Editie 2005
Uitslag 1e etappe
Vlissingen - Vlissingen (Rit in lijn over 100,1 km) op 16 Juni 2005
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 25 Spijkerman, Bertine @Work Cycling Team * 2:29:59
2 12 Hennes, Tanja Buitenpoort-Flexpoint Tm * z.t.
3 39 Düster, Sarah Therme Skin Care * z.t.
4 24 de Goede, Suzanne Van Bemmelen - AA Drink z.t.
5 28 Wallaard, Jaccolien @Work Cycling Team z.t.
6 43 Mansveld, Debby Vlaander Caprison/T Inte z.t.
7 148 Vos, Marianne Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
8 5 Gunnewijk, Loes Vrienden vh Platteland z.t.
9 45 Belleter, Veronique Vlaander Caprison/T Inte z.t.
10 73 Vermeiren, Katleen Merida Ld - WV Eemland z.t.
11 138 de Vocht, Liesbet KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
12 20 Visser, Adrie Van Bemmelen - AA Drink z.t.
13 92 van Katwijk, Nathalie RSC De Zuidwesthoek z.t.
14 27 Wild, Kirsten @Work Cycling Team z.t.
15 34 Mos, Christine Therme Skin Care z.t.
16 151 Groenewegen, Maxime Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
17 42 Goldsmith, Charlotte Vlaander Caprison/T Inte z.t.
18 6 de Koning, Aukje Vrienden vh Platteland z.t.
19 68 Profijt, Marije Westland Wil Vooruit z.t.
20 112 Verstraten, Monique Willebrord Wil Vooruit z.t.
21 1 Beltman, Chantal Vrienden vh Platteland z.t.
22 147 Knetemann, Roxane Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
23 146 van Dijk, Ellen Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
24 125 de Voogd, Heidi Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
25 111 Verhoeven, Marieke Willebrord Wil Vooruit z.t.
26 65 Witteveen, Claudia Westland Wil Vooruit z.t.
27 75 Sterckx, Kathleen Merida Ld - WV Eemland z.t.
28 145 Leezer, Yvonne Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
29 40 Hierckens, Corine Therme Skin Care z.t.
30 9 Melchers-van Poppel,Mirj Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
31 108 Hoeve, Daphne Willebrord Wil Vooruit z.t.
32 38 Hillenga, Angela Therme Skin Care z.t.
33 50 Hermes, Patricia Vitron Wilstra Lorini z.t.
34 97 van den Berg, Debby EBH Advocaten - Limburg z.t.
35 17 van Alebeek, Sissy Van Bemmelen - AA Drink z.t.
36 46 Werner, Laure Vlaander Caprison/T Inte z.t.
37 35 Vos, Janneke Therme Skin Care z.t.
38 37 Linthorst, Francis Therme Skin Care z.t.
39 57 Bekkering, Eyelien DSB-Bank Groningen z.t.
40 90 Doedeé, Renske RSC De Zuidwesthoek z.t.
41 155 Schoonbaert, Kim Lotto-Ladiescycling team z.t.
42 7 Miggels, Kristy Vrienden vh Platteland z.t.
43 30 Mulder, Brigit @Work Cycling Team z.t.
44 149 van Veen, Suzanne Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
45 2 Bosman, Andrea Vrienden vh Platteland z.t.
46 26 Markerink, Loes @Work Cycling Team z.t.
47 36 v.d. Broek, Irene Therme Skin Care z.t.
48 100 Hiemstra, Marie-Sophie EBH Advocaten - Limburg z.t.
49 49 Cox, Leda Vitron Wilstra Lorini z.t.
50 106 Brok, Janne Willebrord Wil Vooruit z.t.
51 91 van Dongen-Cools,Jolanda RSC De Zuidwesthoek z.t.
52 71 Kortekaas, Esther Westland Wil Vooruit z.t.
53 69 van Veghel, Sandra Westland Wil Vooruit z.t.
54 3 van Dongen, Minke Vrienden vh Platteland z.t.
55 89 de Krijger, Karin RSC De Zuidwesthoek z.t.
56 33 Grimberg, Arenda Therme Skin Care z.t.
57 41 Davies, Emma Vlaander Caprison/T Inte z.t.
58 44 Wannijn, Ine Vlaander Caprison/T Inte z.t.
59 150 van Rijen, Linda Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
60 11 Rombouts, Sandra Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
61 13 Kozlikova, Lada Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
62 126 Palland, Marit Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
63 130 Koenen, Merel Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
64 153 Dervan, Siobhan Lotto-Ladiescycling team z.t.
65 67 Braam, Elisabeth Westland Wil Vooruit z.t.
66 18 Bates, Katherine Van Bemmelen - AA Drink z.t.
67 80 Groeneveld, Carola Merida Ld - WV Eemland z.t.
68 79 Hartogs, Imke Merida Ld - WV Eemland z.t.
69 74 van der Wiel, Frederika Merida Ld - WV Eemland z.t.
70 23 Groenveld, Josephine Van Bemmelen - AA Drink z.t.
71 8 Slappendel, Iris Vrienden vh Platteland z.t.
72 139 Beyen, Lien KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
73 19 Bates, Natalie Van Bemmelen - AA Drink z.t.
74 72 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit z.t.
75 83 Moriarty, Louise Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
76 82 Ringlever, Linda Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
77 58 Bekkering, Daniëlle DSB-Bank Groningen z.t.
78 102 Dijkman, Petra EBH Advocaten - Limburg z.t.
79 66 Braam, Joukje Westland Wil Vooruit z.t.
80 129 Nijhof, Femke Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
81 4 van Essen, Sharon Vrienden vh Platteland z.t.
82 21 Missbach, Sandra Van Bemmelen - AA Drink z.t.
83 157 Verdonck, Sofie Lotto-Ladiescycling team z.t.
84 52 Gödde, Marjolijn Vitron Wilstra Lorini z.t.
85 10 Koedooder, Vera Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
86 29 Hassink, Areke @Work Cycling Team z.t.
87 70 Heijmans, Eva Westland Wil Vooruit z.t.
88 122 Kanis, Janneke Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
89 140 Verbeke, Grace KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
90 22 Brodtka, Angela Van Bemmelen - AA Drink 2:30:40 0:41
91 61 Kroes, Linda DSB-Bank Groningen 2:30:45 0:46
92 141 Peeters, Sara KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
93 163 Schröder, Yvonne Charlottenburg Berlin 2:30:50 0:51
94 137 van den Kerkhove, Rita KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
95 156 van den Broeck, Inge Lotto-Ladiescycling team z.t.
96 101 van Dijk, Mirjam EBH Advocaten - Limburg z.t.
97 77 Kuiper, Suzanne Merida Ld - WV Eemland z.t.
98 116 Kreuze, Ingeborg WV Meteoor - Assen-Roden z.t.
99 86 Tri Kusuma, Santia Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
100 95 van Agtmaal, Josine RSC De Zuidwesthoek z.t.
101 162 Theisen, Julia Charlottenburg Berlin z.t.
102 107 Dirkx, Linda Willebrord Wil Vooruit z.t.
103 161 Houvenaghel, Wendy Charlottenburg Berlin 2:30:57 0:58
104 76 van Bennekom, Pauline Merida Ld - WV Eemland z.t.
105 103 Schepers, Linda EBH Advocaten - Limburg 2:31:05 1:06
106 78 Munsterman-Bremer,Louise Merida Ld - WV Eemland 2:31:38 1:39
107 98 van Wanroij, Marieke EBH Advocaten - Limburg z.t.
108 31 Spijkerman, Marjon @Work Cycling Team 2:32:47 2:48
109 121 Boterenbrood, Kim Leerfashion-NW Hoek-Stor 2:36:28 6:29
110 134 Hoekzema, Sandra Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
111 154 Potums, Carine Lotto-Ladiescycling team z.t.
112 105 van As, Susanne Willebrord Wil Vooruit z.t.
113 53 Tebbutt, Jeanette Vitron Wilstra Lorini z.t.
114 132 Hoogvorst, Marsja Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
115 56 Valkenburg, Ilona Vitron Wilstra Lorini z.t.
116 131 Turkstra, Nancy Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
117 133 Nijenkamp, Marjolein Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
118 60 Kamp, Marit DSB-Bank Groningen z.t.
119 62 Peek, Tamara DSB-Bank Groningen z.t.
120 88 Mulder, Trix Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
121 87 Moonen, Daniëlla Weijers-Eikhout Mov Lady 2:37:00 7:01
122 99 Groen, Chantal EBH Advocaten - Limburg z.t.
123 55 Borst, Trisha Vitron Wilstra Lorini 2:44:19 14:20
124 164 Jesierski, Nicole Charlottenburg Berlin z.t.
125 113 Bastemeijer, Marlous WV Meteoor - Assen-Roden z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.044 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.
1e Rabobank Ster Zeeuwsche Eilanden
Afmeldingen overzicht van de 1e Etappe
Deelnemer Ploeg Reden van afmelding
51 Kweekel, Famke Vitron Wilstra Lorin Strijd gestaakt
59 Bos, Hinke DSB-Bank Groningen Strijd gestaakt
85 Rouw, Ingrid Weijers-Eikhout Mov Strijd gestaakt
93 Verkerk, Christy RSC De Zuidwesthoek Strijd gestaakt
94 Aartsen, Denise RSC De Zuidwesthoek Strijd gestaakt
96 van der Velde, Angela RSC De Zuidwesthoek Strijd gestaakt
114 Drent, Joke WV Meteoor - Assen-R Strijd gestaakt
118 Verschoor, Marloes WV Meteoor - Assen-R Strijd gestaakt
120 Luit, Rianne WV Meteoor - Assen-R Strijd gestaakt
123 de Jonge, Marieke Leerfashion-NW Hoek- Strijd gestaakt
166 Crean, Genna Charlottenburg Berli Strijd gestaakt
Angela van der Velde viel na ongeveer 20 km. Zij is naar het ziekenhuis afgevoerd
met vermoedelijk een sleutelbeenbreuk.
Ploegen klassering van de 1e Etappe (Rit in lijn over 100,1 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 @Work Cycling Team 4 7:29:57
2 Vlaander Caprison/T Inte 6 7:29:57
3 Nat.Sel. Junior Vrouwen 19 7:29:57
4 Therme Skin Care 5 7:29:57
5 Vrienden vh Platteland 1 7:29:57
6 Van Bemmelen - AA Drink 3 7:29:57
7 Willebrord Wil Vooruit 14 7:29:57
8 Buitenpoort-Flexpoint Tm 2 7:29:57
9 Westland Wil Vooruit 9 7:29:57
10 Merida Ld - WV Eemland 10 7:29:57
11 RSC De Zuidwesthoek 12 7:29:57
12 EBH Advocaten - Limburg 13 7:29:57
13 Vitron Wilstra Lorini 7 7:29:57
14 KSV Deerlijk-WC Noordzee 18 7:29:57
15 Leerfashion-NW Hoek-Stor 16 7:29:57
16 Lotto-Ladiescycling team 20 7:29:57
17 DSB-Bank Groningen 8 7:30:43 0:46
18 Weijers-Eikhout Mov Lady 11 7:30:48 0:51
19 Charlottenburg Berlin 21 7:32:37 2:40
20 Löwik-Zwaluw-Raalte 17 7:36:26 6:29
Algemeen Individueel klassement na de 1e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Spijkerman, Bertine 25 @Work Cycling Team 2:29:49
2 Hennes, Tanja 12 Buitenpoort-Flexpoint Tm 2:29:51 0:02
3 Düster, Sarah 39 Therme Skin Care z.t.
4 de Goede, Suzanne 24 Van Bemmelen - AA Drink 2:29:56 0:07
5 Beltman, Chantal 1 Vrienden vh Platteland 2:29:57 0:08
6 Gunnewijk, Loes 5 Vrienden vh Platteland 2:29:58 0:09
7 Wallaard, Jaccolien 28 @Work Cycling Team 2:29:59 0:10
8 Mansveld, Debby 43 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
9 Vos, Marianne 148 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
10 Belleter, Veronique 45 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
11 Vermeiren, Katleen 73 Merida Ld - WV Eemland z.t.
12 de Vocht, Liesbet 138 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
13 Visser, Adrie 20 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
14 van Katwijk, Nathalie 92 RSC De Zuidwesthoek z.t.
15 Wild, Kirsten 27 @Work Cycling Team z.t.
16 Mos, Christine 34 Therme Skin Care z.t.
17 Groenewegen, Maxime 151 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
18 Goldsmith, Charlotte 42 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
19 de Koning, Aukje 6 Vrienden vh Platteland z.t.
20 Profijt, Marije 68 Westland Wil Vooruit z.t.
21 Verstraten, Monique 112 Willebrord Wil Vooruit z.t.
22 Knetemann, Roxane 147 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
23 van Dijk, Ellen 146 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
24 de Voogd, Heidi 125 Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
25 Verhoeven, Marieke 111 Willebrord Wil Vooruit z.t.
26 Witteveen, Claudia 65 Westland Wil Vooruit z.t.
27 Sterckx, Kathleen 75 Merida Ld - WV Eemland z.t.
28 Leezer, Yvonne 145 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
29 Hierckens, Corine 40 Therme Skin Care z.t.
30 Melchers-van Poppel,Mirj 9 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
31 Hoeve, Daphne 108 Willebrord Wil Vooruit z.t.
32 Hillenga, Angela 38 Therme Skin Care z.t.
33 Hermes, Patricia 50 Vitron Wilstra Lorini z.t.
34 van den Berg, Debby 97 EBH Advocaten - Limburg z.t.
35 van Alebeek, Sissy 17 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
36 Werner, Laure 46 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
37 Vos, Janneke 35 Therme Skin Care z.t.
38 Linthorst, Francis 37 Therme Skin Care z.t.
39 Bekkering, Eyelien 57 DSB-Bank Groningen z.t.
40 Doedeé, Renske 90 RSC De Zuidwesthoek z.t.
41 Schoonbaert, Kim 155 Lotto-Ladiescycling team z.t.
42 Miggels, Kristy 7 Vrienden vh Platteland z.t.
43 Mulder, Brigit 30 @Work Cycling Team z.t.
44 van Veen, Suzanne 149 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
45 Bosman, Andrea 2 Vrienden vh Platteland z.t.
46 Markerink, Loes 26 @Work Cycling Team z.t.
47 v.d. Broek, Irene 36 Therme Skin Care z.t.
48 Hiemstra, Marie-Sophie 100 EBH Advocaten - Limburg z.t.
49 Cox, Leda 49 Vitron Wilstra Lorini z.t.
50 Brok, Janne 106 Willebrord Wil Vooruit z.t.
51 van Dongen-Cools,Jolanda 91 RSC De Zuidwesthoek z.t.
52 Kortekaas, Esther 71 Westland Wil Vooruit z.t.
53 van Veghel, Sandra 69 Westland Wil Vooruit z.t.
54 van Dongen, Minke 3 Vrienden vh Platteland z.t.
55 de Krijger, Karin 89 RSC De Zuidwesthoek z.t.
56 Grimberg, Arenda 33 Therme Skin Care z.t.
57 Davies, Emma 41 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
58 Wannijn, Ine 44 Vlaander Caprison/T Inte z.t.
59 van Rijen, Linda 150 Nat.Sel. Junior Vrouwen z.t.
60 Rombouts, Sandra 11 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
61 Kozlikova, Lada 13 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
62 Palland, Marit 126 Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
63 Koenen, Merel 130 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
64 Dervan, Siobhan 153 Lotto-Ladiescycling team z.t.
65 Braam, Elisabeth 67 Westland Wil Vooruit z.t.
66 Bates, Katherine 18 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
67 Groeneveld, Carola 80 Merida Ld - WV Eemland z.t.
68 Hartogs, Imke 79 Merida Ld - WV Eemland z.t.
69 van der Wiel, Frederika 74 Merida Ld - WV Eemland z.t.
70 Groenveld, Josephine 23 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
71 Slappendel, Iris 8 Vrienden vh Platteland z.t.
72 Beyen, Lien 139 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
73 Bates, Natalie 19 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
74 Ottevanger, Eefje 72 Westland Wil Vooruit z.t.
75 Moriarty, Louise 83 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
76 Ringlever, Linda 82 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
77 Bekkering, Daniëlle 58 DSB-Bank Groningen z.t.
78 Dijkman, Petra 102 EBH Advocaten - Limburg z.t.
79 Braam, Joukje 66 Westland Wil Vooruit z.t.
80 Nijhof, Femke 129 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
81 van Essen, Sharon 4 Vrienden vh Platteland z.t.
82 Missbach, Sandra 21 Van Bemmelen - AA Drink z.t.
83 Verdonck, Sofie 157 Lotto-Ladiescycling team z.t.
84 Gödde, Marjolijn 52 Vitron Wilstra Lorini z.t.
85 Koedooder, Vera 10 Buitenpoort-Flexpoint Tm z.t.
86 Hassink, Areke 29 @Work Cycling Team z.t.
87 Heijmans, Eva 70 Westland Wil Vooruit z.t.
88 Kanis, Janneke 122 Leerfashion-NW Hoek-Stor z.t.
89 Verbeke, Grace 140 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
90 Brodtka, Angela 22 Van Bemmelen - AA Drink 2:30:34 0:45
91 Kroes, Linda 61 DSB-Bank Groningen 2:30:45 0:56
92 Peeters, Sara 141 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
93 Schröder, Yvonne 163 Charlottenburg Berlin 2:30:50 1:01
94 van den Kerkhove, Rita 137 KSV Deerlijk-WC Noordzee z.t.
95 van den Broeck, Inge 156 Lotto-Ladiescycling team z.t.
96 van Dijk, Mirjam 101 EBH Advocaten - Limburg z.t.
97 Kuiper, Suzanne 77 Merida Ld - WV Eemland z.t.
98 Kreuze, Ingeborg 116 WV Meteoor - Assen-Roden z.t.
99 Tri Kusuma, Santia 86 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
100 van Agtmaal, Josine 95 RSC De Zuidwesthoek z.t.
101 Theisen, Julia 162 Charlottenburg Berlin z.t.
102 Dirkx, Linda 107 Willebrord Wil Vooruit z.t.
103 Houvenaghel, Wendy 161 Charlottenburg Berlin 2:30:57 1:08
104 van Bennekom, Pauline 76 Merida Ld - WV Eemland z.t.
105 Schepers, Linda 103 EBH Advocaten - Limburg 2:31:05 1:16
106 Munsterman-Bremer,Louise 78 Merida Ld - WV Eemland 2:31:38 1:49
107 van Wanroij, Marieke 98 EBH Advocaten - Limburg z.t.
108 Spijkerman, Marjon 31 @Work Cycling Team 2:32:47 2:58
109 Boterenbrood, Kim 121 Leerfashion-NW Hoek-Stor 2:36:28 6:39
110 Hoekzema, Sandra 134 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
111 Potums, Carine 154 Lotto-Ladiescycling team z.t.
112 van As, Susanne 105 Willebrord Wil Vooruit z.t.
113 Tebbutt, Jeanette 53 Vitron Wilstra Lorini z.t.
114 Hoogvorst, Marsja 132 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
115 Valkenburg, Ilona 56 Vitron Wilstra Lorini z.t.
116 Turkstra, Nancy 131 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
117 Nijenkamp, Marjolein 133 Löwik-Zwaluw-Raalte z.t.
118 Kamp, Marit 60 DSB-Bank Groningen z.t.
119 Peek, Tamara 62 DSB-Bank Groningen z.t.
120 Mulder, Trix 88 Weijers-Eikhout Mov Lady z.t.
121 Moonen, Daniëlla 87 Weijers-Eikhout Mov Lady 2:37:00 7:11
122 Groen, Chantal 99 EBH Advocaten - Limburg z.t.
123 Borst, Trisha 55 Vitron Wilstra Lorini 2:44:19 14:30
124 Jesierski, Nicole 164 Charlottenburg Berlin z.t.
125 Bastemeijer, Marlous 113 WV Meteoor - Assen-Roden z.t.
Stand Zeeuwsche Eilandenklassement (Roze Trui) na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 29 Hassink, Areke 5
2 24 de Goede, Suzanne 3
3 23 Groenveld, Josephine 1
Stand Tussensprint klassement (Rode Trui) na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 22 Brodtka, Angela 10
2 39 Düster, Sarah 7
3 24 de Goede, Suzanne 5
4 5 Gunnewijk, Loes 3
5 12 Hennes, Tanja 3
6 1 Beltman, Chantal 3
7 26 Markerink, Loes 1
8 43 Mansveld, Debby 1
Stand Algemeen Puntenklassement (Groene Trui) na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 25 Spijkerman, Bertine 25
2 12 Hennes, Tanja 23
3 39 Düster, Sarah 21
4 24 de Goede, Suzanne 19
5 28 Wallaard, Jaccolien 17
6 43 Mansveld, Debby 15
7 148 Vos, Marianne 14
8 5 Gunnewijk, Loes 13
9 45 Belleter, Veronique 12
10 73 Vermeiren, Katleen 11
11 138 de Vocht, Liesbet 10
12 20 Visser, Adrie 9
13 92 van Katwijk, Nathalie 8
14 27 Wild, Kirsten 7
15 34 Mos, Christine 6
16 151 Groenewegen, Maxime 5
17 42 Goldsmith, Charlotte 4
18 6 de Koning, Aukje 3
19 68 Profijt, Marije 2
20 112 Verstraten, Monique 1
Stand Jongeren klassement (Witte Trui) na de 1e Etappe
Kls Deelnr Naam Punten
1 148 Vos, Marianne 10
2 92 van Katwijk, Nathalie 8
3 151 Groenewegen, Maxime 6
4 147 Knetemann, Roxane 4
5 146 van Dijk, Ellen 2
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt