z.t.
115  99 den Otter, Marieke        Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
116  98 Klomp, Manon              Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
117 157 Slewe, Melissa            Merida Ladies wv Eemland      z.t.
118  22 Snihs, Kajsa              National Team Zweden          z.t.
119 224 van Kleef, Tamara         Noordwesthoek Pedaalrdrs      z.t.
120  71 Cramoysan, Sarah          Movingladies-WeijersHako      z.t.
121 221 Mollema, Liesbeth         Noordwesthoek Pedaalrdrs      z.t.
122  93 Lenferink, Elke           Team Tubanters                z.t.
123 179 Blyth, Anna               Nat. Team Great Britain       z.t.
124 110 Janssen, Christel         RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
125  94 Paus, Berdienke           Team Tubanters                z.t.
126 116 van Dijk, Kim             CT Peoples Trust              z.t.
127 142 Trachsel, Seneina         Nat. Team Zwitserland        3:04:14    10:16
128 207 Christiansen, Heidi       Team High end sport           z.t.
129 202 Berg, Anette              Team High end sport           z.t.
130  90 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
131 206 Lorentzen, Trine          Team High end sport           z.t.
132  21 Larsson, Hanna            National Team Zweden          z.t.
133  20 Kihlbom, Jessica          National Team Zweden          z.t.
134 101 de Ridder, Barbara        Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
135  97 van Wijgerden, Petra      Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
136 208 Hansen, Nikoline          Team High end sport           z.t.
137  87 Bruinsma, Annemarieke     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
138  19 Nilsson, Johanna          National Team Zweden          z.t.
139 107 Janssen, Esmee            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
140  75 Meesterburrie, Krista     SwABoladies Cycling Team      z.t.
141 140 Blatter, Helen            Nat. Team Zwitserland         z.t.
142  70 Wagenaar, Mirthe          Movingladies-WeijersHako      z.t.
143 159 Turpijn, Laura            Merida Ladies wv Eemland     3:04:19    10:21
144 122 van der Zwaan, Esther     Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
145 223 van Kleef, Daphne         Noordwesthoek Pedaalrdrs      z.t.
146 125 Ottema, Lisanne           Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
147 123 Kuizenga, Sigrid          Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
148  77 Springer, Ruth            SwABoladies Cycling Team      z.t.
149 131 Fiers, Ilse               De Sprinters Malderen         z.t.
150 154 Haanstra, Alike           Merida Ladies wv Eemland      z.t.
151 120 Fictoor, Sanne            CT Peoples Trust              z.t.
152 106 Eckhardt, Marlou          RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
153 152 Baltus, Yvonne            Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
154  86 Tabak, Eefje              TWC Het Snelle Wiel          3:04:27    10:29
     45 Binnendijk, Marlijn       Leontien.nl                Strijd gestaakt
     59 de Kort, Noortje          Restore Cycling Ladies     Strijd gestaakt
     72 Rouw, Ingrid              Movingladies-WeijersHako   Niet gestart
     78 Hakkenberg, Moniek        SwABoladies Cycling Team   Strijd gestaakt
     88 Wouters, Kim              TWC Het Snelle Wiel        Niet gestart
    105 Boogaard, Sonja           RaboLadyForce/Middelkamp   Strijd gestaakt
    112 Doedťe, Renske            RaboLadyForce/Middelkamp   Strijd gestaakt
    117 Kalsbeek, Janieke         CT Peoples Trust           Strijd gestaakt
    126 Koops, Gerda              Hepro Kozijnen-NWVG        Strijd gestaakt
    134 d'Hamecourt, Denise       De Sprinters Malderen      Niet gestart
    153 Hoogland, Ilse            Merida Ladies wv Eemland   Strijd gestaakt
    156 Nijmeijer, Rian           Merida Ladies wv Eemland   Strijd gestaakt
    165 Peeters, Charlotte        Dura Vermeer/WVSchijndel   Strijd gestaakt
    170 Schiff, Carolin           Team Nutrixxion Lady       Strijd gestaakt
    181 Greenfield, Alexandra     Nat. Team Great Britain    Strijd gestaakt
    184 Reynolds, Sarah           Nat. Team Great Britain    Strijd gestaakt
    205 Eskebjerg, Mia            Team High end sport        Strijd gestaakt
    220 ter Horst, Leah           Noordwesthoek Pedaalrdrs   Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.283 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.  

                 Sprint bonificatie seconden voor de 2e Etappe


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- Totaal

  1    5 Teutenberg, Ina-Yoko         3     2      5
  2  195 Becker, Charlotte                  3      3
  3    4 Beltman, Chantal             2            2
  4  146 Eversdijk, Anne                    1      1
  5   39 Gunnewijk, Loes              1            1


        Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 113,9 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Lotto-Belisol Ladiesteam     4      8:41:54   
  2  Team Flexpoint               5      8:41:54   
  3  DSB Bank NederlandBloeit     2      8:41:54   
  4  Leontien.nl                  6      8:41:54   
  5  Team Columbia Highroad W     1      8:41:54   
  6  Nurnberger Versichering     25      8:41:54   
  7  Nat. Team Great Britain     23      8:41:54   
  8  Nationaal Team BelgiŽ       27      8:41:54   
  9  RedSun Cycling Team          7      8:41:54   
 10  Ton van Bemmelen/Merida     19      8:41:54   
 11  Restore Cycling Ladies       8      8:47:50        5:56
 12  SwABoladies Cycling Team    10      8:50:12        8:18
 13  Dura Vermeer/WVSchijndel    21      8:53:46       11:52
 14  Team Nutrixxion Lady        22      8:53:46       11:52
 15  CT Peoples Trust            15      8:53:46       11:52
 16  RaboLadyForce/Middelkamp    14      8:53:46       11:52
 17  Movingladies-WeijersHako     9      8:56:08       14:14
 18  National Team Zweden         3      8:56:08       14:14
 19  Merida Ladies wv Eemland    20      8:56:08       14:14
 20  Noordwesthoek Pedaalrdrs    28      8:56:34       14:40
 21  Hepro Kozijnen-NWVG         16      8:59:42       17:48
 22  De Sprinters Malderen       17      8:59:42       17:48
 23  Team Tubanters              12      9:01:50       19:56
 24  Nat. Team Zwitserland       18      9:02:04       20:10
 25  Jan vArckel/Zuidwesthoek    13      9:02:04       20:10
 26  Team High end sport         26      9:02:26       20:32
 27  TWC Het Snelle Wiel         11      9:04:02       22:08


                Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Teutenberg, Ina-Yoko        5  Team Columbia Highroad W  3:03:02
  2 Villumsen, Linda Melanie    2  Team Columbia Highroad W  3:03:03     0:01
  3 Gunnewijk, Loes            39  Team Flexpoint            3:03:08     0:06
  4 Becker, Charlotte         195  Nurnberger Versichering   3:03:09     0:07
  5 Beltman, Chantal            4  Team Columbia Highroad W  3:03:11     0:09
  6 Melchers, Mirjam           38  Team Flexpoint            3:03:13     0:11
  7 van Dijk, Ellen             1  Team Columbia Highroad W  3:03:15     0:13
  8 Slappendel, Iris           36  Team Flexpoint            3:03:19     0:17
  9 de Goede, Suzanne         194  Nurnberger Versichering   3:03:23     0:21
 10 de Vocht, Lisbet           11  DSB Bank NederlandBloeit  3:03:24     0:22
 11 Harris, Nikki              35  Team Flexpoint            3:03:26     0:24
 12 Koedooder, Vera            25  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:03:33     0:31
 13 Fahlin, Emilia              3  Team Columbia Highroad W  3:03:34     0:32
 14 van Gogh, Natalie          73  SwABoladies Cycling Team   z.t.
 15 Brand, Lucinda             48  Leontien.nl               3:03:35     0:33
 16 Brulee, Latoya             56  RedSun Cycling Team       3:03:36     0:34
 17 Armitstead, Elizabeth      26  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
 18 Lindberg, Marie           196  Nurnberger Versichering   3:03:37     0:35
 19 Lutz, Eva                 197  Nurnberger Versichering   3:03:38     0:36
 20 Petersen, Maria Grandt    201  Team High end sport       3:03:39     0:37
 21 Pijnenborg, Mascha         55  RedSun Cycling Team        z.t.
 22 Huisman, Marit             47  Leontien.nl               3:03:41     0:39
 23 v.d. Broek, Irene          46  Leontien.nl                z.t.
 24 Markerink, Loes            37  Team Flexpoint            3:03:43     0:41
 25 Colclough, Katie          178  Nat. Team Great Britain    z.t.
 26 Mustonen, Sara             17  National Team Zweden      3:03:44     0:42
 27 Williamson, Chatherine    182  Nat. Team Great Britain   3:03:45     0:43
 28 Eversdijk, Anne           146  Ton van Bemmelen/Merida   3:03:47     0:45
 29 van der Breggen, Anna      33  Team Flexpoint             z.t.
 30 Martin, Lucy              177  Nat. Team Great Britain   3:03:48     0:46
 31 van Doorslaer, Annelies    32  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:03:50     0:48
 32 van de Ree, Monique        42  Leontien.nl               3:03:51     0:49
 33 Bosman, Andrea             41  Leontien.nl                z.t.
 34 Druyts, Kelly             211  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 35 Dijkman, Petra             51  RedSun Cycling Team       3:03:53     0:51
 36 Welter, Hannah            150  Ton van Bemmelen/Merida   3:03:54     0:52
 37 Helmink, Judith           151  Ton van Bemmelen/Merida   3:03:56     0:54
 38 Visser, Adrie              12  DSB Bank NederlandBloeit  3:03:59     0:57
 39 Wagtho, Lianne             43  Leontien.nl               3:04:00     0:58
 40 Cant, Sanne               214  Nationaal Team BelgiŽ     3:04:04     1:02
 41 van Hage, Elise            50  RedSun Cycling Team        z.t.
 42 van Essen, Sharon         149  Ton van Bemmelen/Merida    z.t.
 43 Kanis, Janneke             15  DSB Bank NederlandBloeit  3:04:06     1:04
 44 Francke, Agnieta           14  DSB Bank NederlandBloeit   z.t.
 45 Schweizer, Sabrina        172  Team Nutrixxion Lady      3:04:07     1:05
 46 van Alebeek, Sissy        147  Ton van Bemmelen/Merida   3:04:12     1:10
 47 Gilmore, Rochelle          28  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:04:13     1:11
 48 Doedee, Baukje            111  RaboLadyForce/Middelkamp  3:04:14     1:12
 49 Witteveen, Claudia         63  Restore Cycling Ladies    3:04:15     1:13
 50 Mackie, Emma               27  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:04:17     1:15
 51 Kanis, Jacobien            34  Team Flexpoint             z.t.
 52 Hannes, Kaat              213  Nationaal Team BelgiŽ     3:04:21     1:19
 53 Beyen, Ine                209  Nationaal Team BelgiŽ     3:04:25     1:23
 54 van Vleuten, Annemiek       9  DSB Bank NederlandBloeit  3:04:27     1:25
 55 van Rijen, Linda          155  Merida Ladies wv Eemland  3:04:29     1:27
 56 Verdonck, Sofie           164  Dura Vermeer/WVSchijndel  3:04:31     1:29
 57 Becker, Christina         193  Nurnberger Versichering   3:04:34     1:32
 58 Kessler, Nina              76  SwABoladies Cycling Team  3:04:35     1:33
 59 Hosking, Chloe             69  Movingladies-WeijersHako  3:04:36     1:34
 60 Knetemann, Roxane         148  Ton van Bemmelen/Merida   3:04:46     1:44
 61 van Slochteren, Hilde      57  Restore Cycling Ladies    3:04:47     1:45
 62 Jelsma, Judith            119  CT Peoples Trust           z.t.
 63 van Steenis, Samantha     222  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:05:04     2:02
 64 Sadler-Andrews, Ella      180  Nat. Team Great Britain   3:09:34     6:32
 65 Gebhardt, Elke             10  DSB Bank NederlandBloeit  3:09:35     6:33
 66 Trott, Emma                68  Movingladies-WeijersHako  3:09:38     6:36
 67 Delfosse, Catherine        29  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:09:39     6:37
 68 Tenniglo, Moniek           91  Team Tubanters            3:09:40     6:38
 69 Daams, Jessie             212  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 70 Otten, Marissa            109  RaboLadyForce/Middelkamp  3:09:52     6:50
 71 Bongaards, Amanda         162  Dura Vermeer/WVSchijndel   z.t.
 72 Korevaar, Wilma           100  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:09:53     6:51
 73 Fokkens, Trieneke         124  Hepro Kozijnen-NWVG       3:09:54     6:52
 74 Kortekaas, Esther          62  Restore Cycling Ladies    3:09:56     6:54
 75 van Veen, Suzanne          44  Leontien.nl                z.t.
 76 Kerste, Marielle           60  Restore Cycling Ladies     z.t.
 77 Visser, Judith            115  CT Peoples Trust          3:09:57     6:55
 78 Depoorter, Elise           30  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:09:59     6:57
 79 Gustafsson, Carolin        18  National Team Zweden      3:10:00     6:58
 80 Heijmans, Eva              58  Restore Cycling Ladies    3:10:01     6:59
 81 van Nek, Marieke          114  CT Peoples Trust          3:10:02     7:00
 82 Groenveld, Josephine       13  DSB Bank NederlandBloeit   z.t.
 83 van den Hoek, Bianca      158  Merida Ladies wv Eemland  3:10:03     7:01
 84 Meyer, Claudia            173  Team Nutrixxion Lady      3:10:08     7:06
 85 van den Berg, Kimberly    218  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:10:09     7:07
 86 Lanssens, Lien             31  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:10:10     7:08
 87 Braam, Joukje             118  CT Peoples Trust          3:10:11     7:09
 88 Koster, Olivia            102  Jan vArckel/Zuidwesthoek   z.t.
 89 Werner, Laure              52  RedSun Cycling Team       3:10:12     7:10
 90 Arnouts, Anne              54  RedSun Cycling Team        z.t.
 91 Dufoer, Sjoukje           210  Nationaal Team BelgiŽ     3:10:14     7:12
 92 Monger-Godfrey, Alice     130  De Sprinters Malderen     3:10:16     7:14
 93 Simons, Suzan             161  Dura Vermeer/WVSchijndel   z.t.
 94 Hartogs, Imke              85  TWC Het Snelle Wiel       3:10:20     7:18
 95 Olsson, Madelene          108  RaboLadyForce/Middelkamp  3:10:21     7:19
 96 Klep, Inge                 53  RedSun Cycling Team       3:10:24     7:22
 97 Hoffmann, Chantal         132  De Sprinters Malderen     3:10:27     7:25
 98 Schepers, Linda            84  TWC Het Snelle Wiel       3:10:28     7:26
 99 Schwager, Mirjam          139  Nat. Team Zwitserland     3:10:29     7:27
100 Borchers, Stephanie       171  Team Nutrixxion Lady      3:10:30     7:28
101 Bekkering, Eyelien        121  Hepro Kozijnen-NWVG        z.t.
102 Beyen, Lien               133  De Sprinters Malderen     3:10:31     7:29
103 Schneitter, Nathalie      137  Nat. Team Zwitserland     3:10:32     7:30
104 Douma, Jane               127  Hepro Kozijnen-NWVG       3:10:38     7:36
105 de Heer, Jorinda          163  Dura Vermeer/WVSchijndel  3:10:40     7:38
106 Roe, Eileen                92  Team Tubanters            3:10:45     7:43
107 de Nys, Sofie             129  De Sprinters Malderen     3:10:48     7:46
108 Haatz, Gina               169  Team Nutrixxion Lady      3:11:00     7:58
109 Blyth, Anna               179  Nat. Team Great Britain   3:12:09     9:07
110 Snihs, Kajsa               22  National Team Zweden      3:12:16     9:14
111 den Otter, Marieke         99  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:12:17     9:15
112 Hall, Corrine             183  Nat. Team Great Britain    z.t.
113 van Dijk, Mirjam           61  Restore Cycling Ladies    3:12:26     9:24
114 Lenferink, Elke            93  Team Tubanters            3:12:30     9:28
115 Slewe, Melissa            157  Merida Ladies wv Eemland  3:12:33     9:31
116 Heijnen, Annika            89  Team Tubanters            3:12:39     9:37
117 Eshuis, Aafke              74  SwABoladies Cycling Team  3:12:42     9:40
118 Sommer, Fabienne          138  Nat. Team Zwitserland     3:12:44     9:42
119 van Dijk, Kim             116  CT Peoples Trust          3:12:46     9:44
120 Klomp, Manon               98  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:12:53     9:51
121 Cramoysan, Sarah           71  Movingladies-WeijersHako  3:12:54     9:52
122 Janssen, Christel         110  RaboLadyForce/Middelkamp  3:13:01     9:59
123 Uebelhart, Jessica        141  Nat. Team Zwitserland     3:13:04    10:02
124 Paus, Berdienke            94  Team Tubanters            3:13:05    10:03
125 van Kleef, Tamara         224  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:13:20    10:18
126 Mollema, Liesbeth         221  Noordwesthoek Pedaalrdrs   z.t.
127 van der Zwaan, Esther     122  Hepro Kozijnen-NWVG       3:14:00    10:58
128 Hansen, Nikoline          208  Team High end sport       3:14:14    11:12
129 de Ridder, Barbara        101  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:14:21    11:19
130 Kuizenga, Sigrid          123  Hepro Kozijnen-NWVG        z.t.
131 Larsson, Hanna             21  National Team Zweden      3:14:24    11:22
132 Baltus, Yvonne            152  Ton van Bemmelen/Merida   3:14:26    11:24
133 Lorentzen, Trine          206  Team High end sport        z.t.
134 Handley, Pippa             90  Team Tubanters            3:14:27    11:25
135 Kihlbom, Jessica           20  National Team Zweden      3:14:33    11:31
136 Berg, Anette              202  Team High end sport       3:14:36    11:34
137 Trachsel, Seneina         142  Nat. Team Zwitserland      z.t.
138 Nilsson, Johanna           19  National Team Zweden      3:14:37    11:35
139 Fictoor, Sanne            120  CT Peoples Trust          3:14:38    11:36
140 Christiansen, Heidi       207  Team High end sport       3:14:40    11:38
141 Bruinsma, Annemarieke      87  TWC Het Snelle Wiel       3:14:52    11:50
142 Janssen, Esmee            107  RaboLadyForce/Middelkamp  3:14:59    11:57
143 Wagenaar, Mirthe           70  Movingladies-WeijersHako  3:15:00    11:58
144 Meesterburrie, Krista      75  SwABoladies Cycling Team   z.t.
145 Blatter, Helen            140  Nat. Team Zwitserland     3:15:04    12:02
146 Turpijn, Laura            159  Merida Ladies wv Eemland   z.t.
147 Ottema, Lisanne           125  Hepro Kozijnen-NWVG       3:15:06    12:04
148 van Wijgerden, Petra       97  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:15:12    12:10
149 Springer, Ruth             77  SwABoladies Cycling Team  3:15:16    12:14
150 Tabak, Eefje               86  TWC Het Snelle Wiel       3:15:23    12:21
151 Eckhardt, Marlou          106  RaboLadyForce/Middelkamp   z.t.
152 van Kleef, Daphne         223  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:15:34    12:32
153 Fiers, Ilse               131  De Sprinters Malderen     3:15:37    12:35
154 Haanstra, Alike           154  Merida Ladies wv Eemland  3:15:53    12:51


                  Algemeen Jongeren klassement na de 2e Etappe


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 van Dijk, Ellen             1  Team Columbia Highroad W  3:03:15
  2 Fahlin, Emilia              3  Team Columbia Highroad W  3:03:34     0:19
  3 Brand, Lucinda             48  Leontien.nl               3:03:35     0:20
  4 Brulee, Latoya             56  RedSun Cycling Team       3:03:36     0:21
  5 Armitstead, Elizabeth      26  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
  6 Lindberg, Marie           196  Nurnberger Versichering   3:03:37     0:22
  7 Petersen, Maria Grandt    201  Team High end sport       3:03:39     0:24
  8 Huisman, Marit             47  Leontien.nl               3:03:41     0:26
  9 Colclough, Katie          178  Nat. Team Great Britain   3:03:43     0:28
 10 Eversdijk, Anne           146  Ton van Bemmelen/Merida   3:03:47     0:32
 11 van der Breggen, Anna      33  Team Flexpoint             z.t.
 12 Martin, Lucy              177  Nat. Team Great Britain   3:03:48     0:33
 13 van Doorslaer, Annelies    32  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:03:50     0:35
 14 van de Ree, Monique        42  Leontien.nl               3:03:51     0:36
 15 Druyts, Kelly             211  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 16 Welter, Hannah            150  Ton van Bemmelen/Merida   3:03:54     0:39
 17 Cant, Sanne               214  Nationaal Team BelgiŽ     3:04:04     0:49
 18 van Hage, Elise            50  RedSun Cycling Team        z.t.
 19 Francke, Agnieta           14  DSB Bank NederlandBloeit  3:04:06     0:51
 20 Schweizer, Sabrina        172  Team Nutrixxion Lady      3:04:07     0:52
 21 Kanis, Jacobien            34  Team Flexpoint            3:04:17     1:02
 22 Hannes, Kaat              213  Nationaal Team BelgiŽ     3:04:21     1:06
 23 Beyen, Ine                209  Nationaal Team BelgiŽ     3:04:25     1:10
 24 van Rijen, Linda          155  Merida Ladies wv Eemland  3:04:29     1:14
 25 Kessler, Nina              76  SwABoladies Cycling Team  3:04:35     1:20
 26 Hosking, Chloe             69  Movingladies-WeijersHako  3:04:36     1:21
 27 Knetemann, Roxane         148  Ton van Bemmelen/Merida   3:04:46     1:31
 28 van Steenis, Samantha     222  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:05:04     1:49
 29 Sadler-Andrews, Ella      180  Nat. Team Great Britain   3:09:34     6:19
 30 Trott, Emma                68  Movingladies-WeijersHako  3:09:38     6:23
 31 Tenniglo, Moniek           91  Team Tubanters            3:09:40     6:25
 32 Daams, Jessie             212  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 33 Otten, Marissa            109  RaboLadyForce/Middelkamp  3:09:52     6:37
 34 Bongaards, Amanda         162  Dura Vermeer/WVSchijndel   z.t.
 35 van Veen, Suzanne          44  Leontien.nl               3:09:56     6:41
 36 Depoorter, Elise           30  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:09:59     6:44
 37 Gustafsson, Carolin        18  National Team Zweden      3:10:00     6:45
 38 van Nek, Marieke          114  CT Peoples Trust          3:10:02     6:47
 39 van den Berg, Kimberly    218  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:10:09     6:54
 40 Lanssens, Lien             31  Lotto-Belisol Ladiesteam  3:10:10     6:55
 41 Arnouts, Anne              54  RedSun Cycling Team       3:10:12     6:57
 42 Dufoer, Sjoukje           210  Nationaal Team BelgiŽ     3:10:14     6:59
 43 Monger-Godfrey, Alice     130  De Sprinters Malderen     3:10:16     7:01
 44 Simons, Suzan             161  Dura Vermeer/WVSchijndel   z.t.
 45 Hoffmann, Chantal         132  De Sprinters Malderen     3:10:27     7:12
 46 Schwager, Mirjam          139  Nat. Team Zwitserland     3:10:29     7:14
 47 Borchers, Stephanie       171  Team Nutrixxion Lady      3:10:30     7:15
 48 de Heer, Jorinda          163  Dura Vermeer/WVSchijndel  3:10:40     7:25
 49 Roe, Eileen                92  Team Tubanters            3:10:45     7:30
 50 Haatz, Gina               169  Team Nutrixxion Lady      3:11:00     7:45
 51 Blyth, Anna               179  Nat. Team Great Britain   3:12:09     8:54
 52 Snihs, Kajsa               22  National Team Zweden      3:12:16     9:01
 53 den Otter, Marieke         99  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:12:17     9:02
 54 Hall, Corrine             183  Nat. Team Great Britain    z.t.
 55 Slewe, Melissa            157  Merida Ladies wv Eemland  3:12:33     9:18
 56 Heijnen, Annika            89  Team Tubanters            3:12:39     9:24
 57 Eshuis, Aafke              74  SwABoladies Cycling Team  3:12:42     9:27
 58 Sommer, Fabienne          138  Nat. Team Zwitserland     3:12:44     9:29
 59 Klomp, Manon               98  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:12:53     9:38
 60 Janssen, Christel         110  RaboLadyForce/Middelkamp  3:13:01     9:46
 61 Uebelhart, Jessica        141  Nat. Team Zwitserland     3:13:04     9:49
 62 Paus, Berdienke            94  Team Tubanters            3:13:05     9:50
 63 van Kleef, Tamara         224  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:13:20    10:05
 64 Hansen, Nikoline          208  Team High end sport       3:14:14    10:59
 65 de Ridder, Barbara        101  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:14:21    11:06
 66 Larsson, Hanna             21  National Team Zweden      3:14:24    11:09
 67 Baltus, Yvonne            152  Ton van Bemmelen/Merida   3:14:26    11:11
 68 Kihlbom, Jessica           20  National Team Zweden      3:14:33    11:18
 69 Nilsson, Johanna           19  National Team Zweden      3:14:37    11:22
 70 Christiansen, Heidi       207  Team High end sport       3:14:40    11:25
 71 Janssen, Esmee            107  RaboLadyForce/Middelkamp  3:14:59    11:44
 72 Wagenaar, Mirthe           70  Movingladies-WeijersHako  3:15:00    11:45
 73 Blatter, Helen            140  Nat. Team Zwitserland     3:15:04    11:49
 74 Ottema, Lisanne           125  Hepro Kozijnen-NWVG       3:15:06    11:51
 75 van Wijgerden, Petra       97  Jan vArckel/Zuidwesthoek  3:15:12    11:57
 76 Springer, Ruth             77  SwABoladies Cycling Team  3:15:16    12:01
 77 Tabak, Eefje               86  TWC Het Snelle Wiel       3:15:23    12:08
 78 Eckhardt, Marlou          106  RaboLadyForce/Middelkamp   z.t.
 79 van Kleef, Daphne         223  Noordwesthoek Pedaalrdrs  3:15:34    12:19
 80 Haanstra, Alike           154  Merida Ladies wv Eemland  3:15:53    12:38


               Stand Groene Trui Puntenklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2- Totaal

  1     5  Teutenberg, Ina-Yoko         7   19    26
  2    39  Gunnewijk, Loes              9   17    26
  3   195  Becker, Charlotte            8   13    21
  4   194  de Goede, Suzanne                20    20
  5    69  Hosking, Chloe                   18    18
  6    11  de Vocht, Lisbet             2   15    17
  7    42  van de Ree, Monique              16    16
  8    26  Armitstead, Elizabeth            14    14
  9    37  Markerink, Loes                  12    12
 10     2  Villumsen, Linda Melanie    10    2    12
 11    27  Mackie, Emma                     11    11
 12    15  Kanis, Janneke                   10    10
 13    28  Gilmore, Rochelle                 9     9
 14   177  Martin, Lucy                      8     8
 15    38  Melchers, Mirjam             5    3     8
 16    17  Mustonen, Sara                    7     7
 17   182  Williamson, Chatherine            6     6
 18     4  Beltman, Chantal             6          6
 19    48  Brand, Lucinda                    5     5
 20     9  van Vleuten, Annemiek             4     4
 21     1  van Dijk, Ellen              4          4
 22    36  Slappendel, Iris             3          3
 23    41  Bosman, Andrea                    1     1
 24    35  Harris, Nikki                1          1


                  Algemeen Ploegen klassement na de 2e Etappe

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Columbia Highroad W     1      9:09:29   
  2  Team Flexpoint               5      9:09:41        0:12
  3  Nurnberger Versichering     25      9:10:22        0:53
  4  Lotto-Belisol Ladiesteam     4      9:10:52        1:23
  5  Leontien.nl                  6      9:10:57        1:28
  6  DSB Bank NederlandBloeit     2      9:11:02        1:33
  7  Nat. Team Great Britain     23      9:11:04        1:35
  8  RedSun Cycling Team          7      9:11:08        1:39
  9  Ton van Bemmelen/Merida     19      9:11:38        2:09
 10  Nationaal Team BelgiŽ       27      9:11:39        2:10
 11  Restore Cycling Ladies       8      9:18:01        8:32
 12  SwABoladies Cycling Team    10      9:20:51       11:22
 13  CT Peoples Trust            15      9:24:14       14:45
 14  RaboLadyForce/Middelkamp    14      9:24:27       14:58
 15  Team Nutrixxion Lady        22      9:24:35       15:06
 16  Dura Vermeer/WVSchijndel    21      9:24:39       15:10
 17  National Team Zweden         3      9:26:00       16:31
 18  Merida Ladies wv Eemland    20      9:27:05       17:36
 19  Movingladies-WeijersHako     9      9:27:12       17:43
 20  Noordwesthoek Pedaalrdrs    28      9:28:33       19:04
 21  Hepro Kozijnen-NWVG         16      9:29:25       19:56
 22  De Sprinters Malderen       17      9:31:14       21:45
 23  Jan vArckel/Zuidwesthoek    13      9:32:11       22:42
 24  Team Tubanters              12      9:32:17       22:48
 25  Team High end sport         26      9:32:19       22:50
 26  Nat. Team Zwitserland       18      9:33:29       24:00
 27  TWC Het Snelle Wiel         11      9:35:40       26:11

                Stand Rode Trui Sprintklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2- Totaal

  1     5  Teutenberg, Ina-Yoko              8     8
  2   195  Becker, Charlotte                 5     5
  3     4  Beltman, Chantal                  3     3
  4   146  Eversdijk, Anne                   1     1
  5    39  Gunnewijk, Loes                   1     1


		Jurycommunique nr 2 na de 2e Etappe op 19 juni 2009
		Jurycommunique no 2 after the 2nd stage on june 19th, 2009
		==========================================================

Strijdlustigste renster in de 2e etappe
Most aggressive rider in the 2nd stage
	 48  Brand, Lucinda			Leontien.nl

Klaas Lenstra premiesprint
1.	 48  Brand, Lucinda			Leontien.nl
2.	222  van Steeenis, Samantha		Noordwesthoek/Pedaalridders
3.	 60  Kerste, Marielle			Restore Cycling Ladies

Draagsters van de truien in de 3e etappe
Wearing the jerseys in the 3rd stage

	Gele Trui Algemeen individueel klassement
	Yellow jersey, general classification
		  5  Teutenberg, Ina-Yoko		Team Columbia Highroad

	Groene trui Algemeen puntenklassement
	Green jersey General points classification
		 39  Gunnewijk, Loes			Team Flexpoint

	Rode trui Algemeen sprintklassement
	Red jersey General sprint classification
      		  195  Becker, Charlotte		Nurnberger Versichering

	Witte trui Jongeren klassement
	White jersey Youths classification
		  1  van Dijk, Ellen			Team Columbia Highroad

	Blauwe Trui van strijdlustigste renster
	Blue Yersey of most aggresive rider
		 48  Brand, Lucinda			Leontien.nl


							De jurycommissarissen
							The panel of commissaires
							-------------------------

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt