Editie 2005
Uitslag 2e etappe
Middelburg - Domburg (Rit in lijn over 110,5 km) op 17 Juni 2005
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 1 Beltman, Chantal Vrienden vh Platteland * 2:43:22
2 12 Hennes, Tanja Buitenpoort-Flexpoint Tm * z.t.
3 5 Gunnewijk, Loes Vrienden vh Platteland * z.t.
4 39 Düster, Sarah Therme Skin Care z.t.
5 148 Vos, Marianne Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
6 24 de Goede, Suzanne Van Bemmelen - AA Drink z.t.
7 22 Brodtka, Angela Van Bemmelen - AA Drink z.t.
8 45 Belleter, Veronique Vlaander Caprison/T Inte z.t.
9 138 de Vocht, Liesbet KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
10 73 Vermeiren, Katleen Merida Ld - WV Eemland z.t.
11 7 Miggels, Kristy Vrienden vh Platteland z.t.
12 27 Wild, Kirsten @Work Cycling Team z.t.
13 146 van Dijk, Ellen Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
14 20 Visser, Adrie Van Bemmelen - AA Drink z.t.
15 147 Knetemann, Roxane Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
16 44 Wannijn, Ine Vlaander Caprison/T Inte z.t.
17 33 Grimberg, Arenda Therme Skin Care z.t.
18 75 Sterckx, Kathleen Merida Ld - WV Eemland z.t.
19 112 Verstraten, Monique Willebrord Wil Vooruit z.t.
20 42 Goldsmith, Charlotte Vlaander Caprison/T Inte z.t.
21 25 Spijkerman, Bertine @Work Cycling Team z.t.
22 6 de Koning, Aukje Vrienden vh Platteland z.t.
23 40 Hierckens, Corine Therme Skin Care z.t.
24 43 Mansveld, Debby Vlaander Caprison/T Inte z.t.
25 155 Schoonbaert, Kim Lotto-Ladiescycling team z.t.
26 35 Vos, Janneke Therme Skin Care z.t.
27 111 Verhoeven, Marieke Willebrord Wil Vooruit z.t.
28 145 Leezer, Yvonne Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
29 151 Groenewegen, Maxime Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
30 49 Cox, Leda Vitron Wilstra Lorini z.t.
31 34 Mos, Christine Therme Skin Care z.t.
32 149 van Veen, Suzanne Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
33 18 Bates, Katherine Van Bemmelen - AA Drink z.t.
34 77 Kuiper, Suzanne Merida Ld - WV Eemland z.t.
35 106 Brok, Janne Willebrord Wil Vooruit z.t.
36 97 van den Berg, Debby EBH Advocaten - Limburg z.t.
37 9 Melchers-van Poppel,Mirj Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
38 125 de Voogd, Heidi Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
39 13 Kozlikova, Lada Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
40 92 van Katwijk, Nathalie RSC De Zuidwesthoek z.t.
41 11 Rombouts, Sandra Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
42 3 van Dongen, Minke Vrienden vh Platteland z.t.
43 68 Profijt, Marije Westland Wil Vooruit z.t.
44 2 Bosman, Andrea Vrienden vh Platteland z.t.
45 98 van Wanroij, Marieke EBH Advocaten - Limburg z.t.
46 17 van Alebeek, Sissy Van Bemmelen - AA Drink z.t.
47 28 Wallaard, Jaccolien @Work Cycling Team z.t.
48 23 Groenveld, Josephine Van Bemmelen - AA Drink z.t.
49 90 Doedeé, Renske RSC De Zuidwesthoek z.t.
50 41 Davies, Emma Vlaander Caprison/T Inte z.t.
51 8 Slappendel, Iris Vrienden vh Platteland z.t.
52 91 van Dongen-Cools,Jolanda RSC De Zuidwesthoek z.t.
53 4 van Essen, Sharon Vrienden vh Platteland z.t.
54 46 Werner, Laure Vlaander Caprison/T Inte z.t.
55 150 van Rijen, Linda Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
56 140 Verbeke, Grace KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
57 67 Braam, Elisabeth Westland Wil Vooruit z.t.
58 65 Witteveen, Claudia Westland Wil Vooruit z.t.
59 57 Bekkering, Eyelien DSB-Bank Groningen z.t.
60 69 van Veghel, Sandra Westland Wil Vooruit z.t.
61 100 Hiemstra, Marie-Sophie EBH Advocaten - Limburg z.t.
62 26 Markerink, Loes @Work Cycling Team z.t.
63 30 Mulder, Brigit @Work Cycling Team z.t.
64 38 Hillenga, Angela Therme Skin Care z.t.
65 36 v.d. Broek, Irene Therme Skin Care z.t.
66 37 Linthorst, Francis Therme Skin Care z.t.
67 71 Kortekaas, Esther Westland Wil Vooruit z.t.
68 153 Dervan, Siobhan Lotto-Ladiescycling team z.t.
69 80 Groeneveld, Carola Merida Ld - WV Eemland z.t.
70 74 van der Wiel, Frederika Merida Ld - WV Eemland z.t.
71 72 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit z.t.
72 156 van den Broeck, Inge Lotto-Ladiescycling team z.t.
73 10 Koedooder, Vera Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
74 102 Dijkman, Petra EBH Advocaten - Limburg z.t.
75 89 de Krijger, Karin RSC De Zuidwesthoek z.t.
76 141 Peeters, Sara KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
77 82 Ringlever, Linda Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
78 58 Bekkering, Daniëlle DSB-Bank Groningen z.t.
79 66 Braam, Joukje Westland Wil Vooruit z.t.
80 129 Nijhof, Femke Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
81 116 Kreuze, Ingeborg WV Meteoor - Assen-Roden z.t.
82 79 Hartogs, Imke Merida Ld - WV Eemland z.t.
83 108 Hoeve, Daphne Willebrord Wil Vooruit z.t.
84 19 Bates, Natalie Van Bemmelen - AA Drink z.t.
85 83 Moriarty, Louise Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
86 86 Tri Kusuma, Santia Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
87 161 Houvenaghel, Wendy Charlottenburg Berlin z.t.
88 130 Koenen, Merel Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
89 137 van den Kerkhove, Rita KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
90 87 Moonen, Daniëlla Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
91 139 Beyen, Lien KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
92 101 van Dijk, Mirjam EBH Advocaten - Limburg z.t.
93 56 Valkenburg, Ilona Vitron Wilstra Lorini z.t.
94 53 Tebbutt, Jeanette Vitron Wilstra Lorini 2:43:44 0:22
95 162 Theisen, Julia Charlottenburg Berlin 2:43:48 0:26
96 107 Dirkx, Linda Willebrord Wil Vooruit z.t.
97 126 Palland, Marit Leerfashion-NW Hoek-Stor 2:43:58 0:36
98 76 van Bennekom, Pauline Merida Ld - WV Eemland 2:44:49 1:27
99 21 Missbach, Sandra Van Bemmelen - AA Drink 2:44:57 1:35
100 113 Bastemeijer, Marlous WV Meteoor - Assen-Roden 2:56:27 13:05
101 78 Munsterman-Bremer,Louise Merida Ld - WV Eemland 3:00:12 16:50
102 132 Hoogvorst, Marsja Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
103 105 van As, Susanne Willebrord Wil Vooruit z.t.
104 134 Hoekzema, Sandra Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
105 61 Kroes, Linda DSB-Bank Groningen z.t.
106 70 Heijmans, Eva Westland Wil Vooruit 3:00:19 16:57
107 52 Gödde, Marjolijn Vitron Wilstra Lorini z.t.
108 122 Kanis, Janneke Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
109 99 Groen, Chantal EBH Advocaten - Limburg z.t.
110 60 Kamp, Marit DSB-Bank Groningen z.t.
111 88 Mulder, Trix Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
112 31 Spijkerman, Marjon @Work Cycling Team z.t.
113 29 Hassink, Areke @Work Cycling Team z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.310 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.
Afmeldingen overzicht van de 2e Etappe
Deelnemer Ploeg Reden van afmelding
50 Hermes, Patricia Vitron Wilstra Lorin Strijd gestaakt
55 Borst, Trisha Vitron Wilstra Lorin Niet gestart
62 Peek, Tamara DSB-Bank Groningen Strijd gestaakt
95 van Agtmaal, Josine RSC De Zuidwesthoek Strijd gestaakt
103 Schepers, Linda EBH Advocaten - Limb Strijd gestaakt
121 Boterenbrood, Kim Leerfashion-NW Hoek- Strijd gestaakt
131 Turkstra, Nancy Löwik-Zwaluw-Raalte Strijd gestaakt
133 Nijenkamp, Marjolein Löwik-Zwaluw-Raalte Strijd gestaakt
154 Potums, Carine Lotto-Ladiescycling Niet gestart
157 Verdonck, Sofie Lotto-Ladiescycling Niet gestart
163 Schröder, Yvonne Charlottenburg Berli Strijd gestaakt
164 Jesierski, Nicole Charlottenburg Berli Strijd gestaakt
Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 110,5 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Vrienden vh Platteland 1 8:10:06
2 Van Bemmelen - AA Drink 3 8:10:06
3 Nat.Sel. Junior Vrouwen 19 8:10:06
4 Therme Skin Care 5 8:10:06
5 Vlaander Caprison/T Inte 6 8:10:06
6 Merida Ld - WV Eemland 10 8:10:06
7 Buitenpoort-Flexpoint Tm 2 8:10:06
8 @Work Cycling Team 4 8:10:06
9 Willebrord Wil Vooruit 14 8:10:06
10 KSV Deerlijk-WC Noordzee 18 8:10:06
11 RSC De Zuidwesthoek 12 8:10:06
12 EBH Advocaten - Limburg 13 8:10:06
13 Westland Wil Vooruit 9 8:10:06
14 Lotto-Ladiescycling team 20 8:10:06
15 Weijers-Eikhout Mov Lady 11 8:10:06
16 Vitron Wilstra Lorini 7 8:10:28 0:22
17 DSB-Bank Groningen 8 8:26:56 16:50
18 Löwik-Zwaluw-Raalte 17 8:26:56 16:50
19 Leerfashion-NW Hoek-Stor 16 8:27:39 17:33
Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Hennes, Tanja 12 Buitenpoort-Flexpoint Tm 5:13:04
2 Beltman, Chantal 1 Vrienden vh Platteland 5:13:07 0:03
3 Spijkerman, Bertine 25 @Work Cycling Team 5:13:11 0:07
4 Düster, Sarah 39 Therme Skin Care 5:13:12 0:08
5 Gunnewijk, Loes 5 Vrienden vh Platteland 5:13:16 0:12
6 de Goede, Suzanne 24 Van Bemmelen - AA Drink 5:13:18 0:14
7 Melchers-van Poppel,Mirj 9 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
8 Bates, Katherine 18 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
9 Bosman, Andrea 2 Vrienden vh Platteland 5:13:20 0:16
10 Vos, Marianne 148 Nat.Sel. Junior Vrouwen 5:13:21 0:17
11 Belleter, Veronique 45 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
12 de Vocht, Liesbet 138 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
13 Vermeiren, Katleen 73 Merida Ld - WV Eemland z.t.
14 Wild, Kirsten 27 @Work Cycling Team z.t.
15 Visser, Adrie 20 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
16 Mansveld, Debby 43 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
17 van Dijk, Ellen 146 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
18 Knetemann, Roxane 147 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
19 Goldsmith, Charlotte 42 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
20 Verstraten, Monique 112 Willebrord Wil Vooruit z.t.
21 de Koning, Aukje 6 Vrienden vh Platteland z.t.
22 Sterckx, Kathleen 75 Merida Ld - WV Eemland z.t.
23 Groenewegen, Maxime 151 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
24 Mos, Christine 34 Therme Skin Care z.t.
25 Hierckens, Corine 40 Therme Skin Care z.t.
26 Verhoeven, Marieke 111 Willebrord Wil Vooruit z.t.
27 Wallaard, Jaccolien 28 @Work Cycling Team z.t.
28 Miggels, Kristy 7 Vrienden vh Platteland z.t.
29 van Katwijk, Nathalie 92 RSC De Zuidwesthoek z.t.
30 Leezer, Yvonne 145 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
31 de Voogd, Heidi 125 Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
32 Profijt, Marije 68 Westland Wil Vooruit z.t.
33 Vos, Janneke 35 Therme Skin Care z.t.
34 Schoonbaert, Kim 155 Lotto-Ladiescycling team z.t.
35 van den Berg, Debby 97 EBH Advocaten - Limburg z.t.
36 Grimberg, Arenda 33 Therme Skin Care z.t.
37 Wannijn, Ine 44 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
38 van Veen, Suzanne 149 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
39 Cox, Leda 49 Vitron Wilstra Lorini z.t.
40 van Alebeek, Sissy 17 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
41 Witteveen, Claudia 65 Westland Wil Vooruit z.t.
42 Brok, Janne 106 Willebrord Wil Vooruit z.t.
43 Doedeé, Renske 90 RSC De Zuidwesthoek z.t.
44 Werner, Laure 46 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
45 van Dongen, Minke 3 Vrienden vh Platteland z.t.
46 Hillenga, Angela 38 Therme Skin Care z.t.
47 Bekkering, Eyelien 57 DSB-Bank Groningen z.t.
48 Kozlikova, Lada 13 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
49 Rombouts, Sandra 11 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
50 van Dongen-Cools,Jolanda 91 RSC De Zuidwesthoek z.t.
51 Linthorst, Francis 37 Therme Skin Care z.t.
52 Mulder, Brigit 30 @Work Cycling Team z.t.
53 Davies, Emma 41 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
54 Markerink, Loes 26 @Work Cycling Team z.t.
55 Hiemstra, Marie-Sophie 100 EBH Advocaten - Limburg z.t.
56 v.d. Broek, Irene 36 Therme Skin Care z.t.
57 van Veghel, Sandra 69 Westland Wil Vooruit z.t.
58 van Rijen, Linda 150 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
59 Hoeve, Daphne 108 Willebrord Wil Vooruit z.t.
60 Groenveld, Josephine 23 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
61 Kortekaas, Esther 71 Westland Wil Vooruit z.t.
62 Slappendel, Iris 8 Vrienden vh Platteland z.t.
63 Braam, Elisabeth 67 Westland Wil Vooruit z.t.
64 de Krijger, Karin 89 RSC De Zuidwesthoek z.t.
65 Dervan, Siobhan 153 Lotto-Ladiescycling team z.t.
66 van Essen, Sharon 4 Vrienden vh Platteland z.t.
67 Groeneveld, Carola 80 Merida Ld - WV Eemland z.t.
68 van der Wiel, Frederika 74 Merida Ld - WV Eemland z.t.
69 Verbeke, Grace 140 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
70 Ottevanger, Eefje 72 Westland Wil Vooruit z.t.
71 Hartogs, Imke 79 Merida Ld - WV Eemland z.t.
72 Koenen, Merel 130 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
73 Dijkman, Petra 102 EBH Advocaten - Limburg z.t.
74 Ringlever, Linda 82 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
75 Bekkering, Daniëlle 58 DSB-Bank Groningen z.t.
76 Bates, Natalie 19 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
77 Koedooder, Vera 10 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
78 Braam, Joukje 66 Westland Wil Vooruit z.t.
79 Nijhof, Femke 129 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
80 Moriarty, Louise 83 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
81 Beyen, Lien 139 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
82 Brodtka, Angela 22 Van Bemmelen - AA Drink 5:13:51 0:47
83 Palland, Marit 126 Leerfashion-NW Hoek-Stor 5:13:57 0:53
84 Peeters, Sara 141 KSV Deerlijk-WC Noordzee 5:14:07 1:03
85 Kuiper, Suzanne 77 Merida Ld - WV Eemland 5:14:12 1:08
86 van den Broeck, Inge 156 Lotto-Ladiescycling team z.t.
87 Kreuze, Ingeborg 116 WV Meteoor - Assen-Roden z.t.
88 van den Kerkhove, Rita 137 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
89 Tri Kusuma, Santia 86 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
90 van Dijk, Mirjam 101 EBH Advocaten - Limburg z.t.
91 Houvenaghel, Wendy 161 Charlottenburg Berlin 5:14:19 1:15
92 Theisen, Julia 162 Charlottenburg Berlin 5:14:38 1:34
93 Dirkx, Linda 107 Willebrord Wil Vooruit z.t.
94 Missbach, Sandra 21 Van Bemmelen - AA Drink 5:14:56 1:52
95 van Wanroij, Marieke 98 EBH Advocaten - Limburg 5:15:00 1:56
96 van Bennekom, Pauline 76 Merida Ld - WV Eemland 5:15:46 2:42
97 Valkenburg, Ilona 56 Vitron Wilstra Lorini 5:19:50 6:46
98 Tebbutt, Jeanette 53 Vitron Wilstra Lorini 5:20:12 7:08
99 Moonen, Daniëlla 87 Weijers-Eikhout Mov Lady 5:20:22 7:18
100 Gödde, Marjolijn 52 Vitron Wilstra Lorini 5:30:18 17:14
101 Heijmans, Eva 70 Westland Wil Vooruit z.t.
102 Kanis, Janneke 122 Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
103 Hassink, Areke 29 @Work Cycling Team z.t.
104 Kroes, Linda 61 DSB-Bank Groningen 5:30:57 17:53
105 Munsterman-Bremer,Louise 78 Merida Ld - WV Eemland 5:31:50 18:46
106 Spijkerman, Marjon 31 @Work Cycling Team 5:33:06 20:02
107 Hoekzema, Sandra 134 Löwik-Zwaluw-Raalte 5:36:40 23:36
108 van As, Susanne 105 Willebrord Wil Vooruit z.t.
109 Hoogvorst, Marsja 132 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
110 Kamp, Marit 60 DSB-Bank Groningen 5:36:47 23:43
111 Mulder, Trix 88 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
112 Groen, Chantal 99 EBH Advocaten - Limburg 5:37:19 24:15
113 Bastemeijer, Marlous 113 WV Meteoor - Assen-Roden 5:40:46 27:42
Algemeen Ploegen klassement na de 2e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Vrienden vh Platteland 1 15:40:03
2 @Work Cycling Team 4 15:40:03
3 Vlaander Caprison/T Inte 6 15:40:03
4 Van Bemmelen - AA Drink 3 15:40:03
5 Nat.Sel. Junior Vrouwen 19 15:40:03
6 Therme Skin Care 5 15:40:03
7 Merida Ld - WV Eemland 10 15:40:03
8 Buitenpoort-Flexpoint Tm 2 15:40:03
9 Willebrord Wil Vooruit 14 15:40:03
10 Westland Wil Vooruit 9 15:40:03
11 KSV Deerlijk-WC Noordzee 18 15:40:03
12 RSC De Zuidwesthoek 12 15:40:03
13 EBH Advocaten - Limburg 13 15:40:03
14 Lotto-Ladiescycling team 20 15:40:03
15 Vitron Wilstra Lorini 7 15:40:25 0:22
16 Weijers-Eikhout Mov Lady 11 15:40:54 0:51
17 Leerfashion-NW Hoek-Stor 16 15:57:36 17:33
18 DSB-Bank Groningen 8 15:57:39 17:36
19 Löwik-Zwaluw-Raalte 17 16:03:22 23:19
Stand Algemeen Puntenklassement (Groene Trui) na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 12 Hennes, Tanja 23 23 46
2 39 Düster, Sarah 21 19 40
3 5 Gunnewijk, Loes 13 21 34
4 24 de Goede, Suzanne 19 15 34
5 148 Vos, Marianne 14 17 31
6 1 Beltman, Chantal 25 25
7 45 Belleter, Veronique 12 13 25
8 25 Spijkerman, Bertine 25 25
9 138 de Vocht, Liesbet 10 12 22
10 73 Vermeiren, Katleen 11 11 22
11 28 Wallaard, Jaccolien 17 17
12 27 Wild, Kirsten 7 9 16
13 20 Visser, Adrie 9 7 16
14 43 Mansveld, Debby 15 15
15 22 Brodtka, Angela 14 14
16 7 Miggels, Kristy 10 10
17 146 van Dijk, Ellen 8 8
18 92 van Katwijk, Nathalie 8 8
19 147 Knetemann, Roxane 6 6
20 34 Mos, Christine 6 6
21 44 Wannijn, Ine 5 5
22 42 Goldsmith, Charlotte 4 1 5
23 151 Groenewegen, Maxime 5 5
24 33 Grimberg, Arenda 4 4
25 75 Sterckx, Kathleen 3 3
26 112 Verstraten, Monique 1 2 3
27 6 de Koning, Aukje 3 3
28 68 Profijt, Marije 2 2
Stand Tussensprint klassement (Rode Trui) na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 22 Brodtka, Angela 10 8 18
2 12 Hennes, Tanja 3 5 8
3 39 Düster, Sarah 7 1 8
4 5 Gunnewijk, Loes 3 3 6
5 1 Beltman, Chantal 3 3 6
6 9 Melchers-van Poppel,Mirj 5 5
7 18 Bates, Katherine 5 5
8 24 de Goede, Suzanne 5 5
9 2 Bosman, Andrea 2 2
10 73 Vermeiren, Katleen 1 1
11 26 Markerink, Loes 1 1
12 43 Mansveld, Debby 1 1
Stand Jongeren klassement (Witte Trui) na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 148 Vos, Marianne 10 10 20
2 146 van Dijk, Ellen 2 8 10
3 147 Knetemann, Roxane 4 6 10
4 92 van Katwijk, Nathalie 8 8
5 151 Groenewegen, Maxime 6 6
6 155 Schoonbaert, Kim 4 4
7 145 Leezer, Yvonne 2 2
Stand Zeeuwsche Eilandenklassement (Roze Trui) na de 2e Etappe
Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal
1 28 Wallaard, Jaccolien 5 5
2 17 van Alebeek, Sissy 5 5
3 29 Hassink, Areke 5 5
4 33 Grimberg, Arenda 3 3
5 12 Hennes, Tanja 3 3
6 24 de Goede, Suzanne 3 3
7 23 Groenveld, Josephine 1 1 2
8 45 Belleter, Veronique 1 1
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt